Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Veidui

Žiūrim, ką turim: MASKUOKLIAI (concealers) paakiams ir keletas spuogeliams

Gavau daug žinučių, kad norite, jog parašyčiau apie savo priemonių kolekciją. Pagalvojau, kad nelengva bus sugaudyt visas turimas priemones, kurias naudoju, bet po truputį galiu kažką ir parodyti bei papasakoti. Pradėjau nuo maskuoklių. Dauguma paprastų, skirtų paakiams, keletas tinkamų ir spuogeliams maskuoti.

1. REVOLUTION CONCEAL & DEFINE

Apie šį tikrai esat girdėję, jei domitės makiažo pasauliu. Pats populiariausias Tarte “Shape Tape” sulaukė dupe (pigesnės alternatyvos). Tikrai panašus, irgi su storu aplikatoriumi, stipriai maskuojantis, ilgai išliekantis, didelis atspalvių pasirinkimas. Ir kaina tikrai gera.

Patiks norintiems stipraus ir pilno maskavimo ir turintiems riebią odą, kitaip kibs už sausų vietų. Bet, kiek mačiau, yra atsiradęs ir kitas variantas, skirtas sausaodžiams, tad rasit sau tinkamą variantą ir rekomenduoju išbandyti.

Produkto reikia labai nedaug, tinka ypač vakariniam makiažui. Storas aplikatorius man nelabai patinka, nes noriu ir aplink antakius paryšinti. Bet šiaip patinka. Kiekis – 4 g. Yra sukurta ir didesnio dydžio pakuotė, bet aš naudoju ne kasdien ir jau ilgokai turiu, neuždžiūna ir ilgam pakanka. Turiu du atspalvius – C1 ir C3.

Kaina : 6,49 € Eurokos
4,99 €Revolution.

2. REVOLUTION FOCUS & FIX

Šitą jau senokai turiu, pamenu, kad labai pigus buvo, bet mažai naudojau, nes spalva tiesiog…geltona. Visai nepatiko. Gal nebent pajuodusiems paakiams galima kaip spalvos korekciją šiek tiek padaryti, bet man nelabai praverčia. Jei kokia pudra per daug rožinė, galima įmaišyti šio maskuoklio vardan atspalvio, bet šiaip tai nei jis gražiai dengiasi, nei labai ilgai išlieka. Deja, neatitiko lūkesčių. Gal būtų gera spalva, kitaip vertinčiau, bet dabar… tikrai ne “fair”, kaip rašoma.
Mokėjau su nuolaida berods 0.99  , kaina gal apie 3 €.

3. UOGA UOGA agentas 004

Lietuviškas ir ekologiškas, natūralus ir patvirtintas Cosmos sertifikatu UOGA UOGA maskuoklis. Jis kremiškas, turi natūralaus aliejaus kvapą, bet nieko daugiau, aliejiškas, kitoniškos tesktūros. Maskavimas nelabai didelis, jis lieka žvilgantis, gal sausai odai labiau tiktų. Man trūko maskavimo, net užfiksuotas labai ilgai nesilaikė, iškart subėgdavo. Odos nedirgino, atrodė kaip ir neblogai, bet mano riebiai odai kažkaip netiko. O ir gal patiks labiau natūralistėms, kurios nedaug dažosi ir nori tik vos paakius pašviesinti, man reikia daugiau. O ir turiu senokai, jau toks patirštėjęs, jaučiu, kad laikas mesti lauk, bet patarnavo nemažai. Daugiau nepirkčiau.

“Maskuotukai yra trijų atspalvių. Neutralus į gelsvumą („Agentas 004”) – visiems odos tipams, rausvas („Agentas 005”) – itin šviesiai į melsvumą linkusiai odai, tamsus („Agentas 006”) – įdegusiai odai, taip pat tinka kontūravimui.”

Kaina: 7,95 €.
Kiekis – 4 g. Uoga Uoga. 

4. H&M cover up concealer

Šis didelio įspūdžio nepaliko, bet ir negaliu sakyti, kad nepatiko. Naudojau, ir į kelionę ne vieną vežiausi. Maskuoja neblogai, bet atrodo gerai. Man gal spalva nelabai patiko, nes oksidavosi ir tapdavo šiek tiek oranžinė. Labiau irgi riebesnei odai tiks, sausai odai nelabai patiks, nes už sausų vietų gali kibti. Bet šiaip neriebus, paprastas, gana lengvas. Turiu atspalvį alabaster. Šitą sunaudosiu iki galo.

Kiekis – 2.2 ml.
$7.99 – hm.
6,99 €hm.

5. KIKO skin tone concealer

Šitas mano kelioninis – dėl dydžio jį vis įsimetu į kosmetinę keliajant. Labai kompaktiškas ir patogus. Jau nežinau kiek kelionių su juo išgyvenau, o dar nesibaigia, tad tikrai ilgai tarnauja. Jis visai neriebus, lengvas, maskuoja neblogai, bet ne per sunkiai. Sausai odai netiks, nes kimba už sausų plotelių, jis matinis, išlieka neblogai. Nieko labai ypatingo, bet man patiko dėl savo kompaktiškumo.

Kaina – 5.99 €
KIKO.

6. INGRID ideal skin concealer

Dabar aktyviai bandau pribaigti šitą maskuoklį – aš per didelę nuolaidą nugriebiau ir dar turiu kitą nusipirkus pakaitai. Jis neblogas, man patinka plonas aplikatorius, patogu naudoti. Maskavimas vidutinis, pakankamai šviesus atspalvis. Man patinka jo efektas, formulė. Nieko stebuklingo, bet patinka. Naudoju kasdien ir vėl pirkčiau per didelę nuolaidą.
Kiekis – 7 ml.

Kaina – 6,49 €
Camelia.

7.) COLOURPOP no filter matte full-coverage concealer

Sunki, stipraus ir pilno maskavimo formulė. Matiška, sausai odai netiks, bet colourpop irgi išleido drėkinantį variantą sausaodžiams, šis tiks riebesnės odos savininkams, norintiems ilgai išliekančio ir sunkesnio makiažo. Atspalvių pasirinkimas didelis, tad yra ir labai šviesių, ir labai tamsių atspalvių su skirtingais potoniais. Mano bėda ta, kad pasirinkau per šviesų atspalvį. Man reiktų šiek tiek tamsesnio, reikia šį maišyti su kiek tamsesniu. Man patinka rausvokas atspalvis, bet man per baltas. Bet formulė patiko. Tik tenka siųstis iš JAV.

$7 Colourpop.
Kiekis – 5 g.

8.) NYX CAN’T STOP WON’T STOP 

Ta pati bėda – per šviesus atspalvis. Tik šis gelsvas. Pati formulė šiaip panaši, irgi labai stipraus maskavimo, matinis, sunkokas. Bet formulė man patiko, kai norisi kažko pilnai maskuojančio. Tik man per šviesus ir per gelsvas.

9,99 € Douglas.
Kiekis – 3,5ml

9.) CATRICE light reflecting concealer

Nežinau, ar dar galima jį kažkur rasti, iš senesnės kolekcijos. Gavau iš “Eurokos” kaip dovaną prie siuntinio. Išsukamas, su šereliais, nėra toks, kokį pati rinkčiausi, bet šiaip gana natūraliai atrodo ir gražiai, sunaudosiu. Toks kremiškas, bet maskavimas nėra niekinis, vidutinis. Kaina apie 4,59 €

10.) PIERRE RENE medic  hide and treat concealer

Tai jau kitokia priemonė, labiau skirta spuogeliams maskuoti. Kadangi turiu aktyvią aknę su raudonais uždegimiškais spuogais, tai tikrai reikia specialia priemone maskuoti, su paprastu maskuokliu galima tik pabloginti situaciją, juk vis tik jie būna sunkesni nei makiažo pagrindai, labiau kemšantys (paakiuose nėra porų, tad ne bėda). Tam jį ir naudoju. Tam visai tinka, spuogelių būklės tikrai nepablogino, maskuoja gerai, nedirgina, matinis.

Aš mokėjau 3,35 € , bet buvo labai didelė nuolaida, tad pilna kaina didesnė. Man atspalvis kiek per tamsus, bet kito prekyboje nebuvo. Bet išsklaidžius, susilieja su oda ir naudoti galiu, nėra visai rudas ar oranžinis vis tik. Kiekis – 2.5g. Pirkau “Camelia” vaistinėje.

11.) L.A. girl pro concealer

Labai išgirtas ir populiarus maskuoklis pigesnių tarpe. Tad labai norėjau šitą amerikietišką išbandyti, turiu du vienetus. Bet nuvylė. Jis spaudžiamas, irgi su šereliais. Nustebino, kad tirštokas. Maskuoja neblogai, formulė kaip ir nieko, bet porcelain spalva kažkokio oranžinumo turi. Naudoti galiu ir sunaudosiu, bet vėl nepirkčiau. Kažkaip ir formulė, ir atspalviai, ir aplikatorius nuvylė, deja. Kiekis – 8g.

5,90 € Loverte.

12.) BH studio pro concealer

Dabar kažkaip šį primiršau, bet vienu metu jis man labai patiko. Toks matinis, ilgai išliekantis, gerai maskuojantis, gražiai pasiskirstantis, pakankamai šviesus (gal net kiek per šviesus). Jau senokai turimas, bet dar geras. Iš JAV siunčiausi. Riebesnei odai irgi, sausesnei mažiau patiktų. Daug produkto, patogiausia ant šepetėlio išspausti ir paskirstyti arba galima ant piršto, jei paakiams.

BH cosmetics. $6.00 , 13g.

13.) ESSENCE all about matte

Šis jau seniai pas mane gyvena, jau nedaug beliko. Bandau jį pribaigti, tikiu, kad greitai tai pagaliau ir padarysiu, jau jo net prekyboje, man rodos, nebemačiau. Man per tamsus, tad tenka maišyti su kitomis priemonėmis arba ne paakiams, bet jei veidą kur reikia pamaskuoti. Sunaudosiu ir pamiršiu, bet pati formulė man patinka, nėra sausa ir tokia matinė, kad sausintų. Kaina keletas eurų, bet nėra prekyboje, tad ir kainos nežinau ir nelabai jau aktualu, deja.

14.) AA WINGS all day long concealer

O šitas maskuoklis visai naujas, gal prieš savaitę “Eurokos” nusipirkau, nes buvo su 70 proc. nuolaida ir pagalvojau, kad išmėginsiu kažką tokio, nes rašė, kad drėkina, atrodo natūraliai ir yra lengva, puiki priemonė. Turiu daugiau matinių, tad praturtins kolekciją, o kaina nesikandžiojo. Spalva man, deja, kiek per tamsi, bet dar naudoti galiu. Jis tikrai lengvas, gana skystas, bet labai gražiai dengiasi, šis ir sausai odai turėtų tikti. Toks natūraliai atrodantis, bet pakankamai normaliai pamaskuojantis, drėkinantis maskuoklis. Jei tik šviesesnis būtų… bet šiaip nenuvylė, sunaudosiu, nesigailiu, kad nusipirkau.

Su nuolaida berods mokėjau nepilnus 4 €  Eurokos.

15.) NYX gotcha covered

Šis visai naujas, dar neišbandžiau, bet ant rankos žiūrint, formulė atrodo nebloga. Gal tirštoka ir stiprokai maskuojanti, bet tepasi tolygiai, geras atspalvis. Bandysiu daugiau, bus matyt, bet potencialas neblogas.

 8.80 €, Klipshop.
Kiekis – 8ml

16.) SEBAMED anti-pimple cream

“Maskuoja odos paraudimus ir spuogus, suteikia odai vienodą atspalvį.Pasižymi efektyviu antibakteriniu poveikiu, drėkina ir skatina odos regeneraciją. Stabilizuoja odos apsauginį rūgščių sluoksnį.”

Formulė gera, maskavimas stiprus ir išlieka gerai. bet šviesiausia spalva labai tamsi, o tai nuvylė. Jei būtų šviesi spalva, tai tikrai patiktų. Dabar tenka maišyti, tad gaila. Naudoju ant spuogelių.

Eurovaistinė, 6,19 €, 10 ml.

17.) MISS SPORTY so clear anti-spot 

Pigus, paprastas ir pieštukinis. Turi antibakterinių savybių. Nieko blogo, bet nelabai gražiai dengiasi, truputi dėmėtai, jei reikia didesnį plotą pamaskuoti. Kartais panaudoju, bet daugiau nepirkčiau. Bet geriau nei nieko. O ir mokėjau gal 1,5 € , Kiekis – 5 ml. Man gal šiek tiek per gelsvas, bet dar galiu naudoti.

18.) CONSTANCE CARROL pieštukas

Šis rausvesnis, bet šiaip labai panašus. Irgi kiek negražiai dengiasi, bet irgi pigus ir toks, kai kažko reikia, geriau nei nieko, galima rankinėje nešiotis. Bet daugiau nepirkčiau. Pirkau “Camelia”, kainavo apie 1 €.

19.) MAYBELLINE instant anti age eraser

Šis irgi naujas, turėjau seniau ‘light’ atspalvį. Formulė labai patiko, bet atspalvis man buvo per tamsus. Dabar nusipirkau ‘fair’ ir šis turėtų tikti. Man patinka naudoti nuėmus kempinėlę – nesugeria tiek produkto, higieniškiau. Galima ir su ja, bet be jos kažkaip net labiau patiko. Atrodo gaiviai ir gražiai, nesubėga, kur nereikia, maskuoja puikiai. Šiaip puikus maskuoklis, rekomenduočiau išbandyti.

Kiekis – 6,8 ml
Kaina – 11,18 €. Eurokos.

20.) RIMMEL lasting finish 

Labai stiprus maskavimas, tirštas. Sausai odai nelabai patiks ir tiks, bet mano riebiai visai neblogas. Atrodo, kad kiek vaškuotas ir tirštas, reikia su pirštu tepti ir palaukti, kol produktas nuo kūno temperatūros sušils. Jis ilgai išlieka dėl tokios konsistencijos. Tinka ir akių vokams po šešėliais, tikrai prailgina išsilaikymą.

Kiekis – 6 g
Kaina – 7,90 €, mini maxi.

21.) ABSOLUTE HD Cover Stick perfecting concealer

Va šis pieštukinis maskuoklis man labai patiko. Jis kremiškas, gerai maskuoja, ilgai išlieka, nesioksiduoja ir gražiai dengia, lengvai sklaidosi, labai kremiškas. Tikrai nenuvylė, ypač keliaujant patogu, nes nėra skystas. Ir taupiai naudojasi. Be to, sudėtyje yra arbatmedžių, simondsijų aliejaus. Atspalvis: vanilla.
Kaina – 5,99 €
Kiekis – 3 g
Eurokos.

22.) CATRICE liquid camouflage concealer

Na, šitas maskuoklis tai tikras favoritas. Kiek daug jų esu išnaudojus… Kremiškas, gero maskavimo, pigus. Man jis labai patinka. Ir nekimba už sausų vietų, ir išlieka ilgai. Labai universalus ir geras, nieko neprikiši. Dabar tik atnaujinta versija man mažiau aptinka dėl to, kad priemonė prikvepinta, o to nesinorėtų ir nereiktų, ypač paakių odai. Bet mano odos ir akių nedirgino, tad susitaikiau. Tikrai nebloga priemonė, ypač turint omenyje tokią mažą kainą.

Kaina – 3,59 €
Kiekis – 5 ml
Eurokos.

23.) CATRICE camouflage cream (wake up effect)

Nebloga, labai pigmentuota priemonė. Tokia rožinė spalva labai tinka pamaskuoti paakių juodumą ar mėlynumą. Truputį šito, o tada jau įprasto maskuoklio.

Kaina – 3,19 €
Kiekis – 3 g Eurokos.

24.) Lirene under 20 anti-acne concealer

Tai dvipusis maskuoklis, žalia ir kūno spalvos – tik pastaroji, deja, per tamsi. Žalia nebloga, turi antibakterinių medžiagų. Bet antroji tamsi ir retai ją naudoju, žalsva nebloga. Daugiau nepirkčiau dėl per tamsaus atspalvio, bet jei oda tamsesnio – neblogas ekonominis variantas. Dabar nematau niekur jo pirkti, bet kainavo apie 4€

25.) ESSENCE all I need concealer palette

Gavau irgi dovanų su “Eurokos” siuntinius – gal tik kartą mėginau. Nėra labai kremiška, bet šiaip nieko blogo, naudoti galima, tik reikia leisti produktui nuo piršto sušilti, tada tepasi neblogai. Ši paletė atspalvio – 10 cover it all. Jei neturėčiau daug kitų priemonių, tai tiktų, dabar tiesiog atrandu daugiau geresnių priemonių sau, kurias patogiau ir greičiau naudoti.

26.) MAYBELLINE master camo 

Atspalvis – 01 claire/light. Kiekis – 6,5 g. Šeši atspalviai. Nebloga paletė, tikrai daugiafunkcinė. Tai ją naudoju, tai užmetu ir ilgam pamirštu. Bet formulė nebloga, kremiškesnė už “Essence” paletės, turtingesnė, jei taip galima išsireikšti, savo tekstūra. Ilgai išsilaiko, neblogas šepetukas pridėtas.

Dabar varle.lt randu už 5 €, parduotuvėse dvigubai brangiau.

27.) LOVELY magic of contouring 

O šita “Lovely” paletė mane net labai nustebino – ji labai kremiška, it sviestas. Tokia lengvutė, iškart pasisklaido, tereikia priliesti. Labai nustebino, kad tokia nebloga, kai paletė kainavo porą eurų. Ne visi, bet nemažai šios firmos produktų manęs neapvylė. Dabar nerandu niekur, bet pirkau “Eurokos”.

Tai va kiek visko – jau pasižiūrėjau, ką laikas išmesti, ką prisiminti ir sunaudoti. Geras būdas sužiūrėti, kiek visko turi ir susirūšiuoti, kas pasenę, kas patinka, kas nelabai, ko kolekcijoje per daug, ko trūksta… tai tokie apsižiūrėjimai naudingi ir man, tikiuosi, kad ir Jums.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *