uoga uoga, 10, dezute
Grožio dėžutės,  Lietuviška kosmetika

UOGA UOGA “MUMS JAU 10!” gimtadienio kosmetikos dėžutė (Apžvalga)

UOGA UOGA kosmetika

Jau berods trečią lietuviškos kosmetikos UOGA UOGA grožio dėžutę įsigijau – lygtais kolkas jų tiek ir buvo. Smagūs tie rinkiniai, suvilioja kosmetikos mylėtojus. Šios vasaros braškinė dėžutė ir praeitų Kalėdų ledo karalienės dėžutė – kviečiu abi apžiūrėti.

Beje, esu aprašius ir daugiau UOGA UOGA kosmetikos produktų:
atkuriančią plaukų kaukę,
veido prausiklį “be jo niekur” su arbatmedžiais,
natūralų apsauginį nuo saulės veido kremą,
valančią veido kaukę su žaliuoju moliu,
drėkinantį gelį “purslai”
natūralų kreminį maskuoklį „Agentas 004” ,
micelinį vandenį ,
veido kremą “aš ne saldainis” su arbatmedžiais,
drėkinantį kremą “aksominė oda” ,
valantį aliejų “puiki naktis”,
naktinį veido kremą su spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi.

UOGA UOGA gimtadienio grožio dėžutė

Na, o dabar apie UOGA UOGA 10 gimtadienio progai sukurtą dėžutę “MUMS JAU 10!” :

Jos kaina – 29,95 €, produktų vertė 62,70 €, rasite UOGA UOGA internetinėje parduotuvėje.

uoga uoga, 10, dezute

Aprašoma taip:

“Išskirtinė grožio dėžutė skirta mūsų 10 metų jubiliejui! Mums buvo sunku atrinkti, bet šioje dėžutėje mes sudėjome produktus, kurie mums istoriškai svarbūs ir brangūs. Tuos, kurie sulaukė ne tik jūsų pripažinimo, bet ir įvertinimų tarptautiniuose ir Lietuvos konkursuose.

Dėžutės turinys – nuostabus miksas mūsų legendinių produktų, tavo veidui puoselėti ir jo grožiui pabrėžti. Taip pat rinkinyje rasi NAUJIENĄ – kūno kremą, kuris parduotuves pasieks tik Kalėdiniu laikotarpiu, tiesa, jau be šventinės gimtadienio etiketės. Palepink save laiko patikrintais natūraliais produktais už kainą, kuri daugiau nepasikartos!”

Iš tiesų, smagus sumanymas parinkti buvusius ir esamus populiaurius UOGA UOGA produktus ar bent tuos, kurie susilaukė apdovanojimų ar didesnio pripažinimo, buvo pirkėjų mylimi. Tokia sukurta chronologija ir nuo seniau buvę itin pasiteisinę firmos produktai, sukuria nostalgišką istoriją ir dovanoja ne tik produktus, bet ir pasakojimą, o juk to ir moko visi marketingo vadovėliai. Bet tai paveiku, suteikia dėžutės produktams bendrą temą.

uoga uoga, 10, dezute

Na, o kas gi tai per produktai viduje? Produktų nėra daug, bet visi jie pilno dydžio. 

uoga uoga, 10, dezute

Natūralus naktinis veido kremas
su spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi

Tai turtingos sudėties naktinis kremas, aš turėjau keletą mėginėlių ir savo apžvalga ŠTAI ČIA pasidalinau.
Mano trumpas komentaras toks:

Jis pakankamai riebus ir tiks sausos ar normalios odos savininkams nakčiai. Mano oda riebi ir dienai toks kremas man tikrai netiktų, bet nakčiai išbandžiau ir visai patiko, nors ir esu pratusi prie lengvesnių priemonių. Labiausiai bijojau kemšamų porų. Bet per trumpą pažintį su šia priemones, galiu pasakyti, kad nealergizavo, nedirgino, jausmas buvo malonus ir jokio pablogėjimo nepastebėjau.

Pats kremas gelsvos spalvos, labai skaniai kvepia, pasiskirsto ir įsigeria ne taip lengvai ir greitai, kaip esu pratusi, bet vis tik didelių sunkumų nekėlė.

uoga uoga, naktinis kremas

Savo odai specialiai jo nepirkčiau, bet sausesnei odai – labai neblogas variantas. Planuoju šį kremą dovanoti sausaodei mamai, bet ir pati pabandysiu. Ypač žiemos metu gali praversti, sudėtyje gausu aliejų. Besikemšančiai odai naudočiau atsargiai ir ne nuolat, bet sausesnei tikrai turėtų patikti. Sudėtis turtinga ir nebloga, tik erzina greipfrutų eterinis aliejus – kvapas labai malonus, bet tai stiprus dirgiklis ir gali alergizuoti. Vis tik, neblogas maitinantis, sunkesnis veido kremas. Graži stiklinė pakuotė, man patinka.

Pilnas kiekis – 30 ml, o kaina 22,95 € UOGA UOGA. Vienintelis jo minusas, kad tikrai nėra pigus, bet šiaip neblogas variantas.

Natūralus valomasis micelinis vanduo
su spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi

Šį esu aprašius ŠTAI ČIA, bandžiau mini bandomąją versiją, o tuomet ir pilną dydį nusipirkau. Nes tikrai patiko. Jis pusiau gelinis, nedirgino odos ir gerai atliko darbą. Galiu drąsiai rekomenduoti.
250 ml – 13,95 € Uoga Uoga

micelinis vanduo, uoga uoga

Natūralus lūpų blizgis su juodųjų serbentų ekstraktu “Plunksna”

Šiuo metu turiu du UOGA UOGA natūralius lūpų blizgius – mano mylimiausias yra tamsesnis, vyšninis. Jį nuo pat atsiradimo esu bent kelis kartus pirkus. Nėra jie tobuli, gana greitai nusivalgo, bet sudėtis labai nebloga, o ir tinka, kai norisi kažko natūralaus, lengvo ir švelnaus, kad nesausintų ir tiktų kasdienai. O ir turi bičių vaško malonų kvapą.

Dabar kolekcijoje turiu vyšninį  ir braškinį, kurį gavau su jau minėta braškine dėžute. Dabar į tą kolekciją atkeliavo ir PLUNKSNA – labiau rusvas, su žėručiu, su juodaisiais serbentais. Gražus, lengvas, atspalvis manęs nenuvylė, o ir visi rusvai tamsesni natūralūs tonai dabar juk taip ant bangos. Šviesiadėms lietuvėms tikrai šis atspalvis ne be reikalo patinka. Kaina – 7,95 €

Natūralus lūpų balzamas
su žaliosios arbatos ekstraktu
“Gal arbatos”

Nedidukas lūpų balzamas – labai mėgstu žaliąją arbatą, todėl parinktas aromatas mane maloniai nustebino. Nors ir nelabai dera prie rožinės dėžutės, pati rinkčiausi būtent jį. Man nelabai patinka tai, kad reikia jį kabinti pirštu, bet tokiam produktui tai nėra ir didelis minusas. Gal tik tai, kad jis gana kietas ir reikia su pirštu ilgiau patrinti, idant paimtum reikiamą kiekį produkto. Vat tik jo prekyboje nebematau – matyt atkūrė vardan dėžutės ar kaip? Bet kitų lūpų balzamų rasite – UOGA UOGA. Daugumos kaina po 3,95 €.

uoga uoga, gal arbatos, lupu balzamas

Natūralus maitinamasis kūno kremas
su egzotinių vaisių aromatu “Mums jau 10!”

Naujiena – kūno kremas su augaliniais aliejais, maitins ir stipriai drėkins. Kvapas egzotinis, kaip vaisių. Po Kalėdų atkeliaus šis produktas nuolatinėje pakuotėje, o čia bandome pirmieji šventiniame įpakavime.
200 ml – 9,95 €.

uoga uoga, kuno kremas

Tokia gi šioji dėžutė – trūksta tik ko nors plaukams iki pilnos laimės. Galėjo kažką jiems įdėti, būtų buvę tobula įvairovė. 🙂 Bet ir dabar neblogai, produktai populiarūs, geri ir pilno dydžio. Nesiskundžiu.

O dar ir mėginukų (kuriuos pati išsirinkau) gavau! Makiažo bazė/primer’is bus naujiena, o kiti bandyti.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.