Pirkiniai ir naujienos

Spalio kosmetikos pirkiniai 2020

Man Spalis buvo vienas sunkiausių psichologiškai mėnesių – kadangi dirbu politikos sferoje, tai rinkimų metas buvo žudantis. Atrodė, kad pastoviai pervertinėji savo odą, neklausai kūno, kuris sako pavargau, o ir prasideda pykčiai, ligos – ore sklindanti pandemija (kuri mėnesio paskutinę dieną jau iššoko į aukštumas ir suskaičiuotas pirmasis antirekordas viršijantis tūkstantį atvejų) tikrai negelbsti.

Tinklaraštis ir ta maža, su visai kitais, žemiškesniais dalykais susijusi bendruomenė labai gelbėjo. Rodos, kad daug dirbi, daug darai ir neriesi iš kailio – įrašai tikrai labai daug kainuoja. Bet gauni grąžą emocijomis ir pasitenkinimu, kad augi, kad laisvu laiku leidi sau daryti tai, kas įdomu, kas atitraukia mintis.

Spalis buvo labai išlaidus – nieko nesumavau, bet gana užtikrintai spėju. Labiausiai todėl, kad prasidėjo Adventinių grožio kalendorių laikas – pirkau RITUALS, EUROKOS, ASOS mažesnį ir prieš porą dienų pas mane atkeliavo ir ASOS didysis. Tad dauguma kosmetikos pirkinių buvo būtent kalendorių ir rinkinių pavidalu. Na, nemeluosiu, kad ir dar keli užsakymai buvo… tikrai stipriai paišlaidavau, bet užtat galiu garantuoti daug medžiagos ateities įrašams. Ir už tokį steso kupiną metą tikrai neketinu savęs dėl to plakti. O ir jaučiu, kad šį mėnesį nesugaudysiu kiekvieno mažo pirkinuko, viskas vyko labai chaotiškai, tad ir nenoriu sumuoti, kad negaučiau infarkto – tiesiog bendrai pasidalinsiu įsigytais produktais – gal kas atkreips dėmesį.

Advento kalendoriai

RITUALS (The Ritual of Advent) kalendorius

Šį kalendorių ČIA aprašiau detaliai ir įvertinau – gal šiek tiek vienodas, trūko įvairovės, bet vis tik sakyčiau, kad pavykęs. Kai ką pasiliksiu, dalį produktų padovanosiu ir labai tiks formuojant Kalėdines dovanėles. Nenusivyliau – ypač turint omenyje, kad tai pirmas RITUALS kalendorius, kurį įsigijau.
Jo kaina – 59 €, bet aš dar pasinaudojau nuolaidomis ir mokėjau 49 €.

Beje, filmavau unboxing procesą instagram – iki Kalėdų vaizdo įrašai bus išsaugoti highlight’uose, tai kviečiu pasižiūrėti.

rituals, advento, kalendorius

EUROKOS grožio kalendorius

Ah, jį detaliai aprašiau ČIA – galiu drąsiai sakyti, kad tai labiausiai nuvylęs Adventinis kalendorius. Produktai kartojasi, daugybė sutampa su pernykščiu kalendoriumi, daug beverčių priemonių ir, rodos, kad sudėta tai, ko nepardavė. Labai liūdnas vaizdas ir nerekomenduočiau. Vieninteliai keturi kvepaliukai dar kiek gelbėjo, bet…
Jo kaina 34,90 € – irgi pasinaudojau nuolaida ir mokėjau 31,41 €.

Beje, filmavau unboxing procesą instagram – iki Kalėdų vaizdo įrašai bus išsaugoti highlight’uose, tai kviečiu pasižiūrėti.

eurokos, grozio, kalendorius, 2020

ASOS Advento kalendoriai

Didysis kainavo 88.99 €, mažesnis 38,99 €. Bet turiniai manęs tikrai nenyvylė ir patiko, verta.

LOOK FANTASTIC kalėdinė skrynia –  beauty chest 2020

Tikrai labai prabangus ir dailus kosmetikos rinkinys – pilno dydžio vienuolika produktų, bendra vertė siekia £375, o kaina £100  – dėžučių prenumeratoriams kaina £85. Nepigus malonumas, bet produktai tikrai puikūs – pasižiūrėkite apžvalgoje. Ne Advento kalendorius, bet vis tik Kalėdinės gėrybės.

IHERB

Differin, Adapalene Gel 0.1 %, Acne Treatment, 0.5 oz (15 g)

Jei esate kosmetikos pasaulio virtuozai – apiedifferin’ą tikrai girdėjote. Tai stiprus tepaliukas su retinoliu, kuris padeda kovoti su akne. Seniau jis buvo tik receptinis, o dabar jau prieinamas visiems JAV ir yra tikriausiai stipriausias nereceptinis retinolio tepalas. Šis skirtas būtent aknei. Planuoju bandyti labai atsargiai, pati naudoju dabar švelnų retinolį ir pratinu odą. Pabaigus dabar naudojamas intensyvesnias priemones, pradėsiu įvedinėti šį – žiūrėsim, kaip seksis.

Pilna kaina 15.63 €, IHERB.

differin, retinolis, adapeline, iherb

COSRX acne pimple master patches

Jau vieną pakelį pabaigiau, nusipirkau dar vieną. Šie spuogelių hidrogeliniai pleistriukai labai populiarūs ir giriami – jie išsiskiria tuo, kad tikrai gerai laikosi, nes visokie pigesni pleistriukai tiesiog niekaip neišsilaikydavo ant odos per naktį. Šie tikrai neblogi. Nors, prisipažinsiu, didelio pokyčio su jais nemačiau – mano hormoninė aknė labai gyli, nepraeina savaitėmis ar mėnesiais, tad tikrai stebuklo nepadaro. Bet man patiko tai, kad taip galiu apsaugoti spuogą nuo trinties su patalyne, su aplinka. Ir šie pleistriukai padeda greičiau giliems spuogams išeiti į paviršių, skatina gijimą. Bandysiu toliau. Kai turėsiu galutinę nuomonę, pasidalinsiu. 24vnt – 4.34 € IHERB.

Avarelle, Acne Cover Patch, 40 Clear Patches

O šitie pleistriukai dar šiek tiek kitokie, jų sudėtyje yra arbatmedžio ir medetkų aliejaus. Atsiliepimai tikrai neblogi, todėl pabandysiu, gal šie pasirodys veiksmingesni mano odai. Kaina – 7.37 €, IHERB.

iherb, cosrx

Cosrx, Advanced Snail 96 Mucin Power Essence , 3.38 fl oz (100 ml)

Šitas toneris yra vienas populiariausių šiuo metu – su sraigių sekretu. Jis tinka ir sausai, ir riebiai odai. Suteikia drėgmės, bet ne riebumo, skaistina. Visi taip giria, taip liaupsina, kad tikrai užsimaniau išmėginti. Pilna kaina – 18.21 € IHERB.

Artnaturals, Vitamin C Serum, .33 fl oz (10 ml)
Artnaturals, Retinol Serum, .33 fl oz (10 ml)

Nedidukai serumai – vienas su vitaminu C, kitas su retinoliu. Juos paėmiau prie siuntinių kaip produktus pabandymui, su didele nuolaida. Jų kaina po 3.24 €, bet aš mokėjau per pusę mažiau, trial kainą. Su vitaminu C – ČIA, su retinoliu – ČIA.

Viską IHERB pirkau su nuolaidomis, pasinaudodama tų dienų išpardavimais, tad pavyko nemažai sutaupyti. Formavau du atskirus siuntinius, kad nebūtų muitų – mokėjau  20.11 € už vieną ir  17.74 € už kitą.
Jei Jūs norėsite užsisakinėti iš iherb – pasinaudokite nuolaidos kodu DOM2343. 

BEAUTY BAY

Negalėjau atsigrožėti naujomis BEAUTY BAY šešėlių paletėmis – spalvos fantastiškos ir labai traukė akį. O kainos įkandamos. Nusipirkau Sunset Horizons Palette ir Book Of Magic Palette – abi po 18 €. Išbandžiau pigmentaciją, formules – labai maloniai nustebino, spalvos itin pigmentuotos ir ryškios, net ir matinės pakankamai kremiškos, tolygiai dengiasi. Labai patiko ir tikrai vertos dėmesio.

beauty bay, eyeshadow

Dar pasiėmiau išsibandyti REVOLUTION SKINCARE rinkinį probleminei odai – čia jų trys priemonės, kurios padeda kovoti su spuogais. BLEMISH SET rinkinyje esti trys priemonės:  Overnight Blemish Lotion 30ml – Targeted Overnight Blemish Lotion 30ml – 2% Salicylic Acid Serum 30ml. Rinkinio kaina – 22.25 €.

beautybay, revolution, break out kit, blemish

Dar nusipirkau blizgantį, su violetiniais blizgučiais OMG GLITTER, akių apvedimą iš BH COSMETICS – man kainavo 7.75 € (pilna kaina 9.75 €). Dar mėginau tik ant rankos – atrodo gražiai, bet nelabai intensyviai. Bet bandysiu.

Taipogi, nusipirkau THE ORDINARY niacinamido serumo papildymą – šis vienas mano mylmiausių,  tad stengiuosi niekada nepritrūkti. Apžvalgą rasite ČIA, kaip ir įrašą apie patį niacinamidą.  BB kainavo 5.75 €.

BEAUTY BAY dar pasinaudojau nuolaidos kodu ir iš viso sumokėjau 64.85 €.

CAMELIA vaistinė

Vienas iš atsitiktinių pirkinių – tai CAMELIA PHARMA rankų kremas, kurį nusipirkau vaistinėje. Jis tinka jautriai odai, bekvapis, labai švelnus. Jo konsistencija šiek tiek primena vazeliną, nėra labai kremiška, bet tikrai padeda išsausėjusioms rankoms, turėtų ir kulnams patikti. Dienai man per sunkus ir lipšnokas, bet nakčiai labai tinka, likau patenkinta. O ir nebrangus, dar su nuolaida pirkau… Rasite CAMELIA, kaina 2,99 €, 50 ml.


O dar vienas pirkinukas, kurį pamiršau prie BEAUTY BAY pirkinių paminėti – levandinė JUNO CO kompanijos makiažo kempinėlė – turiu tokias dvi tradicines, mėlynas. Jos pūkuotesnio, velvetinio pluošto, inovatyvios ir pradėjusios šitą madą. Ši levandinė turėtų būti dar minkštesnė, bandysim. Pilna kaina – 6.75 €, aš mokėjau 4.75 € BEAUTYBAY.

MANILLA

Visą violetinę MANILLA kosmetikos seriją SOLUTIO turėjau ir mėginau – produktai man tikrai patiko. Dabar, kai buvo skelbiamos nuolaidos, kai kuriuos jų nusipirkau pakartotinai. Vienintelė alginatinė kaukė su arbarmedžio aliejumi man bus naujiena – pilna kaina  6,90 €, o aš mokėjau 5,52 €.

Taip pat pasiėmiau labai pamiltą MANILLA veido prausiklį – jo apžvalgą rasite ČIA. Jo kaina 13,90 €. Taip pat visai neseniai pabaigiau tonerį13,90 € – dabar kartosiu. Ir pakartosiu poras sutraukiančią rūgštinę kaukę16,90 €.

Su nuolaidos kodu iš viso sumokėjau 41,28 €.

DOUGLAS

Čia pirkau jau minėtą RITUALS Advento kalendorių – iki nemokamo siuntimo trūko nedaug, tad pasiėmiau DOUGLAS ESSENTIAL Tonifying Mask, (Veido kaukė) – su žaliuoju moliu, valanti. Vietoj pilnos 6,99 € kainos mokėjau 2,80 €. 

Taip pat paėmiau ir plaukų kaukę dažytiems plaukams – DOUGLAS HAIR Brilliant Color Tinted Care Brown, 150 ml (Atspalvį suteikianti kaukė rusviems plaukams) – šios pačios pagyvina apspalvį. Mamos plaukus dažau kaštoninę spalva, maždaug nuo tamsiai rudos iki ryškiai raudonos, tad galvojau, kurį jai paėmus – išrinkau rudiems plaukams, atsiliepimai neblogi, bandys. Vietoj 8,99 € dabar kainavo 3,60 €.

Ir pats paskutinis pirkinys – iš CULT BEAUTY – bet dar neatėjęs.  Gavau nuolaidos kodą, o seniai norėjau išbandyti INKEY LIST produktus, tai pasiėmiau jų produkcijos.

inkey list

Ir ne, neplanavau pirkti du vienetus veido prausiklio, bet pirkdama nepastebėjau ir atkreipiau dėmesį tik vėliau. Na, nieko baisaus. Arba padovanosiu, arba liks rezerve.

Sumokėjau £43.15

Beje, jei dar niekada nepirkote CULT BEAUTY, bet norėtumėte – galite pasinaudoti https://share.cultbeauty.co.uk/x/JsZ7MG šia nuoroda registruojantis ir tada pirmam didesniam pirkiniui gausite nuolaidą.


Labai gausus buvo Spalis, daug visokiausios kosmetikos atsirado – tiesa, kai kas keliaus dovanoms, kai kas ne. Bet įdomių produktų tikrai netrūko.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.