manilla, skin lovers, losjonas, su aha rugstimis, rūgštimis, riebiai odai, šveičiantis, reguliuojantis sebumą, tonikas, toneris, manilla solutio, naturali kosmetika, hamameliu ekstraktas, vanduo, lietuviska kosmetika, kosmetika, tonizuoja, probleminei odai, nuo spuogu, skirtumai, kuris geresnis
Lietuviška kosmetika,  Tonikai,  Veido odos priežiūra

SKIN LOVERS eksfolijuojantis losjonas su AHA rūgštimis ir MANILLA solutio sebumą reguliuojantis tonikas (Kuo jie skiriasi, kuo panašūs?)

Detaliai aprašiau švarios odos rutiną iš SKIN LOVERS – viena iš mano naudotų priemonių buvo eksfoliuojantis veido losjonas su AHA rūgštimis – patiko, bet pagalvojau, ar nėra panašu į MANILLA solutio tonerį, kurį esu naudojus anksčiau?

Tai du toneriai (galima vadinti ir losjonais, kad ir tonikais – skirtumai kaip ir yra, bet gamintojai vadina taip, kaip nori, produktų esmės šiuo atveju tai nekeičia), kurie labiausiai tinka riebiai, probleminei odai. Jų nereikia nuplauti, bet naudoti ant nupraustos odos, prieš serumus ir kremus. Kuo jie panašūs ir kuo skiriasi?

SKIN LOVERS losjonas su AHA rūgštimis
VS
MANILLA solutio reguliuojantis sebumą tonikas

KUO JIE PANAŠŪS: 

 • Abu lietuvių gamybos, netestuoti su gyvūnais, tinkami veganams, patikrinti dermatologų. Sudėtys natūralios, naudojami augaliniai ekstraktai (atsargiai reiktų elgtis alergiškai ar augalams jautrumą turintiems).

 

 • Abu skirti riebesnei odai, valo ir tonizuoja, vizualiai sutraukia poras, gali padėti probleminei odai, kovoja su spuogeliais ir inkštirais, reguliuoja sebumo išsiskyrimą (odos riebumą, matizuoja), reguliuoja odos pH, šveičia odos paviršių.

 • Sudėtys net labai panašios – abiejų pagrindą sudaro vanduo, tuomet hamamelių vanduo (jis tonizuoja, vizualiai sutraukia poras, gali matizuoti, valo poras – bet tinka ne visiems, gali sausinti ar dirginti odą, tinkamiausia riebiai odai), alavijo sultys (jos ramina, drėkina). Abiejuose rasite drėkinantį gliceriną, atstatantį pantenolį. Ir abu naudoju tokį pat ananasų ekstraktą (švelniai šveičia, tonizuoja, skaistina, vitamino C šaltinis).Net ir stabilizuojančios medžiagos, pH reguliatoriai, konservantai naudojami praktiškai tie patys.
 • Abu toneriai neturi pridėtinių parfumų (kvapiklių), dažiklių, nėra sausinančio alkoholio. Nėra nieko, kas būtų skirta priemonės grožiui, kvapui ar spalvoms, bet ne pačiai odos sveikatai. Abu toneriai turi švelnų, augalinį aromatą, kuris kyla nuo hamamelių.

 

 • Abiejuose toneriuose rasite dvi AHA rūgštis – pieno (lactic acid) ir glikolio rūgštis. Šios rūgštys nesausina, chemiškai šveičia odos paviršių, skaistina. Jas naudojant reiktų naudoti SPF kiekvieną rytąapsaugines priemones nuo saulės. Džiaugiuosi, kad MANILLA ant pakuotės dėl to perspėja. Deja, SKIN LOVERS to nedaro. Bet rūgštys, pašalindamos negyvas ląsteles, paverčia odą labiau šviežia, tad ir labiau pažeidžiama ultravioletiniams spinduliams. Apsauginių priemonių reiktų nepamiršti niekada, bet naudojant rūgštines priemones – ypač.

 

KUO JIE SKIRIASI: 

 • SKIN LOVERS pateikia tikslias ingredientų koncentracijas – pieno rūgšties čia 1%, glikolio 0,5%, hamamelių vandens  3%, pantenolio 1%. Tai labai vertinu, toks skaidrumas labai reikalingas ir padeda atsirinkti priemones, geriau suprasti jų koncentruotumą, stiprumą. Juk kaip dažnai priemonė su (pavyzdžiui) vitaminu C, to vitamino C turi vos lašelį… MANILLA tikslių koncentracijų nerašo. Sprendžiant pagal sudėtį, sakyčiau, kad viskas turėtų būti panašu, tik gali būti, kad naudojamos kiek mažesnės AHA rūgščių koncentracijos.

manilla, solutio, tonikas, toneris, skirtumai, skin lovers, losjonas, aha, rugstimis, riebiai odai, atsiliepimai, kosmetika,

 •  PAKUOTĖS: abu produktai turi itin dailius dizainus (man, kaip violetinės mylėtojai – Manilla labiau prie širdies, bet abu produktai ir prekiniai ženklai labai estetiški ir dailūs), abu produktai atkeliauja turėdami kartotinę dėžutę su visa reikiama informacija. Patys buteliukai skiriasi.

 

 • Manilla buteliukas – plastikinis, su purkštuku (kuris tikrai nenuvylė, tolygiai paskirsto miglą, nesispjaudo. Pabaigus, kitos firmos tonerį ten susipyliau), naudojau ir nugarai po dušo apipurkšti, nes man ją beria. Galima prasukti buteliuką ir naudoti ant vatos padelio, bet galima ir tiesiog purkšti odą, nenaudoti papildomai vatos padelių. Tai labai patogu, paprasta.

 

 • Skin Lovers buteliukas tvirto stiklo, atsukamas. Mano mažoje vonioje buvo baisoka tokį turėti, nes sudaužyti lengva. Reikėjo stengtis, kad nesukulčiau. Na, ir procesui reikalingos dvi rankos, reikia vatos padelių. Mažiau patogu, bet tvaresnis variantas, atrodo lentynoje tikrai dailiai.  Tiesa, tokiu būdu produktas man greičiau išsinaudojo (nes vatos padelis sugeria), bet taip lengviau koncentruoti patį produktą ties probleminėmis vietomis. Galima ilgiau palaikyti ties spuogais, tepti lokalizuotai, tad efektas gali būti geresnis.

 

 • KIEKIS: Manilla125 ml, Skin Lovers100 ml.
 • KAINA: Manilla – 13,9 € , Skin Lovers – 29 . Be nuolaidų.

Tad, kuris geresnis? MANILLA ar SKIN LOVERS?

Pirmiausiai – šie toneriai skirti riebesnei odai. Galima naudoti kasdien, jei oda nėra jautri, galima ir rečiau. Labiausiai tiks riebiai, bėriamai veido odai. Žinau, kad hamamelių ekstraktas/vanduo tinka ne visiems, kai kam sausina, pažeidžia odos apsauginį barjerą. Mano riebi oda su akne su šiuo ingredientu draugauja tikrai gerai, man jis tinka, bet tai nereiškia, kad tiks visiems. Turintiems sausesnę odą ar egzemą – tai nebus geras variantas.

Man abu tonerius naudoti patiko, mano odai tiko. Aknė nedingo, bet oda atrodė labiau subalansuota, pamažėjo inkštirų, spuogai gražiau gijo, mažiau sėjosi, odos atspalvis tolygesnis, skaistesnis. Tiesa, naudojau šiuos du produktus ne vienu metu, tad nebandžiau naudoti vieną ant vienos veido pusės, o kitą ant kitos – tad apie kažkokius didelius efekto skirtumus kalbėti negaliu. Jausmas naudojant labai panašus, poveikis maždaug – irgi.

Greičiausiai SKIN LOVERS turi didesnes koncentracijas ir yra kiek stipresnis. Vienų odai tai tiks labiau, kitų mažiau. Bet jis labiau koncentruotas. MANILLA kiek švelnesnis, rūgščių mažiau. Kuris variantas geresnis? Priklauso nuo odos jautrumo, poreikių. Kaip ir kalbant apie pakuotę ar patį prekinį ženklą – pirkite tą, kuris labiau patinka, traukia.

Gal formulė ir nėra identiška (juk nežinome, ar ingredientai perkami iš ten pat, ar jų kokybė vienoda, nežinom kiekvieno ingrediento koncentracijos, gamybos būdo ir pan), bet tikrai labai panaši. Abu produktai gali būti puikūs ir tikti (kaip ir netikti).

Bet didžiausias skirtumas – KAINA. Skiriasi daugiau nei dvigubai. MANILLA šiuo atveju ženkliai laimi. Produktas kiek mažiau koncentruotas, bet labai panašus.

Kurį rinktis (jei rinktis) – spręsti Jums.

Bet ar MANILLA gali būti pigesnis pakaitalas SKIN LOVERS losjonui su AHA rūgštimis, vadinamas dupe? Manau, kad tikrai taip.


@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones:  http://www.kelionduone.lt/

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *