Uncategorized

“Sincero Salon” vienfaziai geliniai nagų lakai

O, ką darot su nagais? Vieni nieko, kiti leidžia triženkles sumas ant akrilinių ar gelinių nagų, kuriuos kad porą savaičių eina perdaryti, dar kiti nakuoja namuose su pigiu rožiniu laku….žodžiu – visi nagus prižiūrim ir puošiam labai skirtingai. Ir nei vienas būdas čia nei blogas, nei vien tik geras. Svarbu, kad pačiam patiktų!

Mano prioritetai – paprasta, greita, gražu (man) ir geriausiai būtų – nebrangu. Kartais galima pasižaisti, bet nemėgstu vaikščioti ps manikiūrininkes. Daug labiau mėgstu pati sau lakuoti nagus, nors ir nelabai moku, o ir kantrybės pritrūksta. Bet nesu perfekcionistė, mėgstu eksperimentuoti, spalvotai lakuoti ir tiesiog žaisti niekam neteisiant, tad…lakuoju pati namuose, kai būna laiko ir noro. Turiu kalną (ta prasme gal šimtą) paprastų nagų lakų – kažkada reikės prie jų prieiti ir pasidalinti geriausiais atradimais. Bet turiu ir gelinę lempą (led ir uv) ir visai nemažai gelinių lakų.
Šiandien prisiruošiau atrašyti “Sincero Salon” vienfazius gelinius nagų lakus. Vienfaziai reiškia, kad nebūtina naudoti bazės ir top’o (viršutinio sluoksnio), tad procesas atrodo paprastesnis ir greitesnis. Tai “one step nail polish”! Rasit ir internete, ir maximose, pigu.lt ir “drogas” parduotuvėse. Žodžiu – rasite nesunkiai.
Jų kaina apie 8-9eu, bet dabar, kai jau jie nebėra naujiena, dažnai ūžia didelės nuolaidos, per kurias pavyksta ir už 2-4eu nusipirkti.

Naudoju tos pačios firmos nuriebintoją, kurį irgi galite pigiai surasti minėtose prekybos vietose. Jei neturite – tiks ir alkoholis ar acetonas, bet šiaip įsigyti nuriebintoją verta. Tam, kad gelis liptų prie nagų, jūsų nago plokštelė turi būti visai be dregmės, riebumo ir pan. Kitaip gelis nesilaikys ar tiesiog atšoks (kaip man ne kartą nutiko). Taipogi, pirma, kad ir dantų krapštuku, apstumdykit odeles, nes jei gelis pateks ant odelių irgi nesilaikys ir pradės greit luptis ar irgi atšoks. Kai kurie žmonės dar pašiaušia patį nago paviršių – su dilde ar drile. Jei turit nelygius kietus nagus – tikrai patarčiau tai padaryti. Mano nagai labai minkšti ir ploni, tad nebent šiek tiek padildinu paviršių kempinėlės aštresne puse, kuri skirta paviršiui lyginti, bet tik vos vos. Pašiaušimas irgi padės geliui geriau kibti.
Taigi, šiaip po to dėtum bazę, tada spalvą, tada vėl spalvą, tada top’ą. Bet čia dėsime TIK spalvą, nes lakai – vienfaziai. Rašo, kad ir riebumo-lipnumo po visko nuvalyti nereikia, kaip darant manikiūrą su įprastais geliniais lakais.

Patariama buteliukus palaikyti šiek tiek apvertus, kad būtų tinkama konsistencija, nes nuo stovėjimo medžiagos gali atsiskirti ir prastai dengtis.

Gaminti Paryžiuje. Atspalvių pasirinkimas gana didelis. Turiu penkis.
Rašoma, kad užtepti ploną sluoksnį ir laikyti LED lempoje 60s, tada tepti antrą sluoksnį ir laikyti 120s. Jei UV lempoje – gerokai ilgiau. Aš pati tepiau po 2-3 sluoksnius, priklausomai nuo atspalvio.

Violetinė spalva ir juoda man tikrai patiko. Tepėsi gražiai, reikėjo poros sluoksnių, bet pakankamai pigmentuota. Tai mano mėgstamiausios spalvos, kurių konsistencija nenuvylė.

Šios dvi spalvytės buvo panašios ant nago, tad abiejų pirkti neapsimoka. Nebent kaip tik patiks tai, kad viena vos potoniu tamsesnė ir galima bus kurti gražų ombre ar perėjimus šiaip…

Su šia “oranžine” nude spalvyte buvo daugiausiai problemų – man nepatiko konsistencija ir tepėsi netolygiai, sunku buvo išgauti norimą pigmentaciją ir gelis svėgdavo į vidurį ir vis likdavo nago galiukas nenudažytas. Nežinau, ar lakas pasenęs ar tiesiog prastas lakas apskritai. Šitas nepatiko ir nebuvo nei lengva, nei malonu naudoti. Kaip bebūtų, kažkaip tamsesnės spalvos man paliko kur kas geresnį įspūdį.

Esu ne tik knygų, bet ir nagų graužikė. Tuo nesididžiuoju, bet pripažįstu savo ydas. Mano nagai trumpi ir aš juos trumpai kerpu, nes jie minkšti, ploni – iškart lūžta ir skilinėja, jei būna ilgesni. Itin ilgi nagai man apskritai negražu, tad ir šiaip norėčiau gal nedaugiau centimetro ilgesnių, bet patogumas laimi ir aš visada nešioju trumpus nagus, kurie netrukdo nei rašyti, nei kliūna visur ir leidžia atlikti buitines užduotis…na, asmeninis pasirinkimas, vėl gi.
Kadangi mano nagai tikrai nepatvarūs ir ploni – gelinis lakas dviejų savaičių man niekada neatlaiko. Tiek patys nagai, bet ir mano įpročiai, pomėgis juos graužti, lupunėti ir šiaip…na, savaitė man yra maksimumas ir daugiau tiesiog neišbūnu. Tad ir stebėdama, kaip laikysis šie nagai, turiu lyginti su kitais, ne vienfaziais, geliniais lakais ar tais kartais, kai manikiūrininkės padengė nagus geliniu laku… visada apie savaitę.
Šiuos nagų lakus vertinčiau teigiamai, nes pasidarius juos sekmadienio vakarą, nusiėmiau kito šeštadienio popietę. Tai reiškia išbuvo beveik savaitę. Galėjau dar dienelę kitą pratempti, bet vieno galiukas kiek nuskilo (mano kaltė) ir tada jau sunku susilaikyti nuo lupinėjimo (kas nagams nesveika, beje).
Na, esmė, kad laikėsi neblogai. O procesas lakuojant užėmė tikrai gerokai mažiau laiko nei, kai lakuoju su baze, viršutiniu sluoksniu… tikrai greitesnis procesas, kuriam prireikė mažiau priemonių. Ir tikrai nereikėjo net lipnumo valyti po to – viena priemonė ir lempa – viskas, ko reikia. Tad manau, kad tikrai patogus reikalas.
Jei teisingai paruoši nagų plokšteles – kimba gerai, laikėsi. Savaitė, kaip man įprasta. Visada manau, gal nepagrįstai, gal vienfaziai mažiau patvarūs, bet, jei tas skirtumas ir yra, tai, matyt, neryškus. Pravaikščiojau visą savaitę ir sekėsi gerai.
Laikiau pirmą sluoksnį minutę, kitą dvi minutes. Jei dar kiek reikėjo gelio pridėti – laikiau dar minutę. (Led lempoje) – sustingo pakankamai viską darant pagal instrukcijas.
Konsistencija – vienos spalvos patiko, kitos nelabai. Tad tiesiog, kaip pataikai. Bet palaikymas apvertus prieš lakuojant tikrai padeda. Jei vis tiek nekažkas pavyksta – su dantų krapštuku galima pamaišyti. Bet geriau tokių priemonių nereiktų, nes tai laiko tikrai nesutaupo.
kaina:

Na, nuolaidos praktiškai visur. Vienur didesnės – kitue mažesnės.
Ar rekomenduočiau pirkti už 8eu? Nemanau. Tikrai nieko ypatingo, o ir konsistencija kai kur gera, kai kur ne, tad nesu tikra, ar verta. Bet už 2eu tai tikrai! Jie veikia, laikosi tikrai ilgiau nei paprastas nagų lakas ir viskas kaip or tvarkoje – 2eu tikrai nepagailėčiau, įsigydama daugiau atspalvių, o ir nieko papildomai nereikia, jei tik lempą turit. Beje, tos pačios “sincero” firmos led lempa labai nebloga ir pakankama darytis sau manikiūrus.
Ar mėginot? Pasidalinkite!
@dominykanav
@grozio_drakonas

Leave a Reply

Your email address will not be published.