Dažymas namuose,  Plaukų priežiūra,  Uncategorized

"Schwarzkopf" geliniai plaukų dažai #Pure Color (Avietė, 6.88) – ar geresni už kitus?

Noriu pasidalinti savo patirtimi su “Schwarzkopf” geliniais plaukų dažais – mačiau tiek reklamų įvairiuose formatuose, o ir dizainas patiko bei aprašymas – dažnos nuolaidos ir įkandama kaina, tad pabandžiau.
Tiesa, čia esu dažytojo pozicijoje, o modeliu -mano mama, kurios ilgus kaštoninius plaukus visada dažau ir eksperimentuoju, o ji man padeda tai daryti su manaisiais.
Taigi, kuo gi #Pure Color ilgalaikiai plaukų dažai ypatingi?

“Ar žinote, kokia nuostabių plaukų paslaptis? Drėkinimas! Taip taip, perskaitėte teisingai. PURE COLOR – pirmieji ilgalaikiai SCHWARZKOPF geliniai plaukų dažai – padės išsaugoti plaukų drėgmę po dažymo. Tad kodėl gi neišbandžius šių naujų, nenuvarvančių plaukų dažų, kuriuos naudoti taip paprasta?”

Jų tekstūra kitokia – ne kreminė, o gelinė. Pažadama, kad plaukus mažiau sausins, bus patogiau naudoti, papildomai drėkins. Telieka bandyti. Tik verta prisiminti, kad kiekvieno plaukai šiek tiek kitokie, tad ir kas tinka vienam, kitam gali netikti, todėl tai visada tėra asmeninė patirtis! O ir efektas, atspalvis kitaip gali atrodyti, jei plaukai kitokios tektūros ar spalvos.
Šiandien kalbėsiu apie permamentinius plaukų dažus – šioje kolekcijoje yra ir trumpalaikiai, nuplaunami plaukų dažai, bet šandien jie telieka paraštėje, o ir nesu tikra, ar Lietuvoje jais prekiaujama.
Formulė su aloe vera geliu, kaktusų ekstraktu/sultimis bei jojobos (simodsijų) aliejumi. Šie visi ingridientai tikrai puikūs, bet dažuose rasime ir amoniako ir kitų dirginančių (kad ir įprastų) sudėdamųjų dalių. Todėl patariama atlikti saugos testą – mažą kiekį pabandyti ant rankos ir nuplauti. Jei per dvi paras nepasireikš jokia reakcija – saugu naudoti. Tai patariama daryti su visais plaukų dažais ir nereikia išsigąsti tokių perspėjimų. Atsarga gėdos nedaro.
Atspalvių pasirinkimas pakankamai didelis – nuo visiškai juodos, nemažai rudų, dvi raudonos, nemažai daugiau ar mažiau šviesių atspalvių. Tik natūralios ar maždaug natūralios spalvos – šitoje kolekcijoje mėlynų ar visiškai violetinių nerasime.
Dažus galite rasti kiekviename “Droge” ar “Eurokos” – kaina be nuolaidų 7,49eu, bet su dažnom nuolaidom galima gauti ir pora eurų pigiau, tad kaina tikrai nebloga.
Šiandien naudosime “Avietinę” spalvą – raudoną, su kodu 6.88
img_4946Yra ir kitas – tamsesnės raudonos – atspalvis, bet šį sykį pasirinkau šį. Ryškiai raudoni žvilgantys plaukai? Taip!
Man patiko pakuotė ir dizainas – atrodo profesionaliai, bet žaismingai ir vasariškai. Nors plaukus dažau žiemos vidury, tikrai patraukė toks šiltas ir pozityvus nuotaikos užtaisas. Pakuotė įprasta ir paprasta, bet daili. Jaunatviška – pavadinimas su grotelėmis, tartum tai būtu instagram’o post’as. Dabar jau dažna kompanija šį “triuką” naudoja, bet man jis visai patrauklus, kad jau ir nelabai inovacija.

Labiausiai tinkamas naudoti šviesioms ir tamsesnėms, tamsioms brunetėms. Pažadama, kad atspalvis tinkamas ir vidutiniškai pražilusiems plaukams. Mano mama nėra pilnai pražilusi, natūrali spalva – brunetės į pilkumą, bet žilų plaukų tikrai pasitaiko, tad tai svarbu.
Pakuotės turinys įprastas – dažantis kremas, oksidatorius, kuriuos sumaišai oksidatoriaus buteliuke ir sukratai. Yra pirštinės (prastokos ir milžiniškos, bet dirbti įmanoma) ir nemažas pakelis balzamo, kurį reikia naudoti jau po dažymo ir galvos plovimo. Nudažius laikyti pusvalandį – galite užsidėti dušo kepuraitę, taip spalva gali dar stipriau įkibti į plauką ir greičiau suveikti – galite pabandyti, jei skubate.

Jie žada, kad patogu plaukus dažyti namuose, nes šie dažai nedrimba, nenuteka ir jų konsistencija tobulesnė nei kitų dažų. Iš tiesų, dažant mačiau, kad jie tartum gintaro spalvos gelis, kažkiek permatomas, tad tikrai skiriasi nuo kitų plaukų dažų, kurie dažniausiai būna veikiau kreminiai ir skalsūs.
Sakyčiau, kad kie skystesnė konsistencija, bet man nepasirodė per skysta ar tekanti, tikrai primena aloe vera gelį. Kaktą ar ausis ištepliojo tiek pat, kiek ir kiti dažai.
Mano patarimas – prieš dažant patepkite ausis bei kaktą prie plaukų linijos, kaklą riebiu kremu – padės nenudažyti odos ir lengviau nuvalyti, jei ten pateks dažų.

Sakyčiau, kad kvapas mažiau aršus ir “toksiškas” – amoniakas mažiau jaučiamas ir kvapas veikiau neutralus. Palyginus su kitais plaukų dažais – šis turi pranašumą. Man patiko ir kvapas, ir konsistencija. Dažyti buvo patogu, nors labai didelio skirtumo nuo panašių ‘dėžutinių’ plaukų dažų nepastebėjau.
Kai gelis ilgiau pabuvo ant plaukų ir oksidavosi – tapo violetinis!Tad net pagalvojau, kad gal violetiniai nudažys. Bet su plaukų dažais taip būna, kad dažų spalva visai kitokia nei išgaunamo efekto, tad tai nebūtinai kažkas blogo. Plaukai gavosi visai ne violetiniai, tad nerimauti dėl to nevertėtų.
Dėžutė nemeluoja – plaukai gavosi raudoni ir spindintys. Perskaičiau daug komentarų merginų, kurios naudojo šviesius ir kitų atspalvių plaukų dažus – praktiškai visos tvirtino, kad spalvą išgavo tokią, kokią ir žadėjo dėžutė.
Nedirgino odos. Odą buvau aplinkui patepus riebiu kremu, nusivalė lengvai ir stipriai nenudažė skalpo odos. Negraužė ir nesukėlė nemalonių pojūčių.
Išsiskalavo ne sunkiau nei kiti plaukų dažai, balzamas patiko ir po dažymo plaukai buvo gražūs, švelnūs ir spindintys.
Mamos plaukus dažiau ir seniau raudonai, vis kitokiais dažais. Tad dabar dažiau ant ataugusių šaknų ir nublukusių plaukų. Kadangi jie ilgi, reikėtų dviejų pakučių, bet aš apsiėjau su vienu, mažiau tepdama galus ir atspalvis atrodo lygus ir neatrodo blogai, tad pakako, kai raudonai buvo dažyta ir seniau.
Kaip atrodė prieš dažymą:

Diena ar dvi po dažymo: 

Rezultatu likome patenkintos. Plaukai tikrai gražūs ir nėra išsausinti. Nudažė gražiai, neištepė ir nenudažė odos.
Prieš rašydamą apžvalgą, palaukiau bent porą savaičių, kad galėčiau pasidalinti mintimis ir dėl spalvos blukimo ir išsilaikymo. Kolkas tiek šaknys, tiek visi plaukai atrodo puikūs ir spalva laikosi vietoje, neteplioja ir neblunka. (Plaukus trenkiant kas trečią dieną). Padengė be problemų ir žilus plaukus.
Šie plaukų dažai man tikrai patiko ir pirksiu juos vėl. Gera kaina, paprasta naudoti, mažiau cheminis kvapas, tenkinantis efektas – ko galiu dar norėti? Nėra jie kažkuo labai išskirtiniai, bet tikrai nėra prasti. Pasidalinkite ir Jūs savo nuomone. Nes mums patiko!
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.