Pirkiniai ir naujienos,  Veido odos priežiūra

Sausio kosmetikos pirkiniai 2020

Stengiausi Sausį būti “LOW BUY” rėžime, perkant su kosmetika susijusius produktus. Žinau, kad tikrai man nepavyks būti “No buy”, bet sąmoningiau ir mažiau pirkti atrodo kaip kažkas įmanomo. Nes perku visko daug, esu priklausoma nuo nuolaidų ir pageltonintų kainų, man viskas labai įdomu. Neperku  brangių dalykų, bet vis kokią lakštinę kaukę nugriebi, nepaisant to, kad stalčiuje jų gal dvidešimt dar guli. Ir kaupiu, niekaip neatsilaikau.

Tad tas “Low buy”, kurį sau Sausį uždaviau nebuvo labai lengvas, o ir gale mėnesio vis tik šiokių tokių pirkinukų atsirado. Bet apie juos šneku ne tam, kad save teisinčiau ar kaip tik bandyčiau teisti. O ir ne tam, kad kažkas kitas man galėtų pasakyti, kaip leisti savus pinigėlius ar kaip vartoti. Veikiau pati sau norėjau išryškinti, kiek ir ko nusiperku, kiek išleidžiu per mėnesį. Ir palyginti su pabaigtų produktų kiekiais. Tad toks veikiau apžvalginis, vedantis į sąmoningumą, o ne į ribojimą ar kažkokius rėmus.

Pirkau papildus ir vaistus “Camelia” vaistinėje, tad užsisakiau ir šiek tiek kosmetikos priemonių. Aišku, kad tos, kuri per nuolaidas ir sunku buvo atsilaikyti. Nusipirkau:

* Regeneruojanti priežiūros priemonė “DERMO FUTURE” su vitaminu C, 20ml  – 2.14 Eur (pilna kaina 3,05 Eur)
Jį pabagiau ir man jis tikrai patiko, tad ne pirmo būtinumo, bet patinkantis produktas, kurio norėjau, aprašiau šį serumą ČIA.

* Serumas veido ir kaklo odai su vitaminais DELIA Professional Face care, 10 ml – 1.80 Eur (apie 3 Eur). Na, pasižiūrėjau, kad tokį jau ir stalčiuje nepradarytą turiu, haha. Bet jis mažučiukas, aliejukai, pagalvojau, kad mamai tiks, sudėtis atrodo turtinga, o kaina labai maža, tad sunaudosiu.

* Serumas veido ir kaklo odai su mandeline rūgštimi 5% DELIA Professional Face care, 10ml – 1.80 Eur (apie 3 Eur). Šio tikrai norėjau, nes toks pigus, bet su mandeline rūgštim ir geros sudėties, labai sudomino. Jau pamėginau ir patiko, bent iš pirmo bandymo, tad tikrai mažuliukas, bet neblogas atrodo ir atrodo kaip vykęs pirkinys (o ir už kavą brangiau dažnai mokam).

* Pasta URIAGE Hyseac SOS riebiai odai, 15g – 9.81 Eur (pilna kaina 15,09 Eur). Pavargau nuo giluminių, hormoninių spuogų, naudoju ir bandau labai įvairias priemones. Tokie pirkiniai, manau, man kažkokią vilties vėliavėlę ištiesia. Cinko pagrindu, pasirodė geros sudėties, daug kas rekomendavo ir gyrė, tad nuolaidai neatsilaikiau ir pabandysiu.

* Maskuoklis MEDIC HIDE TREAT 2.5g. Nr.23.35 Eur (6,69 Eur) – tai maskuoklis, tinkamas spuogeliams. Jiems netinka įprasti paakių maskuokliai, nes jie gali tik bloginti situaciją. Mažų spuogelių nebijau ir jei pro makiažą jie matosi – nieko čia baisaus. Bet kartais va tie siaubingai raudoni ir gilūs spuogai ant žandų mane puola, tada juos pamaskuoti reikia. Turiu kelis spuogų maskuoklius, bet jie nėra tobuli. Šis irgi nebus – plius nesužiūrėjau, kad ne šviesiausias atspalvis, tad reiks irgi maišyt su kokiu šviesesniu. Bet pabandysiu, tekstūra atrodo maloni ir kremiška, mėginsiu.

* Profesionali ryžių pudra INGRID, 10g – 3.56 Eur (8,89 Eur) – tai viena mėgstamiausių mano pudrų riebiai odai. Ji matizuoja, atrodo gerai, nepalieka baltų plėmų ar persipudravim efektų. Daug turiu kitų pudrų, bet šią kaip tik pabaigiau, tad su tokia nuolaida tikrai norėjosi prigriebti ateičiai, nes ji man labai patinka, pateko į mėgstamiausio makiažo veidui produktų pernai top’ą.

Ir dar užsasikinėjau kelis drabužius ir dovanėlių iš “H&M”, tai du kosmetikos produktus irgi nusipirkau:

*  Face mask with green tea and aloe vera – 50 ml. 3,99 Eur (pilna kaina 9,99 Eur)
Tai veido kaukė su moliu, žalia arbata ir alaviju bei kitais ekstraktais. Man pasirodė nebloga, tinkanti man pagal odos tipą (turiu riebią ir probleminę odą), o ir su didžiule nuolaida. Jau kartą pabandžiau, pasirodė visai neblogai. O ir su “Ecocert” sertifikatu, kartoninė perdirbama popierinė dėžutė, ekologiška sudėtis, visai neblogai.

* Highlighter – Peach Shimmer4,99 Eur (12,99 Eur)
Visada norėjau jų highlighter’io, bet jie man pasirodė brangoki. Tad šį su didele nuolaida nugvelbiau. Tiesa, atspalvis ne toks, kokio būčiau norėjus, kiek per tamsus. Nors mėginau, išsklaidžius naudoti galiu, o ant akių gražiai atrodo. Nors tie parduotuvėje lyg kremiškesni pasirodė, bet gal reikia ilgiau panaudoti, nes šiaip HM dekoratyvinė kosmetika, kaip bebūtų keista, yra net labai nebloga.

Jau paskutinėmis Sausio dienomis užsukau vieną pilką (visomis prasmėmis) dieną į “Drogas” parduotuvę ir ten nesusilaikiau ir kelis dalykėlius nugriebiau:

* Maybelline, snapscara blakstienų tušas (mėlynas). 4,50 Eur (8,99 Eur)
Seniau norėjau kažkurį iš šios kolekcijos išbandyti ir įvertinti. Jau dabar tai nėra naujiena, tad pamačius, jog taikoma net 50% nuolaida, nusprendžiau paimti. Ir paimiau mėlyną – turiu dar vieną kitą tokį, bet bus įdomu palyginti. Šiandien jau pirmą kartą išbandžiau – kolkas patinka, atrodo labai natūraliai, nes nesulipna blakstienų, bet stipriai prailgina. Jos mėlynos, bet matosi ryškus atspalvis, kai krenta šviesa. Atrodo tikrai gražiai, kolkas ir laikosi be priekaištų.

img_1891

* Ecodenta, black whitening burnos skalavimo putos. 2,99 Eur (3,99 Eur)
Nesu didelė gerbėja skalavimo skysčių – man nepatinka jausmas ir dažnai skonis, o ir kalbėjau su odontologe, kad nebūtinai to reikia mano atveju. Ir ilgai nenaudojau. Turiu dar namie tokių visokių likučių užsilikusių, ką ateityje tikrai pagaliau sunaudosiu. Bet šitos putos patraukė mano dėmesį – ir todėl, kad ecodenta juoda pasta labai patiko, o ir putos – kažkas įdomesnio. Na, bandysim. Buvo gera nuolaida, tad susigundžiau – bet sunaudosiu, tad negaila.

img_1884

Neutrogena, hydro boost, gel cream, dry skin. 13,99 Eur (18,99 Eur)
Nu jau tiek išgyrė visi šitą kremą, kad užsimaniau pabandyti ir jau seniai jo norėjau – todėl tai nėra spontaniškas pirkinys. Tik rinkausi būtent “dry skin” versiją, nors turiu tikrai ne sausą odą, bet šioji vienintelė be kvapiklių ir parfumo, tad tikrai patariu rinktis būtent šią – kvepalai tik jautrina ir dirgina odą, tad geriau jų naudojimą mažinti, kai pavyksta.

img_1886

* Marion veido serumai (vitamin, colagen, hyaluron) 2,92 Eur x 3 (4,49 Eur x 3)
Šitie serumai pigūs ir tikrai neblogi, paprasti, bet sudėtys neblogos. Mėginau hialurono ir anti-age (mamai) ir tikrai paliko neblogą įspūdį. Nieko stebuklingo, bet savo funkciją atlieka, o sudėtys man pasirodė vertos dėmesio. Tad norėjau ir kitus išbandyti. O ir tokius serumus gali netaupiai naudoti – ir tai geresnis, mano nuomone, pasirinkimas nei lakštinė kaukė, o buteliuko kaina labai panaši kaip vienos kaukės, tad geriau renkuosi tokį variantą.

img_1893

* Isana, vatos maxi padeliai 0,95 Eur (1,19 Eur)
Naudoju paprastus vatos padelius, taip pat turiu ir daugkartinių – renkuosi ir juos, tad vatinukų sunaudoju šiek tiek mažiau, naudoju ten, kur man su daugkartiniais nepatogu ar netinka. O šitus didelius pamėgau, nes tikrai patogiau valyti visą veidą pvz miceliniu vandeniu ant tokio padelio ir užtenka ne krūvos, o vieno ar dviejų visam veidui (akis valau atskirai).

img_1895

* Tarpdančių siūlas 1,60 Eur (2,29 Eur) ir žirklutės 1,81 Eur (2,59 Eur)
Vis ieškau ekologiškesnių variantų, bet kolkas patinkančio neaptikau – tarpdančiams. Šie su plasmasiuku vis tik patogiausi, turiu ir plėšomo, bet vis tik man jis dantenas pažeidžia. Tikiuosi, kad greitai mums bus tokiose parduotuvėse ir bambukiniu ar kokiu kitokiu koteliu prieinami tokie už normalią kainą. Nes tikrai sutinku, kad tokiems naudojama daugiau plastiko nei būtina. O žirklutės man visada praverčia, vis jas pametu ar kokioj rankinėj kitoj paliekam – tad gerai turėti jų daugiau.

img_1894

Na va, Sausio pirkiniai tokie. Iš viso išleidau – “Camelia” 22,46 Eur. O “H&M” 8,98 Eur.
O “Drogas” – 34,60 Eur.
Už viską  – 66,04 Eur.

Buvau patenkinta Sausiu, kol į “Drogą” neužėjau, haha. Bet vis tik pabaigtukų išnaudojau, manau, daugiau nei nusipirkau, o ir buvo keli pirkiniai, kurių jau seniai norėjau, keli paprasti ir tiesiog skirti higienai ir šeimai, tad viskas gerai.

Dar Sausį keletą kosmetinių dalykėlių pardaviau VINTED: + 5,50 Eur, + 3, 20 Eur, + 9 Eur – bet visus siunčiau, tad  – 5 Eur. Tai iš viso uždirbau 12,70 Eur, o šitus pinigėlius visada leidžiu sau kosmetikai išleisti, tad let it be.

Be to, laimėjau vieną konkursą socialinėje medijoje – tai labai džiaugiuosi, nes šiuos “Paula’s Choice” produktus tikrai norėjau išbandyti. Tai kelioninio dydžio BHA tonikas ir fluidas nuo saulės. Abu tinka mano odos tipui. Rinkinuko vertė apie 26 Eur. O laimėjau iš @justbe.cosmetics_list instagram paskyros, tad ačiū !

img_1870

Žiūrėsim, ką atneš Vasaris. Labai noriu kažkur nukeliauti, bent ilgesniam savaitgaliui, bet dar tik žiūrinėju bilietus ir svajoju, vis algos gabaliuką tam atsidedu…

PS:. Gavau Sausį ir Look Fantastic grožio dėžutę – jos į šį sąrašą neskaičiavau ir kas mėnesį neplanuoju priskaičiuoti, nes tai automatiškai, už fiksuotą sumą ateinanti prenumerata. Už ją sumokėjau berods 16,5 Eur.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *