Apsauga nuo saulės,  Kosmetika,  lūpoms

SALERM lip balm SPF30 (hydrate, repair & protect)- lūpų balzamas su apsauga nuo saulės.

Kuo daugiau skaitai, domiesi – tuo labiau supranti, kaip apsauga nuo saulės yra būtina ir net labai svarbi. Saulės žala odai yra didžiulė ir visi kremai nuo raukšlių ir padedantys spręsti kitas odos bėdas nueina tiesiai į šiukšlinę, jei nenaudojate spf kasdien, ypač saulėtu sezonu. Patartina naudoti ištisus metus, bet vasarą tai tiesiog būtina. Ir nepamirškite apie tai keliaudami, nes žiema Ispanijoje ir Lietuvoje yra kitokia. Taip pat, jei važiuojate į kalnus – ten UV indeksas tikrai būna aukštas, tad nepamirškite saugoti save. Esu rašiusi apie tai kodėl apsauga nuo saulės tokia svarbi, tai apie mineralinę ir cheminę apsaugą ir jų skirtumus. 

Bet reikia rūpintis ne tik veido ar kūno oda, bet ir plaukais, lūpomis. Plaukams UV spinduliuotė kenkia, bet blogiausia, kas gali nutikti, tai išsausės plaukai. Ar, jei plaukai retesni – tada geriau dengtis kepure, nes skalpo odos vėžys nėra toks retas… 
O pasidomėjus išgirsti dermatologų ir kitų gydytojų pasakojimus, kad odos vėžys ant akių vokų ar lūpų odos nėra retas reiškinys. Ir tai gąsdina. Bet yra priemonių apsisaugoti, kiek įmanoma. Ypač, kai tikrai esi rizikos zonoje, keliaujant karštuose kraštuose, o ir vasaros metu Lietuvoje. Tai kodėl gi nepasistengus? 

Todėl nudžiugau išbandžius SALERM drėkinantį, atstatantį ir apsaugantį lūpų balzamą su spf 30 filtru, užtikrinančiu apsaugą nuo UVB ir UVA spindulių. Kad ir keliavau Vasario mėnesį, iškart pasiėmiau jį į Ispaniją. Ir tikrai patiko. Nors karštis dar ir nesvilinantis, bet teko ir ant vieno kito kalno nukeliauti ir iškart pamačiau, kaip UV indeksas padidėjo. O ir saulės vis tik buvo – tikrai verta saugotis, apsauga gėdos nedaro, o į kuprinę įsimesti tokią priemonę tikrai nesunku. 

Šis lūpų balzamas sukurtas su Vitaminu E, bičių vašku, vynuogių kauliukų aliejumi. Be parabenų, be gliuteno. Kiekis – 4gr. 
Pieštukinis, išsukamas. Gavau jį iš Vitrina Pro, kaina – 2,75 €. Mane nudžiugino tokia nedidelė kaina, nes šis lūpų balzamas man tikrai patiko. 

Pirmiausia, jis nepalieka jokio balto šydo. Jis toks švelnus, gaivus ir drėkinantis, neriebus, bet tikrai greitai suminkštinantis lūpas. Jis stipriai kvepia citrusais, suteikia gaivos. Lūpos tampa tokios drėgnos, šilkinės. Man tikrai labai patiko jo tekstūra. Ir tas drėkinimas pakankamai ilgai išlieka. Tinka ir po kitais lūpų dažais ar blizgiais. Ir atrodo gerai, lūpos lengvai blizga nuo drėgmės, nelieka nemalonaus lipnumo. 

Be to, sudėtyje yra šiek tiek mentolio, tad maloniai šaldo lūpas. Ne taip stipriai, kad jos visos aptirptų, bet jaučiasi gaiva, o tai malonu. Sudėtyje yra cheminių apsaugos nuo saulės filtrų – jau išsiaiškinom, kad tai tikrai svarbu ir naudinga, ypač kaitros metu. 

Pagrindinis balzamo ingrientas – ricinos aliejus, kuris tikrai naudingas odai. Tada seka mineralinis aliejus, tirpikliai ir emoliantai, glicerinas, vynuogių kauliukų aliejus, vitaminas E, bičių vaškas, jojobos aliejus. Yra tikrai labai naudingų ir puikių ingridientų, o daugiau dar UV filtrų ir medžiagų, kurios padeda jiems išlikti stabiliems. Yra parfumo,šiek tiek kamparo ir mentolio, labai jautrioms lūpoms ar odai aplink lūpas gal patarčiau bandyti atsargiau, bet visiems kitiems tikrai galėčiau drąsiai rekomenduoti. 

Man jo tekstūra priminė mano vieną mėgstamiausių lūpų balzamų iš “Forever” su aloe vera. Lieka tokia lengva drėgmė ir lengvumas, bet efektas tikrai nemenkas. O šis dar ir kvepia skaniai, apsaugo nuo saulės. Tikrai nustebau, pamačius, kad ir kaina gera. Tikrai manau, kad nusipirkčiau šiam pasibaigus ar pasenus (galioja metus nuo atidarymo).

Tikrai patiko, bent į kelionę kokiam Egipte tikrai pasiimkit, oda Jums padėkos. Be to, mačiau, kad žmonės komentaruose rašė, kad ir alkūnėms ar kitoms sausoms vietoms naudoja – tad tikrai nebijokite bandyti. Pamiršus apsauginį kremą, galima, kai karšta, bent jau apgamus su šiuo balzamu pasitepti. Būkite sveiki. 

*Gavau iš Vitrina Pro*

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *