Lietuviška kosmetika,  lūpoms,  Veido odos priežiūra

“Saflora” lūpų balzamas su rožėmis ir hialurono rūgštimi (Apžvalga)

Kaip retai pabaigiu lūpų balzamus ir kiek daug jų visur mėtosi – stalčiuose, rankinėse, kuprinėse, lentynose, kišenėse – na, be įvairių priemonių gali apsieiti, bet jau lūpų balzamas visada turi būti po ranka. Lauke, namie, vonioje… visada šalia.

Ir pabaigiau šį “Saflorą” lūpų balzamą iki paskutinio lašo, net su nagu iškrapščiau. Gal ir ne todėl, kad jis labiausiai patiko ar išsiskyrė – tiesiog jis buvo paskirtas budėti vonioje. Ir naudodavau jį visada po dušo, po veido plovimo, jis visada stovėjo vonios lentynoje, turėjo savo vietą sargybai, todėl ir nepasimetė, nepasimiršo ir susinaudojo.

“Karštą vasarą ar šaltuoju metu padės apsaugoti Jūsų lūpų odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. 

Pasižymi natūralia sudėtimi be hidrogenizuotų aliejų ir parafino. Natūrali priemonė pagaminta iš ekologiškų nerafinuotų aliejų ir vaškų su hialurono rūgštimi ir vitaminu E.

✓ pašalina lūpų odos trūkinėjimą ir šerpetojimą
✓ drėkina, atgaivina lūpų odą
✓ grąžina lūpų odai elastingumą ir natūralią spalvą”

Kiekis: 8 g
Kaina: 2.90 

Įsigyti galima “Saflora” puslapyje.

Taip pat, pigu.lt , kur kaina mažesnė 2,44€, tik jie teigia, jog 6g. produkto, tad net pasimečiau – nelabai tikiu, kad yra du skirtingi dydžiai. 

Priemonė išsukama, patogi naudoti ir labai paprasta. Stipraus rožių kvapo nejaučiau, bet šioks toks natūralus aromatas yra. Nei labai skanus ir užburiantis, nei atgrasantis – viskas tiko ir patiko.

Lūpoms patiko, nedirgino. Nors pasirodė neriebus ir gana paprastas. Lūpos švelnios, sudrėkintos, bet ne aliejuotos ar sviestuotos. Įsigeria, minkština lūpas.

Gal ir nepasakyčiau, kad efekto sulaukiau kitokio nei su dauguma lūpų balzamų, bet sudėtis gerokai švelnesnė, o ir tekstūra kiek neįprasta – tokią aptinku tik ekologiškuose lūpų balzamuose.

Ji sunkiau sklaidosi, gali turėti tokių tarsi mažų granulyčių viduje, bet jos galiausiai ištirpsta ant šiltos odos. Spėju, kad tai karnaubo ir kandeilila  vaškas, išgaunamas iš palmių, kurį naudoja tiek “Saflora”, tiek “Nimfė”, “Žiedė”, “Uoga Uoga” – visus šių firmų lūpų balzamus sieja būtent tas gelsvumas ir tekstūra. Nes naudojamas ne pigus sintetinis vazelinas, parafinas, bet aliejai ir natūralus vaškas. 

Prie tokios tekstūros reikia įprasti, bet man ji netrukdė, lūpų balzamas patiko. Balzamas patiko, savo funkciją atliko, neapsunkino ir nesausino lūpų, tiko po lūpų dažais.

Sudėtis:

ricinus communis oil (ricinų aliejus)* – ricinų aliejus minkština odą, taip pat atlieka drėkinamąją funkciją, pritraukdamas drėgmę. Ricinų aliejus retai sukelia alergines reakcijas ir yra saugus naudoti išoriniam naudojimui , gali šiek tiek (1/5) kimšti poras;

theobroma cocoa butter (kakavos aliejus)* – minkštiklis, antioksidantas, saugo odą; kemša poras (4/5).
simmondsia chinensis seed oil (simondsijų aliejus)* – dar vadinamas jojobos aliejumi; kondicionuoja odą ir plaukus, minkštiklis, skatina odos atsinaujinimą, klampumo reguliavimo medžiaga; kemša poras ( 2/5).
aqua

copernicia cerifera cera (karnaubo vaškas)* – natūralus vaškas, išgaunamas iš Brazilijoje augančių palmių, jis  sukuria apsauginę  plėvelę, kietina konsistenciją; jis yra gelsvos spalvos;
euphorbia cerifera cera (kandelila vaškas) – irgi natūralus, augalinis vaškas;

lanolin – antistatikas, minkštiklis, emulsiklis, PAM, plaukų balzamas, saugo odą;
myristyl myristate – minkštiklis, drumstiklis, kondicionuoja odą; stipriai kemša poras.

sorbitol – drėkiklis, plastifikatorius, odos kondicionavimo medžiaga
glycerin*- drėkiklis;
tocopheryl acetate (vitaminas E) – vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą;
aroma*

sodium hyaluronate (hialyrono rūgštis) – identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą;
sodium benzoate – konservantas, kvepalų ingredientas
potassium sorbate – konservantas;
limonene** – kvapiklis; gali dirginti;
geraniol** -kvapiklis; gali dirginti;

* ekologiški ingredientai
** įeina į eterinių aliejų sudėtį

Sudėtyje vien aliejai, natūralus vaškas, keletas drėkiklių, šiek tiek hialurono rūgšties, vitamino E ir keletas kvapiklių – eterinio aliejaus. Aliejai kemša poras, bet tai visiškai normalu – juk kalbame apie lūpų balzamą. Nežinau, ar egzistuoja toks, kuris nekimštų porų. Tad su jais atsargiai reikia elgtis, jei beria aplink lūpas. Kitais atvejais – lūpos porų neturi ir mėgausis tokiomis medžiagomis, kurios tikrai naudingos.

Sudėtis tikrai gera, o ir produktas pasirodė neblogas, drėkino ir puoselėjo lūpas. Man labai gilaus įspūdžio nepaliko, bet patiko. Labai rekomenduoju rinktis geros sudėties lūpų balzamus – jų kaina tikrai nedidelė, o naudosis pakankamai ilgai. Daug pigių sintetinių vazelinų aptraukia plėvele ir drėkina tam momentui, bet jo norisi tepti vis daugiau ir daugiau… su natūraliais neprašausit. Rekomenduoju. O ir komentarai puikūs – vadinasi produktas rado vietą ne vienoje kosmetinėje.

Vienintelis minusas – etiketė. Pas mane jis stovėjo vonioje, nesitrynė rankinėje. Taip, ten drėgniau, šilčiau. Bet vis tiek labai nemalonu, kai raidės pradeda plaukti ir visai nusitrina – norėtųsi daugiau kokybės pakuotei. Tokią bėdą turėjau su keletu “Rasos” produktų – pavyzdžiui pamėgtu paakių kremu. Džiaugiuosi, kad dabartinės “Kilig” etiketės kokybiškesnės. Mažmožis, bet… norėčiau, kad “Saflora” tobulėtų, o šiaip man jų produktai labai patinka ir turiu jų nemažai – dar neteko nusivilti. Rekomenduoju!

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *