Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

"Rimmel" wonder-swipe eyeliner’iai ir blakstienų tušas – kažkas įdomesnio ir švytinčio!

Mačiau ne vieną “Rimmel” reklamą apie eyeliner’ius, kuriuos galima išsklaidyti ir paversti šešėliais. Tai “Wonder swipe” kolekcija – blizgi, spalvinga ir patraukusi mano dėmesį.
Atspalvių pasirinkimas – labai platus, berods net 16 pasirinkimų, nors nesu tikra, kiek jų galima rasti Lietuvoje –  Droge mačiau kiek mažiau, bet irgi bent šešetą.
Droge8eu už vienetą. Brangokas, lyginant su kitais “droginiais” produktais, bet, jei produktas tikrai kokybiškas – tai normali kaina už tokio tipo akių apvadą. Yra ir “Eurokos” – su nuolaida kaina 6eu.

Tos pačios kolekcijos priešakyje – ir blakstienų tušas “Scandal Eyes: Wow wings”. Violetinis, su tokiais pat holografiniais užrašais. Visos kolekcijos dizainas man labai patiko ir pasirodė paprastas, bet su reikiama žaisme ir patrauklus.
Tušo kaina – apie 7eu, nėra atsparus vandeniui.
Taigi, kalbėsimės apie jį ir tris akių apvadus -šešėlius (auksinį, rožinį ir tamsiai žalią).
Visi jie blizgūs, ne matiniai – tai išduoda priemonių dangteliai. Man patinka, kad nesudaro klaidingo įspūdžio. Dažniausiai labiau mėgstu matinius, bet tokiems spalvotiems ir ne “juodas ir ryškus varnos sparnas” darau išimtį ir visai neprieštarauju jų blizgesiui.

Pradedant nuo blakstienų tušo – silikoninis ir kiek išlenktas šepetėlis.
Iš tikro, patogus ir padeda nudažyti blakstienas nuo pat šaknelių ir net sunkiai pasiekiamas.
Nėra per tirštas ir nelipina.
Išsilaiko visą dieną be problemų.
Jis stipriai pailgina ir pajuodina, kažkiek ir patankina, bet atrodo pakankamai netūraliai ir neapsunkina akių.Man patiko ir šepetėlis, ir formulė, kuri netrupa ir netepa. Nors ir nėra atsparus vandeniui – išlieka ten, kur reikia.
Šepetėlis tinka ir apatinėms blakstienoms – dažniausiai viršutinėms ir apatinėms naudoju skirtingus tušus, bet šis pakankamai universalus ir galiu naudoti abejoms, nes jis tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms.
Pakuotė man irgi patiko – gražus holografinis užrašas, patogus užsukimas, patogu laikyti ir tiesiog gražus, kad ir niekuo neypatingas dizainas.
Nėra kažkas verto revoliucijos ar ypatingo, bet tušas paliko teigiamą įspūdį ir nenuvylė, efektingai ilgino blakstienas.
Mano turimas – violetinis – bet kolekcijoje yra ir mėlynas, šalia panašus oranžinis ir žalias – pasirinkimų daug, tad reiktų rinktis pagal poreikius ir savo blakstienų/akių tipą.


Eyelineriai stipriai pigmentuoti ir žvilgantys, bet be didesnių maomų blizgučių.
Spalvos gražios, ryškios.
Palyginau su kitais panašių atspalvių akių apvadais:

Aš sakyčiau, kad jie labiau tinka ne tikslioms linijoms, bet išsklaidymui ir suliejimui ar pablizginimui. Galima palikti kaip kontūrą ir leisti išdžiūti – išlieka vietoje neblogai, bet įdienojus kontūras gali neišlikti toks tikslus ir blizgesys išsisklaidyti palei voką, tad per daug preciziškai nepasitikėčiau.
Bet man labai patiko, nes atrodo tikrai labai gražiai, tinka prie įvairių šešėlių, o galima ir pasklaidyti. Tai nėra įprastas eyelineris, kuris tinka vien linijai aplink akį nubrėžti.
 Tamsiai žalias atspalvis -kha ching – labiausiai tinka ir tiksliam kontūrui, nors nesirinkčiau jo per visą voką besitęsiančiu varnos sparnu, nes nemanau, kad laikysis labai tobulai, ypač ant mano riebių vokų.
Bet smulkesnioms linijoms palei blakstienų augimo liniją ir išskalidymui su šešėliais – atrodo labai gražiai ir lengva naudoti. Su rudais šešėliais atrodo labai gražiai. Ne kartą naudojau ir nenusivyliau.

Rožinė (megga hottie) graži ir tikrai rečiau aptinkama akių apvaduose, todėl ja džiaugiuosi. Atrodo gražiai ir su derančiais šešėliais, ir tiesiog viena palei blakstienų augimo liniją. 

Man labai patiko auksinė – ją labai dažnai naudoju vidinėje akies dalyje, šalia ašarų kanalo.
Labai stiprus spindesys ir labai gražiai dera su įvairiais atspalviais, puikiai sklaidosi ir tikrai gražiai atrodo.
Galima išsklaidyti ir kaip šešėlius – tiesiog neleisti išdžiūti ir pirštu pasklaidyti palei voką. Gražūs spindintys, ilgai išlikantys šešėliai. 
Man iš tikro patiko šie produktai, nes išsiskyrė iš kitų. Šiek tiek kitokia idėja, kitokia formulė ir suteikiami efektai, o naudoti labai paprasta ir galima tai padaryti greitai, be papildomo vargo ar įgūdžių.
 Gal kiek brangoki, bet tai beveik vienintelė priežastis, kodėl nesusipirkau visų atspalvių – nes tikrai pastebėjau, kad dažnai juos naudoju ir įkorporuoju į savo kūrybinius sprendimus ties akių makiažu.
Galbūt nelabai patiko aplikatorius – jis netinka, jei norisi tikslių linijų. Kadangi su tokiu produktu ne visada tikslumo ir precizikos reikia – tinka, bet labiau norėčiau su mažu šepetėliu (su šereliais), nes būtų patogiau naudoti ir lengviau suvaldyti produktą, jei norisi kažko tikslesnio ar vedu prie apatinės blakstienų linijos. Tokiu atveju patogiau paimti produkto ant kito smulkaus šepetėlio.
img_0337
Būtų labai įdomu, jei pasidalintumėte ir savo patirtimi su šiais “Rimmel” produktais. Man jie pasirodė kokybiški ir verti dėmesio, ypač mėgstant įdomesnius makiažus, mėgstant blizgesį, neprimenantį svarovskinių deimančiukų, o tušas tikrai neblogas, jei turite trumpas tiesias blakstienas – kaip tik.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
cropped-img_3594-21.jpg

One Comment

  • Aldėja

    Turiu ir aš visas Lietuvoje randamas šių pravedimų spalvas. Man pravedimai apsitrina ir lengvai dingsta nuo akių, bet pats šepetėlis – pats patogiausias, kokį teko naudoti 😀 nemoku dirbti su plunksnelėmis ir flomasteriais (tik geliais), todėl man tai buvo naujiena, patikusi net labiau už gelius 😍

Leave a Reply

Your email address will not be published.