Akims,  Kosmetika,  Veidui

"Revolution" šešėlių bei highlighter'ių paletė 'Soph X' – gal tikrai verta revoliucijos?


“REVOLUTION MAKEUP” – kosmetika už įkandamą kainą. Turiu ir bandžiau tikrai labai daug jų produktų – vieni puikūs, kiti nuvilia, bet vis tik turiu teigiamą įspūdį apie jų kosmetiką, ypač, kai kainos tokios, kad galima eksperimentuoti. Žinoma, jie daug kopijuoja – pasiūlo pigesnius variantus garsiausių firmų – tad plagijuoja dizainą ir sumanymus, kas nelabai sąžininga ir gražu. Bet kai kurios firmos taip užsikelia kainas, kad turėti pigesnę alternatyvą tikrai naudinga, tad per daug neniurnėsiu.
Ši kolekcija, apie kurią kalbėsiu, yra sukurta, bendradarbiaujant su viena vlogere iš Jungtinės Karalystės. Tai miela ir pozityvi mergaitė, kuri turi talentą ir jos video malonu žiūrėti. Sekdavau jos veiklą seniau nei ši kolekcija pasirodė. Tai SophieDoesNails vlogerė iš youtube tinklo, tad palieku nuorodą į jos kanalą čia: https://www.youtube.com/channel/UC4X_adKmAQoBItCF0JWj_Hg
Kolekciją sudaro highlighterių paletė ir šešėlių paletė (dabar atsirado jau antroji, kurios dar neišbandžiau ir ji dar nepasiekė Lietuvos lentynų, bet tikrai planuoju). Tai “SophX” kolekcija.
Aš užsisakinėjau iš originalaus “Revolution Makeup” puslapio, iš kurio lengva užsisakyti nemokamai į namus, nes firma iš UK ir nereikia jokių muitų.
Puslapio nuoroda:https://www.revolutionbeauty.com 
Kainos ten – 10eu kainuoja Highlighterių paletė, o  12eu – šešėlių paletė.
Lietuvoje dalį jų asortimento, dabar ir šias dvi paletes (tik naujos šešėlių nėra) galite rasti ir “Eurokos” parduotuvėje. Kainos ten – Highlighterių paletė – 12,49eu, o šešėliai – 14,90eu. Visos kainos nurodytos be nuolaidų, o “Eurokos” jos dažnos 🙂 bet lietuviški antkainiai yra visada.
img_3810
Pradėkime nuo žėrinčio produkto – highlighterių paletės “SophX”. Ji patogi, bet paprasta – be veidrodžio, bet sandari ir patvari, nėra labai lengva ar tokia, kad plastmasė būtų plona.
Gauname aštuonis atspalvius. Juos galima naudoti ir kaip highlighterio pudras, tiek kaip blizgius šešėlius – ant akių ir ypač prie ašarų kanalo atrodo nerealiai.
Rašoma: Nuo natūralaus švytėjimo iš vidaus iki akinančio akcento, kurį galima matyti iš kosmoso. 8 skirtingi atspalviai, kuriuos galite naudoti atskirai arba sumaišyti, suderinti spalvas, kad sukurti švytinčios odos efektą.
Kiekvienas atspalvis – po 2g produkto. Iš tikro, naudojant tikrai užteks ilgiau nei ilgai. Patys produktai pakankamai kreminiai, gražiai sklaidosi, yra pigmentuoti, nesitepa plėmais. Keletas tamsesnių atspalvių man per tamsūs kaip highlighteriai, bet užtat tampa puikiais blizgiais šešėliais – išbandyta.
 

Jie suteikia žavaus spindėjimo – juose nėra matomų stambių blizgučių. Atrodo natūraliai, o galima panaudoti ir levandinį, ir auksinį – vardan kerinčio efekto. Iš tikro savo kokybe mane jie nustebino – priminė tikrai aukštos klasės produktą. Ant rankos neatrodo taip gerai, kaip naudojant ant veido, bet atspalviai matosi. Nufotogruoti man gal ir nepavyko taip, kad matytųsi aiškus efektas, bet jis tikrai buvo matomas, nesitepė plėmais ir išliko ilgai net ant mano riebios odos. Tad tikrai likau labai patenkinta.

img_3815
Vieni atspalviai supresuoti – kiti pagaminti “bake” technika – “iškepti” liaudiškai tariant.
Sudėtis: 
Mica – natūralus pigmentas, Talc -absorbentas, saugo odą, bet pasitaiko pavojingų priemaišų ir gali šiek tiek kimšti poras, Magnesium Stearate -kosmetinis dažiklis, drėkiklis, skystiklis, šiek tiek kemša poras , Paraffinum Liquidum -Mineralinis aliejus, iš naftos, tirpiklis, antistatikas, minkštiklis – toksiškas neišgrynintas, bet toks kosmetikoje nenaudojamas , Ethylhexyl Palmitate – tirpiklis, minkštiklis, stipriai kemša poras, Polybutene – rišiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, Dimethicone – silikonas, minkštiklis, kondicionuoja odą, gali šiek tiek kimšti poras, Silica -mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga , Propylparaben – konservantas, parabenas – gali kenkti endokrininei sistemai, Methylparaben – konservantas, gali neigiamai veikti endokrininę sistemą, May Contain [+/-] CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 16035 – dažikliai.
Sudėtis įprasta tokio tipo produktams. Žinoma, parabenų nesinorėtų. Aišku, tai ne kreminė pudra ar veido kremas, bet vis tiek naudojame priemonę ant odos. Gaminama Kinijoje, kur pigesnė darbo jėga, bet pagal UK standartus ir licenziją, tad visi ingridientai saugūs naudoti. Tai nereiškia, kad naudingi, bet saugūs. Apie šias priemones tikrai neteko girdėti nieko panašaus, kad sukeltų alergines reakcijas ar kenktų odai, bet visada tik patys atsargiai testuodami priemonę galite matyti, kas Jums tinka. Aš bėdų neturėjau jokių.
Tik pasidarė įdomu, ar brangesni gerokai ženklai turi panašią sudėtį: Nuėjus į “Anastasia Beverly Hills” puslapį, peržvelgiau jų highlighterių paletės sudėtį – daug ingridientų panašūs, bet papildyta vašku, aliejais ir parabenų neaptikau. Tad sudėtis ten laimi (tik keturių atspalvių kaina – $40 ). Bet jie vieni iš nedaugelio skelbią savo ingridientų sąrašą – kitur (kaip “Kat von D” ar ‘KKW beauty”, “Dior” – niekur nėra informacijos apie sudėtį ir taip būti neturėtų). Garsiuose “Fenty” Rihanos highlighteryje parabenų nėra, bet aptikau phenoxitienol’į, kuris yra dar vienas blogas koncervantas, kurio vengčiau. “Milk” kosmetikos highlighteris (vieneto kaina $24.00) – sudėtis papildyta kokosų, avokadų aliejais – tai nuoroda, kad į mėgstamą highlighterį visada galite įsilašinti veido aliejaus, ypač, jei turite sausą odą ir norite, kad produktas būtų kremiškesnis. Na, kaip bebūtų – sudėtys rodo, kad highlighteris tikrai gali egzistuoti be parabenų ir žalingų koncervantų. Tad tiesiog nueita pigesniu keliu juos naudojant gamyboje. Tad kolkas čia vienintelis minusas, kurį įžvelgiau. Kiek tai blogai, o gal nesvarbu – spręsti Jums. Kada nors būtinai kartu įsigilinsime, kodėl tie “parabenai” tokie baisūs 🙂
img_3784
Toliau – šešėlių paletė ‘Soph X’ – 24 universalūs atspalviai suteikia viską, ko reikia norint sukurti išskirtinį makiažą, nesvarbu, kokiu metų laiką, ar ieškote šviesių, šiltų rudų, auksu spindinčių, rusvų, tamsių atspalvių – visa tai rasite vienoje paletėje.
Pakuotė irgi kokybiška ir nėra lengva – ji matinė ir šviesi – šešeliuoti pirštai greitai išpurvina tokį paviršių, tad tai galbūt nėra pats pragmatiškiausias sprendimas, nebent dažotės lėtai, atsargiai ir Jums tokios bėdos nėra – aš dažnai naudoju pirštų pagalvėles, tad man neištepti paletės beveik neįmanoma. Viduje yra didžiulis veidrodis, kurį naudoti tikrai patogu – paletė neatrodo pigiai. Tik atspalvių pavadinimai nesurašyti ant paletės ir buvo pridėta tik permatoma plėvelė, kurią, žinoma, iškart pamečiau. Užtat Soph išgirdo kritiką ir antra jos paletė jau turi išspauzdintus pavadinimus ant pačios paletės, tad puiku, kai iš klaidų mokomės.
img_3779
Tai net 24 spalvos (kiekviena po 1,1g). Kiekvieno atspalvio produkto nėra labai daug, bet tikrai pakankamai – aš šešėlių iki pat dugno neišnaudoju beveik niekada, nors naudoju juos kasdien. Tiesiog turiu jų per daug! Turint omeny kainą – kiekis tikrai nėra menkas, o atspalvių gausa stebina.
Žiūrint į šią paletę – man ji atrodo kaip trys paletės po 8 atspalvius (dvi vertikales eiles) – spalvų išdėstymas man tikrai patinka. Randam ir šviesių, ir tamsių atspalvių, – ir matinių, ir blizgių… tai tikrai universali paletė. Spalvos daugiausiai  šiltos ir gražios, bet yra ir keli šaltesni atspalviai – tad pasirinkimo tikrai daug. Man patinka, kad esti įvairaus tamsumo rudų ir rusvų, kurie idealiai tinka šešeliuoti, o kūno spalvos šviesesni šešėliai (matiniai) labai padeda tolygiai sulyginti kraštus, sublendinti (tolygiai paskirstyti ir išsklaidyti) – tad šviesiai odai ši paletė tikrai tiks. Tamsiai odai ji gal nebus labai dosni, nors irgi padės sukurti gražų akių makiažą, be abejonės.
9_7_4_7_3410234
img_3786
Tai pirma ketvirjulė nuo kairės (vertikaliai žiūrint).
Visiškai balto ir matinio šešėlio dažnai neaptinku – tikrai peržiūrėjus visus turimus, daug tokio varianto nerasčiau. Ir gal tai nėra populiariausias ar labiausiai naudojamas atspalvis, bet manau, kad naudingas ir gerai, kad jis yra šioje paletėje. Kartais norisi pašviesinti, padaryti sklandesnį perėjimą, o gal ir naudoti kaip gryną baltą palei ašaros kanalą arba… Na, balta nėra ta spalva, kurios prireikia labai dažnai ar kuri mane magnetiškai traukia, bet ji nėra beprasmė ir džiaugiuosi, kad ši paletė suteikia kažką naujo, ko kitos paletės neturi. Ji nėra labai labai pigmentuota ir kreminė, bet vis tik nėra ir bloga – gal matiniams atspalviams norėčiau daugiau kremiškumo (kai kuriems), bet jie turi pakankamai pigmentacijos ir sklaidosi neblogai, tad, ypač turint omenyje kainą, kokybė nebloga. “Grow Old” atspalvis – žvilgantys tikrai kremiški, puikiai sklaidosi, išsilaiko ir neturiu priekaištų, tikrai maloniai nustebino.

 
“Cloudberry” – toks švelnus moliūgėlis, kuris, matosi, mano dažnai naudojamas. Graži spalva, pakankamai pigmentuota, bet švelni. Gal šiek tiek kremiškumo norėčiau daugiau, nors gal tada greičiau subėgtų į raukšleles, nes mano vokai itin riebūs. Tad man ji patinka ir nenuvilia. Tai irgi atspalvis, turintis šiek tiek blizgesio, kuris gana unikalus ir ne taip dažnai aptinkamas paletėse. Rožinė tikrai labai gaivi ir gražus atspalvis, kurio pigmentacija ir kremiškumas maloniai stebina.

img_3787
“Pancakes” matinis atspalvis – yra būtent tas, kuris padės išsklaidyti kraštus ir tobulai sulieti. Jis taipogi toks šviesus ir gelsvas – iš tikro jį galima universaliai ir paakiams pamaskuoti ir pagyvinti panaudoti. Bronzinis “Sparks Fly” – kremiškas, pigmentuotas ir puikus atspalvis. “Pumpkin” – man jis labiau primena raudoną apelsiną nei moliūgą, bet labai gražus atspalvis – gal norėčiau truputuką daugiau kremiškumo, bet vis tiek pigmentacija puiki ir naudojant jokių bėdų nebuvo. “Festive Flame” – labai puikus atspalvis, kuris toks raudonmedžio ir blizgumo miksas, pakankamai kreminis ir pigmentuotas.
img_3790
Trečia ketvirjulė – visiškas ruduo! Tikrai nuostabus spalvų derinys ir tobula rudeninė gama. Visos žvilgančios ir kremiškos, pigmentuotos – labai patiko. “Pine Tree” – labai graži tamsiai žalia, kurios irgi dažnai paletėse nematau. “Fairy Lights” – šviesi ir švytinti, kremiška – labai dažnai rankos linksta link jos, nes puikiai atveria akį, o ir kaip highlighterį galite panaudoti ar ne tik akių kampučius, bet ir po antakiu šiek tiek uždėti – labai gražu.
img_4066
img_3799
Toliau – nuostabi švelni rožinė, kuriai tinka viskas, ką sakiau apie “Fairy Lights”. Violetinė irgi graži. Gal dar norėčiau šiek tiek šaltesnės violetinės papildymui, bet visų pasaulio atspalvių į vieną paletę juk nesudėsi, tad nesiskųsiu. “Petrol” atspalvis man labai patinka – tai rudas su melsvu blizgesiu – jis tikrai benziniškas ir keičiantis spalvą. Turintis rudos, bet ant voko neatrodo taip rudai, o labai gražiai spindi su melsvu atspalviu… panašią spalvą turiu “Nyx” paletėje ir man ji patinka – apsidžiaugiau ir čia ją radus, man tokios labai patinka. Su matine “Mug Cake” ruda problemų nebuvo.
img_4064
img_3803
Toliau – matiniai ir “nude” tipo atspalviai. Šviesesni gal šiek tiek “meh”, bet sklaidymui jie tinka ir prasiverčia. Gerai, kad esti ir šiltas, ir šaltas toks atspalvis. “Tiramisu” šilta spalva graži ir man patiko. O “Rosewood” tai tobula ruda – toks atspalvis mane žavi. Beje, ką sakė ir pati Soph – šie rudi matiniai atspalviai yra poros skirtingų atspalvių, šiltesnių, šaltesnių potonių – juos galima naudoti antakiams, tad paletė tampa dar universalesnė. O ir šešeliavimui man šis atspalvis arti tobulybės.
img_3806
Paskutinė eilė – dar keturios gražios matinės spalvos. Džiaugiuosi, kad yra ir juoda – galima naudoti ir kaip eyelinerį – ypač sušlapinus šepetuką. Pigmentacija jo pakankama, kad tai pavyktų. O ir su siauru šepetėliu galima paryškinti liniją palei blakstienas ir nenaudoti papildomai eyelinerio – lengvesniam įvaizdžiui. O ir dūminiam makiažui sukurti padės, o ir šiaip juoda yra pravarti, ypač vakariniam makiažui. Rusvos ir bordinė – irgi labai rudeninės ir žavios matinukės.


img_4065
Iš tikro – tai tobula rudeninė paletė. Atspalvių pasirinkimas labai didelis. O galimos varijacijos labai įvairios ir jų ne viena dešimtis. Žinoma, man jos atspalviai labiausiai rudeniniai, bet tiks visiems metų laikams, ypač, kai galima labai universalius įvaizdžius kurti – daug rožinių, rusvų, tamsiai rudų. Gal nebent žiemai pasigesčiau mėlynos, bet spalvų derinimas pagal orą ne taisyklė ar normatyvas.
Su šia palete pavyks ir labai švelnius ir paprastus akių makiažus sukurti – tokius vos iš poros atspalvių ir greitai padaromus. Bet galima ir sukurti ryškius, įspūdingus ir spalvingus vaizdus! Ta įvairovė ir universalumas tikrai “veža”.

Šią paletę turiu jau ne vieną mėnesį ir vis panaudodavau, bet vardan šios apžvalgos kas dieną beveik dvi savaites naudojau tik šią paletę, kad galėčiau pilnavertiškai įvertinti. Ir likau maloniai nustebinta, nes sekėsi tikrai neblogai. Gal keletas matinių atspalvių nepadarė didelio įspūdžio, bet kokybė tikrai labai gera ir geresnė už visai neseniai aprašytą kitą “Revolution” paletę (mermaids forever) – https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/10/27/revolution-seseliu-palete-mermaids-forever-kiek-si-undine-pasakiska/
tad tos pačios kompanijos išleisti produktai tikrai nėra visai vienodi ir kai asortimentas labai platus – dalykų kokybė tarpusavyje gali skirtis, priklausomai nuo kolekcijos, leidimo ir tiesiog pačio produkto. Šia kolekcija aš likau labai patenkinta.
img_3782
Sudėtis realiai identiška, kaip highlighter’ių paletės, tik matau, kad dar papildyta kaolinu – baltuoju saugiu moliu. Bėda išlieka tie patys parabenai.
img_3796
Iš tikro – tai puiki paletė plius didelis veidrodis už mažą kainą. Rekomenduoju išbandyti, nes vis dažniau jos siekiu, nors palečių turiu laaaabai daug. Ir apžvalgomis su Jumis tikrai toliau dalinsiuos.
Čia vaizdinė medžiaga, kur galite produktus pamatyti iš pačios Soph ir pažiūrėti jos patarimus, pasakojimus apie suteiktus vardus spalvoms ir dar daugiau:  :https://www.youtube.com/watch?v=TeSoGKTZQl8&t=628s
Komentarai šių produktų labai teigiami. Highlighterių paletė įvertinta 4.9/5 – praktiškai tobulas balas (iš viso vertino 260 vartotojų). Skaitant komentarus, matau, kad ne man vienai jie paliko tokį gerą įspūdį. Tikrai verti dėmesio – tiek produkto, tiek atspalvių už gerą kainą. Šešėlių paletė įvertinta 4.8/5 (vertino 524 vartotojai) – irgi nuostabus balas. Tikrai šios paletės labai populiarios ir šluojamos iš tikrų ir virtualių lentynų. Tikrai rekomenduoju, kai kaina nedidelė, o ji tokia universali ir kokybiška. Plius ir veidrodis labai praverčia ir yra didelis, patogus ir kokybiškas.
Tikrai įsigysiu ir naują ‘Soph X: Extra Spice’ paletę. Atsiliepimai irgi labai geri, tad tikiu, kad nenuvils. Pažvelkite ir į ją:
img_9230
Tai nėra paletė, kurios spalvinė gama labai skirtųsi nuo pirmosios – ji veikiau tęsia tą pačią temą ir ją papildo. Dar daugiau raudonų, ugninių, garstyčių ir geltona, rudos.. Manau, kad ji verta dėmesio ir atspalviai, nors ir iš tos pačios šeimos, skiriasi nuo tų, kuriuos išbandžiau pirmoje paletėje – abi paletės kartu sukuria labai platų diapazoną derančių rudeniškų spalvikių.  Tik joje jau 18 atspalvių – irgi daug, bet mažiau, o kaina ta pati. Bet tikrai vis vien verta, o ir patobulėjusio dizaino.
Nors aš mėgstu ir mėlinas, violetines, šviesesnes žalias…bet tokių palečių irgi netrūksta, o tikiu, kad laikui bėgant atsiras ir tokios, tad neskubinu. Išbandyti verta.
“Revolution” kosmetika yra “cruelty free” – netestuojama ant gyvūnų. Ji pagal UK licenziją gaminama Kinijoje, bet ten jų produkcija neprekiaujama, todėl jokių bandymų su gyvūnais nevyksta. Didžioji dalis produktų – veganiški, bet ne visi. Dalyje galim rasti karmino (carmine – raudono natūralaus pigmento) ar bičių vaško. Internete rasite sąrašus, kurie produktai veganiški, o kurie – ne. Kiek pavyko rasti informacijos – mano čia aprašyti produktai yra veganiški.
Mano įvertinimas: 9/10 – balas nukrito dėl parabenų. Bet man naudojant jokio dirginimo ar neigiamų reakcijų nebuvo, tad vertinant kokybės ir kainos santykį, gal nusipelnytų ir dešimtuko. Jei tai būtų 50eu kainuojanti paletė būčiau griežtesnė, bet kaina tikrai puiki, kreipiant dėmesį į tai, ką už tai gauni. O gauni tikrai nemažai.
Ar bandėt? Ar patiko? 🙂

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.