Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Revolution PRO” šešėlių paletė NATH. (tikras atradimas, bet ribotas leidimas)

Su “Revolution” šešėliais turiu nemažai, bet labai įvairios patirties. Drįsčiau sakyti, kad kiekviena kolekcija ar pačio “Revolution” dukterinės šakos – iš kurių viena yra “RevolutionPro” – ženklo, nes formulė tikrai nėra visada tokia pati. Todėl nusivylusiems siūlyčiau daugiau patirinėti, o kitiems irgi nesitikėti, kad visi produktai bus vienodi. Skaitykite apžvalgas, atsiliepimus – tikrai galima rasti gerų produktų už nedidelę kainą, bet, deja, ne visi jie tokie… 

Užtat mane labai maloniai nustebino “Revolution Pro” šešėlių paletė nath, sukurta bendradarbiaujant su Natalia Siwiec.
Prisipažinsiu, nežinojau, kas ji tokia ir ne dėl jos pirkau paletę, o dėl gerų atsiliepimų, nemažos nuolaidos ir tiesiog pasirodė labai graži ir traukiantį akį. O Natalia pasirodo esanti lenkų modelis, influencer’ė, turinti virš milijono sekėjų instagram. Na, nei ji man labai įdomi pasirodė, nei ją noriu sekti, bet tai šiuo atveju visai nesvarbu. Ji sukūrė kartu su “Revolution Pro” tikrai puikias paletes ir tai svarbiausia – rezultatas, kurį laikau rankose. 

Tokių palečių yra ne viena, o net kelios, į mano rankas pateko raudona ir gana neutralių, bet ir labai gražių, blizgančių atspalvių. Tai limituota kolekcija, amžinai nebus prieinama, todėl ir nuolaidos pasirodo, kai tai nebėra naujiena. Kitos NATH paletės mane irgi labai traukia, jos net spalvingesnės, o spalvoms negaliu atsispirti. Tikrai norėčiau ir jų, nors man šešėlių ir netrūksta…bet… 

Paletės pilna kaina – £10.00 – apie 13 Eur. Pirkau Revolution puslapyje, siunčiausi iš UK. Kolkas ši dar yra prekyboje, o dar ir su nuolaida, rasite ČIA

Man labai patiko pati pakuotė – labai dailus ir kitoks atidarymas, kai už kaspinėlio pakeli dangtelį. Paletė neturi veidrodžio, bet man tai nė kiek netrukdo, nelabai paletėse esančius ir naudoju. Įpakavimas man tikrai labai gražus, visi, kas matė mano socialiniuose tinkluose rašė, kad ši paletė atrodo itin prabangiai ir labai gražiai, tikrai nepasakytum, kad tiek tekainavo. Ir aš visiškai sutinku. 

O paletėje slepiasi 15 skirtingų atspalvių, kurie turi vardus. Dauguma jų neutralūs, kasdieniai, bet yra ir blizgių, su kuriais galima soft-glam tipo įvaizdžius nesunkiai sukurti. Universali ir tikrai graži paletė, joje yra viskas, ko reikia, jei mėgstat rudus, rusvus atspalvius ir norite kažko gana natūralaus, bet ir puikiai atrodančio. 

Ir kokybė tikrai pasirodė esanti nuostabi. Matiniai atspalviai nėra sausi, pakankamai pigmentuoti, lengvai sklaidosi ir sluoksniuojasi, tikrai labai lengva su jais dirbti. Tiesa, rusvi atspalviai gana šviesūs, jei turite tamsesnę odą, iš jų naudos bus mažiau, bet mano šviesiai odai tiko tobulai. Galima ir gražius perėjimus sukurti, šešeliuojasi tolygiai. 

Kokybė mane visiškai tenkino – užtenka pigmentacijos, užtenka kremiškumo (nėra tokie, kurie greitai subėgtų į raukšleles), lengva naudoti, spalvos dera tarpusavyje, keli stipriai pigmentuoti atspalviai (kaip juoda) šiek tiek byra, bet tai visiškai normalu ir tai visai netrukdė. Tikrai manyčiau, kad tai aukštos klasės šešėlių paletė už solidžią kainą. 

Kai šešėlius lengva sklaidyti ir jie tolygiai dengiasi, galima labai greitai pasidažyti, o iš ryto tai labai svarbu. Aš labai mėgstu ryškias spalvas ir efektingą makiažą, bet ryte neturiu nei laiko, jei jėgų ilgai žaisti su šešėliais, tad man reikia išgauti norimą akių makiažą kaip įmanoma greičiau. Kai šešėliai neblogi – tikrai galima tai greitai padaryti. Šie man puikiai tiko rytiniam makiažui ir dažnai juos naudojau. Tie rusvi atspalviai puikiai tinka šešeliavimui, būtent tokius atspalvius ir renkuosi kasdien, o jau voką dengiu įvairiau. 

Jau išgyriau matinius atspalvius, bet Jūs tik pažiūrėkit į blizgius! Jie intensyvūs ir tikrai kerintys. Tobulai dengiasi ir atrodo ant voko, o ir patys atspalviai itin dailūs, su jais nuo vestuvinio makiažo iki festivalio ar tiesiog darbinio makiažo galima sukurti. Galima dengti visą voką ir itin ryškiai, galima tik ašarų kanalą ar kamputį pabrėžti su blizgesiu. Kaip tik norisi. 

Tiek daug variacijų su šia palete galima sugalvoti, tereikia fantaziją įjungti. Nuo kažko vos matomo ir švelnaus iki kažko dramatiško, vakarinio. Be to, juodas matinis šešėlis labai pigmentuotas ir ryškus, labai tinka ir kontūrui brėžti ir dūminiam makiažui kurti. Tik perspėju, kad šiek tiek byra. 

Kainos ir kokybės santykis man tikrai pasirodė labai geras ir galiu drąsiai rekomenduoti. Gaila, kad kolekcija riboto leidimo, bijau, kad gali jau prekyboje nebebūti. Bet “Revolution Pro” tikrai turėtų tokią pat formulę kurti ir toliau, nes ji verta dėmesio. 

Nėra daugiau net ką ir bepridurti – puiki paletė, tad, jei užmatysit, tai griebkit drąsiai. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.