Lietuviška kosmetika,  Makiažo valymas,  Veido odos priežiūra

“RAZALIJA” drėkinantis micelinis vanduo (Apžvalga)

Ar naudojate micelinį vandenį? Retas, naudojantis dekoratyvinę kosmetiką (ir ne tik) neturi savo vonios lentynoje bent vieno micelinio vandens buteliuko – tai labai paprastas, efektyvus, švelnus makiažo ir nešvarumų valymo būdas. Ir man jis tikrai labai patinka – dažniausiai akims naudoju dvifazį specialiai akių makiažui valyti skirtą makiažo valiklį, bet veido odą valau su miceliniu vandeniu, o jau tada seka veido prausiklis, darau double cleanse metodą. Kai turi riebią ir probleminę veido odą – jos priežiūra nėra labai paprasta, o ir reikalauja atidumo, tad neįsivaizduoju, kas būtų bent vakarą tinkamai nenuprausus odos…

Bėda tik ta, kad micelinių vandenų yra be galo daug ir labai skirtingų – yra gerų, švelnių ir puikios sudėties, yra tokių, kurie dirgina odą ar tiesiog asmeniškai netinka, o gal prastai valo nešvarumus… tad micelinis vanduo yra puikus išradimas, bet kaip išsirinkti tinkamiausią?

Esu aprašiusi NIDA micelinį vandenį su gintaru, Garnier matizuojantį micelinį vandenį, Vis Plantis micelinį vandenį. Na, o jau naudojusi, išnaudojusi ir bandžiusi esu dar gerokai daugiau.

O dabar pabaigiau lietuvišką “RAZALIJA” drėkinantį micelinį vandenį. Naudojau šios linijos serumą, kuris man tikrai patiko, bet jį dar vasaros metu pribaigiau. O vėliau atėjo laikas miceliniam vandeniui ir Sausio pabaigoje ir jo paskutinius lašus iškapsinau. Tad dabar apie minėtą produktą ir pakalbėsime.

“Razalija” kosmetika – sukurta Šiaulių ‘Valerijono vaistinės’  vaistininkių. O pats pavadinimas“razalija” reiškia būtent vaistinį valerijoną. Pirmasis RAZALIJA kremas pasaulį išvydo dar 2013-aisiais, o šios kosmetikos kūrėja yra vaistininkė Almyra Girdenienė, kuriai vaistininkystė yra viena iš priemonių žvelgti į žmogaus sveikatą ir gyvenimą holistiškai.
Gamybai naudojami vien natūralios kilmės, ekologiški ir sertifikuoti (ecocert/cosmos) ingridientai. Gamintojai daug kalba apie tai, jog dažnai kosmetikoje aptinkami agresyvūs ingridientai, kurie ilgainiui kenkia ir sekina odą. Todėl “Razalija” sudėčių formulės apgalvotos ir nėra nieko, ko ten neturėtų būti. Šios kosmetikos linijos filosofija tikrai patraukli ir skamba patikimai. Jų priemonių asortimentas nėra labai didelis, bet tai taip pat reiškia, jog koncentruojamasi į kokybę, o ne į kiekybę.

Galite rasti jauninąmąjį rinkinį (serumą ir veido kremą), stangrinamąjį rinkinį (serumas ir veido kremas), intensyvųjį rinkinį (serumas, kremas, kremas-kaukė) ir drėkinamąjį rinkinį, kuriam priklauso ir mano bandytas serumas bei  micelinis vanduo ir drėkinamasis veido balzamas.

Priemones man parinko “Razalijos” darbuotojos. Sakiau, kad turiu riebią probleminę odą. Jos rekomendavo drėkinamąjį serumą ir micelinį vandenį. Kad drėkinčiau odą, tinkamai valyčiau makiažą, kurį naudoju kasdien.

Kiekis: 200 ml
Kaina: 10 Eur.
Pirkti ČIA ar Šiauliuose, Valerijono vaistinėje.

Sudėtis:

Vanduo, glicerinas – drėkiklis, pantenolis – drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis, provitaminas B5.
Alavijo ekstraktas – drėkina, ramina, kondicionuoja odą.

Dinatrio kokoilglutamatas – saugus ir švelnus  valiklis ,ploviklis, gaunamas iš kokoso ir gliutaminės rūgšties.
Propandiolas – tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, drėkiklis.
Sodium Chloride – druska – tai klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį, gali kiek sausinti ir kimšti poras.

Hialurono rūgštis – identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą.
Dehydroacetic acid – saugus konservantas.
Benzyl alcohol – konservantas, tirpiklis. Gali sausinti ir dirginti odą.

Kas man patiko: 

+ Dizainas  paprastas, grakštus, su sudėtimi ant nugarėlės, nesilupo etiketė. Pati pakuotė iš plastiko, rodos, labai paprasta, bet tikrai patogi ir kokybiška, produktą lengva dozuoti, sandarus dangtelis. Tikrai patiko, neatrodo pigiai ir jaučiasi, kad daiktas sukurtas kokybiškai ir viską apgalvojus. Be to, labai šaunu, kad nėra papildomos dėžutės – mažiau taršos ir bereikalingų pakuočių.

Nedirgino nei odos, nei akių. Pasirodė tikrai labai švelni priemonė, kuri tiks ir jautriai odai.
Nėra kvapiklių, kas man svarbu, priemonė bekvapė, turi nebent labai nestiprų natūralių ingrdientų kvapą, bet man jis nė kiek netrukdė.

Sudėtis džiugina. Be to, Lietuviška produkcija. Teigiama, kad šio micelinio vendens sudėtis ekologiška, naudojami tik natūralios kilmės ingridientai. Su hialurono rūgštimi, pantenoliu, alaviju – tikrai pats geriausias drėkinantis odą trio.

+  Makiažą valė tikrai gerai – dažniausiai juo valiau tik likučius nuo akių ir veido odą – o makiažo pagrindą, pudrą ir kitus produktus naudoju kasdien, tad tikrai galiu pasakyti, kad savo darbą šis micelinis vanduo atlieka. Akių makiažą irgi nebūtų bėdų valant, ypač, jei naudojat neatsparų vandeniui. Aš dažnai renkuosi atsparius, ilgai išliekančius tušus, apvadus, tad tiesiog su aliejiniu pagrindu man lengviau.

Nepaliko jokio lipnumo, riebumo ar kito nemalonaus jausmo. Odos nesausino, jausmas po naudojimo malonus. Priemonė lengvutė it debesiukas.

 

Kas nepatiko :
(nors galiu pasakyti, kad jokių didelių pastabų neturiu, veikiau pastebėjimai)

– Priemonėje susidaro, jai ilgiau pastovėjus, šiokios tokios nuosėdos, tad priemonę reikia sukratyti prieš naudojant. Jokių bėdų su jomis neturėjau, sudėtis natūrali ir tai normalus procesas, nereiškiantis, kad priemonė sugedusi ar kažkas negerai. Bet tiesiog verta pastebėti.

– Tai nedidelio verslo, vastininkių kurtas produktas, tad kaštai, įtariu, nėra maži. Atsižvelgiant į tai, kaina tikrai priimtina ir gera, ypač, turint omenyje, kad produktas puikus ir kokybiškas. Bet iš vartotojo perspektyvos – ar negaliu kažko panašaus gauti pigiau? Ar už panašią kainą įsigyti didelę bonką “Bioderma” rožinio, kurį visi taip mėgsta? Kaina nėra bloga, bet micelinių vandenų yra labai daug ir galvoju, kad vis tik paprasčiau per akciją kur arti prigriebti patinkantį micelinį vandenį ir tiek. Šį reiktų, man kaip vilnietei, siųstis. Ir akcijos nėra tokios dažnos. Viskas gerai, bet natūralios konkurencijos daug ir visada iškyla klausimas – kuo produktas yra ypatingas, kad turėčiau rinktis jį vėl ir vėl? Tiesiog pamąstymui.

– Manęs asmeniškai sudėtis visiškai negąsdina. Joje yra benzilo alkoholio, bet nedaug, o ir jis veikia kaip vienintelis konservantas, tad jo tikrai reikia tokiame produkte. Priemonėje yra daugiau drėkinančių medžiagų, tad jos atsveria jo potensialų sausinimo efektą. Man kartais atrodo, kad mes per ne lyg išsigąstam konkretaus ingridiento, bet svarbiausia žiūrėti į visumą, pilną formuluotę ir sąveikaujančias medžiagas tarpusavyje. Yra ir produkte druskos – ji irgi turi savo paskirtį ir nėra savaime bloga, prieš tai eina drėkikliai. Ji gali kimšti poras, bet aš to nepastebėjau. Be to – aš micelinį vandenį nuplaunu, niekada nepalieku jo ant odos, nebent ant kaklo, tad jokios bėdos. Jei nenuplaunate – tiesiog stebėkite savo odą. Bet patarčiau visada nuplauti prausikliu. Bet šiuos ingridientus kosmetikosdnr pakritikavo, tad vėl gi priklausys viskas nuo žiūros taško.

Trumtai drūtai:

Man atrodo, kad tai tikrai puikus ir dėmesio vertas micelinis vanduo. Neprikvepintas, lietuviškas, patogus naudoti, švelnios ir saugios sudėties, gerai veikiantis ir tiesiog kartais grožis slypi paprastume. Man patiko. Kartočiau.
Jei jau reiktų vertinti, tai subkeltyviai – 9/10.

*Priemonę gavau nemokamai, bet nieko neįsipareigojau ir už atsiliepimą nieko negavau, tai nuoširdūs ir tikri įspūdžiai*

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *