Dažymas namuose,  Plaukų priežiūra

“Pallete” deluxe oil-care-color raudoni plaukų dažai (575 Flaming red) ir “Revlon” dažanti kaukė nutri-color-creme (600 fire red)

Pasidalinsiu dar vienu plaukų dažymu namuose ir aptarsiu dvi dažančias priemones. Jau esu kalbėjusi apie kitus raudonus plaukų dažus šiuose įrašuose: REVIA“Schwarzkopf” Pure Color, Biomagic.

Kas kiek laiko dažau mamą namuose ir eksperimentuoju su įvairiausiais dažais. Šį kartą dažiau su “Palette” deluxe (oil care color) ilgalaikiais plaukų dažais. Spalva: 575 Flaming red.

Mano mamos plaukai tikrai ilgi ir vieno pakelio nepakanka, galus dažau dažnai su “Tonika” 4.6, kurie tikrai efektyviai ir gerai nudažo, bet stipriai sausina plauką. Šį kartą bandžiau “Revlon” nutri color creme, spalva fire red.

PALETTE DELUXE

Pradėkime nuo Palette dažų – kaip jau įprasta, rinkinį sudaro:

  •  kreminiai dažai 50ml
  • oksidatorius (skystis) 6proc. stiprumo 50ml
  • vienkartinės pirštinės (didžiulės ir prastokos)
  • balzamas po plaukų dažymo
  • dar viena plaukų kaukė, kurią liepia naudoti po trijų savaičių, atgaivinti spalvą.

Aprašomi taip: “Mėgaukitės PALETTE DELUXE su auksiniu aliejiniu eliksyru – nuostabaus sodrumo spalvai ir puoselėjančiai plaukų priežiūrai. Dažomasis kremas prasiskverbia giliai į vidinę plaukų struktūrą ir užfiksuoja joje ypač veiksmingus dažomuosius pigmentus. Kerinčiai ilgai išliekančiai ir dar intensyviau žvilgančiai (palyginti su nedažytais plaukais) spalvai.

Rekomenduojame plaukus dažyti kas 4 savaites, nes per šį laikotarpį jie paauga maždaug 1 cm. Jeigu Jūsų plaukai iki smakro ar ilgesni, pirmą kartą dažant rekomenduojama naudoti 2 dažų pakuotes. Nenaudokite dažų 2 savaites prieš ir po cheminio sušukavimo, antraip dažymo rezultatas gali būti pernelyg intensyvus arba netolygus. Jeigu Jūsų plaukai chemiškai sušukuoti ar balinti, arba šviesinti sruogelėmis, dažymo trukmę rekomenduojama sutrumpinti 5–10 min.”

Kiekis, naudojimas – viskas labai įprasta. Šie dažai nebrangūs, galima gauti “Eurokos”, “Drogas” ir prekybcentriuose.
Dėžutės kaina 5,19 eu.

Labai daug raudono efekto plaukų ilgalaikių dažų būna violetinės spalvos (pats dažas), o šie buvo švelniai oranžiniai. Amoniako kvapas buvo, bet ne smarkiau nei įprastai. Nedirgino nei skalpo odos, nei mano rankų odos (nori ar nenori, per tas pirštines prasigeria). Niekuo neišskirtiniai dažai, bet ir nieko blogo negaliu pasakyti.

Į plauką įkibo pakankamai stipriai, nudažė labai ryškiai – plaukai buvo ryškiai raudoni, kaip ir žadama. Pakankamai greitai pradėjo blukti, bet ne greičiau nei dažant su kitais plaukų dažais. Gaila, nenufotografavau pirminio efekto – plaukai tikrai buvo ryškiai raudoni, spindėjo. Plaukų nenudegino ir jų neišsausino. Puikiai dažė ir žilus plaukus.

Dabar praėjo berods trys savaitės ir dar tikrai neketinu vėl dažyti – spalva nebėra tokia intensyvi, kaip pradžioje, bet  tartum kaštotinė. Dažniausiai plaukus mamai dažau kas porą menėsių – gal reiktų dažniau, bet čia žmogiškas pasirinkimas ir nebijom mes nei tų ataugusių šaknų, nei blankesnės spalvos.

Trys savaitės po dažymo

REVLON nutri-color creme

Na, o papildomai plaukus dažiau su šiuo Revlon dažomuoju plaukų kremu/kauke. Jis be peroksido, tartum dažomasis balzamas. Bet dažo tikrai gerai ir intensyviai, atgaivinti spalvai labai tinka ant seniau dažytų tuo pačiu atspalviu plaukų.

Jį reikia dėti ant sudrėkintų plaukų, tad taip ir padariau. Su niekuo daugiau maišyti nebereikia.
Man kirpėja sakė, kad verta nuo plaukų vidurio sudrėkinti plaukus ir šiaip dažant, kad dažai mažiau paveiktų plauką ir nenudegintų pluką ir nenudegintų plaukų, būtų mažesnis efektas galiukams, nenusausintų. Jei dažote pirmą kartą – tada toks variantas netiks, bet jei dažote iš naujo ataugusias šaknis ir atgaivinant spalvą – tada tikrai rekomenduoju.

Dažydama galiukus su balzamais, įmaišau ir aliejaus. Dabar naudoju “Eo Labarotorie” argano aliejų. Taip plaukas po dažymo būna dar minkštesnis, žvilga, būna apsaugotas. Ir dažymui tikrai nepakenkia. Man aliejaus dėjimas pasiteisina.

Šis “Revlon” dažantis balzamas man tikrai patiko – spalva tikrai labai intensyvi raudona. Jei norisi mažesnio efekto, laikyti galima trumpiau, kad ir penkias minutes,  o aš laikiau pusvalandį, kartu su likusiais plaukų dažais, tad efektas tikrai puikus ir ne blogesnis nei su dėžutiniais plaukų dažais. Įtariu, kad nusiplaus greičiau, bet ten, kur jį dėjau, plaukai jau buvo prieš tai dažyti, tad tokiam atgaivinimui tinka tobulai. Galiausiai matosi, kad galai greičiau apsiplauna nei šaknys, bet perėjimas atrodo gražiai ir man net patinka, kad plaukai nėra vienspalviai, jokios demarkacinės linijos nematyti.

Man patiko ir tai, kad plauko visai neišsausino (kaip kad Tonika), be to labai skaniai kvepėjo, buvo lengva naudoti. Man tikrai patiko ir tai vienas geresnių dažančių raudonų balzamų, kuriuos teko bandyti.

Aprašoma: “Itin drėkinanti plaukų kaukė dažytiems plaukams. Sukurta drėkinti ir atgaivinti dažytus plaukus, išlyginti ar paryškinti jų spalvą. Kaukė ypatingai tinka spalvos intensyvumo palaikymui tarp dažymų. Priemonė intensyviai maitina, tolygiai nudažo ir suteikia plaukams prabangaus spindesio. Tik per 3 minutes pasieksite puikių rezultatų. Sudėtyje nėra amoniako ar vandenilio peroksido.”

Kiekis – 100 ml. 
Galima įsigyti “Mini Maxi” – ten kaina 13,40 €, o priklausant jų klubui – 8,00 €.
Taip pat “Klipshop” – čia kainuoja 16 €, o dabar su nuolaida 10,80 €.
“TopBeauty” – 16 €.
Galima siųstis iš “Look Fantastic” – ten kainuoja £11.95 (13,32 € ), o dabar su nuolaida £9.56 (10,69 €).

“Revlon” plaukų dažai nėra pigūs, bet tikrai vieni kokybiškiausių už tokią kainą. Dažnai šią produkciją naudoja salonuose.
Tokios kaukės yra ir mėlynos, turkio spalvos, rožinės, violetinės – reikės pabandyti ir man ant spalvotų savo plaukų.

Trys savaitės po dažymo

Dažai kaip dažai. Revlon dažančią kaukę, manau, kartosim. O dėl Palette – nei sužavėjo, nei labai nuvylė. Labai panaši kokybė kaip daugumos dažų, jokio neigiamo poveikio plaukams nepastebėjau, nudažė gerai. Raudona jau tokia spalva, kuri labai greitai blunka. Kadaise ir aš buvau raudona – gal net tris kokius metus, dažydavau su brangesniu “L’oreal” tai po kiek laiko būdavau visiškai ryža. Norint išlaikyti tikrai raudoną – reikia nuolat dėti apgaivinančias kaukes ir stengtis palaikyti spalvą. Tad šie Palette tikrai nubluko per keletą savaičių, bet nei daugiau, nei mažiau nei dauguma bandytų plaukų dažų. Ieškosim ir eksperimentuosim toliau, bet nieko blogo apie šiuos nepasakyčiau. 

PS:. plaukus mama plauna kas tris dienas. Tai irgi svarbus faktorius, kalbant apie spalvos blukimą. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *