Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

NYX skysti matiniai lūpų dažai (soft mattes, lingerie, powder puff) bei lūpų kremai, blizgiai (butter gloss, candy slick, shimmer down) – Inventorizacija.

Vis prašot parodyti savo kolekciją, tad stengiuosi tai daryti, kad ir nelabai skubiai, mažesniais gabaliukais. Bet užtat tinkamai apžvelgiant ir trumpai pristatant. Aprašiau visą kalną NYX suede matinių lūpų dažų, dabar atėjo laikas kitiems. Turiu jų labai įvairių, bet šiame įraše apžvelgsiu NYX skystos konsistencijos lūpų dažus ir blizgius įvairiose formulėse. Turiu ir daug išsukamų kreminių lūpų dažų iš NYX, bet pagalvojau apie viską atskirai kalbėti, idant per daug Jūsų neapsunkinčiau.

NYX COSMIC METALS lip cream (galactic)

Gal pradėčiau nuo kiek neįprasto – juodai pilko,  metalic, blizgančio lūpų kremo. Sutinku, tikrai nekasdienis atspalvis, o ir ne visiems priimtinas, bet aš iššūkius mėgstu. Vakarėliuose ar laisvalaikiu tikrai nevengiu kažko įdomesnio, o ir į paskaitas esu ėjus su ryškiai žaliom ar mėlynom lūpom, tad man tikrai ne bėda…

Šiaip jau formulė maloni, gražiai atrodo, bet nėra pilnai dengianti. Man atrodo, kad labai tiktų kaip topper’is (ant kitų lūpų dažų) arba geriau pasluoksniavus. Nors ir toks blizgantis šydas per kurį kažkiek persimato lūpos nėra jau taip negražu, tad priklauso nuo norų. Jų kaina siekė apie 7 €, bet kadangi jie nebėra naujiena, tai galima ir gerokai pigiau rasti.
Pavyzdžiui Douglas – 4,74 € – tiesa vos keli atspalviai.
Nyxcosmetics – $7.50

Šiaip jau atspalvių galima rasti visokių – ir žydrą, ir ryškiai rožinį, ir bronzinį, ir violetinį ar nude tipo. Mano turima spalva kiek sudėtingesnė, ją retokai panaudoju, labiau prie progos, bet šiaip pati formulė neapsunkina lūpų, pakankamai ilgai išlieka, nepalieka lipnumo. Jei kažko metalic norisi – visai neblogas variantas. Išlaiko spindesį, bet nėra blizgesio glitnumo ir išdžiūna, lieka vietoje kaip ir matiniai skysti lūpų dažai.

NYX STRICTLY VINYL lip gloss (Baby Doll)

Tokias formules dažniausiai vadiname lūpų lakais. Vis tik prie blizgių nepriskirčiau, nes tai labai pigmentuota, gerokai klampesnė priemonė nei dažniausiai būna lūpų blizgesiai.  Iš tiesų, maniškė spalva kaštoninė, gana tamsi. Man ji labai patinka. O ir, kaip minėjau, priemonė klampi ir pigmentuota, stipriai dengianti. Atrodo labai gražiai. Išliks ilgai, jei neliesi, bet geriant ar valgant tikrai apsitrins, o ir plaukams tikriausiai knietės lipti prie lūpų. Jausmas malonus, bet tenka vis baimintis, jog kur ant žando netyčia nenukeliavo dažai. Visada su tamsiomis spalvomis tokia baimė – fotosesijai tobulai tinka, bet kasdieniam gyvenimui nėra patogiausias variantas. Bet atrodo gražiai, jausmas malonus, nėra per lipnu.

Nyxcosmetics $8.00
Cultbeauty dabar su nuolaida po £3.50
Membershop – su nuolaida 3.79 €

NYX LINGERIE (Teddy)

Vat su šita “lingerie” formule kažkodėl aš nesusidraugauju. Praietyje turėjau kitą tikrai labai gražų atspalvį, bet kažkaip man jis pasirodė šiek tiek lipnus, kažkokios nelabai malonios konsistencijos. Dabar turiu tikrai neseniai pirktą šį. Nieko labai blogo, tikrai bandžiau blogesnių formulių, bet ir netapo mėgstamiausiu. Graži ruda spalva, bet kažkaip negražiai man jis sluoksniuojasi ir man nelabai patinka pats jausmas. Nežinau, dar suteiksiu jam šansą, bet būtent “lingerie” formulė man kažkaip netiko. Nors gidėjau ir daug puikių atsiliepimų, tad kiekvienam savo.

9,49 €Douglas.

NYX POWDER PUFF (Squad goals)

Šitą formulę labai norėjau išbandyti, o štai šitą priemonę gavau dovanų, tad itin apsidžiaugiau. Ir spalva man labai patiko,tokia rausva, bet ne per daug ryški ar barbiška, idealiai kasdienai tinka. Aplikatorius su kempinėle, kuri gražiai paskirsto priemonę. Nėra mano mylimiausias aplikatorius, bet tokiai formulei neblogai tinka, tolygiai paskirsto, nepadaugina priemonės. (Viršuje koliaže paskutinėje nuotraukoje).

Ir tikrai, tartum miltukai, lūpos greitai tampa sausos ir visai nelipnios, padengtos plonu sluoksniu, tad labai patogu. Man tikrai patiko, neapsunkina, stipriai nesausina, atrodo gražiai. Nežinau, kaip būtų su tamsia spalva, bet su šia man labai patinka. Tik ant sausų lūpų nelabai gražiai atrodo – išryškina sausas vietas. Bet ant paruoštų, sudrėkintų, nušveistų lūpų – viskas puikiai.

10,49 €Douglas.

NYX soft matte lip cream (MILAN ir MONTE CARLO)

Ši formulė man tikrai patinka. Ji kreminė, neišdžiūna iki visiško sausumo, bet todėl ir nesausina lūpų. Bet išlieka vis tiek ilgai, gal tik po valgio norisi pasitaisyti. Su jais tikrai geras jausmas, ryškūs atspalviai, maloniai pasiskirsto. Su rožiniu man sekasi sunkiau, bet gal tiesiog tokių spalvų nelabai mėgstu, bet su raudonu draugauju labai sėkmingai ir jau ilgokai.

8,59 €Douglas.
$6.50NYXcosmetics.
7.45 €LookFantastic.

NYX butter gloss (lūpų blizgiai)

Ah, šių turiu visą krūvą. Jie pigmentuoti, ryškūs, klampoki, bet  ilgiau išliekantys, drėkinantys, labai gražiai atrodantys. Man ši formulė tikrai patinka. Gal su tamsesnėmis spalvomis, akivaizdu, kiek sunkiau, nes blizgis nepasilieka vietoje. Gražiai atrodo, bet reikia pasistengti, kad neišsiteptum, tad nėra labai funkcionalu. O šviesūs man net labai patinka.

$5.00 – Nyxcosmetics.
7,99 € – Douglas.

Jie nėra lipnūs, lūpos atrodo tokios drėgnos, tolygios, net jei ir ant sausesnių naudoji, paslepia visus pašerpetojimus. Kaip blizgiui – išsilaiko labai neblogai. Po valgio reikia pasitaisyti, bet šiaip nenusivalgo greitai. Yra ir “intense” blizgių liniją, iš kurios turiu vieną (kaip matot) atspalvį,  ji dar labiau pigmentuota ir dengianti.

Darydama apžvalgą pastebėjau, kad violetinės nelabai gražiai dengiasi, kažkaip netolygiai. Nežinau, ar čia dėl atspalvio, ar tiesiog paseno formulė, nes jau senokai pas mane gyvena. Su tamsesne atsisveikinu, nes kvapas pakitęs, kiti visi dar atrodo kaip ir neblogai, tad pasilaikysiu.

DUO CHROMATIC shimmer lip gloss 

Spalva – LUCID. Tai gražus, klampus lūpų blizgesys su daug duo-chromatinio spindesio. Jis kaip sidabrinis su šviesiais mėtiniais atšvaitais. Gražus ir vienas, blizgučių daug, bet jie smulkūs. Gražiai atrodo ir ant lūpų dažų, daug pigmentacijos, tik ji tokia kitoniška.

$8.00 – Nyxcosmetics.
5.34 €KlipShop.

NYX Shimmer down lip veil

Spalva – peach of my heart. Šio lūpų blizgio formulė visai kitokia, skystesnė ir labai lengva, absoliučiai jokio klampumo. Bet ir atspalvis labai lengvas, lūpos atrodo šlapios, bet spalvos beveik nematyti, blizgučių irgi ne tiek daug. Šis atspalvis oranžinis su rožiniu atspindžiu, gražus, bet tikėjausi daugiau. Pajaučiau, kad dažnai norisi iš naujo pasidažyti, nes jo greitai nelieka. Nėra blogas, bet ne tokia formulė, kokiai teikčiau pirmenybę. Bet labai skirtinga nuo kitų, tad įvairovė yra gerai.
(Pamatysite jį antroje fotografijoje viršutiniame koliaže).

9,19 € – Douglas.

NYX Candy Slick (glowy lip color)

Turiu dvi spalvas – tai tartum lūpų kremai/lakai. Jie kremiški, pigmentuoti, bet blizgūs, drėkinantys. Kai norisi didelės pigmentacijos, bet šlapio efekto. Man patiko. Tolygiai dengiasi, gražiai atrodo, su jais patogu, drėkina lūpas. Kaip tokiai priemonei, išsilaiko neblogai. Aišku, ne taip, kaip matiniai lūpų dažai, bet neblogai.

6,89 €Douglas.

Labiausiai apie NYX man patinka įvairovė. Šitiek daug skirtingų formulių, didžiulis atspalvių pasirinkimas. Kiekvienas tikrai ras kažką sau patinkančio ir tinkančio. Tik reikia pasidomėti, ko norisi, kad nenusiviltum tuo, ką tam tikra formulė suteikia. Nes vienos labai pigmentuotos, kitos vos vos, vienos sausos, kitos lipnios, kitos velvetinės, kitos….. na, tikrai visko labai daug. Bet kainos geros, ypač, jei dar ant kokių nuolaidų užtaikai. Tad su tokiomis priemonėmis galima ir didelę kolekciją turėti,nes kainos įkandamos, formulės kokybiškos. Lūpų produktus iš NYX tikrai rekomenduoju – ne ką sprastesni už brangesnius.

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *