Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Uncategorized

NYX mystic petals šešėlių paletė: midnight orchid (Apžvalga)

Kartais dar ir pagalvoju, kad labai sudėtinga dekoratyvinę kosmetiką vertinti, nes šiek tiek kitokius visi prioritetus ir lūkesčius su savimi nešiojamės. Dar su makiažo pagrindais kiek lengviau, nes galiu sudėtį aptarti, maskavimą, bet taipogi vienam dengiasi tobulai, o kitam – dėmėm, oda juk tokia skirtinga.

Su akių šešėliais – galiu pasakyti savo įspūdžius, parodyti rezultatą, bet kaip tiksliai vertinti paletę teks nuspręsti patiems. O ir vieniems svarbiau kaina, kitiems spalvų pigmentų stiprumas.

Na, o šiandien mano aptariama “NYX” šešėlių paletė ‘mystic petals’, atspalvis – midnight orchid mano rankose atsirado per juodąjį penktadienį. Užėjau į fizinę jų parduotuvę, kuri Gedimino prospekte man buvo pakeliui iš darbo link namų. Na, ir negi aš tuščiomis išeičiau? Neleido akys, kurioms viskas įdomu. O čia jų naujiena, kažkas šviežio, gana nebrangaus ir dar su tikrai gera nuolaida… violetinėms spalvoms apskritai esu neabejinga, tad nusipirkau ir tikrai ne kartą bandžiau. Atėjo laikas papasakoti.

Paletės pilna kaina – 13,99 €, aš su nuolaida už kokius 8 € pirkau. Tikrai nebloga kaina, bet paletė paprasta, be veidrodžio, nieko prašmatnaus, bet pačios spalvos ją puošia (bent jau mano akimis).
10 atspalvių, iš viso 8g produkto.

Rasite NYX fizinėse  ir platintojų parduotuvėse, Douglas

Rasite dar kitą paletės variantą – dark mystic, tokį rudenišką, bet man dar nebandyta, nors neprieštaraučiau, tikrai graži paletė, tiesiog violetinę išsirinkau, nes tokių mažiau turiu. Nors turiu, būtų neteisinga kitaip sakyti.

 

Skonio reikalas, bet tokios spalvos man labai prie širdies, dar ir mėlynų galėtų būti, jei patelė būtų didesnė – gal vienas atspalvis atrodo melsvas, bet dėl apšvietimo, jis veikiau levandinis.

Gaila, kad atspalviai neturi pavadinimų – juk tai tiek žaismės suteikia. Kuriant savo paletę man labiausiai aptiktų kūrybinė pusė – atspalvių derinimas ir jų užvadinimas. Matosi, kad dailės mokykloje man daug labiau patiko tapyba, spalvų derinimas, o ne akademinis piešimas. Kiekvienam savo.

Ar tai pati geriausia paletė? Tikrai ne. Kai kurie atspalviai labai neblogi, kai kurie sausoki ir per mažai pigmentuoti, kad man padarytų įspūdį. Bet galima sukurti tikrai neblogų makiažų, sluoksniuoti, norint išgauti norimą intensyvumą.

Tiems, kurie makiaže pažengę ar dirba su kosmetika profesionaliai, didelio įspūdžio tokio paletė nepaliks. Bet savam naudojimui, jei neturite didelių įgūdžių, tiks ir gražiai atrodys ant akių vokų. Ir prie rudų, ir prie pilkų, mėlynų, žalių… na tinka tokie atspalviai visiems, tik nebijokite.

Kai pirmus kartus bandžiau, kiek apvylė, nes levandinė blizgi graži, bet per mažai pigmentuota. Užtat pabandžiau naudoti maišant su kitais šešėliais ar kaip top’erį, sluoksniuoti – ir tikrai gražu. Nėra super duper intensyvu, bet gražu.

Man šešeliavimui trūko rudos matinukės, bet tokią randu daugybėje turimų palečių, tad ne bėda. Gal vien su šia palete sukurti daug mane tenkinančių įvaizdžių būtų sunkoka. Nesakau, kad neįmanoma, juk galima ir viena spalva visą voką padengti, tai viskas priklauso nuo to, kaip esate įpratę kurti makiažus, kokį stilių ir techniką naudojat.

Blizgesnes spalvas aš visada tepu pirštu pagalvėlėmis, man taip atrodo patogiau ir gražiau išeina nei su šepetėliu, nebent norite labai koncentruoto ir griežto kontūro ar linijų – tada galima rinktis šepetėlį, bet ne tokį, kokiu sklaidote, o su suspaustais šereliais.

Ir šaltesni, ir šiltesni atspalviai – žinau, kad šiltesnius lietuvės lengviau prisijaukina, jie įprastesni. Bet aš mėgstu ir šaltus, ypač žiemą man labai gražu ir gaivu, tam tikri ledo karalienės akcentai yra -žavu, tad išbandykit levandinę, šaltesnę – gal irgi atrasite žavesio tokiuose atspalviuose.

Man atrodo, kad tai ne pilnas, bet bent dalinis dupe ABH paletei Norvina. Dupe – tai pigesnė, labai panaši brangesnio produkto alternatyva. Kokybe neprilygsta, bet spalvinė gama labai panaši. O daugiau pasluoksniavus, galima tikrai gražius ir panašius makiažus sukurti. Jei tik patinka violetinė, Norvina paletė labai traukia, bet jos kaina priverčia verkti, tai tada verta išbandyti štai tokias paletes kaip ši iš NYX.

Nepalyginsiu formulės nei su Jefree Star nei su ABH ar kitais šešėliais, bet jie nėra prasti ir mano lūkesčius, žiūrint į kainą, atitiko.

Swatches visko neparodo, lyginant su kitomis paletėmis, NYX šešėlis atrodo labai blankiai. Bet, kaip ir sakiau, ant voko vis tiek gali atrodyti gražiai. Dešimtuko tokiai paletei neduočiau, bet panaudoju ją dažnai ir nusipirkus nesigailiu, gal kokį septynetą jai parašyčiau.

 

img_6709

Iš tikro, JS ir SD Conspiracy paletė nukautuoja visas kitas. Bet ir tos rožinės visos skirtingos, tad ir sunku jas palyginti, visos skirtingas paskirtis turi. Ryškios atrodo efektingai, blankesnės lengviau kuria perdengimus.

img_6721

Nebūtina šios paletės turėti savo kolekcijoje, ypač, jei turite jų daug, bet bloga ji nėra. Jei norisi per daug neišlaidauti ir išbandyti violetines, rožines – nebloga pradžia.

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *