Akims,  Kosmetika,  Makiažas

“NYX” avant POP! spalvinga šešėlių paletė (ART THROB)

Su “NYX” šešėliais turėjau labai įvairios patirties – kai kurie apžavėjo, kiti labai nuvylė. Kiekviena kolekcija ir paletė kitokia, todėl apie šešėlių kokybę apskritai sunku kalbėti. Ypač sunkiai man sekėsi su spalvotais matiniais – ir trupėjo, ir pigmento trūko, labai sausi.

O šiandien pasidalinsiu įžvalgomis apie “NYX avant”: POP! šešėlių paletę ‘ART THROB’. Dešimt tikrai nuostabių, skirtingų atspalvių. Su jais derinių galima sukurti labai daug ir įvairių.

Pakuotė labai paprasta – be veidrodžių, nėra prabagi ar ypatinga, bet patys šešėliai labai gražūs, tad man patinka, kad jie persišviečia.

Oficialime NYX puslapyje, dabar kaip tik išpardavimas – vietoj $17.00 – $8.50.
Pirkti rasite NYX fizinėse parduotuvėse – nepamenu tikslios kainos, bet apie 15-18 eu.

Spalvos tartum šilkinės – švelnios, kremiškos. Ypač blizgios.

Mėlyna ir žalia – turinčios šiek tiek blizgesio, bet matinės. Ryškios, pigmentuotos, bet trūksta kremiškumo. Galima su jomis sukurti gražius įvaizdžius, bet sklaidyti nėra labai lengva.

Rožinė matinė – praverčia švelninant linijas ar kampus. Bet ji nei labai ryški, nei kremiška. Gal vidutiniškas atspalvis, bet panaudojamas sklaidant.

Užtat balta tartum perlo ir auksinė – puikios. Ir kremiškos, ir labai gražios, ir pigmentuotos, ryškios. Labai patiko.

O antroji eilė – labiau džiuginanti. Gal todėl, kad visos spalvos blizgios, visos kremiškos ir ryškios.

Juoda su holografiniais blizgučiais – labai graži, įdomi. Labai tiks naudoti ir blakstienų linijai pabrėžti ar net pačiam akių apvadui kurti. Šiek tiek trupanti, bet tikrai įdomus, gražus atspalvis. Patiko labiau nei matinė juoda – tie blizgučiai labai gražūs.
Sidabrinė taip pat puiki. Kremiška, ryški ir tartum folija.

Salotinė, oranžinė irgi labai patiko. Kremiškos, ryškios ir labai gražiai atrodo ant akies voko.

Vyšninė gal ir truputį stokoja ryškumo, bet galima sluoksniuoti. Ant voko ji atrodo labai gražiai, dengiasi tolygiai. Irgi nenuvylė.

Su matinukais dirbti sunkiau, bet jie irgi ryškūs ir gražūs, tik su rožiniu gal sunkiau. Kitos spalvos man labai patiko. Tiek patys atspalviai, tiek ir jų kokybė. Man patiko tamsių ir šviesių atspalvių santykis, kuris leidžia sukurti didelę įvairovę įvaizdžių. Kadangi mėgstu kasdien sukurti kažką naujo – tam ši paletė labai tinka. O ir blizgūs atspalviai tinka naudojant su kitomis paletėmis, imant iš jų matines rudas, natūralias spalvas, o iš šios paletės paimant kažką metalic tipo ir ryškaus.

Be to, produkto pakankamai daug, langeliai platūs ir patogu naudotis pirštais ar šepetėliais. Kiekvienas atspalvis po 1,5 g.

1. 

Vyšninė gražiai atrodo ant akių, ypač pabrėžti kampučius. Naudojau kartu su matine rožine ir šiek tiek perlų baltos, sukuriančios švytėjimą.

Naudojau kreminius lūpų dažus iš “Colourpop”, spalva: Scorpio moon.

2. 

Akių vokus padengiau auksine, vėl šiek tiek perlų baltumo spalvos ir sidabrinės.
O ekspresyviam padūmavusiam makiažui, varnų sparnams naudojau tik juodą šešėlį iš paletės. Norint, kad ilgiau viskas išliktų vietoje, patarčiau naudoti makiažą sutvirtinantį purškiklį, o ir patį juodą šešėlį naudoti su šlapiu šepetėliu (tas pats purškiklis arba speciali priemonė tiks).

Naudojau kreminį “Catrice” lūpdažį, spalva: prisma chrome 050.

3.

Mėlyna su sidabrine. Šiek tiek baltos. Kosminiui įvaizdžiui. Beje, šis be padažytų blakstienų.
Naudojau lūpų blizgį (nourishing lip plumper) iš “Milani”, spalva: moonlight /claire de lune, 09. 

4. 

Daug kartų naudojau abu žalius atspalvius kartu. Jie labai gražiai dera tarpusavyje. Paprastas, bet spalvingas įvaizdis. O ir patys žali atspalviai gražių potonių. O pasklaidymui per voko liniją naudojau šiek tiek rusvos iš kitos paletės ir oranžinės iš šios.

Lūpoms naudojau “Colourpop” lūpų dažus, spalva: C’mon sis.

Man ši paletė tikrai tiko ir patiko. Iki apvalaus dešimtuko šiek tiek trūksta, bet šiaip kokybė tikrai puiki ir neapvylė. O, jei rasite už kokius 12 eu – tikrai rekomenduočiau prigriebti. O gal norite kažko spalvingesnio, ką galėtumėte įkorporuoti į kasdienius ir vakarinius makiažus? Ši paletė tikrai neblogas variantas, norint prisijaukinti spalvas.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *