Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“NYX” avant POP! šešėlių paletė (SURREAL MY HEART)

Visai neseniai parašiau “NYX” šešėlių paletė“Avant Pop” kolekcijos – tai buvo ‘art throbe’. Spalvinga, žavi. Gal ir ne tobula, bet patikusi. O dabar pasidalinsiu ir jos seserine palete – ‘surreal my heart’.

Akių šešėliai yra mano mėgstamiausia makiažo dalis. Man sunkiausia nepasiduoti jų pirkimo manijai, nes spalvos neprotiškai traukia. Kaip ir lankydama dailės mokyklą – man nepatiko akademinis piešimas, bet dievinau tapybą. Taip ir piešiant ant veido – smagiausia ir kūrybos daugiausiai reikalaujanti dalis yra šešėliai, apvadai… turiu nedideles akis su užkritusiu voku – pavydžiu tiems, kurie turi dideles atviras akis – bet ir maniškėms šešėliai tinka ir patinka, tik reikia atrasti sau tinkamus būdus ir išmokti jais džiaugtis.

Šita “NYX” paletė turi daugiau natūralių, kasdienių atspalvių nei ‘art throbe’. Su ja lengva sukurti labai lengvą, rusvą makiažą, kuris patiks kiekvienai. Bet, žinoma, yra ir mėlyna, gelsva, žalsva…tam ir žaismei vietos palikta. Todėl man ji ir patiko. Spalvos dera tarpusavyje, atspalviai gana subtilūs, universalūs. Tad net ir tokiai spalvų mėgėjai kaip man nuobodi nepasirodė.

Oficialime NYX puslapyje, dabar kaip tik išpardavimas – vietoj $17.00 – $8.50.
Pirkti rasite NYX fizinėse parduotuvėse – nepamenu tikslios kainos, bet apie 15-18 eu.
Produkto pakankamai daug, dešimt atspalvių. Pakuotė paprasta, bet patogi.

Blizgios, švytinčios spalvos pakankamai kremiškos, velvetinės tektūros, pigmentuotos. Su matinukais kiek sunkiau, bet šioje paletėje ir jie man pasirodė pakankamai pigmentuoti. Sklaidyti gal nėra labai lengva, bet tikrai galima gražiai susluoksniuoti.

 

Pilšvas blizgus atspalvis turi rožinio švytėjimo – jis tikrai labai unikalus ir greičiausiai mano mėgstamiausias šioje paletėje. Nuotrauka neperduoda jo įdomaus švytėjimo, bet tai tikrai kažkas orginalaus, o ir jis kremiškas, pigmentuotas ir tiesiog puikus.

Balta turi švytėjimo – irgi pakankamai kremiška, pigmentuota. Tik šviesūs atspalviai visada šiek tiek sunkiau dengiasi tolygiai, bet išsisklaido lengvai, galima sluoksniuoti ant kitų šešėlių, idant juos kiek pašviesinti, tinka prie ašaros kanalo. Visai patiko.

Gelsvas atspalvis švelnus, velvetinis, bet jis matinis. Ir naudojant ant akies reikia sluoksniuoti, nes labai lengvai išsisklaido ir tos geltonos tiesiog nelieka. Labai neryškus efektas, o norint jo intensyvesnio – reikia sluoksniuoti ant voko ir galbūt naudoti šlapią šepetėlį. Nėra visai niekam tikęs, bet nepavadinčiau ir labai geru, šiek tiek nuviliantis.

Tuo tarpu, mėlyna tiesiog puiki. Ji turi švytėjimo, tikrai pigmentuota ir kremiška, tolygiai dengiasi, ilgai išlieka, atrodo puikiai ant voko, o ir labai gražus mėlynos atspalvis. Super.

Pilka matinė tikrai nebloga. Ji matinė, bet nėra sausa, tepasi tolygiai, sklaidosi neblogai. Nenuvylė.

Dar vienas mėgstamiausių atspalvių tai žalsvas blizgus – jis tiesiog puikus. Kremiškas, pigmentuotas ir labai įspūdingas pats atspalvis. Tikrai puikios kokybės, labai žavingai atrodo poruojant su mėlynu.

Matinė kreminė kaip ir nebloga – bet didžiausia nauda, kurią iš tokio atspalvio išgaunu, tai linijų sušvelninimas ir toks atspalvis padeda sklaidant, norint pašviesinti kampus. Bet tai nėra kažkas, kas labai džiugintų ar atrodytų ypatingai, kad ir naudingas.

Ruda nebloga – man patiko pats atspalvis, kuris nei per šiltas, nei per šaltas. Jis pigmentuotas, man kiek trūksta kremiškumo. Galima gražiai išsklaidyti, bet neprisilygintų su kai kuriais kitais šešėliais, kurie tartum sviestas sklaidosi (į galvą ateina “milani”, “sephora” rudi atspalviai). Nėra blogas, bet tikrai nėra tobulas.

Juoda matinė tikrai gera – vėl gi, trūksta kremiškumo, tad sklaidant sunkoka tolygiai išsklaidyti, bet taip nutinka beveik su visomis matinėmis juodomis. Užtat galima naudoti kaip eyelinerį ar kurti dūminį makiažą – tikrai labai pigmentuota ir sodri.

Ši rusva nėra ryški, bet tinka sklaidant, kuriant perėjimus. Man ji labai praverčia, nors ir ji labai paprasta.

Iš tiesų, šioje paletėje nėra nei vieno atspalvio, kurį pavadinčiau visai blogu ir niekam tikusių – keletas pasirodė vidutiniškai, bet vis tiek pravertė ir tikrai nepavadinčiau itin prastais. Tad kokybė manęs tikrai nenuvylė.

O kokius makiažus man su ja pavyko sukurti? 

1.

Labai paprastas ir greitas makiažas – naudojau rusvus atspalvius šešeliuojant, o ant voko pilką ir baltą, juodą panaudojau paryškinti blakstienų linijai.

2.

Rusvos, balta ir gelsva. Šiltesnis, švelnus makiažas. Labai paprastas, greitas, tinkantis kasdienai. Tokių su šia palete tikrai sukursite be didelių pastangų.

3.

Juk tikrai – tos rusvos spalvos labai universalios. Man patiko tai, kad lengva sukurti pilnus įvaizdžius naudojant TIK šią paletę. Labai dažnai vienam makiažui naudojų jų keletą, o su šia randu visko, ko reikia, vienoje paletėje. Tad pasiimti į kelionę labai tinka, o ir kasdien skubant prigriebti. Ir dieniniam, ir vakariniam makiažui. Ir lengvam, vos matomam, ir ryškiam.

4. 

Tikrai daug naudojau žalsvą ir mėlyną – jos man tokios gražios, labai tinkančios prie mano plaukų. Ir kartu, ir atskirai – atrodo nuostabiai. Tikrai nereikia bijoti spalvų, ypač mėlynos ar žalios. Tai tokios šaltokos spalvos, kurių dažnai žmonės prisibijo, mano, kad atrodys kvailai, bet šioje paletėje esantys atspalviai tokie subtilūs, jų puikūs potoniai. Tikrai pabandykite, galite naudoti nedaug, arba tik pabrėžti apatinę liniją – pamatysite, kad patiks.

5. 

Šiame įvaizdyje naudojau juodą ir pilką šešeliavimui – išėjo tikrai netobulai. Juodus atspalvius tikrai nelengva tolygiai sklaidyti, bet galutiniu rezultatu likau patenkinta, labai halloween’ui tiko. Su maskuokliu dariau ‘cut crese’ ir naudojau “Makeup Obbsesion” paletę “Love is love”.

Ar tai geriausia paletė, kurią laikiau rankose ar naudojau? Ne.
Bet kainos ir kokybės santykis tikrai puikus. Tikrai ne visais “NYX” šešėliais žavėjausi, kai kurie labai nuvylė, bet “Avant Pop” kolekcija man atrodo labai verta dėmesio ir verta savo kainos.
O ‘surreal my heart’ labai tiks ir pradedančiam, ir pažengusiam kosmetikos ir grožio pasaulyje. Tai ta paletė, kurią naudosite kasdien – tokią galima ir dovanoti ir sau nusipirkti. Aš ją jau turiu seniai ir nenusivyliau, buvo verta.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.