Kremai,  Veido odos priežiūra

“Mixa” veido kremas probleminei odai su cinku (apžvalga)

Pribaigiau iki paskutinio lašelio “Mixa” veido kremą.
Iš kart išduosiu, kad man jis itin patiko.
Šis drėkinamasis veido kremas “anti-imperfection” skirtas jautriai, probleminei, beriamai odai.

Kremo spalva balta, kvapas švelnus ir natūralus, nėra nei labai tirštas, nei per skystas. Konsistencija puiki. Kvapas puikus.
Odos negraužia, nedirgina.

Tiesa sakant nustebau, kad šis kremas man paliko tokį įspūdį, kad net nusipirkau antrą pakuotę, nors vonioje dar daug neišnaudotų kremų. Šis tikrai šiuo metu vienas mėgstamiausių, o tokiais tampa ne visi.

Nustebau, nes kiti turimi “mixa” drėkinamieji kremai, kurie buvo labai išgirti, su 7% hyalurogel dieninis ir naktinis, man nelabai patiko ir šiek tiek dirgino veido odą, ko šis kremas nedarė. Šie kremai nepasirodė blogi, bet man, matyt, netiko, nors pagyrų girdėjau labai daug.

Šis kremas neriebino veido, bet jį drėkino. Pakankamas drėkinimas kasdienai tokiai odai, kaip mano – riebiai ir probleminei. Beje, ant jo makiažas tepdavosi puikiai, laikydavosi gerai. Jis greitai susigeria. Nepasakyčiau, kad išgydo odą, ko iš drėkinamojo kremo ir tikėtis neverta, bet nekimšo porų, pakankamai ramindavo ir drėkindavo bei gerino odos būklę, o ne atvirkščiai.

Sausesnei odai jis bus per mažai drėkinamas. Bet mano riebiai ir į aknę linkusiai odai jis labai tiko.
Pirkti yra “Eurokos” ir “Drogas”, “Pigu.lt” parduotuvėse  – tad rasite nesunkiai.
50ml tūbelė. Patogi ir vežiotis, ir naudoti. Kaina apie 9eu be nuolaidų, kurios dažnai pasitaiko. Dažniausiai gaunu už maždaug 7eu.
“mixa” kosmetika yra prancūziška, o artimiausias platintojas-gamintojas yra Rygoje. “mixa” priklauso milžiniškai “l’oreal” kompanijai, tad tai tarsi jautriai odai sukurti kremai, kurie savo sudėtimi ir kokybe gali priminti l’oreal.
L’oreal firma giriasi nebandanti ant gyvūnų, bet vis tik parduoda prekes Kinijos tinkoje, kur bandymai su gyvūnais privalomi, tad “cruelty-free” ženkliuku puikuotis negali.

Peržiūrėjus sudėtį lieku gana patenkinta.
Sudėtis pakankamai švelni, tad neturėtų dirginti, bet tai probleminei odai skirtas kremas, tad randame ir silicilo rūgšties, cinko, kurie labai naudingi spuogams gydyti, bet gali kai kurią jautrią odą dirginti.
Kreme randame alkoholio – jis naikina bakterijas, bet gali sausinti odą ir dirginti. Jei ko koncentracija nėra per didelė – mano riebiai odai jis net padeda ir kovoja su spuogais, bet didesnis kiekis alkoholio nėra sveika net ir riebiai odai, nes naikina epidermį ir natūralų apsauginį odos barjerą, gali sausinti ir dirginti.
Vis tik sausesnei odai šis kremas netiks ir siūlau rinktis bent mišriai odai, jei ne riebiai.

Palyginus su kitais kremais, sudėtis, nors ir nėra visai “žalia” ir natūrali, pakankamai gera.
Manau, kad pirksiu dar, naudosiu, nes kolkas tai pirmas “mixa” produktas, kuriam rašau tikrai labai aukštą balą savo mintinėje skalėje. Kaina taip pat padorumo ribose – kremo per savaitę neišnaudotum net besistengdamas.
Kremą galima naudoti ir ryte ir nakčiai. Nakčiai galima įmaišyti probleminei odai skirto aliejaus. Man patinka “rebalancing”l’oreal arba rosehip “The Ordinary”.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *