Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

“Maybelline” Superstay matte ink : skysti matiniai lūpų dažai (Apžvalga)

“Maybelline” superstay (matte ink) skystus lūpų dažus turiu jau tikrai seniai. Ir jokia naujiena – jie lentynose pasirodė pernai ar net dar seniau. Bet nemanau, kad produktams galioja senaties terminas, nebent kalbėtume apie limituotas ir trumpalaikes kolekcijas. Bet niekada Jums jų neaprašiau – tad dabar taisau padėtį. Turiu ne visas spalvas, bet penkias iš esamų, tad apie jas ir pakalbėkim.

Tai ypač ryškūs skysti matiniai lūpų dažai, išliekantys net iki 16 val.

Įsigyti galima beveik visur – ir “Droge”, “Eurokos, ir tiesiog prekybos centruose.
Kaina be nuolaidų šiek tiek viršija 10 eu.

Atspalvių pasirinkimas tikrai labai didelis – vien “Eurokos” suskaičiuoju net 15 atspalvių, o čia ir tai ne visi. Nėra pavyzdžiui tamsiai mėlyno! O ir ‘nude’ atspalvių yra įvairių tonų – tikrai mėgstamą atspalvį neturėtų būti sunku rasti ir pasirinkimas tikrai puikus.

Formulė tikrai pigmentuota ir dažai ryškūs. Spalvos gražios, skirtingos. Manyčiau, kad sudėtyje yra nemažai silikonų, dengiasi tolygiai, bet neišdžiūna iki absoliutaus sausumo – nėra nemalonaus lipnumo, bet šioks toks yra. Lieka tam tikra plėvelė, kuri saugo nuo lūpų sausumo, mažiau išryškina lūpų netolygumus ir šerpetojimą.

Nepasakyčiau, kad visai neatsispaudžia ir nepalieka žymių – šiokius tokius pėdsakus palieka, bet labai nedaug. Nežinau, ar išlieka 16 valandų, kaip teigia aprašymas,  bet ar kokie nors dažai tiek išlieka? Na, nebent, jei nevalgai, negeri, nepalaižai lūpų ir tiesiog esi tartum manekenas. Arba formulė turėtų būti tokia, kad įsigertų į odą, o tai nebūtų nei sveika, nei saugu… Bet šie lūpų dažai išlieka ilgai. Jei pasidažai ryte, tikrai ilgai išvaikštai ryškiomis lūpomis. Po pietų gal norisi šiek tiek pataisyti, kaip ir dažniausiai, bet šiaip vakare vis dar lūpos bus ryškios.

Šepetėlis įdomios laivelio formos, platėjantis, su smailiu galiuku. Per vidurį yra įdubimas. Man aplikatorius patiko – lengva ir padengti lūpas, o su galiuku brėžti tikslias linijas palei kontūrą.

Mano turimi atspalviai įvairūs – ir šviesus, ir tamsus, ir ryškus… ir, tiesą sakant, vieni atspalviai man patiko labiau už kitus. Ne dėl pačių spalvų, bet efekto ir pačios formulės. Todėl pademonstruosiu kiekvieną jų atskirai.

Su makiažo valymo servetėle ir papildomu miceliniu vandeniu – nusivalė beveik viskas nuo rankos, bet liko kontūrai, kuriems reikėjo šiek tiek daugiau pastangų nuvalyti, nors ir dažai net nebuvo iki galo išdžiuvę. Todėl laikosi vietoje tikrai neblogai. Patarčiau nuo lūpų valyti ne su miceliniu vandeniu ar servetėle, bet su aliejumi ar dvifaziu valikliu. O tada užtepti daugiau lūpų balzamo ar vazelino, kad lūpos atgautų reikiamą drėgmę nakties metu.

60 POET

Šviesiausias iš mano turimų atspalvių yra šis. Jau vien dėl pavadinimo aš jo užsinorėjau. Nors poet man labiau asocijuojasi su tamsiai violetine ar tamsiai ruda – daugiau paslapties, daugiau bohemiškos dvasios…na, bet poezija visokia, kaip ir poetai, tad galvojęs pavadinimus žmogus tikriausiai turėjo kitokią viziją.

Šis atspalvis tikrai šviesus, bet dar ne toks šviesus, kad atrodytų. tarsi lūpos būtų išteptos maskuokliu. Gal yra šiek tiek anemijos užuomazgų, bet su tokiu atspalviu dar galiu išsisukti ir likti visai patenkinta. Čia nenaudojau jokių papildomų priemonių – lūpų pieštuko ar dar ko, bet tikrai galima būtų sukurti šiokį tokį ombre efektą su kiek tamsesniu lūpdažiu ar lūpų pieštuku.

Pats atspalvis savotiškas, bet problemą turėjau kitą. Jaučiau, kad labai išryškino išsausėjusias lūpų vietas. Kol šypsausi – viskas gerai. Bet, kai ne, atrodo, kad kiekviena lūpų raukšlelė išryškėja. Gal tiesiog buvo sausesnės ar pašerpetojusios lūpos – nežinau. Dažai tepėsi tolygiai ir gražiai, bet patarčiau prieš tokį atspalvį nušveisti lūpas ir jas tinkamai paruošti, iš vakaro tinkamai suminštinti ir drėkinti. Galbūt kažkokį primer’į prieš tai pabandyti, kuris padėtų dažams gražiau atrodyti ant lūpų – net iš arti.

Bet man šis atspalvis vidutiniškas. Nėra blogas, bet tikrai ne geriausias iš bandytų, jam kokius 7/10 rašyčiau.

70 AMAZONIAN

Šis atspalvis – pieniško šokolado ar šiltesnio tono molio. Man jis iš tiesų patiko. Įdomus, ryškus, tolygiai dengėsi. Man patiko ir kaip jis atrodė, ir kaip laikėsi, ir koks buvo jausmas visą dieną. Amazonian vienas mėgstamiausių iš turimų “Maybeliine” lūpdažių, jam rašyčiau kokius 9/10.

96 VISIONARY

O vat šis atspalvis – jau tikrai mėgstamiausias. Šis ir pastarasis rudas – mano galva, geriausiai pavykę ir man patikę.
Atspalvis savotiškas – ne kiekvienam patiks ir tiks. Tai mišinys pilkos ir violetinės. Šaltas, tartum pelenai su vynuogių sultimis. Toks grunge. Gal ir ne kasdienai, bet man tokie labai patinka.

Taipogi, dengėsi tolygiai, neišryškino sausų vietų. Tikrai patiko. 9/10.

40 BELIEVER

Violetinei spalvai turiu silpnybę – ji mano viena mėgstamiausių. O ir prie spalvingų  plaukų ir žydrų akių kažkaip kaip ir tinka. Ir šis atspalvis tikrai gražus. Bet man jis nepatiko, nes dengėsi netolygiai. Šį jau turiu senokai – nepamenu, gal pradžioje buvo geriau, o dabar šiek tiek paseno? Bet sunku buvo padengti vienodai – vienur tamsiau, kitur šviesiau. Galima gražiai pasidažyti, bet reikia pavargti ir atsargiai sluoksniuoti. Šitam neskirčiau daugiau 6/10.

50 VOYAGER

Tą pati galiu pasakyti ir apie šį bordinį atspalvį. Jis gražus, sodrus, išsilaiko vietoje neblogai, bet nėra lengva tolygiai padengti. Nepasakyčiau, kad šie tamsūs atspalviai niekam tikę, bet tikrai nėra tobuli ar tokie, kuriuos rekomenduočiau.

Kodėl net ir patikusiems atspalviams neskyriau apvalaus dešimtuko? Nes vis tik formulė nėra pati geriausia – kaip ir nebloga, bet vis tik ta plėvelė ir šioks toks lipnumas gali erzinti. Šie man patiko daug labiau nei “L’oreal” šokoladiniai, bet mažiau nei “Lumene” skysti lūpų dažai.

Sudėtis:

DIMETHICONE TRIMETHYLSILOXYSILICATE ISODODECANE NYLON-611/DIMETHICONE COPOLYMER DIMETHICONE CROSSPOLYMER C30-45 ALKYLDIMETHYLSILYL POLYPROPYLSILSESQUIOXANE LAUROYL LYSINE ALUMINA SILICA SILYLATE DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE PHENOXYETHANOL CAPRYLYL GLYCOL LIMONENE ALUMINUM HYDROXIDE PARAFFIN BENZYL BENZOATE BENZYL ALCOHOL CITRONELLOL PARFUM / FRAGRANCE

Kaip ir sakiau – sudėtyje daug silikonų. Sudėtis būtų bloga veido kremui, bet tokio tipo lūpų dažams reikia tam tikrų ingridientų, tad nieko neįprasto ar nesaugaus. Tiesa, yra kvapiklių – jie nėra būtini tokiose priemonėse, bet lūpų dažai kvepia šokoladu ar kažkuo panašiu. Užsitepus, kvapo nebelieka, tad neerzino. Nesukėlė nemalonių pojūčių ar alergijų.

Nėra tobuli, bet nėra ir blogi. Rekomenduočiau, jei tikrai akį patraus patrauklus atspalvis, bet pačių tamsiausių ir pačių šviesiausių spalvų nesiūlyčiau rinktis. Jei per nuolaidą užmatysite patinkančią spalvą – pagriebkit. Mėgstamiausiais netapo, bet kokį 8/10 jiems parašyčiau (neišskirdama konkrečių atspalvių).

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *