Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Maybelline” SNAPSCARA blakstienų tušas (deja blue – mėlynas) – Apžvalga.

Jau tikrai seniai buvau nusižiūrėjus “Maybelline” snapscara blakstienų tušus. Juos daug kas gyrė, daug kas reklamavo, o ir tikrai patraukliai ir gražiai atrodė, dizainas labai smagus, yra ir įvairesnių atspalvių, ne tik tradicinis juodas. Kaip nesusidomėt? Bet turėjau daug tušų, tad neskubėjau pirkti. O, kai jau “Droge” užtaikiau ant didelės nuolaidos, tai mėlyną prigriebiau. Ir išbandžiau. O apie įspūdžius dabar ir papasakosiu. 

Dydis – 9,5 ml. 
Kaina be nuolaidų – 8,99 € (Eurokos)
Yra penki atspalviai, bet Lietuvoje užmačiau tik kelis iš jų: bet šiaip jau juodas (pitch black), ryškiai violetinis (ultra violet) , tamsiai violetinis (black cherry), tamsiai rudas (bold brown), mėlynas (deja blue). Lietuvoje mačiau tik juodą, mėlyną ir tamsiai violetinį. Ach, o ryškiai violetinio tikrai norėčiau…

O priemonė pristatoma taip: 

Tai nepaprastas blakstienų tušas – tai SNAPSCARA! Su lenktu šepetėliu ir formule be vaško šis blakstienų tušas užtepamas akimirksniu. Formulė be vaško užtikrina sodriausią pigmentų prisotintą spalvą be jokių gumulėlių, byrėjimo ar netvarkos. Belieka mėgautis lengvai ir greitai sukuriama glotnia apimtimi, išliekančia visą dieną, o šiltu vandeniu ir paprasčiausios vatos gabalėliu blakstienų tušas nusivalo akimirksniu. Jokio odos tempimo, byrėjimo, raudonumo ar pajuodusių meškėno akių. Rezultatas – apimtis be gumulėlių akimirksniu.

Prisipažinsiu, kad buvau kiek skeptiška, todėl, kad rašoma, jog tokį tušą lengva nuplauti tiesiog vandeniu. Gal kai kam tai pliusas, bet mane tai gąsdino. Turiu riebią odą, įkypas ir ašaroti mėgstančias akis – beveik kasdienai renkuosi vandeniui atsparų tušą. Mano blakstienos man atsimerkus remiasi į akies kaulą ir labai lengvai, tik panorėjusios, atsispaudžia. Tad patvarumas man labai svarbus. 

Bet tušas vis tiek domino. Saugiai pasirinkau tik vieną variantą, kad formulė pabandyčiau. Mėlynas, ryškus – noriu, aišku. Šepetėlis kiek lengtas, su pluoštiniais šereliais. Iš tiesų, dengti blakstienas juo nebuvo sunku. Jį patogu naudoti, tinka visoms blakstienoms, net ir apatines kiek padažyti pavyko, nėra per storas ar masyvus. Šepetėlis man tikrai patiko. 

O ir pati tušo formulė man pasirodė nei per tiršta, nei per skysta, nesudaro gumulėlių. Jau ko nedaro šis tušas, nei nesulipina blakstučių. Tad, jei būtent tai vargina, ypač, jei turite natūraliai tankias blakstienas, tai tikrai bus neblogas variantas. Gumuliukų tikrai pavyksta išvengti. Sakyčiau, kad jis veikiau ilginantis (tą daro tikrai sėkmingai), kiek mažiau tankinantis. Blakstienos atrodo labai gražiai, bet natūraliai. Jei jos natūraliai retokos – gali trūkti storio ir apimties. 

Su ir be: 

Blakstienas paryškina, prailgina, pabrėžia. Man efektas patiko. Pradžioje atrodė, kad gal trūksta tos apimties, gal kiek mažokai įspūdžio, bet kažkaip ilgiau panaudojus man pradėjo patikti toks kasdienis įvaizdis. Tokios blakstienos tikrai gražiau nei sulipusios ir apsunkusios, ypač, jei renkamės švelnesnį akių makiažą, be daug juodumo ir apvadų. 

O mėlyna spalva manęs nenuvylė. Pirmiausiai todėl, kad ji tikrai ryški. Bet, nepaisant to, ji ant blakstienų atrodo gražiai ir nesukelia keisto įspūdžio, atrodo gana natūraliai ir atrodo, kad blaksienos juodos, padažytos įprastu tušu. O ta ryški mėlyna pasimato žiūrint prieš šviesą. Tai toks papildomas efektas, kuris man patiko ir pradėjau rinktis tokį tušą kasdienai, prie mano mėlynų akių ir spalvotų plaukų kažkaip smagiai žiūrėjosi. 

Tikrai bijojau eidama į darbą – galvojau jau, kad grįšiu su mėlynais upeliais ant veido. Bet, mano nuostabai, viskas labai neblogai laikėsi. Tušas netrupėjo. Greitu metu neatsispaudė ant viršutinio voko (tai su visais tušais nutinka po ilgos dienos, man neįmanoma išvengti, bet šis laikėsi vietoje ne prasčiau nei dauguma). Tad tikrai nustebino ir patiko. 

Na, bet vandeniui atsparus šis tušas tikrai nėra. Grįžus namo vieną dieną teko (šįkart iš juoko) apsiverkti, tai tada viskas sėkmingai nutekėjo. Tad ašarojančioms akims kiek pavojinga. Šaip lakosi neblogai, neteplioja, bet ašaros gali tapti natūraliu akių makiažo valikliu be sunkumų. Aš valiau jį su miceliniu vandeniu ar specializuotu akių makiažo valikliu, bet tokį tušą įmanoma ir su vandeniu nuvalyti. Svarbiausia, kad netrintumėt ir nesielgtumėte šiukščiai. 

Jei tokia formulė būtų atspari vandeniui – išvis dievinčiau tokią priemonę. Ir visas spalvas susipirkčiau. Nes tikrai patiko. Tas netoleravimas vandens mano gąsdina, nes žinau, kad mėgstu ir paašaroti, ir rimtai paverkti, ir prakaituoti –  itin ilgoms dienoms, kai po darbod ar laukia vakarojimai, gal nesirinkčiau. Man jis patiko, bet tenka būti kiek atsargesnei, kai tušas nėra atsparus vandeniui. 

Na, bet skųstis per daug negaliu – nes ne vieną dieną į darbą su juo ėjau ir grįžau tokiom pat gražiom blakstienom be jokių incidentų, o tai jau yra didelis pasiekimas. Per dulksną irgi teko eiti ir išvengiau tragedijos, tad viskas neblogai. 

Rekomenduoju pabandyti – o ir paeksperimentuoti su kitokiomis spalvomis, ne tik su juoda. Pamatysite, gal ir patiks, nors ir nusiteikėte skeptiškai. Ir tikrai šis tušas patiks tiems, kurie nori, kad lengva būtų nuvalyti. Ir kas nori ilgio ir grakštumo, bet ne storumo ir daug apimties. Tad viskas priklauso nuo poreikių, norų ir turimų blakstienų būklės, ilgio ir akių formos… vis tik, aprašymą tikrai atitinka, priemonė tikrai nėra prasta, ji verta kainos. Tad visai drąsiai rekomenduočiau. Nepabijokit mėlynos 😉

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.