Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Maybelline” SNAPSCARA blakstienų tušas (black cherry– tamsiai vyšninis) – Apžvalga.

Aprašius esu mėlynąjį Maybelline SNAPSCARA blakstienų tušą, deja blue, bet kadangi man jis tikrai patiko, tai nusipirkau ir dar vieną atspalvį – black cherry. Jis tamsokas, vyšninis. Jau naudojau tikrai daug, ne vieną blogą, ne vieną gerą dieną jau su juo nugyvenau, tad ir pasipasakosiu. 

Dydis – 9,5 ml. 
Kaina be nuolaidų – 8,99 € (Eurokos)
Yra penki atspalviai, bet Lietuvoje užmačiau tik kelis iš jų: bet šiaip jau juodas (pitch black), ryškiai violetinis (ultra violet) , tamsiai violetinis/vyšninis (black cherry)tamsiai rudas (bold brown), mėlynas (deja blue). Lietuvoje mačiau tik juodą, mėlyną ir tamsiai violetinį. Ach, o ryškiai violetinio tikrai norėčiau…

O priemonė pristatoma taip: 

Tai nepaprastas blakstienų tušas – tai SNAPSCARA! Su lenktu šepetėliu ir formule be vaško šis blakstienų tušas užtepamas akimirksniu. Formulė be vaško užtikrina sodriausią pigmentų prisotintą spalvą be jokių gumulėlių, byrėjimo ar netvarkos. Belieka mėgautis lengvai ir greitai sukuriama glotnia apimtimi, išliekančia visą dieną, o šiltu vandeniu ir paprasčiausios vatos gabalėliu blakstienų tušas nusivalo akimirksniu. Jokio odos tempimo, byrėjimo, raudonumo ar pajuodusių meškėno akių. Rezultatas – apimtis be gumulėlių akimirksniu.

Iš tiesų, viskas identiška, kaip ir su mėlynu, nenoriu per daug kartotis, tad tikrai kviečiu jo apžvalgą paskaityti. 
Kiek išlenktas šepetėlis su šereliais – tikrai patogus, lengva padažyti ir trumpesnes, ir ilgesnes blakstienas. Jų nesulipina, bet ženkliai pailgina, atrodo tikrai gražiai. Nesulimpa nei į gumulėlius, nei trupa ar primena voro kojas. Bet ir poveikis yra pakankamas, kai norisi išraiškingų, bet pakankamai natūralių blakstienų įvazdžio. Na toks aukso viduriukas. 

Kaip esu sakius, mane gąsdino pažadai, kad tušą lengva nuvalyti tiesiog vandeniu. Su mano riebia oda ir tokia akių struktūra, kad blakstienos remiasi į akiduobės kaulą – tai neskamba, kaip patraukli idėja. Bet galiu pasidžiaugti, kad laikosi tikrai neblogai. Nėra atsparus vandeniui, bet tikrai neteplioja arba teplioja mažai, kas mano riebiai odai yra didžiulis pasiekimas. Džiaugiuosi, kad tikrai vos iš namų išėjus nereikia jaudintis, kad spėjo atsispausti ir ištepti viršutinį voką. Ne, tikrai pakankamai gerai išlieka vietoje, turint omenyje, kad nėra atsparus vandeniui. 

Vienintelis dalykas – nelabai matėsi tas vyšniškumas. Atskirai juodo ir nepirkau, nes šis realiai ir atrodo kaip juodas, nelabai kas atskirtų. Gal nėra tokio jau varnos ar smalos juodumo, bet vyšninis neatrodo. Mėlynas turėjo daugiau spalvinės žaismės. Bet tokia spalva, kaip ir ruda, labiau tiks, kai plaukai šviesesni ar norisi natūralesnės blakstienų spalvos, kuri nebūtų per daug tamsi, bet vis tik tamsi. Na, tikrai tonų, o ne spalvų klausimas. Jei tūtelėje dar matosi vyšninis atspalvis, tai pasidažius – nė velnio. 

Bet nepaisant to, man ši blakstienų tušų kolekcija atrodo labai pasisekusi. Jei kas ieško paprasto, bet neblogo kasdienio tušo, kurio nereiktų aliejumi trinti ilgai, kad nusivalytų, tai šis tikrai tiks. Labiau ilgina nei tankina, bet mano blakstienoms jis tiko. Ir nereikia daug gaišti, tikrai lengva per minutę kitą pasidažyti, nereikia atsargiai atskirinėti blakstienų, kad tos nesuliptų. O ir šepetėlis patogus, tai ir apatines blakstienas galima nesunkiai paryškinti. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *