Makiažas

“Lumene” skysti matiniai lūpų dažai – geriausias šiaurietiškas atradimas?


Taip, atspėjote – kalbėsiu šiandien apie suomių firmos “lumene” skytus matinius lūpų dažus. Pamačius, kad dabar “Drogas” parduotuvėse milžiniška nuolaida – berods 67% – iškart susigundžiau, nes šios kompanijos produktus dažniusiai labai pamėgstu, o ir jie man kelia natūralumo, švelnumo ir lengvumo asociacijas.
Nusipirkau vieną atspalvį, o po poros dienų nubėgau prigriebti dar poros. Atspalvių nėra itin daug, bet tris įsigijau, jie visi natūralių tonų, bet netrūksta ir ryškumo. Aplenkiau tik raudoną, bordinį ir ryškiai avietinį-rožinį. Raudonus mažai dėviu, o turiu daug, su bordiniu tas pats, o tos ryškios, aka barbinės, rožinės tiesiog labai nemėgstu. Bent kol kas 🙂 bent ant savęs.

Štai mano pasirinkti atspalviai. Originali kaina 12-13eu, o dabar mokėjau po nepilnus 5eu. Tad vos ne visi trys už vieno kainą! Nereali akcija, o prekės tikrai nepasenusios – matosi iš konsistencijos, kvapo, kuris labai malonus ir neįkyrus.

Kadangi, grįžau kitų spalvų – tikriausiai jau galima suprasti, kad patiko. Tris dienas iš eilės buvau su pirma nusipirktu atspalviu, o tada jau norėjau pagausinti savo atsargas (kurios jau sunkiai telpa į kambarį).
Taigi, pirmas atspalvis: rosy nude (roosa) 5.

Pigmentacija labai gera. Tepasi irgi tolygiai. Išdžiūsta visiškai – neatsispaudžia nei liečiant, nei geriant. Aišku, valgant kažką riebaus apsitrins, bet laikosi labai gerai. Jausmas irgi nerealus – nėra to kankinančio sausumo ar traukimo jausmo. Tikrai geriausias tokio tipo lūpdažis, kokį bandžiau! Arba bent vienas geriausių, turint omeny kainą, net ir be nuolaidos 🙂
Prabūnu dvi paskaitas. Geriu ir valgau. Kalbuosi ir vaikštinėju. Po 5-6 valandų tikrai dar atrodo labai neblogai. Apsitrinimai minimalūs. Dienos eigoje verta pasitaisyti, jei einat dar į vakarėlį, kur dar daugybę valandų būsite. Bet kokioms 5 valandoms tai drąsiai galima išeiti ir nesirūpinti. Laikosi labai gerai, o ir apsitrina ne plėmais, o gana natūraliai ir neatrodo baisiai, kaip kartais nutinka su tokiais lūpų dažais.
Kitas atspalvis – brown nude (kaarna). Rusvas.


Viskas formulės prasme buvo identiška. Nėra jokio cheminio kvapo ar šiaip kvapas itin neryškus, kas tokiose priemonėse yra pliusas. Pigmentacija labai gerai. Vienas ar du sluoksniai ir viskas.
Mano priartintos nuotraukos man kelia juoką, bet svarbiausia man čia parodyti atspalvius ir realų vaizdą. Žinoma, reikia prisiminti, kad kamera ir apšvietimas gali nežymiai keisti spalvas, bet stengiausi visada fotografuoti natūralioje šviesoje, kad būtų kuo mažiau paklaidos. Ir, žinoma, nedėjau jokio filtro ar retušavimo.
išbuvau 6-7valandas. Apsitrynė minimaliai. Viskas gana panšu su visais atspalviais – nebuvo didelio skirtumo (kurių, beje, irgi būna pasitaiko).
Trečia spalva – heather nude (kanerva).
Irgi išbuvau bent 6 valandas. Viskas tikrai neblogai! O kas svarbiausia neišsausino lūpų, o jau visą savaitę vien šiais lūpų dažais dažau lūpas. Tikrai atradimas. Daug labiau patiko už “wet’n’wild” skystus matinius lūpų dažus. O su dabartine nuolaida abiejų kainos panašios.
Šiti “lumene” natūralių atspalvių lūpų dažai labai patiko. 13eu nėra itin pigu, bet nėra ir tiek daug, kiek kainuoja “aukštesnės klasės” kosmetikos priemonės – jefree star, abh ir t.t. Taigi, kaina kažkur apie vidurį tarp tų priemonių ir pigesnių, kurias randame “Droge”. Nors ir ten “Maybelline” kainuoja ve nuolaidos apie 10eu, tad mažas skirtumas. O šie man patiko labiau nei “Maybelline” super-ink, kurių turiu irgi ne vieną.
Buteliukai patogaus dizaino – matosi atspalviai, matinės pakuotės, nes dažai matiniai. 7ml produkto. Aplikatorius labai patogus, nėra per storas.

Kolkas aš tikrai labai patenkinta šiuo produktu. Spalvos gražios, formulė puiki, kaina dabar itin gera.

Sudėtyje nieko, kas keltų rūpestį irgi nematau. O ir, kaip minėjau, lūpos neišsausėja per daug, nėra nemalonių pojūčių, o ir tikrai nedirgino. Beje, lūpod būna sausos, bet nėra lipnumo, kuris lieka kartais ir labai nervina.
Nusivaliau su akių makiažo valikliu, bet tiks ir micelinis vanduo ar pienelis. Lūpas labiausiai mėgstu valyti su kažkuo aliejinės kilmės, bet jei valysite miceliniu vandeniu, o tada patepsit vazelinu ar lūpų aliejumi – bus irgi puiku.
Nėra, kad šie dažai labai subėgtų į raukšleles ar išryškintų nelygumus, bet vis tik visi skysti matiniai lūpų dažai tai bent minimaliai daro. Tad reikėtų, norint kuo patrauklesnio rezultato, lūpas nušveisti. Aš, kol dažausi, lūpas netaupant patepu lūpų aliejumi ar vazelinu – tada nuvalau su servetėle ir tik tada tepu skystus lūpų dažus. O nušveisti galite su specialiu šveitikliu, savo pasigamintu iš cukraus, kokosų aliejaus, o galima ir padrėkintas lūpas švelniai patrinti su švariu vadinamu “spooly”, kuris būna prie antakių pieštukų arba nenaudojamu dantų šepetėliu švelniais šereliais. O šiaip svarbiausia drėkinti ir maitinti lūpas, tada nebus problemų tepant skystus dažus 🙂
Gal bėgant laikui nuomonė keisis. O ir spalvas mėgstu įvairesnes ir ne tik tokias “natūralias”, bet kolkas tikrai tai vieni labiausiai įspūdi padariusių skystų matinių lūpų dažų! O dar, kai gali nusipirkti Lietuvos parduotuvėje ir nereikia siųstis… man patiko. Ir čia jokia reklama 😉
@dominykanav
@grozio_drakonas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *