Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

L'oreal "Lash paradise" blakstienų tušas: tik puikus marketingas ar ir nepakeičiamas produktas?

img_2822
Šiandien prisiruošiau pasidalinti mintimis apie populiarųjį L’oreal blakstienų tušą “lash paradise”. Išbandžiau ir paprastą (rose gold spalvos) ir atsparų vandeniui. Čia nuotraukose naudoju atsparų vandeniui (žydrą), bet efektą, šepetėlį ir viską prilyginčiau originaliam paprastam variantui – tikrai jie tarpusavyje labai nesiskiria. Ir paprastas gana neblogai laikėsi, netrupėjo, netepė, bet vandeniui atsparus nebuvo – teko gerokai verkti su juo, tai viskas puikiai nusivalė su ašarų valikliu. O vat šitas atlaiko daugiau vandens. Ir ašarų. 
Screenshot 2018-11-27 at 00.59.26
Kaina visur panaši, nuo 14,50 eu iki apie 10eu su nuolaida. Ir atspariam ir neatspariam kaina galioja ta pati Lietuvoje, skirtumo nelabai teko pastebėti. Dabar atsirado dar ir šios serijos blakstienų bazė (primeris), bet kolkas žiūriu skeptiškai – nelabai tikiu ir esu linkus blakstienom bazes naudoti. Esu išbandžius keletą ir neprilipo, bet laikas parodys. Tad šiandien tik apie tušus. 
Juos rasite beveik visur – ir “Drogas”, ir “Eurokos” parduotuvėse, ir “Douglas” ir galybėje internetinių parduotuvių, ir…na, tikrai nebus sunku sumedžioti, jei užsinorėsite. 
Ką apie jį rašo?
L’Oréal Paris Paradise Extatic blakstienų tušas
Klasikinės formos šepetėlis su ypač švelniais šereliais ypač malonių pojūčių suteikiančiam potėpiui. Rojus Jūsų blakstienoms! Klasikinės formos šepetėlis su ypač minkštais šereliais švelniai apgaubia ir padengia kiekvieną blakstieną kremine juoda tušo formule. Ši gausiai prisotinta ricinų aliejaus, todėl nuostabiai glotniai tepasi ir suteikia nepakartojamai malonių pojūčių.
Naudojimas
Švelniai braukite per švarias blakstienas, pradėdama nuo jų šaknų iki pat galiukų. Jei reikia, taip pat nudažykite ir apatines blakstienas. Norėdama suteikti dar didesnės apimties, tušu blakstienas padenkite keliais sluoksniais. Makiažo patarimas: kad sukurtumėte kuo dailesnį rezultatą, tušą tepkite darydama zigzago judesius.
Rezultatas
Didžiulė blakstienų apimtis ir įspūdingas jų ilgis be jokių gumulėlių.
Iš tikro, vos tik šis tušas pasirodė – jis buvo tiesiog šluote šluojamas nuo lentynų. Tiek vlogerių ir blogerių išgirtas, tiek išreklamuotas – jau eilėje stovint matėsi, kad vos ne kiekviena pirkėja laiko šį tušą rankose ar pirkinių krepšelyje. Buvo visiškas hitas. Superinis marketingas ar tikrai nuostabus produktas? Kaip vis tik? 
Iš tikro, jis iškart pagarsėjo, kaip vadinamas “dupe” (pigesnis beveik identiškas ar labai panašus produktas, pakaitalas/variantas) kultinio blakstienų tušo iš “Two Faced” (Sephoros topuose jau seniai) – “Better than sex”. Vlogeriai/Vlogerės tiesiog aimanavo, kad tikrai nerealus produktas. Tik, kad kainuoja solidžiai – apie 23 JAV dolerius (apie 20eu). Tad dvigubai brangesnis. O ir matyti, kad ‘L’oreal’ buvo inspiruota (ar sakytumėt veikiau ‘kopijavo’?) būtent šį populiarų produktą – net pakuotė labai panaši, kaip ir šepetėlis. Bet toks ‘triukas’ pavyko puikiai – tikrai tapo hitu ir vienu perkamiausių tušų ne tik iš L’oreal firmos asortimento, bet ir apskritai. 

Per daug neišsiplėsiu – “Better than sex” tušo nesu bandžiusi, bet internetas pilnas šiuos tušus lyginančių video – siūlau pasižiūrėti, jei tik įdomu. Panašu, kad jei esate viena iš šio “Two faced” blakstienų tušo gerbėjų – turėtų patikti ir šis “Lash paradise”, kuris dar ir dvigubai pigesnis. 
Beje, mažas niuansas, bet JAV pakuotė skiriasi nuo Europietiškos, tad nenustebkit, jei video įrašuose ar kuriuose nors bloguose pamatysite šiek tiek kitokį šio tušo įpakavimą, tūbelę. Mūsų veikiau atspalvis bronzinis, į oranžinumą, o amerikietiškas dar panašesnis į “Better than sex” ir rožinis blizgus. JAV variantas ir gaminamas valstijose, o Europietiškas variantas – Italijoje. Sudėtis skiriasi labai minimaliai. Efektas, šepetėlis – tokie patys, tad, kiek pasidomėjau, didelio skirtumo tikrai nėra. Tik JAV produktas kiek pigesnis (8-9 doleriai, tai iki 8eu) 
maxresdefaultll
Iš tiesų, tikiu, kad blakstienų tušus apžvelgti yra itin sunku. Jau vien dėl to, kad mes tikimės skirtingų dalykų ir mėgstame skirtingus produktus – vieniems reikia didelio storo šepetėlių ir patinka šiek tiek sulipintos blakstienos, kitiems norisi plonais šereliais silikoninio šepetėlio, kuris visai nelipina ir pailgina natūraliai, kitiems… na, tikrai su tušais visi turime skirtingus vertinimo kriterijus ir pagal juos renkamės. 
Kitas dalykas – mūsų akys, akių forma ir blakstienos labai skirtingos. Vieni turi itin ilgas blakstienas, bet retas, kiti trumpas, bet tankias, kitų jos remiasi į po antakiu esantį kaulą (kaip mano), kitų jos niekur nesiremia ir jie turi atvirą voką… Tiesiog kas išgauna nerealų rezultatą su vienu tušu nebūtinai gali rekomenduoti tą produktą draugui, nes jo akių forma ir pačios blakstienos gali itin skirtis. Žinoma, tai galioja visai kosmetikai apskritai, bet su tušams ypač sunku. 
Tad ir šis blakstienų tušas vienoms patiko labai, o kitoms visai ne. Ir tai visiškai normalu – tai nereiškia, kad produktas blogas, bet ir nereiškia, kad jis Jums būtinai labai patiks. 

Mano apatinės blakstienos nėra atitolusios nuo paakių odos – lengvai gali tepti ir nėra nei ilgos, nei tankios ir man nepatinka, kai būna daug padažytos, nes apsunkina, remiasi į paakį ir atrodo keistai, o ir su mano riebia oda kontaktuodamos teplioja, tad apatinėms blakstienoms beveik visada naudoju kitą tušą nei viršutinėms – apatinėms renkuosi tokią priemonę, kuri būtų su ne per dideliu silikoniniu šepetėliu trumpais silikoniniais šereliais – realiai man reikia jas lengvai pajuodinti, pailginti,bet nieko daugiau. Visi tankinantys tušai man yra tikrai ne apatinėms blakstienoms. Tai tiesiog dėl mano akių formos. Šis L’oreal tušas man apatinėms blakstienoms irgi netiko ir nepatiko. Nes visai kitoks nei ką tik įvardintas apie mano preferencijas. 

Su viršutinėm blakstienom – kitas atvejis. Tie tušai, kurie tinka mano apatinėms blakstienoms, man atrodo per mažai suteikiantys apimties ir efekto, kad patiktų naudojant ir viršutinėms blakstienoms. Čia mėgstu rinktis kiek didesnius šepetėlius, kurie suteikia blakstienoms “svorio” – ir ilgina, ir tankina, gal parietimas nelabai man reikalingas, nebent labai nedidelis. Vėl dėl to, kad po antakiu esantis kaulas yra toje vietoje, į kur atsiremia mano blakstienos (bėda bėdelė). 

Pirma mano šis “Lash paradise” tušas kiek išgąsdino, nes pasirodė esąs kiek kitoks nei tie, prie kurių buvau pratus. Pirmiausiai, labai klampus ir tištas. Reikėjo kiek laiko, kol pripratau. Ta jo konsistencija prideda to vadinamo “svorio” blakstienoms ir tankina. Efektas tikrai yra, padaro kapitaliai – ir ilgina, ir tankina. Perspėju – lipina, tad reikia atsargiai manevruoti ir nepritepti per daug.  Kiek skaičiau komentarų – būtent tirštumas ir lipinimas naudojantiems labiausiai ir kliuvo (iš tų, kuriems nepatiko priemonė). 
Screenshot 2018-11-27 at 01.34.49
Nors ir pripažįstu, kad tirštokas ir reikėjo laiko priprasti, jis neuždžiuvo per mėnesį. Tušą reiktų naudoti 3-6 mėnesius nuo atidarymo ir tiek laiko bent mano turėti tušai tikrai atlaikė puikiai. Tad tas tirštumas kaip ir atleistinas. Labiau nemėgstu per skystų tušų, nes  jie linkę teplioti, o kai mano oda riebi, mėgstanti prakaituoti, plius blakstutės remiasi į odą….na ne, teplionių nereikia. Bet tai tušas labiau įgudusiai rankai, nes gana lengvai galima paversti blakstienas į vieną gumulą. Tad reikia nepersistengti ir lengvais judesiais dažytis, prireikus ‘pašukuoti’ blakstienas ir paformuoti. Na, tikrai kiek lipina, bet tai ir suteikia apimties, kurios man norisi. Ir gana greitai suteikia stiprų, tankių-juodų-ilgų blakstienų efektą – nereikia trijų sluoksnių ar vis iš naujo kišti šepetėlio į tūbelę. 
Formulė su argano ir jojobos  aliejumi. Iš tikro – tepasi tolygiai, nepaisant minėto tirštumo. Jau naudodama paprastą tušą ( turiu omenyje – klasikinį, neatsparų vandeniui) pastebėjau, kad nebyra, išsilaiko puikiai ir beveik neteplioja, kas man dienos eigoje nutinka, nes nuolat vyksta sąlytis su mano labai riebia oda. Kad neslenka blakstienos, kad lengva valyti. Naudodama ir atsparų vandeniui “Lash paradise” variantą nejaučiu, kad blakstienos būtų kankinamos ar stekenamos – nei slenka, nei alinasi (bent nejaučiu). Valau su dvifaziu akių makiažo valikliu ar kokosų aliejumi – viskas lengvai ir puikiai. Išsilaiko vsią dieną, nebyra, neteplioja. Na, formulė man patiko
“L’oreal” usa svetainėje įvertinimas yra 4,3/5 ir vertino 1621 žmonės. Kam nepatiko – skundėsi būtent klampumu. Kitos labai gyrė ir rašė, kad tai didžiausias atradimas ieškant pakaitalų brangiems produktams. 
img_3377
Sudėtis:
Aqua / Water / Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax / Cire De Carnauba, Ethylene / Acrylic Acid Copolymer, Styrene / Acrylates / Ammonium Methacrylate Copolymer, Cera Alba / Beeswax / Cire Dabeille, Synthetic Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polybutene, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Dibehenate, Steareth-2, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Acacia Senegal Gum, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Sodium Laureth SulfateTetrasodium EDTA (toksiškas akims), Ricinus Communis Oil / Castor Seed Oil, Maltodextrin, Potassium Sorbate, BHT (gali būti toksiškas, kancerogeniškas), Centaurea Cyanus Flower Extract. May Contain:  CI 77499 / Iron Oxides.
Nepaisant keleto mažiau saugių ingridientų – sudėtis nėra bloga, tikrai yra aliejų. Niekas manęs neišgąsdino. Vis tik tai tušas, o ne veido kremas. Tad sudėtis nebloga. O ir jaučiu tai naudodama pastoviai šį produktą. 


Reziumuojant – tušas man patiko. Jį naudoju labai dažnai, o tai, kad ranka svyra būtent prie jo jau parodo daug, nes tušų turiu nemažai. Ir atsparių vandeniui ir ne. Ilgoms dienoms, vakarėliams irgi dažniausiai renkuosi būtent šį blakstienų tušą – tad esu juo patenkinta. 
Ar jis visiškai tobulas? Nepasakyčiau. Jei nemėgstate klampesnių tušų, kurie potencialiai sudarys gumulėlius – Jums nepatiks. Bet, jei norisi storų, juodų, ilgų blakstienų, kurios išsilaikytų visą dieną ir nealintų blakstienų – šis puikus kandidatas į Jūsų kosmetinę. 
Esu bandžiusi pigesnių tušų, kaip kad essence, kurie man irgi patiko, o jie pigesni gal bent dviem ar trim kartais. Tad susimąstau, ar šis “Lash paradise” to vertas. Bet kažkaip sugrįžtu prie jo. Nesu tikra ar bėgsiu tuoj pat pirkti vėl, bet dėl kainos. Jis pigus,palyginus su prabangiais tušais, kaip kad “Better than sex”, bet tikrai brangesnis nei dauguma “Essence”, “Wet n Wild”, “Catrice” tušų, kurių esti neblogų variantų. Tad nesu tikra. 
Nepakeičiamas nepasirodė, bet patiko. Estetinis vaizdas, naudojimas, išsilaikimas – viskas gerai. Manau, kad vertinčiau gal kiek silpnu, bet vis tik  9/10. Atitiko lūkesčius, mano blakstienoms įtiko. O kaip Jums? 
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.