Grožio dėžutės,  look fantastic

“Look Fantastic” Spalis ‘19 : kosminis violetas

“Stars can’t shine without darkness.”
Šitaip teigia kosminė ir nuostabiai holografiškai violetinė Spalio grožio dėžutė iš “Look Fantastic”.
O dabar gyvenime tikrai ypatingas įtemptas ir sunkus laikas, todėl tas žvaigždes tamsoje tikrai norisi kuo ryškiau pamatyti. Esu ir pavargusi, ir nesuvokianti, kas vyksta, ir tiek daug suklupimų kelyje, kuris nežinia, kur veda…. tad tegul maži mažiausi džiaugsmai ateina, kad ir kvapų ir spalvų pavidalais.

Apie dėžučių prenumeravimo taisykles, kainas ir viską, kas gali rūpėti, rasite senesniuose įrašuose – plačiausiai pirmąjame Gruodžio. Kviečiu pasidairyti ir po kitas grožio LF dėžutes, kurias gavau: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.

Jei sugalvosite užsisakyti pirmąją dėžutę ar pirkti iš „Look Fantastic“ puslapio, labai kviečiu naudoti nuolaidos kodą DOMINYKA-RR  arba sekti šia nuoroda ir užsiregistruoti – Jūs gausite nuolaidą, o ir tam tikras bonusas sugrįš ir man. Ne reklamuoju – kiekvienas iš ten perkantis gauna asmeninę nuorodą ir gali kviesti kitus.

Kokie tie kosminiai Spalio daikteliai? Pati dėžutė nuostabiai graži – violetinė mano mylimiausia spalva pasaulyje. O dar su holografiniais užrašais…tikrai stulbina geruoju. O kaip turinys? Kaip visada, šeši produktai ir “Elle” žurnalas.

EOS švytintis lūpų balzamas

Labai jau tinkantis prie dėžutės lūpų balzamas. Ir pakuote, ir idėja. Kvepia saldžiai, palieka lengvą perlų-levandinį švytėjimą. Atspalviai varijuoja, bet aš džiaugiuosi, jog gavau būtent šį.

Su jojobos aliejumi, vitaminu E, sviestmedžiu. Paprastas, bet funkcionalus, gražus. Naudojant, jausmas malonus.
Vertė €7.95, kiekis 7g.

THE BALM šešėlis

Mažas, kaip du gabalėliai šokolado. Lengva pamesti, bet patogu nešiotis rankinėje ar pasiimti į kelionę.
Gauti atspalviai gali varijuoti tarp keleto variantų – aš gavau šviesų, šampaninį švytintį atspalvį “Mary-Lou manizer”.
Tiks naudoti kaip akių šešėlį bei highlighterį.
Dangtelis magnetinis, užsidaro tvirtai, bet nėra sunkumų atidarinėjant.

Pačios priemonės kokybė gera – ir pigmentuotas, ir kremiškas. Kad ir labai mažiukas, bet geras produktas. Be talko, mica pagrindu.

Įvertintas €8, kiekis 1,05g. 

POLAAR rankų kremas

Tai stipriai maitinantis ‘The genuine lapland hand cream‘. Kvepia skaniai, rankos nelieka lipnios, bet maitina tikrai stipriai. Mano oda riebi, tad ir rankų kremus renkuosi lengvesnius. Bet per šalčius ar po ilgesnio indų plovimo, toks turtingas rankų kremas tikrai pravers. Tokius mėgstu naudoti prieš naktį.

Kiekis – 25 ml.
Kaina – apie €11

LOOK GOOD FEEL BETTER akių šepetėlis

Šepetėlis švelnus, neslenka. Kirptas griežtu kampu. Labiau mėgstu kiek kitokius šešėliams sklaidyti, bet toks irgi atras savo vietą. Tai ‘angled blending brush’.

Kompanija man negirdėta, bet aprašyta gražiai. Kokybė irgi atrodo nebloga. Produkcija nebandyta ant gyvūnų.

Kaina – €8

WET BRUSH plaukų šepetys

Tai pakankamai mažas plaukų šepetys ‘Mini detangler brush’ , kuris giriasi itin laksčiais šereliais, kurie padeda švelniai, bet efektyviai iššukuoti plaukus. Teigiama, kad juo, nepadarant žalos, galima šukuoti net ir šlapius plaukus (kurių dažniausiai nerekomenduojama šukuoti).

Spalvos irgi varijuoja – aš gavau juodą. Žinoma, tiks, bet spalvotiems visada teikiu pirmenybę, tad gaila.

Man patiko šepečio dydis – ne miniatiūrinis, bet idealus į keliones ar turėti kuprinėje.
Šereliai tikrai labai lankstūs ir minkšti. Jei tik tarnaus ilgai, tai tikrai būsiu šiomis šukomis labai patenkinta.

Kaina – €9

OH K! laštinė kaukė

Dėl lakštinių kaukių pasaulis išprotėjęs – tai tikriausiai populiariausias vienkartinis produktas, kokį rasime grožio rinkoje. Na, bent už tokią kainą, kad lakštines kaukes kepti tikrai apsimoka. Ir perku, ir naudoju, bet nežinau, kiek mėgaujuosi. Man patinka efektas, jausmas po to, bet buvimas su šlapiu, veido formos neatitinkančiu skuduriuku nelabai patinka. Bet vis eksperimentuoju ir ieškau kažko, kas mano odai patiktų.

O šia korėjietiška veido kaukė su hialuronu ir vitaminu C, citrusais. Jautriai odai nelabai rekomenduočiau, bet visiems kitiems bus smagi pramoga. Ne tik todėl, kad odą padrėkins ir pagaivins, suteiks spindesio. Bet ji ir holografinė, tad norintiems smagių nuotraukų instagramui ar šiaip praskaidrinti sau nuotaiką – bus dar įdomiau nei su įprasta kauke.

Kaina – €11,38

Bendra produktų vertė – apie €55

Produktams neturiu priekaištų – šepetėliai visada praverčia, veido kaukes irgi noriu išbandyti visokias, eos balzamas toks populiarus, kad smalsulys laimi, the balm galėtų būti, kad ir nedidukė paletė, bet ir tas vienas šešėlis neblogas. Rankų kremas susinaudos, o plaukų šepetys tikrai pravers. Tad kaip ir neblogai – visi produktai panaudotini ir nenusimėtys.

Bet gal norėjosi bent vieno vertingesnio produkto. Tikrai būna prabangių veido serumų ar kremų. Produktai neblogi, bet šiek tiek daugiau norėjosi. Va, būtų “The Balm” paletė, tai būčiau apsipatenkinus. Dabar likau tokia kaip ir patenkinta, bet kažkaip tikėjausi kažko kiek didesnio. Na, bet pagrinde nenuvylė.

€18 tikrai verta – toks rinkinukas tikrai neblogas. Bet €55 už tokią dėžutę nemokėčiau. Tai tiek.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *