look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box
Grožio dėžutės,  look fantastic

LOOK FANTASTIC Spalio grožio dėžutė 2020

Šį kartą dėžutė atkeliavo į paštą ir gana vėlai – nežinau, ar čia patys LF, ar Lietuvos siuntų skirstytojai, bet būdai, kaip atkeliauja dėžutės, vis skiriasi. Na, bet link mėnesio galo – vis tik atkeliavo.

LOOK FANTASTIC grožio dėžutės

Kaip visada – šeši kosmetikos produktai. Dėžutė man kainavo 15,5 € (kaina priklauso nuo pasirinkto prenumeratos plano, siuntimo išlaidos įskaičiuotos). Apie visas užsisakymo sąlygas, kainas ir detales rasite praeities įrašuose – ypač ČIA.

O ir jau skaičiuoju antrus metus, kuomet prenumeruoju šias dėžutes, tad apžvalgų irgi rasite į valias – gal padės apsispręsti, ar Jums tokios reiktų ar nelabai: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.  SpalisLapkritisGruodis, Sausis,Vasaris, Kovas. Balandis. Gegužė. Birželis. Liepa. Rugpjūtis. Rugsėjis.

Dėžutę užsisakyti galima LOOK FANTASTIC.

Spalio LF grožio dėžutė
(October beauty box)

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

Spalio dėžutė labai graži, sodriai mėlyna su alyviniais tonais. Man toks koloritas vienas mėgstamiausių, labai patiko. Viduje dar radau ir MAC lankstinuką su QR kodu, kurį nuskanavus jie padeda išsirinkti tinkamiausią makiažo pagrindą – pagal odos tipą, odos spalvą ir poreikius. Reklama, bet visai įdomu.

Na, o viduje, kaip visada, šeši kosmetikos produktai:

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

GLOV hair wrap (rankšluostis plaukams)

Šitu esu net labai patenkinta – panašaus tipo tiurbanus naudoju nuolat ir jie nusiskalbia, jau visi turimi gerokai nudevėti, tad šis naujas tikrai bus naudingas. O ir jo forma didesnė, nėra ankšta, patogi (yra sagutė ir gumytė), o pats audinys minkštas, švelnus. Šita dėžutė man dėl šito rankšluosčio labai patiko – tarp galybės kremų gera gauti ir kažką kitokio. O ir vertas £14.99

STARSKIN smoothing bio-cellulose second skin eye catcher mask

Tai hidrogelinė paakių kaukė – verta £4.25​. Tokia vienkartinė kaukė atgaivins, turi savyje antioksidantų, tai paskaistins. Firma giriasi, kad jų serume nedaug vandens ir daug ekstraktų, tad tai šiek tiek turtingesnis sudėtimi serumas nei įprasti. Daug vaisių, uogų ekstraktų, drėkiklių.

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

BUBBLET earl grey bath tea

Tai vonios druska, prisigėrusi arbatžolių koncentrato. Rašo, kad užtikrins malonų kvapą, bet tuo pačiu ir padės nuimti raumenų ar sąnarių skausmą. Toks produktas, kuris padės atsipalaiduoti. O ir 100 g – geras kiekis. Aišku, užteks vienai ar dviem vonioms, bet vis tik ne šiaip lašelis, kur tik kojų vonelei užtektų. Verta £5.99​.

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

BALANCE ME bakuchiol serum

Šitu serumu, kad ir nediduku, džiaugiuosi, nes vis noriu augalinį retinolio pakaitalą – bakuchiol – patyrinėti labiau. Esu bandžius kelis produktus su šiuo ingredientu, bet nepakankamai, kad būčiau susidarius tvirtesnę nuomonę. Tiesa, jis nėra toks stebuklingai veiksmingas kaip tikras retinolis, bet užtat mažiau erzina odą, puikiai tinka pakeisti retinoliui neštumo metu ar tada, kai oda jautri ir sunkiai dorojasi su retinoliu.

Toks serumas žada stangrinti, skatinti odos atsinaujinimo procesus, lyginti odos tekstūrą, balansuoti. Gaila, kad toks nedidukas, bet išbandyti tikrai noriu. Gavau 7ml – verta £11.

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

ECOOKING overnight foot cream

Rašo, kad šis kojų kremas turi ir šveičiamųjų sąvybių, šalina negyvas odos ląsteles, padeda atsinaujinti. Tuo pačiu drėkina, maitina. O sudėtyje esantis eukaliptas vėsina, gaivina, o ir maloniai (bent man) kvepia. Labai tinka pavargusioms kojoms, po ilgos dienos ar sporto. Veganiškas. Geriausiai veiks, jei naudosime nakčiai, netaupant ir užsidėsime kojines. Šitu produktu džiaugiuosi.

Sudėtyje matau alaviją, ricinos aliejų, agurkų ekstraktą, migdolų aliejų, citrusų ir eukalipto eterinius aliejus, pantenolį, pieno rūgštį… atrodo labai neblogai. Vertas £8.10​

look fantastic, blue, spalis, 2020, october,beauty box

BYTERRY baume de rose flaconnette 

Tai tirštas, bet malonios, lipšnios tekstūros bespalvis lūpų blizgis. Jis atlieka ir dekoratyvinę funkciją – lūpos spindi, atrodo gražiai, bet nesuteikia spalvos. Bet tinka ir kaip priemonė lūpų drėkinimui, sudėtyje esti taukmedžio sviestas bei rožių vaškas, vitaminas E. Galima naudoti po lūpų dažais vardan drėkinimo arba ant lūpų dažų, jei norisi suteikti jiems spindesio, šlapumo. Tai mažesnio dydžio versija, verta £14​

Tai visas šios grožio dėžutės turinys. Viską susumavus gavau, kad bendra vertė siekia £58.35 – 64,59 €.
Tai irgi poreikių, pomėgių klausimas, bet man turinys tikrai patiko – gal kelių produktų kiekiai kiek mažoki, jei būtų didesni, išvis priekaištų neturėčiau, bet vis tik tai brangių produktų miniukai, tad tai normalu.

Tiek serumą, tiek kojų kremą tikrai man bus įdomu išmėginti, lūpų blizgesys tikrai populiarus ir pravers, o vonios druska šiuo metu irgi džiaugiuosi, ypač būdama arbatos fanė. Gal paakių padeliai nėra kažkas, ko pati itin norėčiau, bet pabandysiu, pati formulė atrodo nebloga, o paakiams kartais irgi reikia palepinimo. Ir tikrai labai džiaugiuosi rankšluoščiu-turbanu. Tad vertinu tikrai labai gerai. Puiki įvairovė, visi produktai panaudojami. Jau laukiu sekančios dėžutės.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *