Grožio dėžutės,  look fantastic

“Look Fantastic” Sausio grožio dėžutė 2020

Atveriam duris naujiems metams – 2020 – gavau pirmąją šiemet “Look Fantastic” grožio dėžutę. Jas prenumeruoju dar nuo 2018 Gruodžio, tad jau apsunkau metų ratą ir žiūrėsim, kas laukia toliau.

Nežinau, ar ši dėžutė išskirtinė, ar visos ateityje bus tokios – šiek tiek kitoks dizainas, naudojami lipdukai. Nieko didelio, bet kai kas dizaine pasikeitė, tad bus įdomu pamatyti sekančias. Ši Sausio dėžutė tokia kaip mėta su citrina ir šaltas limonadas, man kažkaip šios spalvos asocijuojasi su sportiškumu, judėjimu ir energija. Žiemą to ir trūksta bei norisi. Tik, aišku, pas mus už lango dabar toks pavasaris atėjęs Sausį…

Perskaičiau, kad dėžutės išties keitėsi – nuo šiol joms gaminti naudojama mažiau žaliavų ir jos yra visiškai perdirbamos. Jėga, labai džiaugiuosi. Pati jų neišmetu ir pasilieku. Bet kažkada juk galimas daiktas, kad iškeliaus į konteinerį, tad tai labai svarbu. Daug karmos taškų kompanija tikrai užsidirbo su tokiais pokyčiais.

Apie dėžučių prenumeravimo taisykles, kainas ir viską, kas gali rūpėti, rasite senesniuose įrašuose – plačiausiai pirmąjame Gruodžio. Kviečiu pasidairyti ir po kitas grožio LF dėžutes, kurias gavau: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.  Spalis, Lapkritis, Gruodis.

Jei sugalvosite užsisakyti pirmąją dėžutę ar pirkti iš „Look Fantastic“ puslapio, labai kviečiu naudoti nuolaidos kodą DOMINYKA-RR  arba sekti šia nuoroda ir užsiregistruoti – Jūs gausite nuolaidą kitam apsipirkimui, o ir tam tikras bonusas sugrįš ir man. Ne reklamuoju – kiekvienas iš ten perkantis gauna asmeninę nuorodą ir gali kviesti kitus.

Kaip jau įprasta, dėžutėje “Elle” žurnalas – toks jausmas, kad geltoną spalvą pasirinko dėžutės dizaineriai dėl žurnalo, nes tikrai tobulai dera. Taip pat, knygutė su keliais straipsneliais ir gautų priemonių pristatymu, aprašais. Ir galiausiai, ryškiai geltonose popieriaus drožlėse besislepiantys septyni (seniau buvo šeši) kosmetikos produktai, apie kuriuos ir pakalbėsime šiandien.

Ką dar randame Sausio dėžutėje? 

1. Tea tree oil spot stick

Pradėčiau nuo priemonės, kurią pati nuolat naudoju. Tai “Australian Bodycare” stop stick pieštukas su arbatmedžių aliejumi. Naudoju jį neveik kasdien, tepu lokaliai ant spuogelių. Man tai nepakeičiama priemonė jau daugelį metų, tad apsidžiaugiau čia gavus – tikrai pravers, susinaudos ir negulės nenaudojamas. Jau žinau, kad tinka ir patinka. Spuogelius apgydo, apdžiovina, bt pačios odos nedžiovina taip, kad šioji šerpetotų, jos nedirgina. Veikia antiseptiškai, antibakteriškai. Perku vaistinėse.

Kaina: £9.99 – 11,7 € LF, bet Lietuvoje randu maždaug už 7 ar net kiek pigiau, jei ant nuolaidos užtaikau.
Kiekis – 9ml

2. GLOV moon pads

Kaip nudžiugau gavus ir “GLOV” daugkartinio naudojimo padelius, skirtus makiažui valyti. Turių jų pirštinę – tikrai neblogas dalykas. Netarnaus amžinau, o ir vatelių neapleidžiu, bet sunaudoju jų kiek mažiau, o ir kelionę daug papraščiau daugkartinį daiktą pasiimti. Čia radau tris labai labai švelnius rožinius padelius – atrodo tikrai tokie, kuriuos norisi net prie jautriausios odos liesti, nesišeria, neturiu nemalonaus kvapo.

O ir “Glov” pakuotė iš krakmolo ir suyra per metus, tai nėra plastikas. Labai norėčiau, kad vis daugiau maišelių būtų iš šios medžiagos.

Kaina: 9.45 €, Look Fantastic.

3.ECOOKING Moisturising Serum

Šitą “Ecooking” drėkinantį veido odos serumą tikrai labai noriu išmėginti. Jis bekvapis, kas man svarbu. Pagamintas Danijoje. Neturėtų alergizuoti ar dirginti, nekemša porų, tad tiks visiems odos tipams.

Bent iš pirmo žvilgsnio, sudėtis atrodo tikrai gera. Švelni, bet efektyvi, daug drėkiklių. Daug natūralių ir organiškų medžiagų. Yra konservanto fenoksitienolio, bet jis labai efektyvus ir neleidžia priemonei sugesti, mano odos nedirgina, tad per daug tikrai neišsigąsčiau.

Kaina: £21.50 – apie 25
Kiekis: 10ml
LookFantastic

4.Lord & Berry Ultimate Nude Lip Liner

Geros kokybės lūpų pieštukas – ir pigmentuotas, ir ryškus, ir tolygiai dengiasi, neblogai išlieka. Man patiko. O ir rusvas  – dažnai randu tik šiltų tonų nude tipo pieštukus lūpoms, o šis toks kiek šaltesnio rudumo, bet ne per šaltas, tad tikrai džiaugiausi jį gavus. (Made to Measure) – atspalvis 3102 just naked.
Kaina £15 – apie 18 €. 

5. Skin Tight body serum

Galima buvo gauti vieną iš trijų variantų – Mio Skincare Boob Tube, Shrink To Fit arba mano gautą. Tai daug antioksidantų turintis kūnui skirtas serumas, kuris tonizuoja, kažkiek stangrina, drėkina. Nereiktų tikėtis kažko stebuklingo, bet šiaip neblogas dalykas ir tikrai sunaudosiu. Jis sukurtas alavijo sulčių, o ne vandens pagrindu, tad tai džiugina, oda tikrai bus patenkinta. Turi šiek tiek lipnumo ir labai mėtinį, nors saldoką kvapą. Po minutėlės lipnumas praeina, jaučiu, kaip odą šaldo. Gal ir malonu, oda irgi švelnutė.

Kaina: £9 – apie 11 €. 
Kiekis: 30ml

6.Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo & Conditioner

Čia toks du viename, tad labai smagu, kad gaunasi vienu produktu daugiau nei įprasta ir nebuvo šampūnas su kondicionieriumi įskaičiuoti kaip du atskiri produktai.

Tai profesionalūs produktai su aliejais (jojobos, argano) – valo ir drėkina plaukus, nesuploja ir nepaverčia jų sunkiais. Na, taip žadama.

Kvapas intensyvus – šiek tiek primena unisex ar vyriškus, vakarinius kvepalus, man kiek per sunkus. Žiūrint į šampūno sudėtį – ir SLS, ir parfumas, kiti valikliai. Kaip ir nieko, bet nėra švelnus, o ir pati tokio nesirinkčiau. Kondicionierius irgi su parfumu ir silikonais – nieko labai blogo, bet tai nėra kažkas labai verto dėmesio. Kažkaip dažnai susiduriu su faktu, kad profesionalūs plaukų produktai nežavi sudėtimis. Tad galima pirkti duag brangesnius produktus iš salonų, bet jų sudėtys nėra vertos tokių pinigų. Šitus tikrai išnaudosiu, bet tikrai daug nesitikėčiau ir mano reakcija tokia “meh”. Ypač, kai turiu riebius plaukus, nežinau, ar šampūnas tiks. Bet pamėginsiu.

Kiekis: 2 x 50ml
Kaina: £7.92 – 9,4 €. 

Susumavus, visų produktų, kuriuos gavau, bendra vertė (be žurnalo) siekia maždaug 84 €.
Už dėžutę mokėjau 17 €. Už tokią kainą turinys tikrai vertas dėmesio – jau vien drėkinantis veido serumas vertas daugiau nei tiek, tad tikrai nenusivyliau. Laukiu nesulaukiu Vasario dėžutės – kai laikas eina taip greitai, tai tikrai atrodo, kad tos dovanėlės sau nenustoja keliauti… dabar tikrai stengiuosi mažiau visko pirkti, nes labai labai daug dalykų dar laukia savo eilės stalčiuose. Bet vat dėžutės pralinksmina ir suteikia naujumo, sudomina. Lekiam toliau ir džiaugiamės pavasariniu oru…

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.