Grožio dėžutės,  look fantastic

“Look Fantastic” Lapkričio grožio dėžutė ’19 (daniškas Hygge laimės receptas)

Šį kartą “Look Fantastic” dėžutę man pristatė kurjeris. Nustebau, nes prenumeruoju ją jau metus ir visada atsiimdavau pašte, tad kažkas pasikeitė logiskoje. Bet šiaip dėžutė kremiška, švelni ir daili – kažkaip tiek daug streso, nuovargio, bemiegystės ir ašarų, kad gera kad ir tokią materialią ir paprastą, bet vis tik ramybės dozę gauti.

Prenumeruoju dėžutes nuo praėjusio gruodžio – ši kaip tik mano dvyliktoji.
Apie dėžučių prenumeravimo taisykles, kainas ir viską, kas gali rūpėti, rasite senesniuose įrašuose – plačiausiai pirmąjame Gruodžio. Kviečiu pasidairyti ir po kitas grožio LF dėžutes, kurias gavau: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.

Jei sugalvosite užsisakyti pirmąją dėžutę ar pirkti iš „Look Fantastic“ puslapio, labai kviečiu naudoti nuolaidos kodą DOMINYKA-RR  arba sekti šia nuoroda ir užsiregistruoti – Jūs gausite nuolaidą, o ir tam tikras bonusas sugrįš ir man. Ne reklamuoju – kiekvienas iš ten perkantis gauna asmeninę nuorodą ir gali kviesti kitus.

Lapkričio grožio dėžutės tema – skandinaviškas HYGGE. Ar esate tokį terminą girdėję? Tai danų laimės formulė. Hygge aprėpia visa tai, kas žmonių gyvenimą daro laimingu, jaukiu ir saugiu. Tai yra jausmas ir pasitenkinimas, kurį galime rasti kasdieniame gyvenime. Hygge susidaro iš veiksmų, kuriuos atliekame mes patys tam, kad būtume laimingi.

Kadangi danai – laimingiausia tauta Žemėje, reikia iš jų pasisemti stiprybės. Ir reikia klausytis, kai jie dalinasi savo receptais. Deja, gyvenime ne viskas būna šitaip paprasta, bet vis tik šiek tiek jaukumo, ramesnio kvėpavimo ir dėmesio sau tikrai reikia ir reikia naudotis proga, kai gauni apie tai švelnų prisiminą, tartum su plunksna kas padus kutentų…

O dėžutėje, kaip jau įprasta, šeši produktai, taip pat “Elle” žurnalo numeris ir lankstinukas, kuriame yra keletas grožio patarimų, straipsnelių ir produktų, esančių dėžutėje, pristatymas.

Pasižiūrėkime, kas gi viduje? 

1.) SO ECO konjac sponge (kempinėlė) 

Ar naudojate konjak kempinėles odai valyti? Jos galimanos iš natūralaus konjak augalo išgautos kerpienos- audinio, kuris primena kempinę. Jos yra visiškai suyrančios, tad tai draugiškas gamtai produktas. Jos padeda geriau ir giliau išvalyti odą – aš jas naudoju tikrai ne kasdien, bet kartais naudoju, ypač vakare, kai norisi su prausikliu tvarkingai ir gerai nuplauti visus makiažo ir nešvarumų likučius. Ji sudrėgsta ir padidėja, nėra šiurkšti, todėl tinka net ir jautriai, aknę ar raudonį turinčiai odai. Ji labai švelniai šveičia paviršių, todėl galima naudoti kasdien, o jei oda labai plona ir jautri, tai galima šiek tiek rečiau. Mano odai konjak kempinėlės tinka ir patinka.

Tik su kempinėmis – visomis, – svarbu suprasti, kad bakterijos mėgsta augti drėgnoje terpėje. Todėl reikia ją gerai išplauti po naudojimo ir iškart padėti džiovinti, aš kabinu prie pat radiatoriaus, kad ji išdžiūtų ir nebūtų visą laiką drėgna. Taip pat, jei naudojate pastoviai, reikėtų jas keisti kas keletą mėnesių.

Jų rasite visokių – juodos būna su anglimi. Šios kompanijos ir pats maišelis – pakelis yra iš perdirbamo plastiko, o tai labai džiugina.

Jos vertė £7 – €8,17.

2.) SKIMONO beauty hand mask for intense nourishment
(maitinanti kaukė rankoms)

Tai vienkartinė, tartum lakštinė, kaukė rankoms iš bio celiuliozės. Ji stipriai drėkina ir maitina sausas, šiurkščias rankas, sudėtyje daug taukmedžio sviesto, kuris efektyviai minkština ir maitina odą, alavijo gelio, hialurono rūgšties.

Tai tikrai įdomus produktas, turiu daug pažįstamų, kurios rankos tiesiog sutrūkinėja žiemos metu, rausta ir pleiskanoja, labai išsausėja… tokiu atveju, tokia kaukė tikrai galėtų būti naudinga. Bet aš vis tik esu riebiaodė ir neturiu sausų rankų problemos – taip, man reikia rankų kremo, nes po indų ploviklio ar dažno rankų prausimo, po šalčių, delnams norisi kremo, bet pačios mano rankos nėra sausos, niekada nėra pleiskanojusios. Vis tik ir riebi oda turi pliusų. Tad man toks produktas tiesiog nelabai reikalingas.

14 ml serumo. Man atrodo, kad tai orginalesnis produktas nei dar viena lakštinė veido kaukė, tad, nors ir man jo nelabai reikia, šiaip yra tikrai tinkamas tokiam metų laikui ir daug kam prasivers. O ir mano rankoms nuo jo tikrai nemanau, kad bus blogiau…

Sudėtis atrodo tikrai nebloga, daug glicerino, šlapalo, saulėgrąžų aliejaus ir kitų drėkiklių. Jei kankina sausos rankos, verta pabandyti. Jos kaina – £10 – €11,67.

3.) THIS WORKS deep sleep pillow spray 

Gerai, kad LABAI mėgstu levandas ir turiu nerimo sutrikimą, tai toks levandinis purškiklis man labai patinka ir tinka. Nemanau, kad padeda, bet papurškiu juo savo pagalvę ir orą aplink, kvapas puikus, tad gal tos emocijos ir gana. O tokį purškiklį jau esu gavus su LF grožio dėžute, tad šis jau bus antrasis. Sunaudosiu abu, nieko tokio, bet, jei kam nepatinka levandos ar šiaip toks purškiklis, tai tikrai nebus smagu gauti dar vieną tokį patį. Beje, man rodos, kad ir ASOS Adventiniame kalendoriuje, kuris pas mane keliauja, dar toks bus vienas…

Beje, atsargiai naudokite, jei esate kokiems augalams alergiški. Man levandų aliejus nėra dirginantis, man jis labai patinka ir tinka, bet jis gali būti dirginantis, tad būkite atsargūs!
Kaina 10ml – £8 – €9,34

4.) DR BOTANICALS hemp infused natural nutrition moisturiser
(maitinantis kremas)

Tai maitinantis veido kremas su kanapių aliejumi, kakavos sviestu. Tai dieninis veido kremas, užtikrinantis ilgalaikį odos drėkinimą ir maitinimą. Sudėtyje yra net 2 procentai kanapių aliejaus, o jis turi labai daug apsauginių savybių, naudingas odai, turi daug antioksidantų, nestipriai kemša poras.

Maitinamieji kremai labai tinka šaltesniam metų laikui, bet mano riebiai ir aknę turinčiai odai, dažnai rekomenduojama su maitinančiais kremais elgtis itin atsargiai, nes jie dažniau būna sunkesni ir kemša poras, tad kasdien juo nepiknaudžiaučiau, bet itin šaltomis dienomis galėtų praversti. Jei oda sausesnė ir ne tokia probleminė – žiemą tai bus tobulas pagalbininkas, o kanapių aliejus tikrai yra lobis, tad, manau, turėtumėte džiaugtis jį radę šioje dėžutėje.

O ir kiekis puikus – visi 30 ml – bet pati bonkutė nėra didelė, kompaktiška.
Kaina – £12 – €14.

5.) ESPA smooth and firm body butter

Tai maitinantis ir drėkinantis kremas – sviestas kūnui. Su moliūgų ir maumedžio ekstraktu, kuriuose gausu antioksidantų.
Kvepia rožėmis, mandarinais – su eteriniais aliejais. Tai žavu, bet jautriai odai netiks. Bet šiaip skamba labai patraukliai. Mano oda vėl gi nėra sausa, bet žiemą pravers toks kūno kremas, tikrai sunaudosiu. Kvepia labai skaniai, tekstūra atrodo maloni.
Kiekis – 30 ml. Kaina £8,33 – €9,72.

6.) NUXE huile prodigieuse riche (aliejukas)

Tai universalus, stipriai maitinantis aliejukas, tinkamas kūno ir veido odai, plaukams. Visi labai giria NUXE aliejus, tad labai džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę vieną jų išbandyti.

Kiekis nedidelis – 10ml. Bet šis aliejukas pakankamai brangus, tad dėl kiekio tikrai nesijaučiu nusivylusi, nes galėsiu tokią priemonę išbandyti. Kvepia labai skaniai – plaukams ir kūnui bus malonu, bet veidui nenaudosiu. Kvapikliai ir sunkoki aliejai tikrai ne man.

Jo kaina £4,5 – €5,25.

Na? 

Man atrodo, kad Lapktičio mėnėsis labai tinkamas tokiems produktams – pradeda spausti šaltukas, daug streso ir tamsos. Nežinau, bet man šis laikotarpis beprotiškai ir įtemptas ir sunkus. Norėdama suspėti aktyviai dalintis tinklaraštyje, kurti, atimu iš savęs laiką poilsiui ar miegui, nes tiesiog visko labai daug – darbas, studijos ir dar daugiau. Tikrai harmonijos, kad ir penkių minučių pameditavimo tikrai labai reikia ir norisi.

O ši dėžutė tokia švelni, visos priemonės tinkamos šaltesniam metų laikui ir tamsai, kai tik apsivelki vilnonį megztinį ir slėpiesi po anklode su knyga… man atrodo, kad tema labai maloni širdžiai, įdomi ir aktuali. Iš pirmo žvilgsnio gal dėžutė pasirodė nuobodoka, bet atidžiau visus produktus peržiūrėjau ir pamačiau, kaip jie visi atitinka tą pačią temą, visi skleidžia maitinimą, ramybę ir harmoniją. Man atrodo, kad tokios dėžutės tikrai reikėjo. Net ir tokiai spalvų mylėtojai, kaip kad aš.

Dabar esu užsisakius berods kas pusę metų atsinaujinančią prenumeratą, tad moku €17 dėžutę.
Viską susumavus, šį mėnesį gavau produktų už €58,15. 

NOT SPONCORED 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.