Grožio dėžutės,  look fantastic

“Look Fantastic” Kovo grožio dėžutė 2020: stiprybė ar tulpės moterų dienos proga?

Šį kartą Kovo mėnesio “Look Fantastic” grožio dėžutė atvyko pas mane anksti. Labai keistai – kartais atkeliauja paštu, kartais per kurjerį, o šį kartą paštomatu. Niekada nežinai, kas gi laukia. Ir erzina, ir gal kiek žavus tas netikėtumas. Priklauso nuo nuotaikos. 

O atkeliavo kaip tik prieš Moterų dieną – aš ją švelniai ignoruoju, man ji sovietiniu paveldu ir lyčių nelygybe atsiduoda. Tulpės nėra savaiminis blogis – pas mane jos atsirado dėl tėčio gimtadienio, ne dėl moterų dienos, bet vis tik simboliška. Bėda ta, kad dažnai tulpės dovanojamos, pabrėžiant ne stiprybę, bet kaip tik moterų trapumą ir sugebėjimą “puošti pasaulį” lyg jos tebūtų aksesuaras. Bet moterys neprivalo būti gražios ar mėgti gėles, kad būtų vertos. Vertos išklausymo, dėmesio ir viso to, ko verti yra visi žmonės. Nepaisant jų lyties. 

Bet man patiko šios dėžutės tematika, kurią aš supratau kaip manifestą vardan skirtybių (diversity) ir moterų stiprybės, solidarumo ir lygybės. Labai graži dėžutė, tikriausiai iš visų man labiausiai patikusi. 

Na, o dabar grįžkim prie kosmetikos ir to, kas gi šioje dėžutėje slepiasi. Viską apie prenumeravimo sąlygas, kainas ir tvarką rasite ŠIAME ĮRAŠE, labai kviečiu ir kitų dėžučių apžvalgas pasižiūrėti:  Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.  SpalisLapkritisGruodis, Sausis,Vasaris

Šiuo metu esu užsiprenumeravusi su pusmečio planu, tad už dėžutę moku  17 € už šešis produktus. 

Nuo praėjusios grožio dėžutės jau nebegauname “Elle” UK žurnalo, kuris visada būdavo rinkinyje. Truputį liūdna, bet jei vietoj to bus kažkas naujo įtraukta – tada viskas gerai, nes kaina liko ta pati, kaip ir anksčiau. Ir šį kartą nustebau, nes radau vieną papildomą nediduką produktą – gal čia ir yra kompensacija? Aha, rašo, kad pridėta papildoma dovanėlė. Tik kaip supratau čia tik šį kartą. O galėtų būti kiekvieną – tada atleisčiau už žurnalą. 

Ta dovanėlė – tai Bumble and Bumble SURF SPRAY salt spray. Plaukų purškiklis, suteikia apimties ir padeda sukurti tą banguotą wavy look įvaizdį. Man rodos, kad tokį esu gavus ir su viena iš senesnių dėžučių, bet dar neišbandžiau. Buteliukas mažas, 15 ml. Bet man patinka, nes tokį gali į kelionę įsimesti neapsikraudamas. Tokius mažus buteliukus visada pasilieku būtent šiam tikslui.

125ml kainuoja 26.45 €, look fantastic. Tokio kiekio kaina nedidelė, apie 3. Bet vis tik džiugu, nes išbandyti kažką naudo mėgstu, o papildomos dovanos visada džiugina, įdomu, ar pas kitus buvo kitokios? 

Na, o kas gi dėžutės viduje? 

GROW GORGEOUS
repair strenghtening
hair and scalp mask 

Kiekis: 30 ml 
Vertė: 4,33 €

Stiprina, tankina plaukus. Rašoma, kad sukurta su kofeinu ir avižų lipidais. Stimuliuoja plaukų šaknis, skatina jų augimą. Lipidai ir hialurono rūgštis aprūpina drėgme ir atstato plauko sveikatą. 

Reikia padengti drėgnų plaukų šaknis, įmasažuoti ir likučius paskirstyti ant likusių plaukų, nes naudinga ne tik šaknims. Palaikyti dešimt minučių ir nuskalauti. Va ir gražių plaukų paslaptis. 

Mano šaknys riebios, tad su tokio tipo kaukėmis visada esu skeptiška, bet sausesnėms tikrai tiks. Užtat mano likusiems, pažeistiems plaukams turėtų tikti. Bandysiu kaip plaukų kaukę, žiūrėsim, kokį įspūdį paliks. Sudėtis atrodo turtinga ir nebloga, nepaisant kvapiklio. Sunaudosiu ir papasakosiu. 

HAIRBURST healthy hair vitamins 

Kiekis: Gavau 30 pastilių, reikia gerti po dvi, tad užteks 15 dienų. 
Vertė: 14,45

Tikrai kažkas naujo – tai vitaminai plaukams. Sudėtis tikrai gera, ne tik plaukams, bet ir odai ir visapusiškam grožiui bei sveikatai pravers. Tai vitaminas A, E, C, B6, B12, B5, biotinas, cinkas, selenas. Tikrai naudinga, nepaisant, kokią odą ar plaukus turite. Tik naudojamas vitaminas A (kaip ir retinolis), kuris nerekomenduotinas nėščiosioms ar maitinančioms, tad tokiu atveju – verta kolkas nevartoti. 

Ir tai populiarioje formoje – guminukuose, kurie saldūs ir labai skanūs. Nesuprantu prasmės vitaminus daryti skanius ir įvilkti į cukrų, bet gal kažką tai motyvuoja juos gerti, o tai pliusas. Man tai atrodo, kad nelabai atsakinga, nes norisi daugiau suvalgyti, nes skanu, o daugiau vitaminų nei rekomenduojama nereiktų išgerti. Aišku, tokie vitaminai, kurie naudojami čia yra tirpūs vandenyje ir jų neperdozuosit ta prasme, kad žalos sveikatai nebūtų, pašalintumėt su šlapimu, bet vis tiek neverta persistengti. 

Aš visas šias medžiagas geriu kituose vitaminuose, tad šiuos tikrai sunaudosiu, ir mamai, ir tėčiui dar daviau. Ilgam neužteks, bet smagus dalykas, kuris man praverčia. Patiko. Nors ir papildomas cukrus, bet vis tik smagu, ir į rankinę galima įsimesti. Patiko. Ir sudėtis, kiekiai neblogi. Tik gaila, kad reikia vartoti po dvi, o ne po vieną per dieną –  nors gal ir geriau mažesnes dozes dėti, kad būtų mažesnė tikimybė per daug jų suvalgyti. 

RODIAL bee venom cleansing balm

Kiekis: 20 ml 
Kaina: 15

Šiuo labai džiaugiuosi, atrodo itin įdomiai. Formulė su antioksidantais, drėkikliais bei bičių nuodais, kurie gydo ir stimuliuoja, skatina odos regeneraciją. O tai pirmas žingsnis vakarinėje veido odos valymo rutinoje – aliejinis prausiklis, padedantis ištirpdyti ir nuvalyti makiažą ir nešvarumus. 

Pirmiausiai monetos dydžio produktą tepame švariais delnais ant sauso veido, makiažo. Įmasažuojame ir matome, kaip makiažas skaidosi ir nusiiminėja. Tada sušlapiname delnus ir vėl masažuojame, prausiklis įgauna pienelio konsistenciją ir padeda nuplauti makiažą. O tada jau imamės antrojo žingsnio – įprasto odos prausiklio, kuris nuvalo riebumą, likusius nešvarumus ir tinkamai nuvalo odą.

Double cleansing metodas yra labai geras. Pirmam žingsniui galima nauti aliejus, tokius specializuotus aliejinius balzamus ir prausiklius, micelinį vandenį ar gelį… Veikia puikiai, tik reikia atrasti tinkančias priemones. 

Šios priemonės sudėtis, kurios pagrindą sudaro migdolų aliejus, man atrodo labai neblogai ir sudomino, tad tikrai bandysiu ir naudosiu, tikiuosi, kad neapvils. Tikrai pradžiuginęs radinys. 

ELIZABETH ARDEN superstart skin renewal booster

Kiekis: 5 ml
Kaina: 8.7 €

Labai mėgstu ir turiu beveik visus Elizabeth Arden tualetinius vandenis, jie gaivūs, paprasti, bet labai skanūs ir tinkantys kasdienai. O su kitomis priemonės daug patirties neturiu. 

Mažas, bet labai koncentruotas veido serumas. Padeda atkurti, skaistinti, lyginti veido odą. Ši priemonė skatina odos natūralų gebėjimą atsinaujinti ir sugyti. Naudojasi labai skalsiai, jausmas malonus – jau spėjau ant kaklo lašelį pabandyti. Galima ir į kitą serumą ar kremą įmaišyti. Tinka visiems odos tipams. Nekemša porų ir nedirgina. 

Tokį išbandyti įdomu, nes priemonės kaina didelė. 50 ml kainuoja 71.45 €, o atsiliepimai labai geri, Look Fantastic

RITUALS the ritual of ayuverda shower oil

Kiekis: 75 ml 
Kaina: 5.66

Saldus migdolų ir indiškų rožių aliejus yra šios priemonės pagrindas. Saldžiai, bet gaiviai skanus ir užburiantis. Mano oda rieboka ir sausumu nesiskundžia, tad nebus tobula priemonė, bet gal ir visai nebloga, ypač, kai norėsis daugiau drėkinimo ir švelnumo bei dėmesio sau. Bandysiu. 

MADARA time miracle
wrinkle resist eye cream 

Kiekis: 15 ml
Kaina: 40.5

Na, o tai tikrai neblogas siurprizas – paakių kremas, kurio vertė tikrai nemenka. Padeda kovoti su raukšlelėmis, tinka ir brandžiai odai, naikina nuovargio žymes ir suteikia elastingumo, skaistumo, drėgmės ir maitinimo. Tinka naudoti ir dienai po makiažu, ir nakčiai. Sudėtis tikrai atrodo neblogai, o ir produktus ecocert sertifikatu patvirtintas ir  beveik visi ingridientai ekologiški, daug augalinių ekstraktų, tad būkite atsargūs dėl alergijų, kitais atvejais bėdų neturėtų kilti. 

Nagi, šešių produktų ir dovanėlės bendra vertė siekia virš 90 €, jei tiksliai – 91,64 €. 
Žinoma, pusę šios sumos sudaro vienas paakių kremas, bet vis tiek neblogai, daugiau nei įprastai.
O ir šiaip likau patenkinta, man ši dėžutė patiko. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *