Kremai,  Veido odos priežiūra

LA ROCHE-POSAY: HYDREANE LEGERE drėkinantis veido kremas jautriai (normaliai ir mišriai) veido odai – Apžvalga.

Buvau pažeidus savo veido odos apsauginį barjerą, bandžiau uždegimiškus ir gilius spuogus numarinti ir šiek tiek per intensyviai su ja elgiausi, tad jaučiau, kad pajautrėjo, greičiau raudo. Tuomet nutraukiau visų aktyvių komponentų naudojimą, spaudžiau pauzę rūgštims, retinoliui, vitaminui C ir pan. Naudojau tik švelnius, bekvapius produktus. Veido prausiklį, bekvapį hialuroną ir niacinamidą, tada lengvą paprastą, raminantį veido kremą.

Tai tuo kremu ir tapo šis LA ROCHE-POSAY HYDREANE LIGHT drėkinantis veido kremas jautriai, normaliai ir mišriai odai. Oda atsistatė gana greitai, maniškė riebi, tad tai padeda greičiau atsinaujinti (bent kokia nauda), savaitę supaprastinau savo rutiną. Bet, ir vėliau, kremą naudojau toliau ir dabar jau net prapjovus tūbelę bandau paskutinius lašus iškrapštyti, idant galėčiau jį pilnai sunaudoti.

Tad ir laikas apžvalgai atėjo.

Aprašomas taip: 

“Nepamainoma drėkinamoji priemonė, kuri kas dieną prisotina „La Roche-Posay“ terminio šaltinio vandeniu jautrią odą, kad ji būtų sudrėkinta, nuraminta ir švelni.
Antioksidacinėmis ir švelninamosiomis savybėmis pasižymintis „Roche-Posay“ terminio šaltinio vanduo sudrėkina ir suteikia palengvėjimą net jautriausiai odai. Šviežia kremo konsistencija lepinama oda akimirksniu  tampa švelni ir elastinga. Oda tobulai sudrėkinama, atkuriamas komforto pojūtis ir elastingumas. Per 4 savaites jautrumas sumažėja 73 proc.”

Kiekis – 40 ml.

16.95 € LookFantantastic.
13,10 €Eurovaistinė.

Kremas baltas, nėra nei labai skystas, bet ir nėra tirštas. Toks gana paprastas, lengvai ir tolygiai pasiskirsto, visai nesijaučia riebumo. Atrodo, kad jis susigeria į odą, nes ji lieka ganėtina matinė ir neapsunkinta, tikrai tinka po makiažu.

Sakyčiau, jog sausesnei odai būtų per lengvas, drėkina odą, bet tikrai ne per daug stipriai, prilietus oda būna gana sausa. MAno riebiai odai tiko dienos metu ir patiko, nakčiai nebent naudojau su kitomis priemonėmis, kurios suteikia šiek tiek daugiau drėkinimo ir sunkumo (net ir maniškei odai reikia medžiagų tinkamai atsinaujinti). Bet tikrai nerekomenduočiau odai, linkusiai į sausumą. Galite atrasti kitų šios kompanijos variantų, kurie labiau tiks. O štai riebiaodžiams tai visai nebloga priemonė.

Matau, kad sudėties gale  parfumo, kremas turi nelabai ryškų, bet vis tik parfumo aromatą, o tai liūdina. Ypač jautrios odos priežiūros priemonėse kvapiklių turėtų nebūti, nes jie gali dirginti, alergizuoti ir jautrinti odą. Ir tokie efektai gali pasireikšti ne iškart, o ilgainiui.

Vis tik mano oda reagavo į priemonę gerai, jos nesuerzino. Nekimšo porų ir neblogino bėrimų būklės, kas man labai aktualu. Toks švelnus, lengvas, paprastas, bet ne prastas veido kremas. Naudojau ir veidui, ir kaklui. Oda buvo patenkinta, neprieštaravo.

Sudėtis:

Aqua / water,
glycerin – drėkiklis,
cyclohexasiloxane – silikono pagrindo medžiaga, minkštiklis, tirpiklis, kondicionuoja odą, plaukų balzamas,
hydrogenated polyisobutene – minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, sudaro plėvelę,
ammonium polyacryldimethyltauramide / ammonium polyacryloyldimethyl taurate – klampumo reguliavimo medžiaga, emulsijos stabilizatorius,
myristyl myristate – minkštiklis, drumstiklis, kondicionuoja odą, gali kimšti poras, dirginti,
stearic acid – emulsijos stabilizatorius, minkštiklis, atkuria lipidinį sluoksnį,
potassium cetyl phosphate – PAM, emulsiklis,
glyceryl stearate se – minkštiklis, emulsiklis,
sodium hydroxide – reguliuoja pH, denatūrantas, gali erzinti odą,
palmitic acid – riebioji rūgštis, minkštiklis, valiklis, kvepalų ingredientas, truputį gali kimšti poras,
capryloyl glycine – PAM, valiklis,
caprylyl glycol – minkštiklis, drėkiklis, plaukų balzamas,
xanthan gum – emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga,
polyphosphorylcholine glycol acrylate – suformuoja plėvelę,
acrylonitrile/methyl methacrylate/vinylidene chloride copolymer – absorbentas,
parfum / fragrance – kvapikliai.

Aš šitą kremą sunaudojau gana maloniai. Jis tikrai labai paprastas, nieko prabangaus jame nėra – ir kartais tai yra gerai. Bet vis tik, man nuotaiką labai sugadino kvapiklis, kuris visą “paprasta priemonė jautriai ar pažeistai odai” burbulą susprogdina. Sako juk, kad šaukštas deguto sugadina medaus statinę – čia vienas tokių atvejų.

Esmė tokia, kad šiame kreme nėra nieko nuostabaus ar labai naudingo – vandens pagrindas, paprasti drėkikliai, silikonas. Kitos medžiagos tarnauja būtent pačio kremo tekstūrai ir kitoms savybėms ir neturi jokios reikšmės odai. Kai oda pažeista ar sukompromituota laikinai, įjautrėjusi – tada toks paprastumas, be veiksliųjų ingridientų gali būti geras dalykas. Bet, kai yra kvapiklių, nemažai emulsiklių ir konservantų ir etc… na, tiesiog tai jo vertę ženkliai sumažina.

Nėra jis blogas, bet ne pats pigiausias, o naudos jame nėra daug – rasite daug pigių kremų su panašia sudėtimi. Na, gal reikia pasidžiaugti, kad mineralinių aliejų ar šiaip aliejų nėra. Bet šiaip tas jo paprastumas neduoda labai daug naudos ir man norisi kremo, kurio sudėtis būtų nors kiek turtingesnė. Nežinau, apie kokias antioksidacines savybes gali kalbėti gamintojas, nes antioksidantų čia nelabai aptikau.

Nieko kenksmingo, sunaudojau tikrai nesipiktindama ir mano odai jis visai tiko. Bet žiūrint į sudėtį – nieko ypatingo, kad norėtum vėl ir vėl pirkti.  Už tokią kainą, mano galva,  galima rasti naudingesnių odai priemonių.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *