Kaukės,  Lietuviška kosmetika,  Veido odos priežiūra

“Kilig” – urban – kramtomos gumos kvapo burbuliuojanti kaukė veidui ‘Bubbleria’ (apžvalga)

Jau porą savaičių naudoju naujos /kili•g/ serijos ‘Urban’ produktus kasdien – dalyvauju projekte, kur testuoju visą naują kolekciją ir stebėsiu, kokius pokyčius pamatysiu savo odoje po mėnesio. Gavau produktus nemokamai, bet nesu įpareigota nei vien girti, nei kažko nuslėpti – tiesiog bandau ir aprašau. Bet, vardan skaidrumo – jei kažką pirkau ne pati – VISADA tiesiai šviesiai tai parašau. 

Bubbleria

Džiaugiuosi, kad šioje serijoje yra ir veido kaukė, nes jas labai mėgstu  – “Bubbleria” – burbuliuojanti, giliai valanti burbulinė veido kaukė, turinti oro taršos poveikį mažinančių savybių. Šiandien apie ją ir pakalbėsime.

Vienoje pakuotėje – trys vienkartiniai maišiukai kaukės po 6g – tad iš viso gauname 18 g produkto. Tad produkto – trims panaudojimams. Tie 6g man pasirodė idealus kiekis vienam kartui – nei atlieka, nei pritrūksta.

Aprašymas:

“burbulų vakarėliuose visuomet gausu #kilig akimirkų! o štai mūsų burbulai dar ir padeda tavo odai švytėti ir jaustis ypač švariai! ši giliai valanti veido kaukė atrodo ir kvepia kaip kramtomoji guma, bet iš tiesų efektyviai drėkina ir turi savybių, kurios padeda kovoti su oro taršos sukeltomis odos problemomis. juk skaisti ir sveikai švytinti oda visada madinga! reikia nuorodų, kaip naudoti?

> ant sauso švaraus veido paskleisk kaukę.
>> pajausk burbuliavimą – tai kutenanti #kilig akimirka!
>>> po 10 min. gerai nuplauk šiltu vandeniu.
>>>> naudok 1–3 kartus per savaitę. mėgaukis miesto gyvenimu ir atskleisk savo #kiligbeauty – naudok ir kitus „kilig urban“ produktus, turinčius tokių savybių, kurios padės tavo odai įveikti oro taršos keliamas problemas.

 Kur ir už kiek? 

Vienintelė vieta, kur kolkas matau pirkti šios serijos produktus – tai “Drogas” parduotuvėse. Įtariu, kad greitai ir ši serija pasieks visas lentynas, kur jau pardavinėjami šios kompanijos produktai (Maxima ir Barbora.lt, Eurokos ir t.t.).

Nors, ir ne visuose “Droguose” yra – tarkim Vilniuje Trąkų gatvėje mačiau visą kolekciją, o Pilies g. – nė kvapo. Tad gal kolkas tik didesniuose? Turėkite omenyje.

Tiesa, produktai yra ir pigu.lt, bet ten kainos daug didesnės ir labai užkeltos, tad siūlyčiau pirkti “Drogas”, kur, beje, dabar dar ir 40proc. nuolaida!

Šios kaukės kaina “Droge” :  apie 3-4eu.

 

Kokia Ji?

Visa kolekcija kvepia tartum žalia arbata su ženčeniu ir tas kvapas man labai patinka – neįkyrus, nėra per stiprus, o ir natūralus.
O ši kaukė – vienintelis produktas, turintis visai kitą aromatą. Tai kramtomoji guma.
Man šiek tiek keistas sprendimas, nes kosmetikoje dauguma ieškome kuo natūralesnių kvapų, mažiau sintetikos – kramtomoji guma iškart kelia chemijos konotacijas.

Nors, prisipažinsiu, kad kvapas malonus ir saldokas, bet nėra labai stiprus, todėl visai neerzino ir net patiko.
Kvepėjo kaip ta kramtomoji guma už gal 10ct rajono kioske su širdutėmis, kuri išsikramtydavo per minutę.
Visai nostalgiška.

O ir pati kaukė – švelniai rožinė, o suputojus tampa balta. Nėra ryški ar tokia, kur atrodytų, kad pridėta daug dažiklių.

Ti glitnoka, tartum gelis, bet labai lengvai pasiskirsto ant odos ir tekstūra man išties patiko.

…lyg po veido odą bėgioja skruzdelytės…

 Aš siūlau veidą šiek tiek sudrėkinti – nereikia, kad būtų šlapias, bet produktas daug maloniau dengiasi ir sklaidosi, kai tai nėra visai sausa oda.

Užtepus jau po minutės pradedu pastebėti, kad keičiasi spalva.
Iš švelniai rožinės – pavirsta į baltą.

Burbuliuoja ir tikrai pakeičia tekstūrą, bet burbuliavimas nėra labai didelis ar ekstremalus – kaip kad būna su kai kuriomis kaukėmis. Bet ar didesnis burbuliavimas visada gerai ir stipriau valo? Tikrai nebūtinai – vardan smagumo.

Burbuliavimas jaučiasi –  lyg po veido odą bėgioja skruzdelytės – jauti tokį visai malonų kutenimą, kuris tikrai neprimena dirginimo. Bet kutena – tokio pojūčio nepavyks išvengti.

O ir apskritai – mano odos visai nedirgino, negraužė ir nepastebėjau nieko neigiamo.

Laikyti rekomenduojama apie 10  minučių.
Tada nuplauti drungnu vandeniu.

Rašoma, kad tai veido kaukė visiems odos tipams. Dažniausiai labai skeptiškai žiūriu į tokius pareiškimus – kiekvienam odos tipui reikia skirtingų dalykų. Bet ši kaukė visai nesausina odos, kaip dažnai būna su molio kaukėmis, bet ir švelniai valo, nėra riebi – tad tiks ir riebios, ir sausos, ir probleminės odos savininkams. Todėl tikrai universalus!

Nusiplovus veidą – oda labai švelni ir glotni. Nežinau, ar išvalo labai giliai visokius inkštirus ir pan. – bet pojūtis tikrai labai malonus ir oda švyti, atrodo gerai nuprausta, skaistesnė.

Veido netempia, bet po kiekvienos nuplaunamos kaukės reiktų odą palepinti serumais ir patepti kremu – čia ne išimtis.

Sudėtis:

Aqua – vanduo;
Perfluorohexane – saugus tirpiklis, teikia deguonį;
Perfluorodecalin – tirpiklis, kondicionuoja odą;
Pentafluoropropane – tirpiklis;
Bentonite – koloidinis molis, absorbentas, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga – labai veiksmingai valo odą, sugeria sebumą ir nešvarumus;
Glycerin – glicerinas drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą;
Acetamidoethoxyethanol – efektyvus drėkiklis;
Sorbitol – drėkiklis, plastifikatorius, odos kondicionavimo medžiaga;
Coco-glucoside – PAM, sudaro putas, šalina riebalus
Polyacrylate crosspolymer-11 – tištiklis, rišiklis, kondicionuoja odą
Propanediol – populiarus tirpiklis kosmetikoje. Jis itin naudingas priemonėse su dideliu kiekiu aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, vitaminais ar rūgštimis, nes skatina jų patekimą į odą. Pasižymi drėkinančiomis savybėmis, taip pat reguliuoja priemonių klampumą.

 

 

Iš tiesų, prie sudėties nėra kur prikibti. Ingridientų sąlyginai nedaug – be aliejų, be parabenų, nesaugių medžiagų. Tai gana paprasta kaukė, iš kurios nereiktų tikėtis, jog išgydys aknę ar kitas didesnes odos problemas, bet maloniai valys ir padrėkins veido odą, pavers ją glotnia ir spindinčia. Kai norisi kažko daugiau nei prausiklio – puikus variantas.

 Ar burbulinės kaukės veikia? 

Ar gal reikėtų klausti – kuo jos skiriasi nuo paprastų kaukių. Tas burbuliavimas – tik smagumas, ar yra kažkokia papildoma nauda ir odai?

Idėja tokia, kad taip pasitelkiama deguonies galia, kuri padeda skatinti odos regeneraciją, skatina žaizdelių gijimą, greitina kraujo cirkuliaciją, kuri lėtėja mums senstant. O suaktyvinta cirkuliacija padeda mums išskirti daugiau kologeno, kuris palaiko odos standumą, elastingumą.

Deguonies naudojimas kosmetologų kabinete gali atnešti labai didelių rezultatų – iš kaukės namuose tiek daug tikėtis nereiktų, bet burbuliukai atneša daugiau naudos ir teigiamų savybių veido odai nei atvirkčiai. Bent kažkiek tikrai aktyvina kraujotaką ir padeda geriau išvalyti odą.

Priminimas: 

Kai panaudosite kaukę – prakirpkite pakuotę ir ją išplaukite – labai lengva tai padaryti ir užtruks pusę minutės. Tada nusausinus galima mesti į plastiko atliekas ir perdirbti.

Verdiktas: 

Aš turiu riebią ir probleminę odą – tad dažniausiai renkuosi ir mėgstu labiausiai veido kaukes su moliu, rūgštimis ir tokias, kurios skirtos būtent mano tipo odai ir turi aktyvių ingridientų. Ši kaukė tokia nėra.

Bet ji man tiko ir patikotikrai universali, neblogos sudėties ir švelniai valanti kaukė. Man ją smagu įtraukti į savo veido priežiūros rutiną. O ir alternatyva sausesnės odos savininkams, ieškant kaukės su moliu, kuri neišsausintų odos.

Burbulinės kaukės labai smagios – ir sau besilepinant, ir su draugais prieš miegą pasidarant kartu – visai norėčiau, kad būtų visas indelis jos, o ne tik vienkartinės pakuotės. Bet kaina nebloga, produktas vertas dėmesio ir švelnus – vetinčiau tikrai teigiamai ir nenuvylė! Tikrai nusipirksiu papildymą!

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *