Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms,  Makiažas,  Veidui

KIKO kosmetikos apžvalga: “Full face of kiko”

Kai paklausiau soc. medijoje, kokio įrašo norėtumėte – pageidavot “Full face of KIKO” – šios itališkos kosmetikos turiu nemažai, neseniai atkeliavo ir naujas užsakymas. Turiu ne viską, kad užtektų visam veido makiažui, bet kai kurių priemonių į vieną įrašą nesutalpinčiau, tad tebūna tai pirmoji dalis.

NO MAKEUP

Nuprausta, sudrėkinta oda. Be to, naudojau ir apsaugą nuo saulės.

“Smart drops” DETOX

Šitą priemonę naudojau kaip primer’į. Nors šis serumas priskiriamas veido priežiūros skilčiai, o ne makiažo.

Šis serumas pripildytas antioksidantų – kivių, agurkų ekstraktais. Rašoma, kad labai tinka detoksikuoti veido odą (na, puikiai suprantam, kad detoksas čia tik prašmatnus žodis – tiesiog skaistina, pamaitina, švarina). Labai tinka po vakarėlio iki ryto. Padeda apsaugoti odą nuo aplinkos taršos. Tinka visiems odos tipams, patikrinta dermatologų ir akių gydytojų. Formulė primena šilką ir labai švelniai pasiskirsto, kvepia vaisiais.

Buteliukas – 10 ml – tikrai labai mažas. Nepasižiūrėjau pirkdama į kiekį – tikėjausi didesnio, serumams įprasta bent 15-20 ml.
Kaina 7,99 eu ( su nuolaida pirkau už 5,59 eu). Rasite ČIA.

Jausmas malonus – formulė tikrai labai švelni ir stipriai drėkinanti, aksominė. Labai tinka naudoti kaip makiažo bazę – patiks ir sausesnei odai. Nes makiažas dengiasi gražiau, nekimba už sausesnių vietų, šiek tiek užpildo poras. Nežinau, kiek mano riebiai odai tinka, bet odos nedirgino, neriebino. Naudosiu toliau, tada galima bus daugiau apie šį serumą pasakyti. Pažadu atskirą įrašą, kuriame išnagrinėsiu itin ilgą jo sudėtį. Joje yra ir aliejų, squalane, šlapalo, antioksidantų, drėkiklių… bet ir daug užpildų, matau alkoholį. Vis tik priskirčiau makiažo bazei ir naudočiau pagal tokią paskirtį.

Makiažo pagrindo iš “Kiko” neturiu, kaip ir fiksuojančios pudros. Tad naudojau mėgiamą “Maybelline” dream-matte BB kremą, fiksavau su bespalve “Ingrid” kompaktine ryžių pudra.

“Green Me” antakių pieštukas

Šį pieštuką turiu jau iš seniau ir nemažai jo sunaudojau – jis labai pigmentuotas, kremiškas, ryškus. Minkšti pieštukai greičiau išsinaudoja, reikia dažnai drožti. Taip pat jie nelabai tinka, jei turite mažai antakių plaukelių. Bet ryškinti plaukelius ir tarp jų – minkšti tinka kur kas labiau. Ir aš minkštus mėgstu. Šis tikrai ryškus, pakankamai tamsus ir net tamsesnis už daugumą turimų. Patogu, nes turi šepetėlį iššukavimui. Galima sukurti tokį efektą, kurio norisi. Mano turimas atspalvis – 03. Tamsi, nėra oranžinė, pakankamai natūralus ir universalus atsapalvis, kuris tiks daugumai. Galima rinktis ir šviesesnį variantą.

Aš beveik visada naudoju antakių pieštukus bei antakių tušą ant viršaus. Šis pieštukas buvo pakankamai ryškus, tad panaudojau tik šiek tiek bespalvės antakių želės iš “Essence”.

Tai priemonė iš “Kiko” serijos ‘ GREEN ‘ – jų 98% ingridientų yra natūralios kilmės. Pieštuko formulėje naudojamas organiškas jojobos aliejus. Priemonė pristatoma kaip labai pigmentuota, minkšta ir lengvai pasiskirstanti – ir tai tikrai yra tiesa.

Produkto 1 g. Kaina 6,99 eu (pirkau už 3,50 eu).

“Skin tone” maskuoklis

Šitą maskuoklį taip pat turiu jau senokai – jis mažiukas ir man yra nepamainomas kelionėse. Turiu atspalvį 02 IVORY. Jis šviesiausias – 01 numeriu pažymėtas maskuoklis yra žalsvas, skirtas raudoniui maskuoti. Pakankamai matinis, bet nesukelia sausos odos efekto, nesunkiai išsisklaido. Nėra itin kremiškas, bet puikiai išlieka vietoje, neblogai maskuoja. Priskirčiau vidutinio maskavimo kategorijai ir man tokio efekto visiškai pakanka. Atspalvis natūralus, nėra nei labai baltas, nei oranžinis ar per tamsus.

Labai sausai odai nerekomenduočiau – gali kibti už sausų vietų. Aš tokių neturiu, mano oda riebi, tad man jis puikiai tiko, neriebino odos, užfiksuotas ilgai išliko vietoje. Labai funkcionalus, natūralus, bet efektyvus paakių maskuoklis. Pavyksta sulieti su oda, bet pasistengti šiek tiek reikia – todėl sausaodžiams ir dvejočiau, ar tiks.

Galite matyti – viena akis jau padažyta maskuokliu, kita dar ne. Tikrai skaistina, pamaskuoja ir atrodo gerai. Fiksavau ta pačia “Ingrid” bespalve ryžių kompaktine sausa pudra.

Maskuoklio talpa – 3.5 ml. Priemonė su įprastu, paprastu aplikatoriumi, tartum lūpų blizgio,  su kuriuo patogu dengti produktą.
Man labiausiai jis patiko dėl mažo dydžio – kartais tai minusas, bet šiuo atveju tai privalumas, vežantis tokį produktą į kelionę, kai norisi kuo mažiau apsikrauti. Kaina – 5,99 eu (pirkau su nuolaida už 4,19 eu). Rasite ČIA.

SMART BLUSH AND BRONZER

Kontūravimo paletė su matiniu bronzeriu bei skaistalais. Mano turimas variantas yra: 03 SMART.

Tai irgi labai funkcionali paletė – užima mažai vietos, o vienoje vietoje du produktai be nemažas veidrodis. Taigi, šią irgi dažnai prigriebiu būtent į keliones. Man patinka matinės priemonės, šie atspalviai tikrai gražūs, bronzeris nėra oranžinis, o skaistalai gražios plytų ir rožių dueto spalvos. Tai tamsiausio tono paletė, bet ji puikiai tinka ir šviesiai odai.

Priemonė nėra labai pigmentuota – būtent veido paletėse tos pigmentacijos labai daug ir nereikia, nes būna sunkiau suvaldyti produktą. Ypač, kai yra pigmentuoti, bet ne kremiški bronzatai ar kontūravimo priemonės – puikios priemonės košmarui. O ši kontūruoja labai lengvai, nereikia bijoti padauginti produkto, norint intensyvesnio rezultato, galima sluoksniuoti.

Vis tik kremiškumo man joje trūksta – norėtųsi, jog lengviau susilietų su oda ir vis tik efektas būtų ryškesnis. Atrodo labai natūraliai, bet norėčiau iš šios paletės daugiau. Naudoju ją, pasiėmu su savimi, bet nepamylau ir dar kartą nepirkčiau. Nors norintiems kažko paprasto, gal mažiau įgudusiems ir ieškantiems natūralų efektą suteikiančios funkcionalios paletės – variantas neblogas. Rasite ČIA.

Paletės kaina 14,99 eu. Gal dėlto ir nuvylė, nes kaina nėra labai maža. Taip, pakuotė gera, su veidrodžiu, gražūs atspalviai, bet pačios priemonės man norėtųsi geresnės. Aš pirkau už maždaug 10 eu. su nuolaida.

OCEAN FEEL bronzeris

Šie bronzeriai tikriausiai labiausiai giriamas “Kiko” produktas. Didelė prabangi pakuotė, veidrodis ir tikrau daug produkto. Bet ir produktas nėra prastas – kremiškas, kvepiantis. Bet tokio bronzerio kaina 23 eu ir tai tiesiog…per daug. Labai norėjau jį išbandyti, bet galvojau laukti nuolaidų, nes turint tiek kitų bronzerių, tiek mokėti nenorėjau. Kiek tik keliavau Italijoje – tų nuolaidų nebuvo. Bet, kai pasirodė internete, iškart nudžiugau. Tik norėjau kito atspalvio – tokio marmurinio, tamsesnio. Bet didelė nuolaida buvo tik šiam 03 PERFECT TAN bronzeriui ir pagalvojau, kad vis tik pabandysiu, kad ir ne tas, apie kurį svajojau. Gavau už 11,50 eu. Produkto net 20 gramų.

Šis atspalvis šiltesnis nei mėgstu. Bet sukurti kiek įdegusios odos atspalviui tinka, atrodo tikrai neblogai, tik svarbu nepadauginti, nes tada jau gali atrodyti per daug oranžinis. Šiaip jis pakankamai kremiškas ir pigmentuotas – suprantu, kodėl daug kas jį taip gyrė. Ir man jis patiko, kad ir būčiau norėjusi kitos spalvos.

Labiausiai mane glumina kaina – jei jis kainuotų 12 eu, sakyčiau, kad verta. Bet ar mokėčiau 23 eu? Nežinau. Nesakau, kad tikrai neverta, nes priemonė gera. Bet patiko tiek pat, kiek ir mėgstami kiti bronzeriai, kurie pigesni. Man labai patinka “Physicians Formula” butter-bronzer, taip pat BH cosmetics turi tiesiog puikį bronzerį. Rasite ČIA.

Šešėlių paletė

Tai ne vieninteliai šešėliai, kuriuos turiu iš “kiko”, bet, kaip ir sakiau, bus ir daugiau įrašų apie šias priemones. Ši paletė paprasta, nedidelė – irgi su ja ne kartą keliavau. Tai paprasčiausia jų paletė – ombretti serijos – mano turimos atspalvis 03. Iš viso 7 gramai produkto. Dabar nerandu jos tikslios kainos, bet per išpardavimą mokėjau kokius 5 eu.

Šešėlių kokybė tikrai gera. Jie pigmentuoti, pakankamai kremiški. Gal ir ne patys geriausi, kokius esu bandžiusi, bet neblogi. Nors tamsesnės spalvos – ypač juoda- sklaidosi sunkokai. Tai dažna problema, bet reiktų stengtis nepadauginti ir atidžiai sluoksniuoti. O, jei ant voko norėsis ryškesnio efekto – ta mėlyna mėgsta greitai išsisklaidyti ir prarasti ryškų efektą, rekomenduoju sušlapinti šepetėlį. Juoda tiks akių pravedimui.

Tai nėra toji spalvų gama, dėl kurios alpčiau – mano dėmesį ji patraukė dėl gražaus turkio atspalvio, o aš mėgstu būtent spalvingus šešėlius. Tos juodos, tamsios spalvos manęs nedžiugina. Bet su šia palete galima sukurti tikrai gražų makiažą – tik variacijų mažai. Aš nemėgstu dvi dienas ar daugiau iš eilės dažytis taip pat – kiekvieną dieną noriu išbandyti kažką naujo, vėliau užsinorėjus galiu ir kartoti akių makiažus. Bet keliaujant man tokia paletė nusibosta per dvi dienas. Per mažai variacijų. Bet mėgstantiems kažką paprasto, tinkančio ir dienai, ir vakarai, ir švelnaus ir ryškesnio – tokia paletė bus visai savi-pakankama. O ir juoda tiks pravedimui. Puikiai suprantu, kad mūsų poreikiai skirtingi.

Long wearing “ULTIMATE” eyeliner pen

Štai šį akių apvadą bandžiau pirmą kartą ir tai šviežias pirkinys. Jo kaina 6,99 eu. Pirkau su nuolaida už 4,89 eu. Išsirinkau tamsiai žalią spalvą – 04. Būtent tokios stokojau savo kolekcijoje. Ji samanų ir jūros tamsokas miksas. Labiau mėgstu skystus eyelinerius su plunksnele, bet su geru antgaliu būna neblogų ir flomasterio tipo, kaip kad šis. Produkto 1 ml.

Flomasteris kietokas, bet jo forma pailga ir nėra sunku naudoti. Nors tikslioms linijoms niekada nesirenku tokių priemonių – flomasterius labai sunku suvaldyti, o linija dažniau šleiva išeina. Bet šis pigmentuotas, nebuvo per skystas. Man svarbiausia – išsilaikymas. Turiu riebią odą ir labai riebius vokus, o ir ašaroju daug – neatsparūs vandeniui akių apvadai man labai netinka ir nepatinka. Tad susidomiu, jei žada atsparumą vandeniui ir ilgą išsilaikymą. Šis jį žadėjo. Rasite ČIA.

Su varnelėmis pavko išvaikščioti pusdienį sėkmingai ir akių makiažas puikiai išsilaikė. Nors nebuvo daug fizinės veiklos ar juoko iki ašarų. Dar teks šiai priemonei daugiau sunkesnių testų išlaikyti. Bet kolkas nenuvylė. O pabandyta ant rankos iki galo nenusiplovė net po dušo, tad perspektyvos geros. Bet vokų nenudažė, į odą neįsigėrė – žiūrėsim, kaip seksis toliau.

Intense Long-lasting akių pieštukas

Šis žalias it žolė akių pieštukas jau gerą pusmetį mano kolekcijoje. Ir man jis tikrai patinka. Jo kaina 5,50 eu. Rasite ČIA. Mano turimas atspalvis – 07.

Šie akių pieštukai – tikrai verti dėmesio. Labai pigmentuoti, kremiški, lengvai sklaidosi. Kitam pieštuko gale yra kempinėle, kuria galima pasklaidyti akių pieštuko pigmentą. Bet geriausia dalis –  išlieka labai ilgai. Visą dieną išvaikštau su šiuo pieštuku, jis atsparus trinčiai. Ant rankos nusipiešiau širdutę ir kiek braukiau per odą – piešinukas net nepajudėjo iš vietos. O aš šiuo pieštuku dažiau liniją po apatiniu voku.

Blakstienų tušo iš “Kiko” neturiu, naudojau “Rimmel” blakstienų tušą ‘Scandal Eyes: wow wings”. Esu aprašius eyelinerius ir šį tušą ŠIAME įraše. Fiksatoriaus irgi neturiu – naudojau vieną iš “Catrice”.

3D HYDRA: Drėkinantis lūpų blizgis

Dar vienas labai giriamas “Kiko” produktas – tai lūpų blizgis. Nusipirkau ir putlinantį, ir drėkinantį. Šį kartą bandžiau drėkinamąjį. Mano turimas atspalvis – 03. Švelniai koralinis, su šiokiais tokiais blizgučiais. Tai Peraly apricot.
Produkto kiekis 6,5 ml, kaina – 7,99 eu.

Dizainas labai gražus. Atspalvis taipogi. Formulė nėra skysta, pakankamai klampi, bet nėra lipni. Ar priemonė man patiko? Taip. Bet prisipažinsiu, kad tikėjausi daugiau. Drėkinimo čia nebuvo daugiau nei įprastuose blizgiuose – tikėjausi drėgnesnės formulės. Nesausino lūpų, bet labai priminė kitus mano mėgiamus lūpų blizgius. Panašus būtų putlinamasis blizgis iš “Catrice”, taip ir putlinantys “Essence” naujieji labai puikūs. Ir tai gerokai pigesni variantai.  Neblogas lūpų blizgesys, bet nėra kažkuo ypatingas.

Taigi, tokį makiažą sukūriau su “Kiko” produktais (ir keliais kitais). Visi produktai pasirodė neblogai – gal tik norisi kai kuriuos pakritikuoti dėl aukštokos kainos. Tada lygini su pigesniais produktais ir gali pamatyti, kad nėra didelio skirtumo. Bet jų kainos irgi nesikandžioja, palyginus su “Sephora” prekėmis, o yra tikrai kokybiškos. Toks vidurio auksinis kelias. O kosmetika tikrai pakankamai kokybiška.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

 

 

 

One Comment

  • Saulė

    Labai įdomus įrašas. 🙂
    Man labai smagu skaityti apie Kiko Milano kosmetiką lietuviškai. Aš šią kosmetiką naudoju beveik kiekvieną dieną, ir su malonumu. Žinoma, ne visi produktai yra geri ir verti dėmesio. Man labiausiai patinka produktai lūpoms: lūpų dažai, blizgesiai ir pieštukai. Turiu labai panašų bronzerį, tik iš kitos, praėjusios vasaros kolekcijos. Taip pat pirkau už pilną kainą, bet nė trupučio nesigailiu. Paprastai bronzeriai atkeliauja dvigubai mažesnio kiekio, apie 10 g., o Kiko Milano bronzeris, net 20 g., be to Baked formulės, tai užtenka tokiam ilgam laikui. Naudoju jau daugiau kaip metus, ir susinaudojo dar tikrai nedaug. Dar galiu pagirti Kiko Milano praimerius bei kaukes, tikrai geros kokybės produktai. Labai nepatiko kreminės pudros ir BB kremai, turbūt daugiau nepirkčiau. Buvau įsigijusi tris kartus, ir nei vienas produktas man nepatiko.
    Na, o dėl kainų tikrai nesutikčiau. Mūsų parduotuvėse, lyginant į L’Oreal ar Maybelline kosmetiką, Kiko Milano kainos, sakyčiau, kad mažesnės. O ir nuolaidas Kiko siūlo gana dažnai. Todėl prieš perkant verta laukti nuolaidų. O jau naujų kolekcijų koks grožis. Dabar laukiu, ką šiemet Kiko pasiūlys žiemos kolekcijai. 🙂
    Galiu pagirti blogo įrašus: viskas taip detalu, tiek daug informacijos ir nuotraukų. Šaunuolė. Nenustok kurti ir toliau 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.