Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Veidui

“Ingrid” ryžių pudra: tikras atradimas riebiai odai!

Veido, kūno ar plaukų priežiūros produktus pabaigiu pakankamai dažnai, bet štai su dekoratyvine kosmetika tai nutinka daug rečiau. Todėl užbaigus “Ingrid” kompaktinę ryžių pudrą, džiaugiuosi. Naudojau ją tikrai ilgai, ir keliavau su ja, ir ruošiausi į paskaitas, ir į vakarėlius, ir…. na, tikrai tai buvo mano kasdienė palydovė.

Pirkau šią kompaktinę pudrą “Camelia” vaistinės elektroninėje parduotuvėje, kur dažnai perku papildus ar nereceptinius vaistus. Kartais ir kosmetikos prigriebiu… Be nuolaidų kainavo apie 7 eu.

INGRID  ryžių pudra – tai profesionali, ypač lengva veido pudra užtikrinanti ilgalaikes matines savybes. Šis produktas puikiai absorbuoja veido riebumą, suteikdamas odai šilkinį švelnumą ir lygmumą be blizgėjimo efekto daugelį valandų. Jos skaidri formulė neleidžia nusitrinti makiažui ir puikiai prisitaiko prie veido odos. Rekomenduojama visų tipų odai, ypač riebiai bei linkusiai į aknę. 
Kiekis: 10 g. 

Ji bespalvė – balta – tartum smulkūs suspausti miltukai. Bet lengvai apsiskirsto, nepalieka balto šydo, užfiksuoja kreminius produktus.

Nežinau, kaip būtų sausai odai. Maniškė tikrai riebi ir man reikia stipresnio fiksavimo. O ir su juo dienos viduryje būsiu tartum aliejuota. Bet, jei fiksuojanti pudra gera, man situaciją pavyks suvaldyti pakankamai sėkmingai. Ir šia “Ingrid” pudra aš tikrai labai džiaugiausi, todėl pabaigtą pakeitė nauja tokia pati, nepaisant to, kad stalčiuje dar daug kitų kompaktinių ir birių pudrų laukia…

Oda su ja neatrodė išsausinta ir pripudruota. Tiko ir paakiams, ir akių vokams, ir visam veidui. Sausai odai, manyčiau, turėtų irgi tikti, tik svarbu būtų nepadauginti ir galbūt naudoti tik T zonai. Aš naudoju ją negailėdama ir tikrai esu patenkinta rezultatu. Oda matinė, bet gaivi. Iš arti neatrodo tartum būtųm daug sluoksnių pudros prisitepęs. Atrodo natūraliai, bet tikrai pristabdo sebumo gamybą ir matiškumą išlaiko, kad ir ne visą dieną, bet pakankamai ilgai.

Atkreipčiau dėmesį tik į tai, kad ji nėra labai stipriai suspausta, nereikia stipriai spausti šepetėlio, kad šis paimtų produkto. Gana biri, tad tiesiog svarbu nepadauginti ir geriau naudoti neapsirengus juodai, nes miltukai gali pasklisti aplink. Taip pat, dėl šios priežasties, nesinaudoja labai taupiai. Tarnavo man tikrai ilgai, bet pabaigti buvo įmanoma – kai kurios pudros taip kietai suspaustos, kad naudoji šimtus kartų ir, atrodo, beveik nemažėja produkto. Bet tokiai tekstūrai, kaip akd ši “Ingrid” aš teikiu pirmenybę.

Sudėtis: 

Talkas – absorbentas, saugo odą. Kiek kontraversiškas ingridientas, bet riebiai odai jis labai padeda išlaikyti matiškumą, nes sugeria sebumo perteklių. Talko nereikėtų įkvėpti, tad naudodami birias pudras, stenkitės neįkvėpti miltelių.
Dimethylimidazolidinone Rice Starch – ryžių krakmolas, absorbentas, klampumo reguliavimo medžiaga. Saugus.
Nylon-10/10 – augalinės kilmės ingridientas, padedantis sugerti sebumą, matizuoti. Saugus.
Magnesium Stearate – kosmetinis dažiklis, drėkiklis, skystiklis.
Polypropylene – klampumo reguliavimo medžiaga.
Kaolin – baltasis molis -dėl absorbento savybių mažina kosmetikos priemonių tūrį, veikia kaip rišiklis. Kaolinas sugeria odos riebalus, padeda šveisti negyvas odos ląsteles, taip pat veikia kaip apsauginė priemonė (naudojimo metu). Neerzina odos, todėl tinka net jautriai odai.
Silica – mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga.
Ethylhexyl Palmitate – tirpiklis, minkštiklis. Gali kimšti poras (nors dėl tokios koncentracijos nepergyvenčiau).
Isocetyl Stearoyl Stearate – minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja odą, šiek tiek gali kimšti poras.
Parfum – kvapo pati pudra neturi, bet įtariu naudojamas kaip neutralizuojanti kitų ingridientų kvapams. Mano odos nedirgino.
Phenoxyethanol – labai dažnas ir efektyvus konservantas, bet nėra labai saugus ir švelnus. Sunkiai išvengiamas, bet tikrai nėra geriausias konservantas, kurį kosmetikos gamintojai gali naudoti.
Hydrogenated Polydecene – minkštiklis, tirštiklis, tirpiklis, sudaro plėvelę.
Petrolatum – vazelinas, antistatikas.
Ethylhexylglycerin – minkštiklis, konservantas.

Sudėtis, kaip tokio produkto, tikrai gera. Nėra nieko, kas mane gąsdintų. Kabintis galėčiau tik prie fenoksitienolio, bet jo išvengti kosmetikoje beveik neįmanoma. O, kol jis mažomis ir leidžiamomis koncentracijomis, viskas kaip ir gerai.

Yra žmonių, kurie vengia talko – tokiu atveju netiks. Bet mano riebiai odai ši pudra buvo nuostabi. Daug medžiagų, kurios sugeria sebumo perteklių, matizuoja. Bet miltukai pakankamai smulkūs ir švelnūs – oda tampa aksominė.

Kolkas ši priemonė man pasirodė puiki ir yra viena mano mėgstamiausių. Ypač turint galvoje pakankamai nedidelę kainą. Kokybės ir kainos santykis tikrai geras. Bent jau riebesnei odai tikrai rekomenduočiau išbandyti.

Kaip atrodo ant odos: 

Su ir be: 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *