kaukės/serumai/balzamai,  Plaukų priežiūra

INCA INCHI OIL PANDORA aliejukas plaukams (Apžvalga)

Mano plaukai ties šaknimis riebūs, bet nuo vidurio iki galiukų….ech, ir balinti, dažyti ir tikrai pažeisti ir silpni. Tad man reikia ne tik plaukų kondicionierių ar kaukių, bet ir nenuplaunamų priemonių. Tad purškikliai, plaukų balzamai ir aliejukai yra geriausi draugai. O dabar išbandžiau ir INCA INCHI OIL PANDORA aliejuką plaukams ir jų galiukams, kurį gavau iš Vitrina Pro. 

Jis pristatomas šitaip:

“Prabangus INCA INCHI OIL PANDORA aliejus iš Amazonės miškų, plaukus atstatantis ir stabdantis senėjimo procesus. Suteikia spindesį ir ypač sutvarko plaukų galiukusIšskirtiniame atstatomajame aliejuje plaukams INCA INCHI gausu Omega3, Omega6 riebalų rūgščių ir antioksidantų vitaminų A ir E, dėl ko jis pasižymi ypatingomis plaukus atstatančiomis ir senėjimo procesus stabdančiomis savybėmis. Efektyviai stabdo plaukų galiukų skilinėjimą, plaukų lūžinėjimą, išlygina plauko paviršių, suteikia plaukams žvilgesio, minkštumo ir gyvybingumo.”

Tai TMT MILANO kompanijos aliejukas, parduodamas stikliniuose buteliukuose, jie mažiukai, po 10 ml, todėl labai patogu į kelionę įsidėti, kaip ir padariau prieš kelias savaites. Buteliuko kaina 5,90 €. Rasite Vitrina Pro
O, jei patiks, galima ir didelę pakuotę su dozatoriumi įsigyti, 100 ml – 22,00 €, Vitrina

Tai aliejus, jis nėra skystas it vanduo, naudojasi tikrai skalsiai ir gana taupiai, po savaitės kelionės, kurios metu aliejuką naudojome dviese, jo dar pusė liko. Bijojau, ar nelipins ir neriebins plauko, bet taip nenutiko. Naudojau ant drėgnų plaukų, gana atsargiai dozuodama, bet vėliau ir daugiau – plaukai glotnesni, mažiau sausi ar pasišiaušę, jie nesulipo ir netapo riebūs ar nemalonios tekstūros

Aš džiovintuvo nenaudoju, galvą plaunu kas antrą vakarą ir leidžiu savaime išdžiūti. Aliejukas nenuvylė, jausmas ir efektas man patiko. Tik jo kvapas intensyvus, galėtų kiek švelnesnis būti, bet plaukų priemonėms dėl kvapų esu mažiau priekaištinga. 

Labai gaila, kad jokiame puslapyje (kiek radau) nėra pateikta pilna sudėtis. Bent jau ant buteliuko ji yra, tad galiu kažkaip spręsti, kas gi šiame produkte slepiasi.

Pirmas ir pagrindinis ingridientas yra C11-12 isoparaffin – tai tirpiklis, kuris kondicionuoja odą. o antrasis – plukenetia volubilis seed oil – Sacha Inchi Oil – žinot tas tokias žvaigždutės formos gėlytes, augalėlius? Na, kurių simbolį matote ir ant šio buteliuko, tai plukenetija. Šis aliejus dar vadinamas Inchi inchi sėklų aliejumi. Tai minkštiklis, puikus aliejus, kuris labai tinka net ir pažeistai, itin sausai odai. Jis saugo, maitina ir padeda atstatyti odą ir plaukus. 

Toliau matau keletą silikonų. Apie juos jau esu kalbėjusi. Jie nėra absoliutus gėris, nes padauginus – aptraukia plauką plėvele ir ilgainiui sausina, dusina jį. Bet nėra ir blogis, nes pažeistiems plaukams ta plėvelė gali būti labai naudinga ir padedanti vizualiai suguldyti plaukus, jie tampa glotnesni, nesivelia. O ir silikonas sulaiko drėgmę plaukuose, o ir padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos taršos, pavojų ir karščio ir t.t. 

Tuomet c12-15 alkyl benzoate – emoliantas, tirpiklis ir kondicionierius. 
linum usitatissimum seed oil – linų sėmenų aliejus – minkštiklis, kvepalų ingredientas, kondicionuoja odą, daug omega rūgščių, tai puikus ingridientas odai ir plaukams. 
Dar keli silikonai, trigliceridas (drėkiklis). 

Ingridientų pabaigoje – dar daugiau silikonų, šiek tiek mineralinio aliejaus (drėkiklio), tuomet yra alkoholio, kuris atlieka konservanto ir tirpiklio funkcijas, kurios čia svarbios, kai kiekis toks nedidelis, tikrai neverta nerimauti dėl jo sausinančių savybių. Galiausiai, keli dažikliai ir parfumas – štai čia, būčiau patenkinta, jei to nebūtų, bet, kadangi tai plaukų aliejukas, o ne veido kremas, nieko tokio. 

Man patiko šis aliejukas. Ir ant sausų plaukų bandžiau šiek tiek uždėti, įtrynus į delnus, tikrai nesulipino plaukų, jausmas ir efektas malonus. Jei nevengiate silikonų ir kvapiklių – išbandykite. 

*Gautas iš Vitrina Pro*

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *