Pabaigtukai (Project Pan)

Gegužės kosmetikos pabaigtukai 2020 (kaip pasitinkam vasarą?)

Vienas – du ir atėjo vasara. Šiemet neįprastai greitai dėl dingusio pavasario. Karantinas, užsidarymas tarp keturių sienų ir mano (ne)laimei magistro rašymas iki kruvinų krumplių. Bet nieko, vasara atėjo. Ir jau apsigyniau magistrą. Kad ir su migreniniu galvos skausmu, bet pasitinku Birželį ramesne širdimi. Į darbas jau greitai teks sugrįžti, bet dar savaitgaliui ir į kaimą atvažiavau, kur galėjau ant žolės visus Gegužės pabaigtukus nupaveiksluoti. Vėjas bandė trukdyti, bet viskas įmanoma, kai tik labai nori. 

Tinklaraštyje rasite ir kitus įrašus apie pabaigtas priemones: Apie praėjusius 2020 mėnesiu jau rašiau: Sausio pabaigtukai, Sausio pirkiniai, Vasario pabaigtukai, Vasario pirkiniai, Kovo pabaigtukai, Kovo pirkiniai.  Balandžio pabaigtukai, Balandžio pirkiniai

Galiu tik pasikartoti, kviesdama skaityti apie tai, kas yra projectpan, ir priminti, kad pabaigtukai nereiškia, kad visas priemones ir pradėjau naudoti tą mėnesį, tiesiog iki galo išnaudojau, o ir kai kuriuos produktus naudojam tryse, tad tai irgi didina pabaigtukų skaičių. 

Prisipažinsiu, dar nesusumavau Gegužės pirkinių – šis mėnesis labai chaotiškas ir pilnas visko, nors ir užsidarius buvo, tad reikės viską po siūlelį rankioti. Tad pradedu nuo pabaigtukų, o jau tada pasižiūrėsiu ir į tai, ką gi iš kosmetikos srities įsigijau per šį mėnesį. Įtariu, kad daugiau nei dabar numanau… 

Gegužę pagaliau prisiruošiau ir plaukus dažyti. Visada tai darau pati, bet dabar jau leidau šaknims stipriai ataugti ir neryškinau spalvų, leidau karantino metu jiems ilsėtis ir lepinau retesniu plovimu ir nuolatiniais aliejais bei kaukėmis. Ir tikrai tai kažkiek padėjo jiems atsigauti. Aišku, tada nutariau savo plaukų dažų stalčių pagaliau patuštinti (daug ten visko turiu prikaupus) ir tepo plaukams jau ir pakentėti… 

1. Pallete intensive color creme plaukų dažai

Atspalvis – A10 Ash Blond. Tai plaukų balintojas. Turiu ir tokių intensyvių, kur kokiais septyniais lygiais pakelia plaukų spalvą, bet vis tik jie tikrai nemenkai plaukus pagadina ir tai labai jaučiu ant savųjų, kuriems jau tik nuaugimas padės. Bet pagalvojau, kad šitus pabandysiu – rašo, kad pakelia per keturis tonus. Kitur mano plaukai buvę balinti ir žalsvi, bet šaknys jau kokius penkis centimetrus buvo nuaugusios natūraliai rudos. 

Tai nebrangūs ir nėra patys kokybiškiausi plaukų dažai, tai tiesa. Bet kiek lyginti teko su kitais – gana neblogi, jei tinkamai naudoji. Nieko juose neradau itin prasto, plaukai atlaikė, negraužė ir nedirgino. Kadangi pakelia per kelis tonus, nėra tiek intensyvu, nebuvo balinančių miltelių, tik emulsija ir dažai. Procesas sklandus, dažiausi pati. Rezultatas man patiko – žinoma, plaukai netapo balti, veikiau tokie lino spalvos, rusvi. Bet nebuvo tokie geltoni kaip dažant su stipresniais balikliais ir atspalvis man patiko. Tiesa, ploviau po dažymo su violetiniu šampūnu. 

Kadangi man tereikia šviesios bazės, ant kurios dedu spalvą, o ne itin gražios blondiniškos spalvos, tai mano lūkesčius atitiko. Gadina plauką, aišku, bet tikrai mažiau nei tie, kur pakelia septyniais ar devyniais tonais. 

Kaina: 4,09 € , Eurokos

2.Schwarzkopf LIVE ultra brights or pastel (semi-permanent) 
plaukų dažai

Spalva – 096 Turquoise temptation. Tai kaip dažantis balzamas – nereikia nei emulsijos, nei nieko, be amoniako ir be peroksido. Ryški žydra spalva, galima naudoti vieną ir gauti ryškų atspalvį, galima maišyti su plaukų balzamu ar kauke ir išgauti pastelinį efektą. Tiesa, rezultatas bus toks ryškus, jei naudosite ant nubalintų plaukų, ant tamsių, deja, nelabai kas išeis, būtina turėti šviesią bazę. 

Dažai labai tiršti, man pasirodė kiek sunkoka juos tepti, bet galima juk su kokiu balzamu ar aliejuku pamaišyti ir eisis neblogai. Tepti geriausia ant drėgnų plaukų. Man šiek tiek sunku kalbėti apie efektą, nes dažiau ne vien eis. Plaukus dažiau su keletu kiek skirtingų atspalvių mėlynais ir violetiniais dažomaisiais balzamais, tad atskirti, kur būtent šios priemonės padarinys – kiek sudėtinga. Bet, jei neklystu, bandau jau antrą kartą. Ir visai patinka. Bent jau plaukais likau patenkinta.

Pas mane bazė nebuvo balta, tik gelsvoka, tad ir nesitikėjau, kad bus tokia intensyvi spalva kaip kad ant pakuotės, vis tik pasakyčiau, kad žydra nuosaikesnė ir mažiau rėksminga – vis tik norėjosi intensyvesnio atspalvio, kuris geriau įkibtų ir į mano plauką. Negaliu sakyti, jog nuvylė, bet labai didelio ir ryškumo, efekto neišgavau. Taip, plaukai mėlyni, atspalvis prie balintų šaknų ir seniau dažytų (tik nublukusių) plaukų skiriasi, neatrodo blogai, bet tikrai nėra taip, kaip viršelyje. 

Kaina: 6,49 € Drogas

3. Garnier the vivids color sensation plaukų dažai

Bandžiau visus tris – melsvus, levandinius ir rožinius. Dabar pirmą kartą bandžiau rožinius – pastel pink – ir nusivyliau. Jie visi irgi skirti dažyti jau šviesius plaukus, tad ir naudojau juos ant jau pašviesintų. Jei šie būtų itin vientisi ir vos ne balti – galbūt ta pastelinė rožinė ir būtų pavykųsi. Bet ant maniškių rezultatas buvo visiškai niekinis – tik pageltonino mano nušviesintas šaknis, bet jokio rožinumo net ant jų nesimatė, tikrai daugiau nepirkčiau, dažantieji balzamai net daugiau naudos duotų. 

Bet blogiausia tai, kad tai nėra balzamas, o dažai su emulsija, amoniaku. Ir kvapas buvo klaikus. Kažkaip kai seniau dažiau taip nebuvo ar tiesiog labiau pasisekė, net nežinau, bet dabar dažydama net turėjau vonios duris atsidaryt ir akys labai ašarojo, nes toks aštrus kvapas tiesiog žudė…. ir suprantu, kai plaukus balini – kartais taip reikia. Bet čia spalvą suteiki jau balintiems plaukams, tad nesuprantu, kam tiek amoniako ar kokios dar medžiagos, nes tikrai kvapas klaikus. Ir efektas nulinis, tik plaukai kaip šiaudai ir pagadinti. Jau rožiniai tai man visai, deja, nepasiteisino… 

Kaina: 6,49 € Save24

4. Garnier the vivids color sensation plaukų dažai

Šitus – aqua blue – jau naudojau ne pirmą kartą. Man visai patiko, kiek teko bandyti. Plaukai gauna tokį nerėksmingą, tartum džinso melsvą atspalvį, kuris turi pilkšvumo. O galima jį ir su ryškesne mėlyna maišyti. Tik irgi kankino nemalonus aštrus kvapas – nežinau, gal senstelėję buvo? Tad vėl nežinau, kodėl šitaip, nes jie patys nebalina, reikia naudoti ant jau nušvesintų plaukų. 

Bet su šiais man efektas ir dabar visai patiko. Tikrai nebuvo toks ryškus kaip pavaizduota, bet melsvumo suteikė. Man efekto šiek tiek nepakako, labiausiai norėjosi ties šaknimis patamsinti, nes jos gavosi šviesiausios, tad tai dar nebuvo mano pats galutinis žingsnis, bet plaukai tikrai buvo melsvi, o ir spalvą, kiek pamenu, neblogai išlaiko. Tikrai daug geresnė patirtis (kad ir turinti minusų) nei su rožiniais plaukų dažais. 

Kaina: 6,49 € Save24

5. ESPRESSO violetinis dažomasis plaukų balzamas (200 ml)

Dažantys balzamai – Eurokos. Jie tinka ir tonuoti, palaikius porą minučių. Bet tinka ir plaukus dažyti (nubalintus) laikant ilgiau. Aš jau ne pirmą kartą ESPRESSO perku – violet spalvą – ir lieku patenkinta. Palaikius gerą pusvalandį galima ir ryškią violetinę išgauti. Aišku, kad jie laikosi kiek trupiau nei ilgalaikiai dažai, bet tikrai ne porą plovimų, pravaikštau iki kelių mėnesių. Esu pirkus (ir jau kokius tris ar keturis kartus) būtent violetinį. Man jis atrodo tikrai neblogas ir nedžiovina plaukų. Patogu naudoti su dozatoriumi tik sunkoka iškrapštyti, kai jau baiginėjasi. 

Kaina: šiuo metu nerandu Eurokos, nors jie šiaip jais prekiauja. Radau manokosmetika.lt , Be nuolaidos kaina apie 14 €, bet visada perku su nuolaida ir moku mokius 7-9 €.

6. NIDA plaukų kaukė su dilgelių ekstraktu (200 ml)

Detaliai aprašiau ŠTAI ČIA. Man pasirodė tikrai labai puiki ir efektyvi plaukų kaukė, sudėtis švelni ir paprasta, tikrai nėra blogas produktas, o labai nebrangus, tad rekomenduoju. 
Kaina: 2,99 € – Barbora.

7. GARNIER FRUCTIS aloe air-dry cream – plaukų kremas (400 ml)

Aprašiau ŠTAI ČIA. Labai patikęs ir itin ilgai tarnavęs plaukų kremas. Jo nereikia nuplauti, tinka lengvai formuojant ir džiovinant plaukus natūraliai, be džiovintuvo pagalbos. Itin malonaus aromato, lengvas, neapsunkina plaukų ir juos drėkina, be silikonų. Gaila, kad kažkaip nebeužmatau prekyboje, nes tikrai geras produktas už gerą kainą. 
Kaina: apie 8 €.

8. SCHAUMA beauty oil – plaukų aliejukas (50 ml)

Irgi neblogas – mano pažeistiems plaukams tiko, o ir sudėtis nustebino. Kaip už žemą kainą – tikrai neprastas. Tik netiks tiems, kurie vengia silikonų, nes čia jų tikrai yra. Apžvalgą rasite ČIA
Kaina: 4,99 €Drogas

9. The Ordinary plaukų serumas (60 ml)
(multi-peptide serum for hair density)

Irgi detaliai ŠTAI ČIA aprašytas. Tikrai patiko ir kartočiau, sudėtis labai gera. Itin lengvas ir neriebus. Ne tik dėl plaukų slinkimo, bet ir dėl skalpo problemų, pleiskanojimo ar niežulio labai verta pabandyti. 
Kaina: 17,90 € –  Deciem.
19,49 € –
Douglas. 
18,95 €Lookfantastic.

10. MARGARITA eco Beatos Virtuvė: rankų kremas
su alavijų geliu ir žaliosios arbatos aromatu (75 ml)

Šis rankų kremas man tikrai patiko – pakankamai lengvas, nėra per daug riebus, bet ir maloniai drėkina, maitina ir švelnina rankų odą. Nelieka nemalonaus riebumo ar plėvelės jausmo. Man labai patiko kvapas – žalios arbatos. Nors galbūt jis imponuos ne visiems, bet man labai įtiko. Sudėtis irgi puiki, tikrai vertas kainos, kuri nesikandžioja. Beje apie šį kremą šiek tiek rašiau ir instagram paskyroje. 
Kaina: 3,99 € Drogas. 

11. EO LABORATORIE STRANY AFRICA rankų kremas (30 ml)

Šiti nedidukai rankų kremai nėra patys pačiausi ar kažkuo ypatingi, bet patogūs keliaujant (ar tiesiog turint kuprinėje/rankinėje) ir savo funkciją atlieka. Nepasižymi jie nei dangiškais aromatais, nei kažkuo išskirtiniu, bet man patinka, nėra per riebūs, bet gerai padrėkina rankas ir praverčia. EO Laboratorie sudėtys tikrai geros, kainos žemos. Tai paprastas, bet tikrai nepasakyčiau, kad prastas rankų kremas. Dabar prie lovos kaip tik turiu tokį rudą “Brazil” – jie visi panašūs iš šios serijos, gal kiek aromatas ir augalų ekstraktai tik skiriasi. Sunaudoju nesikankindama. 
Kaina: 1,39 € Eurokos

12. EO LABORATORIE COFFEE & CHOCOLATE
veido ir kūno šveitiklis (40 g)

Dabar jį aptarsiu tik trumpai, nes planuoju paskirti atskirą įrašą, kur aptarsiu jį ir kitą gerokai brangesnį, bet labai panašų kavos šveitiklį. Man atrodo, kad tai labai paprastas, birus šveitiklis, kurį nesunku ir pačiam pasigaminti. Pas mane kasdien kavos aparatas prikaupia daug kavos tirščių, tad net nebūtų sunku. Bet apie tai vėliau. 

Šiaip jau man šveitiklis patiko – kavos kvapas man labai patinka, nėra nusaldintas ar sintetinis. Pakuotė nepatogi duše, aš susipyliau į kitą indelį. Kūno odą nušveičia maloniai, ji tampa glotni, nedirgino. Bet jokiu būdu nenaudočiau ir nerekomenduoju naudoti veido odai – kava yra per šiurkštus šveitiklis veido odai, galima jai daug žalos pridaryti. Kūno odai, kuri pas mane nėra nei sausa, nei jautri – tiko ir patiko. Bet veido odai – griežtai ne. 

Jei būtų brangus, per daug negirčiau, bet už tokią kainą – patiko. 
Kaina: 2,59 € Eurokos

13. NIDA skystasis muilas su gintaro ekstraktu (500 ml)

Nieko čia per daug neišgalvosi – skystas rankų muilas ir tiek. Aromatas nėra stiprus, neišsiskiriantis (spanguolinis man kiek labiau prie širdies). Labai paprastas, naudoti malonu, rankas plauna gerai, nepalieka plėvelės, putoja nei per daug, nei per mažai. Ar rankas sausina? Tik nuplovus viskas atrodo neblogai, bet vėliau iškart sausėja ir norisi rankų kremo. Bet, kai dažnai plauni rankas, tai neišvengiama. O ir reikia tų ploviklių, idant visas bakterijas ir potencialius virusus nuplautų…. Šiaip NIDOS muilai man patinka, dažnai juos perkam, bet norėčiau, kad kiek mažiau rankas sausintų, galbūt būtų daugiau drėkiklių. Bet nieko, ko rankų kremas nepataisytų. Ypač, kai asmeniškai neturiu itin sausos rankų odos, tik po dažno plovimo, indų mažgojimo ir panašių užsiėmimų man jos išsausėja. O ir kainos labai geros, lietuviškas produktas. Nieko įstabaus, bet savo funkciją atlieka. 
Kaina suu dozatoriumi: 1,69 € , papildas 1,40 € Barbora

14. LACALUT aktiv burnos skalavimo skystis (300 ml)

Ilgą laiką nenaudojau burnos skalavimo skysčių, kažkaip buvo problemų su dantimis ir odontologė patarė atsisakyti. Dabar po truputį bandau juos iš naujo prisijaukinti ir visai patinka, jei atrandu sau tinkamą. O tokia mano kelionė prasidėjo nuo to, kad buvo keli užsilikę iš seniau, bet nesugedę, burnos skalavimo skysčiai ir nusprendžiau juos pribaigti – beveik niekada neišmetu neišnaudotų produktų, nebent jie jau būtų sugedę. 

Tai šitas Lacalut ir buvo užsilikęs, tad paėmiau ir sunaudojau per kokį mėnesį tą likutį. Nieko super duper, bet visai patiko. Gaivos užteko, bet nebuvo per daug mentolio, kuris užtirpintų burną. Skiedžiau su vandeniu, tad nebuvo per aštrus. Dantims nepastebėjau jokio neigiamo poveikio (kartais nuo skysčių kaupiasi akmenys, nors paradoksalu, juk turėtų saugoti, bet priklauso nuo individualios situacijos). Nepulčiau dabar pirkti to paties, bet šiaip neblogas, nieko blogo apie jį irgi pasakyti negalėčiau, tradicinis, atrodo, kad neblogos sudėties, patikimo gamintojo. 
Kaina: 5,19 € EuroVaistinė

15. LUSH veido ir kūno odos kaukė – šveitiklis MAGNAMINTY (125 g)

Aprašyta ŠTAI ČIA. Viską detaliai rasite įraše, bet šiaip patinka man tokios šviežios LUSH kaukės, nors ir nerekomenduočiau jų jautriai odai ar linkusiems į alergijas. Bet riebiai odai – ši tikrai nebloga buvo. 
Kainos priklauso nuo valstybės, kurioje perkate, svyruoja maždaug 11-15 €. rėmuose. LUSH usaLUSH uk .

16. BANKA AGAFJI DEGTIARNAJA veido kaukė (100 ml)

“Valomoji veido kaukė papildyta beržų degutu giliai valo odą, atveria poras ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Veido kaukės sudėtyje yra 100 % natūralių veiklių medžiagų, kurios  ramina ir atgaivina sudirgusią odą. Beržų degutas padeda reguliuoti odos vandens bei riebalų balansą. Organinis šalavijo ekstraktas ir Altajaus medus tonizuoja odą ir didina jos elastingumą. Rapa druska atveria poras bei jas valo.”

Labai paprasta, pigi, bet nebloga kaukė riebesnei, probleminei odai. Nepasakyčiau, kad prastesnė už gerokai brangesnes. Turi savitą kvapą, pusiau degutinį, pusiau augalinį. Bet man netrukdė. Odos nedirgino. Jau ne pirmą kartą šią turėjau. Tik, deja, užsistovėjo, tai dar likutis buvo, bet jau sukietėjęs, tad metu lauk. Bet pirkčiau vėl, ypač turint omenyje tokią mažą kainą ir gerą kokybę. 

Kaina: 2,29 € Eurokos

17. GREEN FEEL’S intensyviai drėkinantis veido kremas “Tripple effect”
normaliai ir mišriai odai (50 ml)

Šį kremą aprašiau ČIA. Ir man jis tikrai patiko – lengvas, malonios ir neriebios konsistencijos, patogus dozatorius. Yra kvapiklių, bet aromatas gaivus, nekemša porų. Mano riebiai odai tiko ir patiko. Kaip už tokią kainą – man pasirodė labai neblogas, nors ir gana elementarus, bet savo funkciją atlieka, tinka po makiažu. 
Kaina: 6,89 € Eurokos.

18. UOGA UOGA pražydo alyvos veido kremas
riebiai, jautriai odai (30 ml)

Jei patinka alyvų aromatas – tai ir šio kremo patiks. Su aliejais, kiek kitokios konsistencijos nei esu pratusi, bet neblogas. Probleminės odos būklės neblogino, aš naudojau nakčiai. Tiko. Sudėtis gera ir saugi, tik yra kvapiklių, tad jautriai ir alergiškai odai su natūralia kosmetika visada patarčiau elgtis atsargiau. 
Kaina: apie 10  Douglas

19. DERMO FUTURE atkuriantis veido serumas su biotinu (20 ml)

Šiaip tikrai neblogas, bet man gal pasirodė, jog šiek tiek kemša poras. Bet tiksliai nežinau, gal ir į kitką oda sureagavo. Bet sausos odos savininkams labiau patiks, drėkina ir maitina, su nakvišų, makadamijų, abrikosų kauliukų aliejais. Jaunina, strangrina. Turint omenyje kainą – tikrai neblogi šie “Dermo Future” serumai. 
Kaina: 3,99  Camelia

20. THE ORDINARY Ascorbyl Glucoside 12% vitamino C serumas (30ml)

Plačiai apie šį serumą rašiau ČIA. Ir man jis net labai patiko – kolkas tikrai geriausias vitamino C serumas riebiai odai, kokį esu bandžius. Lengvas, stabilios vitamino C formos, nedirginantis odos, skaistinantis. 
Deciem –  12,90 €
Douglas14,49 €

21. THE ORDINARY Buffet peptidų serumas (30 ml)

Šitą jau porą kartų pirkau mamai, jai patiko. Turint omenyje gerą kainą – tikrai puikus dalykas brandesnei odai. Daug peptidų, be kvapiklių ir bereikalingų užpildų. Drėkina, stangrina, stiprina apsauginį odos barjerą. 
Kaina: 14,80 € Deciem

22. GREEN FEEL’S BB matte kremas (50 ml)

Jau senai šis BB kremas pas mane sėdėjo lentynoje ir dulkėjo – na, nepatiko jis man ir netiko. Mėgstu didesnį maskavimą, didesnį matiškumą ir kitokią konsistenciją. Ši blizgi, per klampi, tepiasi dėmėmis ir mano riebiai odai netiko visiškai. Nepirkčiau vėl. Esu kažkada ČIA aprašius. 
Kaina: 6,89 € Eurokos

23. MILANI easybrow tinted  fiber gel –
antakių tušas (soft brown)

Šitą antakių tušą tikrai sąžiningai išnaudojau – naudojau kasdien, kol išsibaigė ir jau nelabai ką tepė. Dekoratyvinės kosmetikos priemones retai pabaigiu (nebent kokius makiažo pagrindus) ligi pat galo, tad tikrai laimėjimas. Su skaidulom, kurios vizualiai tankina plaukelius. Lengvas fiksavimas, man patiko. Patogus šepetėlis, dažo irgi lengvai, atrodo gražiai. Naudojau po antakių pieštuko, bet turint natūraliai tamsesnius ir tankesnius antakius – galima ir vieną. 
Pirkau iš JAV, dabar jau matau tik amazon, bet yra kitas MILANI gelis antakiams. 
Kaina: 14,15 € Milani
Dar ir Loverte rasite šiek tiek MILANI asortimento. 

24. ALVERDE šešėlių bazė (3,5 ml)

Jau išmetu, nes pagedo. Nieko blogo, daugumai įtiks. Bet mano riebiems vokams šnipštas, nes man reikia didesnio fiksavimo ir išsilaikymo, o ne drėkinimo. Paprasta bazė, bet ne riebiems vokams. Pirkau Vokietijoje, DM parduotuvėje. 
Kaina: apie 3

25. ESSENCE I <3 stage šešėlių bazė (2 vnt.)

Jau irgi metu lauk, nes senokai turiu ir pagyveno. Kaip už tokią kainą – bazė nebloga, bet man irgi reikia daugiau riebiems vokams, daugiau matiškumo ir sebumo reguliavimo. Bet šiaip savo funkciją atlieka, tikrai geriau nei nieko. Ir geriau nei maskuoklis. 
Kaina: apie 3 Essence. 

26. NYX butter gloss lūpų blizgiai (2 vnt.)

Jau irgi pagedo. Apie visą krūvą NYX lūpų produktų rašiau ČIA. Metu lauk atspalvius “gelato” ir “sugar plum”, nes pasikeitė kvapas. Šiaip tai pigmentuoti ir tiršti blizgiai lūpoms – tikrai labai geri, kai norisi kažko būtent tokio. Sunkesnio, ilgiau išsilaikančio ir turinčio gausiau pigmentų. Po 7,99 € Douglas. Per nuolaidas tikrai ir pigiau rasite, atspalvių pasirinkimas labai didelis. 

Na, dar HUGO BOSS the scent  kvepalų mėginukas čia įsipaišė, tikrai patiko aromatas – gėlių, lengvas, bet tikrai skanus ir gaivus, labai moteriškas. Rasite Eurokos.  Išnaudojau ir keletą mėginukų, bet juos noriu atskiram įrašui palikti su apžvalgomis.

27. EVE vatos padeliai (120 vnt)

Ir dar vatos padeliai EVE – paprasti, bet neblogi ir tikrai reikalingi – 1,59 € Drogas

28. Garnier lakštinė kaukė HYALURON SHOT (33 g)

Tikrai išnaudojau ir šią kaukę šį mėnesį, bet greičiausiai užsimiršau ir išmečiau pakuotę. Apžvalgą rasite ČIA. Tikrai man labai patiko šios serijos lakštinės kaukės, švelnios sudėtys ir geras poveikis. 
Kaina: 3,50 € Eurokos

***

Tad tokie tie mano Gegužės mėnesio pabaigtukai – net keista, kad į vasarą jau atriedėjom. Labai greitai bėga laikas. 
Susumavau viską ir preliminarią šio mėnesio pabaigtų produktų vertę gavau apie 190 €. Tad net daugiau nei tikėjausi. Aišku, buvo keletas dalykų, kuriuos tiesiog atėjo laikas išleisti anapilin, bet daugumą tikrai išnaudojau iki pat galo. Užsispyriau ir nepradėjau naujų pakuočių šitų nebaigus. Aišku, pirkinių dabar irgi labai daug. Bet ir nemažai produktų iškeliauja, o tai mane džiugina. 

Tikiuosi, kad ne tik man, bet ir Jums mano pabaigtukų išklotinės ir apžvalgos būna naudingos. Be to, visas pakuotes išplaunu ir išrūšiuoju – bent jau tiek, kaip kosmetikos mylėtoja, padaryti tikrai galiu. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *