Kaukės,  Veido odos priežiūra

“Garnier” lakštinė kaukė VITAMIN C SHOT, kurią susimaišai pats! (ir kodėl taip geriau – apžvalga)

Lakštinės kaukės tikrai labai išpopuliarėjo – atėjo iš Azijos ir vakariečiams taip pat labai patiko. Jau ir taip naudojam serumus, mokam sluoksniuoti priemones. O ir norim strangrios, padrėkintos ir švytinčios odos. Tam lakštinės kaukės labai tinka – leidžiam odai sugerti kuo daugiau šlapio serumo. Bemiegės nakties kaip nebūta. Na, bent jau jos ženklų veide. Jei pasiseka

Na, ir rinka didžiulė. Jei užsimanai kokios nors lakštinės kaukės – užėjęs į “Drogą” (ar kokią kitą kosmetikos parduotuvę) tikrai suksi galvą, kurią čia paimti. Vienos pigios, kitos brangios. Vienos žada daug, kitų pakuotė žaisminga. Pasimesti lengva. Kaip ir sunku darosi kompanijoms išsiskirti, pasiūlyti kažką naujo. Net ir mokant skaityti sudėtis išsirinkti nėra taip jau paprasta. 

Tad GARNIER žengė gana suprantamą žingsnį – sugalvojo kažką truputį naujo. Nenoriu priskirti jiems laurų, nežinau, labai gali būti, kad pati idėja – atskirai įdėti serumą ir pačią servetėlę/pluoštinį audinį – yra kitų, gal irgi Korėjiečių, bet pati pirmą kartą mačiau tokį lakštinės kaukės variantą. Na, ir, žinoma, susidomėjau. Kaina prieinama, idėja įdomi – vis norisi kažką naujo išmėginti. Yra du variantai, viena su hialurono rūgštimi, kita su vitaminu C. Abi drėkina, šiek tiek ingridientai skiriasi, bet nelabai ženkliai. Nusipirkau abi. Bet šiandien aptarsiu VITAMIN C SHOT fresh-mix tissue mask

Kiekis – 33 g, serumo tikrai daug, kaip nediduko butelaičio. Aišku, tada ir susimąstau, ar ne geriau būtų tiesiog serumą pirkti? Panašios sudėties tikrai galima rasti nebrangių. Galima gausiai naudoti – bus realiai tas pats, tik ilgiau užteks, bus patogiau ir tvariau. Pati tai suprantu, bet tos lakštinės kaukės šiek tiek mados ir marketingo duetas. Supranti, bet visai norisi. Viskas patiekta ant lėkštutės, jausmas geras. Bet vis tik tai vienkartinis dalykas, gaila tiek plastiko, kad ir į perdirbimo, konteinerį taip greitai paleisti. Bet patys kalti, kad perkam ir rinką palaikom, pati sau prieštarauju.  Tai tiesiog verta tai prisiminti. 

Kaina – 3,50 €. O per nuolaidas ir pigiau gausit. Sakyčiau, kad nebloga kaina, jei produktas pasirodys neblogas. 
Rasite Eurokos, Drogas ir kt. 

Aprašymas: “Sauso dumblių audinio lakštinė veido kaukė su vitaminu C. Speciali kaukės medžiagos struktūra primena želę, kuri uždėjus ant veido priglunda prie odos, o naudingosios medžiagos giliai prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius. Vitaminas C energizuoja, skaistina ir drėkina veido odą. Reguliariai naudojant kaukę sulyginamas veido spalvos tonas, oda tampa skaistesnė, lygesnė ir įgavusi spindesio.”

Pliusas toks – bent jau pati kaukė natūraliai suyranti, ne papildomas plastikas. Na, neatsveria pačios pakuotės, bet šioks toks šviesos šuorelis tunelio gale. 

O pačią kaukę naudoti ir įdomu ir paprasta. Galite garnier video pasižiūrėti. Nemanykite, kad reikės pačiam terliotis – imti bliuduką, pilti skystį, merkti servetėlę… būtų teplionės ir darbo daugiau nei dauguma nori. Todėl smagu tai, kad tikrai nesunkiai man pasisekė laikantis instrukcijų sumaišyti abi kaukės dalis. Yra vertikalios linijos, kuriomis sekant reikia pakuotę sulenkti į tris dalis ir paspausti – skystis pradeda tekėti link audinio. Ir viskas – greitai visas serumas subėga link jo ir turime prisigėrusią servetėlę. Procesas tikrai greitas ir paprastas. 

Kodėl tokia inovacija prasminga? 

Gali būti, kad galvojat, kad kokio velnio to reikia, paprasta ir įprasta, iškart skystyje panardinta kaukė daug geriau. Bet aš pasidalinsiu savo mintimis, kodėl toks variantas man tikrai pasirodė patrauklesnis

Ogi todėl, kad medžiaga, kuri visą laiką mirksta skystyje, drėgnoje terpėje juk labai lengvai gali sugesti, supelyti, kaupti bakterijas (oi, joms tokia terpė labai patinka). Tad lakštinėse kaukėse rasite gana aršių ir didelės koncentracijos konservantų, kurie padeda tai šlapiai medžiagėlei išlikti sveikai ir pasiruošusiai naudojimui. O tie konservantai gali dirginti, alergizuoti odą – žinoma, ne kiekvienam, bet vis tik nėra odai patys geriausi ingridientai. Dažnai dėl šios priežasties labiau rekomenduojamos ne medžiaginės, o celiuliozinės kaukės (toks lyg gelis, kaip paakių padeliuose ir pan), bet jos ženkliai brangesnės. 

O ir pati kaukės medžiaga negali būti tirpi vandenyje ir greitai suyranti, natūralaus pluošto, nes tame skystyje sunyktų… esu bandžius bambuko pluošto lakštinių kaukių, kurios suyrančios, visai neblogai, bet audinys gana storas ir šiurštus, tikrai nebuvo tobulas veido odai, sunkiau prisitaikantis. 

Tad mano dėmesį patraukė mintis, kad medžiaga nėra ilgam panardinama į skystį – tik prieš naudojimą. Tai reiškia, kad serumas gali būti švelnesnis, neturėti tiek daug konservantų. O ir medžiaga neturi tokia atspari ir neyranti būti. Šviežiai susimaišai kaukę – drėgnos terpės nereikia šitaip saugoti! Ir susimaišyti kaukę rekomenduojama tik prieš naudojimą – o ne nusipirkus, suspaudžius ir sumaišius, bet pakuotę po mėnesio pravėrus (visko būna). 

SUDĖTIS: 

Aqua / Water
Glycerin – drėkiklis. 
Propanediol – tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, drėkiklis. Jis itin naudingas priemonėse su dideliu kiekiu aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, vitaminais ar rūgštimis, nes skatina jų patekimą į odą.
Betaine – antistatikas,klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja odą ir plaukus.
Peg-40 Hydrogenated Castor Oil – hidrogenizuotas ricinos aliejus – emulsiklis, tirpiklis, kvepalų ingredientas, skatina kitų medžiagų patekimą į odą. 
Sodium Citrate – reguliuoja pH, chelatorius, antioksidantas.
Sodium Hyaluronate – hialurono rūgštis, identiškas odai drėkiklis. 
Algin – Rudieji dumbliai – antioksidantas, minkštiklis, tirštiklis, kvepalų ingredientas, gali kimšti poras ir dirginti. 
Ascorbyl glucosidevitamino C forma, antioksidantas, šviesina odą
Hydroxyacetophenone – antioksidantas. 
Hydroxyethylcellulose – rišiklis, tirštiklis, emulsijos stabilizatorius, sudaro plėvelę.
Citric Acid – reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis. 
Ci 19140 /Yellow (dažiklis)
Parfum / Fragrance.

Na, ir tikrai galiu pasidalinti, kad sudėtis nebloga. Labai dažnai lakštinėse kaukėse aukštai būna įsitaisęs fenoksitienolis ar koks kitas aršus konservantas (dėl anksčiau minėtų priežasčių), o čia nieko panašaus nėra. Paskutiniai ingridientai – kvapiklis ir dažiklis gali dirginti ir erzinti odą, bet džiaugiuosi, kad jie paskutiniai. be dažiklio tikrai apsieičiau, bet abiejų ingridientų tikrai endaug – serumas turi vos matomą atspalvį, tikrai neryškų. O ir kvapiklis nėra stiprus, vos jaučiamas, apelsininis aromatas, kuris neerzina. Tai džiugino. O visi kiti ingridientai daugmaž saugūs ir daugumai turėtų bėdų nekelti. 

Kaukė vandens pagrindu, su įprastais drėkikliais. Drėkins odą, taip pat yra medžiagų, kurios padeda aktyviems ingridientams geriau įsiskverbti į odą – kai yra konservantų ir nelabai naudingų odai medžiagų, tai gali būti minusas, bet saugesnėse sudėtyse – dar ir koks pliusas. Yra hialurono rūgšties ir vitamino C – abiejų idealiu atveju turėtų būti daugiau, aukštesnė koncentracija, bet vis tik dar jie nėra dvidešimtos medžiagos sąraše, tad kaip iš tokios kaukės už nedidelę kainą – net labai neblogai. Tikrai vertinčiau teigiamai. 

Toji medžiagėlė tikrai labai švelni, gana plona, lengva naudoti ir prispausti prie veido. Na, veido formos mūsų visų skirtingos, tad aišku, kad nebus visiems tobula, bet man šita visai tiko, nebuvo nepatogu, išbuvau net ilgiau nei rekomenduojama. Ir man patiko tai, kad visai nedirgino odos, o su lakštinėmis kaukėmis man visko pasitaiko. 

Jausmas po naudojimo buvo geras – paskaistėjusi, sudrėkinta oda. Nieko kardinalaus po vieno panaudojimo (o to ir tikrai nereiktų tikėtis), bet neblogai, patiko. 

To serumo (skysčio) tikrai daug ir net daugiau nei reikia – ir kaklą, ir dekoltė sritį ištepkit. Aš perteklių į buteliuką susipyliau, panaudosiu dar kartą greitu metu (turi kapsulinių sausų veido servetėlių arba tiesiog kaip seruminę kaukę). 

Prieš naudojant būtinai išsiplaukite rankas ir su prausikliu švariai nuprauskite veido odą. Oda neturi būti visiškai sausa, bet ir ne su tekančiais lašais per kaktą. Palaikykit bent penkioliką minučių. Nuėmus aš veidą lengvai nuprausiu vandeniu, kiti to nedaro – kiekvieno pasirinkimas. Serumas turi šiek tiek lipnumo, tad man tiesiog taip maloniau. 

Įspūdis neblogas, kartočiau 🙂 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *