Kaukės,  Veido odos priežiūra

“Garnier” lakštinė kaukė HYALURON SHOT, kurią susimaišai pats! (fresh-mix tissue mask – apžvalga)

Neseniai plačiai aptariau GARNIER lakštinę kaukę su vitaminu C (įrašą rasite ČIA), ten pristačiau ir tai, kodėl toji kaukė kitokia – serumas atskirtas nuo servetėlės ir abu komponentai sumaišomi tik prieš naudojant. Ir iš tikro, be didelių terlionių, tiesiog sulankstant ir paspaudžiant pakuotę. Serumas tokiu būdu gali būti švelnesnės sudėties. Ir toji vitamin C shot lakštinė kaukė man tikrai patiko, nustebino nebloga sudėtis ir tiesiog tiko mano odai. 

Tad dabar, pratęsdama šį pokalbį, noriu apžvelgti ir seserinę GARNIER lakštinę kaukę su hialurono rūgštimi (Hyaluron Shot). Apie puikų, odai identišką, drėgmę sulaikantį drėkiklį – hialurono rūgštį – esame ne kartą kalbėję, tad šį kartą per daug nesiplėsiu, ypač turėdama omenyje, jog tai visiškas hit’as, besipuikuojantis ant daugybės produktų parduotuvių lentynose. Tai juk išties paprastas, geras ir švelnus drėkiklis, kurį toleruoja dauguma odos tipų. Rūgšties termino nereiktų išsigąsti – tiesiog prisiminkite, kad tai drėkiklis. 

Aprašoma šitaip:

“Atraskite naujos kartos lakštines veido kaukes iš GARNIER! Sauso dumblų audinio servetėlė, sudrėkinta pakuotėje esančios esencijos su hialurono rūgštimi, tampa želė tekstūros servetėline kauke, kuri padengia veidą tarsi antra oda ir suteikia gilaus drėkinimo ir komforto pojūtį. Dozė drėkinamosios esencijos su hialurono rūgštimi yra šviežiai išsaugoma iki panaudojimo. Revoliucinė sauso dumblių audinio servetėlinė kaukė su šviežiai išsaugoma hialurono rūgšties doze atitinka vieną buteliuką serumo, užtepto ant jūsų odos.”

33 g – 3,50 € Eurokos

Kaip ir sakiau – viskas labai paprasta. Sulankstai pakuotę į tris lygias dalis (pagal punktyrines linijas) ir viduje prasiduria skilutės, leidžiančios serumui patekti į servetėlės būstą. Taip per kokias dešimtį sekundžių kaukė tampa paruošta naudojimui ir šviežiai sumaišyta, tikrai proceso neprailgina, naudoti labai patogu. 

Serumo tikrai daug, užtenka ir kaklui, ir rankoms, ir dekoltė sričiai ištepti. Servetėlė staigiai permirksta ir tampa tikrai tartum gelinė, labai plona ir švelni, glotnaus audinio, lengvai prilimpa prie odos. Man patiko jos tekstūra, prisitaikė prie veido pakankamai neblogai, netrukdė skaityti ar dirbti, būnant su kauke. 

Pats serumas skaidrus, gal šiek tiek melsvumo turi. Vos vos lipšnus, bet ne per daug, vitamino C kaukė buvo lipnesnė. Nėra tirštas, lengvai pasiskirsto. Man labai patiko tai, kad nėra stipraus kvapo – kvapiklio šiek tiek yra, bet nesijaučia jokio stipraus kvepalų aromato, tad tai tiesiog puiku. Mano odos visiškai nedirgino, o su lakštinėmis kaukėmis neretai jaučiuosi nemaloniai ir oda sudirgsta. Su šiomis tikrai neblogai sekėsi, be didelių kančių prabuvau pusvalandį su kauke. Oda buvo sudrėkinta, atgaivinta. Nieko verto aukso medalio, bet tiesiog gaivesnė, drėgnesnė oda. 

Kaukę naudokite ant švarios, prausikliu nupraustos odos. O po jos naudojimo (serumo nereikia nuplauti, aš mėgstu šiek tiek vandeniu nuplauti, bet čia mano preferencija, tai tikrai nebūtina) būtinai naudokite veido kremą, kuris užrakintų drėgmę odoje. Paradoksalu, bet jei po lakštinės kaukės ar hialurono serumo nenaudosite kremo, oda gali dar labiau išsausėti. Tad būtinai naudokite kokį nors mėgstamą, kad ir labai paprastą, veido kremą. 

Sudėtis:

Aqua / Water – vanduo. 
Glycerin – drėkiklis. 
Propanediol tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, drėkiklis. Jis itin naudingas priemonėse su dideliu kiekiu aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, vitaminais ar rūgštimis, nes skatina jų patekimą į odą.
Betaine – antistatikas,klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja odą ir plaukus.

Peg-40 Hydrogenated Castor Oil – hidrogenizuotas ricinos aliejus – emulsiklis, tirpiklis, kvepalų ingredientas, skatina kitų medžiagų patekimą į odą. 
Sodium Citrate – reguliuoja pH, chelatorius, antioksidantas.
Sodium Hyaluronate – hialurono rūgštis, identiškas odai drėkiklis. 
Algin – Rudieji dumbliai – antioksidantas, minkštiklis, tirštiklis, kvepalų ingredientas, gali kimšti poras ir dirginti. . 
Hydroxyacetophenone – antioksidantas.. 
Hydroxyethylcelluloserišiklis, tirštiklis, emulsijos stabilizatorius, sudaro plėvelę.
Citric Acid – reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis. . 
Ci 42090 / Blue 1 (dažiklis)
Parfum / Fragrance

Ką galiu pasakyti, tai, kad sudėtis identiška vitamino C kaukei, tik šioje nėra askorbo rūgšties (vitamino C). Tad toji net turtingesnė dėl šio ingridiento, hialurono rūgšties abejose (bent pagal sudėtį) yra tiek pat. Nebent turite jautresnę odą vitaminui C , tuomet galima rinktis ir šią. Bet jos tikrai labai labai panašios ir didelių skirtumų tarp jų neįžvelgiu. 

Galbūt norėtųsi, kad pačio hialurono būtų daugiau, bet tiesiog neaišku, kiek gi čia jo yra. Nėra jis ir pačiame ingridientų gale, tad galimas daiktas, kad ir pakankamai. Tiesiog negalime žinoti, kai procentas nėra įvardintas, todėl telieka pagūžčioti pečiais. 
Šiaip jau sudėtis tikrai švelni ir saugi. Galiu prikibti tik prie mėlyno dažiklio ir kvapiklio – jų nėra daug (tą galima nuspręsti ir iš to, kad serumas neturi ryškaus atspalvio ir kvapo), bet geriausia, jei visai nebūtų. Vis tik per daug nekritikuočiau, nes tikrai nepadauginta, odos neturėtų erzinti. 

Naudojami labai paprasti, bet neblogi drėkikliai. Ir medžiagos, kurios padeda kitiems ingridientams giliau įsiskverbti į odą. Jei sudėtis prasta – tos medžiagos daro daugiau žalos, bet jei gera – tuomet yra naudingos. Šiuo atveju tikiu, kad jos padeda drėkikliams efektyviau veikti, drėkinti odą. Sudėtis mane džiugina, ypač kaip iš tokios kompanijos kaip Garnier, kuri nelabai pasižymi švelniomis ir puikiomis sudėtimis, o ir siūlo nedidelę kainą. 

Manau, kad tai labai nebloga, elementari lakštinė veido kaukė, kuri maloniai atvėsins, padrėkins ir paputlins, skaistins veido odą. Nėra joje nieko stebuklingo, bet savo funkciją atlieka. Turint omenyje tikrai prieinamą kainą – galiu drąsiai rekomenduoti. Lyginant su kitomis lakštinėmis kaukėmis, kurių dabar apstu, šios tikrai vertos dėmesio dėl saugių sudėčių. O ir servetėlės augalinio pagrindo, iš dumblių. 

PS:. Lietuvoje dar nemačiau, bet radau internete dar ir rožinę kaukę su AHA rūgštimis iš šios serijos, labai norėčiau išbandyti, tikiuosi, kad ir į mūsų lentynas atkeliaus. 

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *