eurokos, grozio, kalendorius, 2020
Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

EUROKOS kosmetikos grožio Adventinis kalendorius 2020 (didžiausias nusivylimas)

EUROKOS Advento grožio kalendorius

Tai bus jau trečias mano turėtas EUROKOS Kalėdinis – Adventinis grožio kalendorius. Greičiausiai nesuklysiu, kad tiek jų ir yra buvę – tad perku nuo pat pradžių. Juose būna ir geresnių, ir prastesnių produktų. Galite pasižvalgyti po apžvalgas: EUROKOS 2018 kalendorius, EUROKOS 2019 kalendorius.

Apie 2020 metų Adventinius grožio kalendorius rasite ir šias apžvalgas: ASOS 12 dienų kalendorius, RITUALS kosmetikos kalendorius.

Šiemet kaina kaip pernai – 34,90 €, iš viso 25 langeliai, rasite, aišku, EUROKOS.

Pernai kalendorius kainavo 35 €, bendra viduje esančių produktų vertė siekė 75 €.
O 2018 metais kalendorius kainavo 25 €, o produktų vertė apie 65 €.
Žiūrėsime, kokia vertė bus šių metų kalendoriaus.

Dizainas ir pakuotė

Pigesniam Adventiniam kalendoriui tai atleistina labiau nei prabangiems prekės ženklams, bet tas tradicinis Adventinio kalendoriaus įpakavimas su atidaromais langeliais tikrai nėra geriausias variantas. Gal ir smagu, bet pati dėžė užima labai daug vietos, o ir labai nedraugiškas gamtai sprendimas – tokią sunku panaudoti iš naujo ir labai gaila, kai tiek plastiko ne nuo produktų, o nuo pačių pakuočių iškeliauja į konteinerius.

Man daug labiau patinka ASOS sumanymas su daugkartine dėže ir perdirbamomis dėžutėmis arba kitų kosmetikos gamintojų sprendimas investuoti į gražią dėžę su stalčiukais, kurią galėsi pasilikti. Tų galimybių tikrai yra. Dar man labai nepatiko, kad nėra jokios rankenos – pasiėmiau parduotuvėje pirktą internetu kalendorių ir nebuvo kaip jo panešti, teko tikrai nepatogiai su juo keliauti. Kiti kalendoriai kaip RITUALS ar KIEHLS turėjo rankeną, už kurios patogu būtų neštis. Kai gabaritai tokie nekompaktiški, tikrai nepagalvota apie vartotoją.

eurokos, grozio, kalendorius, 2020

Dar vienas dalykas – visas kalendorius papildomai apviniotas apsaugine plastikine plėvele. Kaip ir suprantamas sprendimas, bet irgi labai didelė krūva papildomo plastiko gaunasi. Jei jau pačios kosmetikos priemonės nėra pačios žaliausios, tai bent ant pakuotės gal pataupytumėme? Ant pačių paprasčiausių detalių. Juk žalumas dabar ant bangos – gal bent dėl to pasiklausykime?

Pats dizainas kaip ir abu praėjusius kartus – skonio reikalas, bet nėra ypatingas. Kartais nereikia daug, kad vaizdas būtų geras, suteiktų jaukumo. EUROKOS dizainai, deja, atrodo pigiai. O gražų dizainą gali turėti tikrai ne tik prabangūs prekiniai ženklai – nereikia didelių kaspinų, 5D sprendimų, idant vaizdas džiugintų. Bet, deja, jis pakankamai banalus ir netraukiantis akies. Bent jau Kalėdiškas. Žinoma, tai mano asmeninė nuomonė ir tokiems dalykams, kaip pakuotės dizainas, galime kelti labai skirtingus reikalavimus, o ir tai nėra pats svarbiausias dalykas.

O kas viduje? 

Iškart galiu pakviesti mėgstančius VIDEO formatą į instagram paskyrą, kur pasidalinau unboxing procesu ir parodžiau visus produktus – iki Kalėdų šiuos vaizdelius rasite sudėtus į highlight’us. Ten negailėjau ir tiesiog kritikos, ir vizualiai parodžiau, kiek produktų kartojasi – tikrai kviečiu prieš perkant pasižiūrėti. O apie tai galite skaityti ir toliau:

Kvepalai (4)

Viduje randame iš viso keturis kvepalus/parfumuotus vandenis. Galiu pasidžiaugti, kad nei vienas kvapas man nepasirodė šleikštus, visi tokie, kokius naudočiau ir sunaudočiau, nieko erzinančio. Dauguma pritaikyti mėgstančioms saldesnius gėlių, tropikų ir trupučio citrusų aromatus.

VINCE CAMUTO „AMORE“ rutuliniai moterų kvepalai (6 ml)

100 ml – 69,90 € EUROKOS
6ml – apie 5 €
Kvapas saldžių gėlių su citrusais. Pernai gavom tokius pačius tik FIORE – šiek tiek kitų natų aromatas.

SOFIA VERGARA „LOST IN PARADISE“ rutuliniai moterų kvepalai (10 ml)

30 ml -32,90 € EUROKOS. Mano gauto kiekis vertas 11 €. Saldus gėlių ir tropinių vaisių aromatas. Patogu, kad galas su metaliniu rutuliuku, kuriuo patogu riešus tepti.

PEPE JEANS „CELEBRATE“ rutulinis parfumuotas moterų vanduo (10 ml)

Gal ir nevisai mano kvapas, bet gal tiesiog vakariniai, kiek aštresni, turi alkoholio prieskonį. Tiesa, ir rašo, kad turi degtinės prieskonį, kas keistoka. 50 ml – 32,90 € EUROKOS, mano gautas kiekis vertas apie 7 €.

WOMEN’SECRET „ROSE SEDUCTION“ parfumuotas moterų vanduo (10 ml)

Parfumuotas vanduo, turintys savyje blizgučių – atrodo labai gražiai. Gėlių aromatas, 100 ml – 24,90 € EUROKOS. Mano gautas kiekis vertas 3 € .

eurokos, kvepalai, parfumuoti vandenys, camuto, vergara, womensecret

Plaukų priežiūros produktai (5)

CAMELEO „SILK HAIR“ plaukų šilkas (55 ml)

Rasite ČIA3,85 €. Kaip tik dabar esu įpusėjusi vieną tokį buteliuką – na, jausmas neblogas, bet tai trumpalaikis efektas, nes priemonė pilna silikonų. Tai turi keletą pliusų, plaukams vizualiai padeda, bet ilgalaikės naudos nelabai bus. Užtat labai nuvylė tai, kad šį produktą gavom ir pernai – negi negalima buvo kokio kitokio, kad ir panašaus produkto plaukams įdėti?

EO LABORATORIE „UKREPLIAJUŠČIJ“ plaukų balzamas (50 ml)
EO LABORATORIE „UKREPLIAJUŠČIJ“ plaukų šampūnas (50 ml)

Lygiai tą patį gavome pernai – ši stiprinamoji serija daug kam netiko, aš dar nemėginau, bet pats faktas, kad identiškus produktus įdėjo ir į šių metų kalendorių – labai liūdina. Verti gal 2 €. EUROKOS

GLISS KUR „ULTIMATE REPAIR“ plaukų kaukė (50 ml)

Paprasta, kelioninė plaukų kaukė. Su arganų aliejumi, keratinu. Lygiai, kaip ir su silikonais. Labai paprastas, praverčiantis, bet niekuo neypatingas produktas. Kiekis irgi itin nedidelis. Vertas tikrai iki 1,5 €.

KINSTYLE „POTION“ plaukų kremas (30 ml)

Nenaudotas ir nebandytas produktas – sudėtis atrodo neblogai. Tai plaukų kremas, antro lygio, vidutinės, fiksacijos, maitinantis, su arganų ir makadamijų aliejumi. Pagal kiekį kaina būtų apie 2,5 €. EUROKOS

Kūno odos priežiūros produktai (2)

COTTAGE „VANILLA“ dušo želė (50 ml)

Mažytė dušo želė – pienelis – pernai gavome karamelinę, jos kvapas man labai patiko. Aišku, tai labai nebrangus produktas, tad galėjo kiekis būti didesnis. Bet panaudosim, pabandysim. Tiks į kelionę pasiimti. Kaina – 1,75 €, EUROKOS.

NIVEA „ELIXIR MILD“ purškiamasis moterų dezodorantas (35 ml)

Pilno dydžio tikrai galėjo nepagailėti, bet vis kažkiek kitoks produktas.
150 ml – 3,95 € EUROKOS. Toks kiekis bus vertas apie 1 €.

Priemonės į vonią (2)

STRAWBERRY vonios aromatinė priemonė

Širdies formos burbulas į vonią – kvepia braškėmis. Smagu, kad bent nesuskilęs, neaptrupėjęs. Kvapas gal šiek tiek sintetinis, bet dar pakankamai malonus, saldus. Panaudosiu. EUROKOS1,99 €

DRESDNER ESSENZ „SWEET SURPRISE“ vonios druska (40 g)

Vonios perlai – kvepia saldžiais zefyrais. Vienam ar dviem kartam. Sunaudosiu tikrai, verti 2 €. Nieko ypatingo, bet vis tik Kalėdinė tema – nieko blogo.

Rankų kremai (3)

BISOU „IDEAL NUTRITION“ rankų kremas (35 ml)

Vaisinis, tropikų kvapo rankų kremas. Kaina 1,29 €, EUROKOS

VANDINI „HYDRO“ rankų kremas (30 ml)

Pernai tokį patį, tik su violetiniais žiedais, gavome kalendoriuje. Liūdina, kad dar vienas itin panašus produktas nei pernai. Nieko blogo – rankų kremas ir tiek, 1,55 €. EUROKOS

EVELINE „BANANA CARE“ rankų balzamas (50 ml)

Bananinis, paprastas, bet tikrai sunaudojamas, naujesnė kolekcija. Bet tikrai būtų ir vieno rankų kremo pakakę – kam dėti du? 1,79 € EUROKOS

eurokos, ranku kremas

Lūpų produktai (4)

2K BEAUTY BASICS „RASPBERRY SMOOTHIE“ lūpų balzamas (5,2 g)

Rožinis peledžiukas – saldaus avietinio kvapo. Mielas, žaismingas, bet kiek vaikiškas įpakavimas – labiau žaisliukas nei būtų kokybiškas lūpų balzamas. Nieko blogo, bet ne kiekvienam patiks. Kaina – 3,39 €. EUROKOS.

GENTLY SCENTED „FRUIT PUNCH“ lūpų balzamas (6 g)

Dar vienas žaisliuko tipo balzamas – bent jau šis Kalėdiškas. Bet kam tokiame kalendoriuje net du tokie produktai??? 3,39 €.

IDC INSTITUTE „COLLAGEN“ lūpų kaukė (8 g)

Hidrogelinė lūpų kaukė su kolagenu. Na, serumas kiek padrėkins lūpas ir tiek, nieko ypatingesnio. Aš tokių lūpų kaukių nelabai mėgstu, nes jos dažnai sudirgina odą aplink lūpas ir man netinka, geriau renkuosi lūpų šveitiklį ir gerą balzamą. Verta 1,29 €, EUROKOS

CAFE MIMI „COFFEE“ lūpų šveitiklis (15 ml)

Bent šiuo šveitikliu visai džiaugiuosi – nieko labai ypatingo, bet tikrai panaudosiu, kažkas įdomesnio, o ir kvepia kaip pieniška tirpi kava. 2,99 € EUROKOS

Veido kaukės (3)

EVELINE „GLITTER“ veido kaukė (10 ml)

Veido kaukė su blizgučiais – na, dėl to man gaila, nes tai plastikiniai blizgučiai, už kuriuos aplinka tikrai nepadėkos. Gal ir gražu, bet labai bereikalinga. Sudėtyje yrad drėkiklių, keli skaistinantys ekstraktai, bet ir parfumai, dažikliai – ne jautriai odai. Vienam kartui, nuplaunama, verta apie 1 €.

L’ACTION „DETOXIFYING“ valomoji veido kaukė (15 g)
L’ACTION „VITAL HYDRATION“ drėkinamoji veido kaukė (15 g)

Viena su moliu ir citrusais, kita labiau drėkinanti. Sudėtys nelabai ypatingos – yra ir gerų, ir mažiau gerų ingredientų. Išbandysiu, bet dviejų irgi tikrai nereikėjo. Vertos po 1,5 €.

Veido odos priemonė (1)  ir prietaisas (1)

CAFE MIMI „SIJANIJIE KOŽI“ veido purškiklis (50 ml)

Kažkas bent jau kitokio – drėkinantis, gaivinantis veido purškiklis. Vasarą gaivins, turi keletą drėkiklių, kokosų vandenį. Sausesnei odai tiks fiksuojant makiažą. Vertas bus apie 1,5 €.

QVS pincetas

Pincetas – EUROKOS 2,29 €. Gal daug ką nuvils, bet toks praktiškas įnagis mane labiau džiugina nei kokia kaukė su blizgučiais. Turėsiu pakaitinį, įsimesiu į kosmetinę, pinceto man nuolat prireikia, o kai reikia – kaip tyčia nerandi, todėl turiu jų ne vieną. Bus į kolekciją, prasivers.

Labiausiai nuviliantis Advento kalendorius

Bendra vertė apie  62 €  ir tai labai labai nuvilia. Iš tiesų, prisipažinsiu, kad tai labiausiai nuvylęs Advento – grožio kalendorius. Nevertas dėmesio ir turinys vienodas, visiškai nėra įvairovės, daugybė produktų kartojasi nuo pernai. Tiek vertę, tiek patį kalendorių gelbėja kvepalai – o visa kita atrodo labai prastai. Dekoratyvinės kosmetikos visai nėra. Kaip ir nėra nieko iš Lietuviškos kosmetikos, mažai veido priežiūros produktų apskritai… Nieko neįtraukta iš Korėjietiškos kosmetikos asortimento.

Potencialas tikrai buvo, EUROKOS asortimente yra daug nebrangios, bet tikrai neblogos ir įdomios kosmetikos. Už tokią kainą kalendorių galima buvo sukurti daug kokybiškesnį ar bent pasistengti, kad produktai nesikartotų – trys rankų kremai, du beveik vienodi vaikiški lūpų balzamai? Tas pats plaukų silikoninis šilkas ir EO lab mini šampūniukas su kondicionieriumi nei pernai? Kas galėjo pamanyti, kad tai gera idėja?

Atmetus kvepalus, daugybė beverčių produktų – tokių, kurie dažnai nukainoti nekainuoja nei euro. Panašu, kad įdėjo daug neišpirktų produktų, o tai yra labai nesąžininga. Pasižiūrėjus į produktų sąrašą kiek nusivyliau, bet nusipirkau vardan apžvalgos – bet išpakavus nusivilimas tik padidėjo.

Kai kalendorių pasiūla tokia didelė – tikrai nerekomenduoju rinktis šio. Tokio kalendoriaus kaina turėtų būti iki 20 €. Ir tai, nuviltų besikartojantys produktai ir jokios bendros idėjos. Labai norėčiau, kad tai būtų signalas gamintojams, kad taip kurti produkcijos negalima ir reiktų labiau galvoti apie klientus ir siūlyti kokybiškus sprendimus. Ypač toks kalendorius nuliūdins visus, įskaitant mane, kas pernai irgi įsigijo EUROKOS kalendorių…

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *