Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Essence” šešėlių ir veido paletės “Crystal Power” (verti dėmesio kristalai)

Pamačiau, kad “Essence” naujas paletes išleido. Pagalvojau, kad gražios. Buvo nuolaidėlė, tai užsisakiau. Pagalvojau, kad įdomu bus apžvelgti, atrodo neblogai. Bet, prisipažinsiu, tikrai nesitikėjau, kad būsiu taip maloniai nustebinta. Iš tikro, “Essence” šešėlių būna visokių – ir labai gerų, ir labai prastų – bet formulė tikrai tobulėja. O kainos išlieka nedidelės.

Šiandien pakalbėkime apie jų “Crystal Power” šešėlių ir veido paletes. Rasite “Drogas”, “Eurokos”. Abiejų kaina – po 6,69 €.

Šešėlių paletė

Nagi nagi, juk tikrai graži. Dar ir neblogas veidrodis viduje. O ir atspalviai turi pavadinimus – man visada tokie supersonalizuoti akcentai labai patinka.

Tokia paletė patiks mėgstantiems žemiškus tonus – šiltokus, molio, vandens ir rudenėjančios žolės atspalviai, dar truputis snieguotų eglės viršūnių…

Paletėje – devyni šešėliai. Iš viso paletėje 13,5 g produkto, tad kiekvienas atspalvis po 1,5 g. Ir kiekvieno kaina gautųsi apie 0,75 eu. Tad tikrai neblogai. Rasite ČIA.

Galima sukurti norimą įveizdį naudojant vien tik šią paletę. Bet vienintelis matinis atspalvis – raudono molio “make it happen”. Jei norisi šešeliavimui kažko švelnesnio ar šaltesnio, tada verta kartu naudoti ir kokią kitą paletę. Man ši tokia pagalbinė, kuri pasitarnauja, įkorporuojant kokį atspalvį ar kelis. Nėra universali ligi begalybės, bet spalvos tikrai gražios, tinkančios visų spalvų akytėms.

O tas rudas matinukas tikrai pavertė stebuklus realybe – tikrai “make it happen”, nes jo kokybė stulbinanti. Didelė pigmentacija, bet ir pakankamai kremiškas, tolygiai dengiasi, ryškus. Apšalau, kai pabandžiau.

O ir blizgios spalvos tikrai neblogos. Ir šitaip dera tarpusavyje – tiks net ir tiems, kuriems su spalvų derinimu sunkokai sekasi ir reikia gairių.

Vienintelis apvylęs atspalvis – melsvas – “reach for the stars”. Jis gražus, bet labiau topperis, tinka maišyti su kitais šešėliais arba ant viršaus uždėti gražaus šaltoko blizgesio. Bet šiaip jis visai neryškus, nelabai mėlynas. O visi kiti tikrai neblogi.

Man ši paletė ir Kalėdinė, ir rudeninė. Iš kokios perspektyvos pažvelgsi. Bet matant jos kainą – tikrai norisi rekomenduoti ir siūlyti pabandyti, nes labai verta. Tikrai primena daug kartų brangesnius akių šešėlius. O ir išlieka neblogai, likau patenkinta.

Tinka ir greitam, švelniam, ir dramatiškam makiažui. Kažkaip tikrai susidraugavau su šiais magiškais kristalais. O per nuolaidas gal tik nepilnus penkis eurus sumokėjau. Kaip už kavą sau ir draugui. Tokia paletė tiks, taip pat, ir dovanai Kalėdoms. Nei piniginę nuskriaus, nei nuvils.

Veido paletė

Ši gal sužavėjo kiek mažiau nei šešėlių, bet ji irgi labai graži ir nenuvylė savo kokybe. Be to, naudojau ją kurdama ir akių makiažus, tad nebijokite atspalvių panaudoti ir šešėliams. Rasite ČIA. Iš viso 14 gramų produkto.

 

Gal buvo sunkoka, nes abu skaistalai ryškūs ir blizgūs. Aš labiau mėgstu matinius skaistalus, o ir šiaip tai yra viena iš dekoratyvių priemonių, be kurios galiu apsieiti dažantis. Bet galvojau, kad laikas pabandysi žaisti su blizgančiais skaistalais. Ir visai patiko. Svarbu nepadauginti, atrodo gražiai ir gaiviai. O ir kaip šešėliams labai tinka. Formulė tikrai nuostabi – it satinas. O ir atspalviai turtingi, tamsūs, bet subtilūs.

Highlighteriai irgi labai kremiški ir švelnūs, nėra labai ryškūs, bet tikrai blizga, lengvai sklaidosi, nėra sausi ir neišryškina sausesnių vietų ant odos. Šampaninis tikrai gražus, intensyvus. Baltas sakyčiau irgi labiau topperis – pats iš savęs neturi labai daug pigmento, bet tikrai stipriai ir gražiai švyti, galima maišyti su kitu norimu highlighteriu arba juo pabrėžti akių kampučius (ties ašarų kanalu) ar dar kur.

Sunku nuotraukose veido produktus perteikti. Bet realybėje atrodė tikrai neblogai. Galima ir labai intensyviai, ir itin švelniai pasidažyti ir suteikti sau rausvumo ir švytėjimo. Jei tik mėgstat švytėjimo turinčius skaistalus – tai tikrai verta bus šią paletę įsigyti. O ir highlighteriai kremiški, tikrai panaudosit, o gal net ir pamilsit.

Šita paletė ir vizualiai labai graži. Žiūriu į ją ir galvoju, kad vien dėl estetikos ji verta dėmesio. Tikrai neatrodo pigiai. Ir emocijos atsirieki, ne tik kosmetikos. Irgi labai tiks į Kalėdines dovanas.

Jei tik atspalviai patinka, tai tikrai prigriebkit. Ar sau, ar kaip dovaną. Kartais randi gražią pakuotę, bet viduje – šnipštas. O kartais prastoje pakuotėje slepiasi lobiai. Dažnai, norint abiejų komponentų, tenka pakratyti piniginę. O va tokie nebrangūs, geri ir gražūs produktai kaip šios paletės tikrai patvoriuose nesimėto, tad bandykit. Gal ir Jums patiks, kaip ir man?

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *