Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Essence” miestų šešėlių paletės: Sidnėjus, Paryžius, o gal Niujorkas?

Kur planuojate vasaros atostogas? “Essence” kosmetika išleido keturias paletes, sukurtas populiarių didmiesčių tema.
Juk kiekviena vietovė alsuoja savitais ritmais, turi kitonišką koloritą – šešėlių paletės būtent tai ir reprezentuoja O, ar vasaras leisime kurortuose, istorinėse Europos sostinėse, ofise ar prie ežero – mintimis galėsime susikurti tokio miesto nuotaiką, kurios panorėsim.

Lietuvoje prieinamos yra trys, kurias ir aptarsiu. Tai Paryžius (Salut, Paris), Niujorkas (Hello New York), Sidnėjus (G’day Sydney). Neaptarsiu tik Rio (Ola Rio) paletės – ji kūno, rusvų atspalvių su šiek tiek burgundiško, ryškiai rožinio – vaizduojanti Braziliškus saulėlydžius.

Galima įsigyti “Drogas”, “Eurokos”.
Vienos paletės kaina 7,79 €.
Kiekis – 13,5 g, 9 atspalviai.

“Essence” produkcija pamažu brangsta – jie išleidžia tiek daug limituotų kolekcijų, kad nespėju aprašyti, o jau jos prekyboje nebėra ir jos vietoje – kita. Šiek tiek mane vargina produktų kaita. Naujoves labai mėgstu ir smagu vis išbandyti naujas priemones, o ir laikinos kolekcijos nėra blogis, bet keičiasi per greitai ir asortimente pabūna taip trumpai…. tikiuos, kad šios paletės užsibus – bent jau nerašo, kad tai laikina kolekcija, bet niekada nežinai.

O brangsta ir todėl, kad tobulėja pakuotės. Šį kartą pasirinktos tvirtesnės, kokybiškesnės pakuotės – viršelis ir nugarėlė ne su lipduku, o specialiai kurta ir spausdinta. Viduje yra veidrodis, o užsidarinėja su magnetu – visiškai normalu, kad paletė brangesnė nei kitos “Essence” paletės. O lygnant su palečių vidutinėmis kainomis rinkoje tai beveik pigiau negali būti ir matant šią kainą.
Bet viskas priklauso nuo kokybės – gražaus įpakavimo (o tikrai gražus) nepakanka.

G’DAY SYDNEY

Nusikelkime į saulėtąją Australiją. Tai 01 paletė – pirmoji šioje kolekcijoje.
Nebuvau Sidnėjuje, bet tikrai norėčiau – nemažai žmonių mano aplinkoje ten svečiavosi, o ir visi bent daugmaž įsivaizduojame, koks gi šis miestas – bet ne tik smėlis, kengūros ir bumerangai, bet ir vandens bei dangaus mėlis ir tūkstančiai stiklinių daugiabučių.

Vis tik Sidnėjus yra šiltų tonų – ir paletės koloritas man tiko ir patiko, asocijavosi su Sidnėjumi ir bent mano įsivaizdavimą atitiko.

Paletės dizainas labai patiko – tik labai gaila, kad atspalviai neužvadinti – galėjo pavadinti garsiausiais miesto lankomais objektais, vietomis….

“G’day Sydney” paletė turi žemės tonų ir daug metalic tipo atspalvių.
Atspalviai dera tarpusavyje ir galimos įvairios variacijos, kurios gražiai atrodo tarpusavyje. Jei norisi tik rusvų atspalvių – galima sukurti labai švelnų akių makiažą. O galima pridėti nugesintos mėlynos – beje jos dvi ir galima padaryti gražų perėjimą. O ir haki-žalsva man patiko, nes nėra tradicinis atspalvis ir patiks ir spalvų mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta natūralesnius tonus. Apskritai, tai puiki paletė pradedandčiam, norinčiam pradėti naudoti ne tik rudas ar natūralias spalvas. Taip, ryškesnės tik mėlynos ir haki, bet pradžiai ir to pakaks, ne?

Iškart pagirti norisi, kad paletė tikrai gana kremiška ir šešėliai nėra sausi ir dengiasi gana tolygiai.
Pirmasis atspalvis – šviesus, kreminis matinis – kaip kompaktinės pudros šviesiai odai. Kaip sakiau, nėra sausas ir tepasi tolygiai. Ar and odos matosi? Ypač išsklaidžius – nelabai. Bet jis naudingas sklaidant kitas spalvas, švelninant kraštus – tokie “nematomukai” nėra visada būtini, bet jie praverčia.

Kiti sekantys – abu “metalic” tipo švelnūs auksiukai – vienas veikiau rožinis, kitis gelsvo aukso.
Pakankamai kremiški ir šie du švelnūs, bet man tikrai patiko. Atrodo puikiai, galima ir kaip highlighterius naudoti,ypač šviesiai veido odai. Nėra matomų blizgučių – tiesiog švelnus švytėjimas.

Dar sekantys atspalviai – matiniai rudi – šviesesnis ir tamsenis. Jie man tikrai patiko – ir pigmentuoti, ir nebyrantys ar sausi. Kartais per didelė pigmentacija ir kremiškumas trukdo, nes sunkiau suvaldyti produktą – ypač pradedančiam. O čia, man rodos, visai išlaikytas puikus balansas ir šešėliai tikrai neblogi.

Visa apatinė eilė – “metalic” tipo ir tikrai puikūs. Ir kremiški, ir pigmentuoti, o ir atspalvių tonai netradiciniai.
Iškart galiu pripažinti, jog šita paletė iš visos kolekcijos man patiko labiausiai. Ir patiko ne tik koloritas,, bet ir kokybė.

SALUT PARIS

Kad galėčiau apsakyti, kaip labai myliu Paryžių… vieni dievina, kiti labai nusivilia šiuo miestu. O man jis buvo tobulas – buvau du kartus ir aš jaučiausi ten tokia sava. Menas, muziejai, pastatai, pilni istorijos… Žmonės, kultūra, desertai, kalba ir poezija – visada skrendu ten, kai užmatau pigius bilietus. Nes Paryžius to vertas.

Man Paryžius atrodo pilkas. Ne nuobodulio prasme, bet spalvine. Pilka šviesi, pilka tamsi, šaltesnė ruda, kažkiek kūno spalvos…ir tada raudonos lūpos, mėlyna berėtė. O “Essence” Paryžius rožinis. Švelnus, irgi rusvas. Maniškis būtų kiek pilkšvesnis ir turintis lietaus, gylio. Bet, kai žydi sakuros ir sodai – toks koloritas irgi tinka, suteikia miestui šviesos ir lengvumo.

Du šviesūs matinukai – “nematomukai” – irgi pravers sklaidant, bet jų dviejų tikrai nereikia. Nei ryškūs, nei išskalaidžius matosi. Jie per daug panašūs – geriau būtų įvairesnių atspalvių. Kiti rudiniai matiniai man pasirodė mažiau ryškūs, pigmentuoti ir sausesni nei Sidnėjaus paletėje. Taip, galima kurti švelnū makiažą ir lengvai šešeliuoti – bet tikrai nuvylė ir nepatiko.

“Metalic” rožiniai tikrai kremiški ir gražūs. Tik ant rankos tarp jų skirtumas labai nežymus. Taip, vienas šaltesnis, kitas šiltesnis, bet ant akių vokų atrodo beveik identiškai. Vėl gi – norėtųsi įvairesnių atspalvių.

Burgundinis matinis – geresnis nei rudi. Nėra pats ryškiausias, bet gražus atspalvis, kuris neblogai sluoksniuojasi.
O “metalic” burgundinis – ir kremiškas, ir ryškus.

Spindintys atspalviai man patiko, bet matiniai apvylė. Šios paletės nerekomenduočiau, nebent norisi kažko labai lengvo ir paprasto ir labai patinka pakuotė bei Paryžiaus dvasia. Galima sukurti gražų makiažą, bet tikrai galima rasti geresnių šešėlių palečių su panašiais atspalviais.


HELLO NEW YORK

O kaip dėl JAV? Ne tik vietos, kur buvo filmuotas “Seksas ir miestas” ar “Draugai”, bet ir niekad nemiegantis megapolis, kuriame mėlynuoja dangoraižiai ir žmonių multikultūrinis srautas. Koks tas Niujorkas?

Man labai patiko, kad sidabrinės raidės ir rėmelis aplink veidrodį turi holografinį atspindį – atrodo tikrai labai gražiai ir įdomiai.
Na, ir šiaip esu neabejinga viskam, kas yra holografiška. O pati paletė -pakuote – švelniai levandinė – vėl negaliu likti neabejinga.

Spalvos šaltos ir, mano galva, tikrai tinkamos šiam miestui. Nesilankiau, bet Niujorko vaizdus žinome bent kažkiek visi – čia ir spindėjimas, ir daug pilkų atspalvių (ne tik penkiasdešimt), melsva. Paletėje kiek keistai pridėta burgundinė ir pastelinė rožinė, bet jos pagyvina paletę ir be jų paletė atrodytų labai vienoda ir pilka. Spalvos man patiko.

Pradėkime nuo rožinės ir bordinės. Rožinė (nuotraukoje neatrodo tokia rožinė, bet tikrai tokia yra) “metalic” tipo ir tikrai pigmentuota, kremiška ir labai graži. Gal nėra pati ryškiausia, bet galima sluoksniuoti ir naudoti kaip highlighterį tiks.
Palyginau su rožine iš Paryžiaus paletės – toji labiau alyvinė, o ši labiau rožinė, turi kitokią potonį ir skiriasi. Beje, šioje yra šiokių tokių matomų blizgučių, kad ir nedidukų.

Bordo, tokia į violetinumą, yra ne visai matinė – turi šiokio tokio minimalaus švytėjimo. Irgi nėra pati ryškiausia, bet pigmentacija nėra labai bloga  ir pasluoksniuojant visai neblogai. Tamsiai pilka matinė šalia jo – tikrai nebloga ir pigmentuota.

Galiausiai apačioje – spindinti žydra su alyviniu spindesiu. Man tai beprotiškai gražus atspalvis. Bet jam trūksta pigmentacijos ir kremiškumo. Naudojant reikia sluoksniuoti, naudoti drėgną, kad išgautum tikrai efektingą ir ryškų atspalvį. Gražus, bet oda persimato ir nėra super ryškus.

Kaip ir balsvas atspalvis viršuje – labai gražus atspalvis. Turi žydrą ir alyvinį atspalvį su mini blizgučiais. Labai dailus. Irgi tiks kaip highlighteriui. Bet nėra labai ryškus, oda persimato. patiks norintiems mažiau ryškaus efekto – irgi atrodys gražiai. Galima sluoksniuoti. Naudotinas ir gražus, bet labai norėčiau tokio atspalvio kremiško ir labai ryškaus – likčiau labai patenkinta.

Šviesus ir pilkas matinis – nėra ryškus, bet pravers būtent sklaidymui. Šiaip nei byra, tolygiai tepasi ir pigmentacijos turi.
Pilkšvai alyvinis spindintis – patiko. Ne tik švytintis, bet jau blizgantis – tokie natūraliai labiau ir byra. Bet ir kremiškas, ir pigmentuotas. Patiko. Ir atspalvis įdomesnis.

Tada “metalic” tipo alyvinis – vėl labai gražus atspalvis, bet labai stokoja ryškumo. O štai “metalic” tamsiai pilkas – labai ryškus ir kremiškas.

Labai gražios spalvos. Ir sumanymas, ir atspalviai. Bet kai kuriems labai trūksta ryškumo. ir labai dėl to liūdna.

Apskritai apie šias paletės – labai nevienareikšmiškos mintys kyla. Man labai patiko sumanymas, o ir įgyvendinimas neblogas. Puikus dizainas (tik atspalvius reiktų užvadint). Yra tikrai labai vertų dėmesio pačių atspalvių – man patiko tai, kad yra unikalių spalvų, kurių nerasiu visose kitose paletėse. Ne visos jos tokios, bet tikrai yra tokių atspalvių, kur norisi spausti liuksą.

Matiniai paletėje gerokai prastesni už “metalic” tipo ar blizgius. Būtent blizgesnių yra tikrai vertų dėmesio – dėl jų labiausiai ir verta.

Paletės ir džiugino, ir nuvylė. Labiausiai patiko Sidnėjaus paletė, mažiausiai, deja, Paryžiaus. Norėtųsi šiek tiek daugiau kremiškumo ir pigmentacijos. Bet ar galima sukurti gražius makiažus? Taip. Ypač, kai nesi profesionalas ir nori tiesiog žaisti sau. Be to, kainos tikrai nedidelės – dvigubai brangesnės paletės laikomos pigiomis. Nes šešėlių paletės nėra pigus malonumas. O ir konkurencija labai didelė. Žodžiu – bandyti verta, bet nesitikėkite tokių šešėlių, kurie prilygs ABH ar “Juvias Place” ar net tam pačiam nebrangiam “Colourpop”.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.