Plaukų priežiūra,  šampūnai

“EO LABORATORIE” balansuojantis šampūnas su svarainiais riebiems plaukams (Apžvalga)

Pabaigiau jau antrą bonkutę “EO LABORATORIE” balansuojančio šampūno su svarainiais, skirto riebiems plaukams.  Pagaliau prisiruošiau jį aprašyti.

Pirmiausia, mano pakerėjo kvapas. Labai mėgstu svarainius, tad šis aromatas man labai patiko, buvo malonu naudoti.
Taipogi, šampūnas žada balansuoti galvos odą, tikti riebiems plaukams, padėti jiems mažiau riebaluotis. O tuo pačiu, tai žada daryti nenaudojant SLS, kitų aršių ploviklių, silikonų. Ar tokia misija įmanoma?

Jo kaina irgi nesikandžioja – 4,99 € (su nuolaida gausite už 3,49 €). Tai tikrai labai nedidelė kaina, mokant už geros sudėties šampūną, todėl norėjau išmėginti. Rasite Eurokos. , Pigu.lt , Elevita.
Kiekis 250 ml

Aprašomas šitaip:

EO LABORATORIE balansuojamasis plaukų šampūnas skirtas riebiems plaukams prižiūrėti, kuris papildytas natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 97,2 % augalinės kilmės medžiagų. Sudėtis taip pat papildyta natūraliais konservantais bei dažikliais.
Organinis svarainių ekstraktas padeda išvengti plaukų riebalavimosi, suteikia plaukams šilko švelnumo.
Bergamočių ekstraktas reguliuoja galvos odos vandens balansą.
Verbenų ekstraktas ir organinis hamamelio ekstraktas stiprina pažeistus plaukus, padeda išvengti galvos odos sudirgimo, paraudimo ir apsaugo nuo pleiskanų.
Organinis imbierų ekstraktas reguliuoja galvos odos riebalų išsiskyrimą, gerina riebios galvos odos būklę.  
Sudėtyje nėra SLS, parabenų, silikonų.
Aprašymas labai vilioja, skamba tiesiog puikiai. Mano plaukai riebūs, bet ir dažyti. Tad prie šaknų labai riebūs, o nuo vidurio iki galiukų, labai sausi. Todėl nesinori naudoti aršių šampūnų, bet ir reikia kažko, kas tiktų mano riebiam skalpui. Labai noriu šampūno, kuris leistų be vargo trinkti galvą kas antrą dieną, kaip ir stengiuosi daryti. Su daugeliu šampūnų, antrą dieną mano plaukai jau būna riebūs, galvą pradeda niežtėti. Jei galiu išvaikščioti dvi dienas – šampūnas man patinka.
Šis, kaip ir sakiau, labai skaniai kvepėjo. Atrodo, kad plaukams tiko, jie būdavo švelnūs, neišsausinti, gražūs. Tiesa, pačio šampūno reikdavo naudoti pakankamai daug, nes jis sunkiai putoja, nėra skalsus, tad ilgam neužtenka. Galvą išplauna tikrai neblogai, nedirgina skalpo, nesukelia pleiskanų ar kitų nemalonumų.
Bet mano plaukai su šiuo šampūnu gražūs išbūdavo parą. Antrą dieną, jau pradėdavo riebaluotis. Tikrai stengiausi nepasiduoti, plaudavau juo galvą kas antrą dieną, nenaudojau net sausų šampūnų, leidau jiems priprasti prie šios priemonės. Galvojau, kad gal ilgainiui pradės lėčiau riebaluotis. Bet taip ir nesulaukiau.
Sutinku, kad nereikia per dažnai trinkti galvos, nes plaukai pradės dar greičiau riebaluotis. Kaip ir svarbu skalpo per daug nesausinti, idant jis nepradėtų konpensuodamas dar labiau riebaluotis. Bet tokie procesai yra paremti ir mūsų hormonų, genetikos ir kitų veiksnių, tad neverta tikėtis per daug. Karto per savaitę mano plaukams tikrai nepakaktų, kad ir kiek juos treniruočiau. Bent jau ne dabar.
Šis šampūnas būtų buvęs puikus, jei plaukus neriebius išlaikytų bent pusdieniu ilgiau. Jis švelnus, tai šaunu, bet vis tik neatrandu šampūno be SLS, kuris mano plaukams tiktų. Naudoju jį, gal ir vėl nusipirksiu, nes norisi kažko švelnaus, bet naudoju tais kartais, kai žinau, jog artėja savaitgalis, galiu sau leisti, kad plaukai greičiau pasiriebaluotų. Strateguoju ir tiek, kas belieka.

Labai norėjau, kad jis man tiktų. Nes tikrai patiko. Ir jausmas, ir idėja, ir sudėtis, ir kvapas. Ir kaina nuostabi. Jei plaukai būtų nors kiek mažiau riebūs, tuomet tikrai jį pamilčiau, dabar vis tik norisi kažko veiksmingesnio. Nereiškia, kad jums netiks. Bet, jei plaukai tikrai labai riebūs ir galvą plaunate kasdien, per daug tikėtis iš jo neverta.

Sudėtis:

Aqua
Camellia Sinensis Leaf floral water – Žaliosios arbatos žiedų vanduo –
tonikas, kvapų sugėriklis, kondicionuoja odą, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.
Organic Hamamelis Virginiana Leaf Extract
antioksidantas, pasižymi sutraukiamosiomis, antibakterinėmis savybėmis, lengvina dermatito, žaizdelių, sudirgimo simptomus.
Organic Cydonia Seed Extract – Svarainių ekstraktas –
pasižymi sutraukiamuoju poveikiu, kondicionuoja odą.
Citrus Aurantium Bergamia Fruit extract – Bergamočių vaisių ekstraktas –
kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis. 
Verbena officinalis extract – Vaistinių verbenų ekstraktas –
minkštiklis, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kondicionuoja odą.
Glycerin
denatūrantas, tirpiklis, drėkiklis.


Lauryl Glucoside
PAM, valiklis. 
Cocamidopropyl Betaine
PAM, emulsiklis, tirštiklis, sudaro putas. 
Glycereth-2 Cocoate
PAM, emulsiklis. 
Organic Zingiber Officinale Extract – Tikrųjų imbierų ekstraktas –
tonikas, antioksidantas.
Sodium laureth-5 carboxylate
paviršinio aktyvumo medžiaga, valiklis. 
Perfume
Lactic Acid – pieno rūgštis –
reguliuoja pH, keratolitikas, šviesina odą, pasiyžmi sutraukiamuoju poveikiu. 
Benzoic Acid konservantas, reguliuoja pH. 
Sorbic Acid
konservantas (EU ribojamas). 
Dehydroacetic Acid
konservantas. 
Benzyl alcohol
konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą. Bet tokia minimali koncentracija tikrai nepakenks ir neturėtų gąsdinti.

Verdiktas:

1.) Sudėtis tikrai gera, augaliniai ekstraktai naudingi, plaukų nesausins, juos puoselės ir stiprins. Yra konservantų, bet jų koncentracija nedidelė, tad tikrai neverta nerimauti. Manau, kad tiks tiems, kurie kovoja su riebiomis pleiskanomis, neišsausins skalpo odos, bet normalizuos, tad verta pabandyti. Dėl augalinių ekstraktų verta atsargiau elgtis tiems, kurie turi alergijų augalams.

2.) Visas šampūno pagrindas vanduo ir augaliniai ekstraktai. Jie geri, bet keletas ploviklių turi nedidelę koncentraciją – mano riebiems plaukams vis tik to nepakanka ir reikia stipresnio ploviklio didesnės koncentracijos, kad ir jis nebūtų SLS, o koks švelnesnis. Galbūt naudojant užsispyrus, tikrai ilgai, plaukai priprastų, bet du buteliukai mano galvos odos, deja, nepakeitė ir negaliu galvos plauti rečiau. Norėčiau, kad man jis tiktų, bet galiu naudoti tik kartais, nes tiesiog nesuvaldo mano plaukų riebumo pakankamai, kad galėčiau juo pasikliauti.

3.) Kaina, sudėtis, kvapas tikrai nuostabūs. Jei turite pleiskanojančią galvos odą, o galbūt šiek tiek riebius ar normalius plaukus, tikrai verta pabandyti. Jei tik tiks – atradote aukso puodą. O mums, turintiems itin riebius plaukus, teks dar paieškoti geros sudėties, bet veiksmingo produkto.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *