Kremai,  Pabaigtukai (Project Pan),  Veido odos priežiūra

“Elemis” hydra-balance dieninis veido kremas (advanced skincare)

Tikriausiai taip prasideda visos istorijos – nekenti, o po to įsimyli. Arba atvirkščiai. Nusiteiki vieniems dalykams, bet laikui bėgant pamatai kitus…taip juk būna ir su kosmetikos produktais. Matai efektą, matai sudėtį, matai kainą ir kitų žmonių atsiliepimus – ir tai ne visada tarpusavyje koreliuoja ir nesupranti, kaip vertinti, ką geru ar blogu vadinti. Todėl tegaliu pasidalinti savo įspūdžiais, pamąstymais ir patirtimi. O ta vienintelė ir nenuginčijama tiesa išsibarsto kažkur tarp eilučių ir juokiasi kamputyje, nes viskas nėra taip paprasta. 

Štai pabaigiau “Elemis” hydra-balance drėkinantį veido kremą ir pajaučiau, jog nesuprantu, ką apie jį manau. Labai daug dviprasmių jausmų, kuriuos šiandien ir pabandysiu sudėlioti į reikiamas vietas. Tekeliauja jis palaimingai į mano project pan pabaigtukų lentynėlę.

Šį veido kremą gavau su Liepos  “Look Fantastic” prenumeruojamą grožio dėžute. Rašydama gautai dėžutei apžvalgą – šiek tiek panagrinėjau ir visus produktus. Tada apie kremą sakiau “Sudėtis neverta kainos, bet dar žiūrėsim, kaip oda reagus.” Pasiėmiau ir dvi savaitines keliones su savimi – naudojau kasdien, ir ryte ir vakare (kartais vakare pamaišydavau su kažkuo sunkesniu arba kokiu mėginuku pakeisdavau). Grįžus dar kokią savaitę naudojau – ir pabaigiau. Jau išspaudus paskutinius kremo lašus supratau, kad reikės jam parašyti apžvalgą ir įvertinti.

Tai drėkinamasis veido kremas normaliai ir mišriai odai. Lengvas, tartum gelinis, visai neriebus. Man jo tekstūra labai patiko. Greitai įsigeria, reguliuoja sebumo išsiskyrimą – tai padaryti padeda pelkinės vaidorykštės augalo (meadowsweet) ekstraktas.
O tuo pačiu ir drėkina – su hialurono rūgštimi. Šis kremas padės surasti balansą ir padės odai būti sudrėkintai, bet ne riebiai visą dieną. Elemis Hydra-Balance veido dieninis kremas turi aromatą, kurį sudaro petitgreinų (petitgrain), Nerolio (išdistiliuotas iš karčiavaisių citrinmedžių žiedų) ir mandarinų eterinis aliejus.

Pilną pakuotę galima įsigyti Look Fantastic, jos dydis būtų 50ml, kaina £41.50 -45,95 eu. 
Taip pat ir Elemis, Loverte, kur greitai Lietuvoje galima nusipirkti su nuolaida už nepilnus 30 eu šiuo metu.
Aš su dėžute gavau 20ml – kiek mažiau nei pusę kiekio, bet pakankamai nemažai. Vertė – £19,10 – 21,15 eu. 

Man tikrai patiko šio kremo tekstūra ir jo lengvumas – turiu riebią odą, todėl tokia konsistencija man net labai patinka ir tinka.
Pakankamai drėkino mano odą, susigerdavo ir nepalikdavo nemalonaus riebumo ar didelio lipnumo. Puikiai tiko naudojant po makiažu. Iš tiesų pamačiau, kad tai kremas, skirtas mano odai. Riebiai ir probleminei – sausesnei tokio drėkinimo bus per maža. Aš naudojau su hialurono serumu ir toks derinys man pasirodė labai vertas dėmesio.

Manau, kad veido priežiūros priemonėse nereikia kvapiklių. Nebent kalbame apie nedidelį kiekį natūralių eterinių aliejų ar ekstraktų – ir tai tik ne jautriai ar alergiškai odai. Taip, galbūt naudoti malonu – mūsų uoslė padeda mums pajausti malonumą. Bet kvapikliai dažnai dirgina ir erzina odą – jautriai odai jų reiktų vengti. Jei oda nėra jautri, nėra problemiška – galima naudoti priemones su kvapikliais, bet geriausia būtų bent jau nenaudoti su aštriais ir stipriais parfumais.

Šiame “Elemis” kreme kvapiklių yra. Kvapas malonus – tiek tiek mentolinis, taip pat jazminų. Vien dėl to jautriaodžiams nerekomenduočiau, bet stebėjau savo odą – jos nedirgino, tad šiuo atveju kritikuoti negalėčiau. Nejaučiau jokio graužimo, jokio dirginimo ar nemalonių pojūčių – kremas tikrai tiko mano odai. Jausmas tiek naudojant, tiek po naudojimo buvo malonus. Kadangi naudoju jau ne vieną savaitę – matau, kad mano odai jis tiko. Nekimšo porų, išlaikė matiškumą, bet nesausino.

Žiūrėdama į sudėtį matau daug drėkiklių, naudingų ekstraktų ir kitų gerų ingridientų. Jų tikrai čia yra – ir niekas nekemša porų, tinka riebiai odai. Bet matau ir daug potencialiai dirginančių kvapiklių, konservantų. Nieko, kas stebintų ar būtų retai sutinkama, bet nepradžiugina.

Manau, kad šį kremą rekomenduočiau riebiai ir mišriai odai. Matydama sudėtį ir galėdama vertinti kremo tekstūrą, veiksmingumą ir mano asmeninius įspūdžius – man jis tikrai patiko ir tiko. Ne, aknės neišgydė, bet iš drėkinamojo kremo to ir nesitikėčiau. Veiksmingai drėkino, nedirgino, nekimšo porų ir neblogino mano beriamos odos situacijos. O man to ir pakanka iš tokios priemonės.

Bet sausaodžiams siūlyčiau ieškoti kito varianto. Kiek sunkesnio, turtingesnio ir stipriau drėkinančio bei maitinančio. Ir šiaip šis “Elemis” kremas tinkamas dienai – net ir man naktį norėjosi kažko daugiau – tad galima rinktis kitą priemonę arba įlašinti mėgstamo veido aliejaus, prieš tai naudoti turtingus serumus. Drėkiklių čia yra, bet ne tiek, kad sausai odai pakaktų. O ir hialurono rūgštis sudėtyje yra, bet jos labai nedaug – tad ir nauda nebus jaučiama.

Aš norėčiau, kad šioje priemonėje nebūtų kvapiklių. Ir kad kaina būtų mažesnė. Čia yra vienintelės dvi priežastys, kodėl nesu tikra, ar kartosiu ir pirksiu šį kremą vėl. Jei jis būtų pigesnis – manau, kad bent kartą dar nusipirkčiau ir su džiaugsmu naudočiau. Bet matydama sudėtį ir kainą, nesu tikra, ar tokia priemonė tiek verta. Apskritai susiduriu su dilema, kiek verta mokėti už kosmetiką. Nesutinku, kad brangesnės priemonės visada kokybiškesnės. Kuo daugiau nagrinėju sudėtis, tuo dažniau pamatau, kad nė velnio. Būna ir gerų, ir blogų priemonių įvairiomis kainomis. Kartais matau didelę kainą, bet tikrai puikią sudėtį, pilną brangių ingridientų ir tai būna produktas, kurio nerasčiau tokio pat per pus pigiau kitur – tokiu atveju tikrai verta investuoti. Nesu tikra, ar šis “Elemis” kremas yra toks, nors man jis ir patiko. Vertinu 8.5/10.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *