Dažymas namuose,  Plaukų priežiūra,  Uncategorized

Ekologiški "BioMagic" plaukų dažai (4.58 spalva) / Kiek kainuoja natūralumas?


Ah, plaukų dažus man vertinti visada labai sunku, nes kiekvienus plaukus jie paveikia kitaip ir viskas priklauso nuo to, ko tikėjomės. Vis tik šie “Bio Magic” ekologiški plaukų dažai patraukė mano dėmesį. Jie atsirado “Drogas” parduotuvėse ir vis praeidavau pro juos ir pakilnodavau – patiko vien jau kartoninė pakuotė, kuri draugiška aplinkai. O ir demonstracinis dirbtinių plaukų kuokštas prilipdytas prie kiekvieno pakelio spalvai parodyti atrodė įdomiai ir leido pačiai pakuotei būti bespalvei.
Dėmesį atkreipė ir užrašais, kurie žada tai, kad dažuose – sertifikuoti organiški ingridientai, nėra amoniako. Nėra ir PPD chemikalo, kuris dažnai sukelia alergijas, tad turėtų tikti ir tiems, kuriems dauguma dažų iššaukė alergines reakcijas. Nėra ir resorcinolio – chemikalo, kuris veikia hormoninę (endokrininę) sistemą. Žodžiu – atrodo, kad tikrai pranašesnė priemonė už daugumą iš “Drogo” lentynų.
Jei dažote žilus plaukus, turėtumėte žinoti, kad visiškai natūralių dažų, kurie turėtų plačią spalvų gamą, dar nėra sukurta. O neįvykus oksidaciniam procesui, plaukai tiesiog nepakeistų spalvos. Taigi naudinga ieškoti dažų, kuriuose kenksmingų medžiagų būtų kiek įmanoma mažiau ir kurie nesukeltų odos niežėjimo, plaukų slinkimo ar alergijos. Trumpai tariant, be jokių dirgiklių ar chemikalų efektivių plaukų dažių nesurasite, bet didžiausių baubų galima būtų išvengti, jei skaitysime etiketes ir panagrinėsime sudėtis.
Kaina “Drogas” parduotuvėje  – 7,89eu be nuolaidų, kurios dažnos.
Itin ilgiems plaukams reiks dviejų pakuočių, kitiems užteks ir vienos. Priklausomai ar tai nauja spalva, o gal tik ryškinate?
Plaukų dažus naudojau ne sau, bet dažiau savo mamą, kurią jau ne vienerius metus dažau raudonai ar panašiais kaštoniniais tonais. Ji užsiaugino kasas, tad nerimavau, jog vienos pakuotės nepakams, bet pritrūkus ant galiukų pridėjau “Tonika” dažančio vyšninio balzamo ir to pakako, kadangi plaukai jau buvo raudoni (tik nublukę) ankščiau.

Spalvą pasirinkau – 4.58 raudonai violetinė kaštoninė. Toks trijų komponentų pavadinimas kiek glumino, bet tai vienintelis raudonas atspalvis, kurį mačiau, tad nutariau mėginti. 

Beje, šie dažai su argano aliejumi ir keratinu – tai irgi teikia vilties, kad neišsausins plaukų ir nepridarys žalos. Juk nebalinam plaukų, o tik dažom, tad norisi kuo mažiau deginimo ir žalos. Bet spalvos norisi. Rašoma, kad labai gerai dengia žilus plaukus, tad tai privertė tikėtis ryškių rezultatų.
Nepaisant švelnesnės sudėties – vis tik patariama (ir reikėtų) atlikti atsargumo testą – pažiūrėti, ar nebus alergijos, nedirgins odos. Jei bandėte kitus plaukų dažus – šie dirginti neturėtų, bet niekada nežinai.

Man labai patiko pakuotė – ir perdirbamas popierius, ir lietuviška išsami instrukcija viduje. Yra ingridientų sąrašas, visa naudinga informacija… Tikrai labai sveikintina.
Gal šie dažai ir kiek brangesni nei kokie “Garnier”, bet tikrai nesiekia kosminių kainų profesionalių priemonių parduotuvėse ar kirpyklose, tad nesakyčiau, kad ji didelė.Man labai patiko tai, kad buvo įdėtos geros pirštinės. Dažniausiai būna beformės ir siaubingai didelės, o šios buvo kaip pas gydytojus – kokybiškos ir patogius, neprasigeriančios.
Dažai ir 6proc. oksidatorius. Juos reikia sumaišyti tarpusavyje. Ir tai galima padaryti oksidariaus indelyje su patogiu dozatoriumi, tad nereikia jokių papildomų indų, o tai labai patogu. Na tik šepetuko ar šukų truks.
Kas man dar patiko – buvo ne tik pridėtas balzamas (kaip ir dažniausiai), bet ir šampūnas, kurį naudoti dažams išplauti po procedūros. Tikrai suteikia daugiau nei kiti dažai, kuriuos mėginau, o jų bandžiau nemažai. Naudojimas tikrai patogus.

Plaukai PRIEŠ dažant su šiais dažais: 

Ataugusios šaknys – natūrali ruda plaukų spalva, o kitur jau nublukusi panašaus atspalvio raudona spalva.
Dažant atrodė, kad dažai violetiniai ir jau buvau išsigandus, kad bus labai baklažaninis atspalvis, bet vėliau tai pasikeitė ir viskas buvo gerai. Kvapas yra, vis tik tai dažai, bet tikrai nestiprus, palyginus su kitais dažais, kurie turi amoniako sudėtyje. Man patiko juos naudoti, dengėsi neblogai, jų nebuvo mažai (nors tokiems ilgiems plaukams geriau naudokite dvi pakuotes, ypač jei dažote ant kitokio atspalvio spalvų).

Palaikyti po to reikėjo pusvalandį. Tikrai nebuvo tokio stipraus kvapo, nenudažė odos, nesukėlė jokių nemalonių reakcijų. Patariu prieš dažant ausis ir aplink plaukų augimo liniją aptepti riebiu kremu, kad nenusidažytų, bet su šiais dažais problemos nebuvo ir dėmelės lengvai atsiplovė nuo kaklo ar ausų.
Mama sakė, kad šampūnas ir balzamas patiko ir plauti plaukus po dažymo patiko ir nebuvo sunku, dažai lengvai išsiplovė, nebuvo sukietėję ar sukibę… na žinot, kaip būna kartais.

PO: 


Iš tikro, atrodė gražiai, tikrai nebuvo išsausinti (palyginus su tuo, kaip būna dažniausiai) plaukai ir viskas kaip ir patiko. Spalva nesigavo violetinė – labiau raudono vario ir man patiko. Nusidažė tolygiai ir gražiai.


Tikrai likau patenkinta (kaip ir mama, kurios plaukus dažiau). Natūralūs dažai nudažė gana ryškiai, tolygiai. Nebuvo prie ko prikibti.
Bet, tiesą sakant, viena problema išryškėjo vėliau – nusiplovė gana greitai. Labiausiai nuo rudų šaknų. Kitur liko pakankamai ryškus atspalvis, bet gana greitai teko vėl dažyti šaknis, nes atrodė ataugusios – su kitais dažais taip greitai to nereikėdavo.

Iš tikro, labai nuliūdau, kad taip, nes patys dažai patiko. Manau, kad jei norisi paryškinti spalvą ir nereikia labai stipraus efekto – bus puiku. Bet, jei spalva visai kitokia nei natūrali – gali ir nelipti taip gerai, kaip norėtųsi. Manau, kad bandysim šiuos dažus dar kartą ir galima bus galutinai nuspręsti, ar tikrai jie greit atsiplauna, ar tiesiog kažkaip taip gavosi šį sykį. Nežinau. Kaip bebūtų – tai vienintelė bėda, kurią turėjau su šiais “Biomagic” plaukų dažais. Mane sužavėjo jų rūpestis ekologija ir tikrai aukšta pakuotės, indelių kokybė. Gera sudėtis, kaina kaip “L’oreal” plaukų dažų, kurių sudėtis daug prastesnė (ir aršesnė). Manau, kad išbandyti verta. Gal tai bus puikus pakaitalas daugiau chemijos turintiems dažams? O gal vis tik pasirodys “per silpni” ir grįšite prie kitų mėgstamų dažų – bet pabandykit. Atspalvių pasirinkimas nėra itin didelis, bet atspalviai gražūs ir dauguma tikrai atras patinkantį iš natūralių atspalvių spektro. Įvertinčiau kokiais 9/10.
product
Pasidalinsiu dar keliais atsiliepimais:
“BIOMAGIC, plaukų dažai su keratinu ir arganų aliejumi suteikia 100 procentų žilų plaukų padengimą.. Nudažius plaukus pasirinkta spalva atitiko pasirinktą spalvą. Plaukai įgavo gražų spalvos blizgesį. Po keletos plovimų spalva nepasikeitė. Dažų kvapas nejuntamas. Jei plaukai trumpi dažų kiekis per daug pakankamas. Galima palikti antram dažymui. Rezultatu tikrai esu patenkinta. Dažus patogu naudoti. Nors rekomenduojama atlikti jautrumo testą, tačiau mėginio jautrumo testui nėra. plaukų dažų sudėties nenagrinėjau. Labai abejoju ar tai tikrai natūralūs dažai, be jokių sveikatai pavojigų medžagų, tačiau dažais esu patenkinta, tikrai ateityje pirksiu ir rekomenduosiu kitiems.”
“Patogus naudojimui buteliukas, labai paprasta su juo uždėti dažus, nėra amoniako, gerai padengia plaukus. Po kelių plovimų plaukai vis dar blizgūs ir glotnūs, lengvai šukuojasi. Nedidelis spalvų pasirinkimas, plaukai nusidažė šiek tiek šviesesniu atspalviu nei nurodyta ant pakuotės. Patogus naudojimui buteliukas, labai paprasta su juo uždėti dažus, nėra amoniako, gerai padengia plaukus. Po kelių plovimų plaukai vis dar blizgūs ir glotnūs, lengvai šukuojasi. Nedidelis spalvų pasirinkimas, plaukai nusidažė šiek tiek šviesesniu atspalviu nei nurodyta ant pakuotės.”
“Džiaugiuosi galėdama išbandyti naujus plaukų dažus. Itin patiko tai, jog dažai yra be amoniako. Didelis pliusas, jog dažai neturi jokio kvapo. Komplekte buvo plaukų kondicionierius, kiurio efektas buvo šiek tiek silpnokas. Patiko tai, jog komplekte taip pat buvo plaukų šampūnas, kurio pilnai užteko išplauti plaukus. Trumpesnių plaukų savininkėms, šampūno turėtu užtekti net keliems kartams. Komplekte taip pat buvo vienkartinės pirštinės, kurios, deja, buvo prastos kokybės. Rezultatas, nusidažius plaukus buvo tikrai geras ir esu patenkinta, nors žilus plaukuelius nudažė kiek sunkiau. Spalva tikrai atitinka ir tinka. Galiausiai, man patiko visas įpakavimas ir kartotinė plaukų dažų dėžutė.”
“Pasirinkau 4.58 atspalvį – raudoną violetinį kaštaną. Kadangi mano plaukai ilgai, tad teko dar papildomai įsigyti vieną pakuotę, bet vėliau dėlto nesigailėjau. Pakuotė man labai patiko, traukianti akį. Patys dažai yra malonios konsistencijos, lengvai pasiskirstė ant plaukų, o rezultatas – puikus. Esu labai patenkinta savo plaukų dažymu. Esu jautri kvapams, tad man šis produktas turi vieną niuansą – tai labai stiprus kvapas, bet taip jau būna su tais dažais 🙂 Rekomenduoju išmėginti šiuos plaukų dažus ir tikrai nepasigailėsit.”
“Testavimui pasirinkau Red Violet Auburn – raudonai violetinę kaštoninę spalvą. Nesu mėgėja dažyti plaukus, dažniausiai renkuosi sruogelių variantą. Todėl šviesinti plaukų galiukai spalvą įsisavino geriau. Rezultatas patiko. Produkto pakuotė patraukli. Dažų naudojimas patogus, patiko tekstūra. Kvapas stiprus, kaip ir daugelio kitų dažų. Dažai neerzino odos, tolygiai nudažė plaukus. Spalva nenuvylė, atitiko esančią ant pakuotės, suteikė plaukams intensyvaus spindesio, plaukai po plovimo lengvai šukavosi, buvo švelnūs. Plaukų dažai man patiko, pateisino lūkesčius, rekomenduočiau.”
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *