Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

“Douglas” lovely grožio Adventinis kalendorius (makeup)

Jau esu aprašiusi šiuos Advento kalendorius 2019 metams:
 ASOS bei LOOK FANTASTIC kalendorius – paskaityti kviečiu ČIA.
Taip pat aprašiau “Douglas” du didžiusius ČIA.
“Essence” kalendorių – ČIA.
“KIEHL’S”ČIA.
“Catrice”ČIA.
“Eurokos” ČIA.
“L’Occitane”ČIA.
“Clinique”ČIA.

Taipogi, ir seserinį “Douglas” lovely kalendorių “Skincare” aprašiau ŠIČIA.
O šiandien noriu Jums parodyti ir “Makeup” versijos kalendorių.

Jis iš tų kiek mažesnių – toks kvadratinis, kaip tradicinė kalėdinė dovana, kokias rodo dekoratyviuose klipuose, kur po eglute būtent tokie estetiški grožiai tupi ir laukia savo eilės. Tikrai daili – o ir atsiverčia, išsivinioja į gražiai apipaišytą pasakojimą, švelnus, bet kalėdiškas, malonus akiai. Jo kaina 29,99 € . Aš nusipirkau jį jau prasidėjus Gruodžiui, su nemaža nuolaida, tad mokėjau 18 €.

Pasižiūrėsime kartu, kokia produktų, esančių viduje, bendra vertė.

Kaip jau įprasta, tai 24 langeliai, kiekviename jų slepiasi po dovanėlę. Tik vėl pasikartosiu – man labai nepatiko pačių dėžių kokybė. Jos gražios, bet viduje naudojamas plastikas per silpnas, o kartonas per plonas ir plešiant langelius, išdoroji visą dėžę ir jokios estetikos nelieka. Turiu daug kalendorių su plėšomais langeliais, bet niekada tokių bėdų neturėjau. Labai prastai padaryti patys langeliai, kitais metais reikėtų kokybiškiau padaryti pačias dėžes.

TURINYS

Viduje radau keturis nagų lagus. Spalvos patiko, tikrai gražios, o ir  mėgstu “Douglas” nagų lakus, jų kokybė tikrai nėra prasta. Tik labai nustebino ir nuliūdino, kad radau du vienodus. Žinau, kad didesnius galima buvo rasti įvairių, kintančių atspalvių, o pas mane pateko du vienodi. Gal per neapsižiūrėjimą? Padovanosiu, tokią pilkšva rožinė su blizgiu, tikrai labai graži, bet niekas nenorime gauti pasikartojančias priemones, ypač nagų lakus.

1.) Gavau šalto aukso atspalvį –  42 On en boite. (10ml)
2.) 3.) Rožinius 34 N.U.D.E (10ml) – šio gavau du vienetus.

Šiuo metu matau, kad šių nagų lakų kaina tesiekia 0,99 €. Kiti nagų lakai kainuoja iki 6 €, bet būtent šie tekainuoja dabar po eurą. Rasite ČIA.

4.) Bei mažesnį raudoną 74 Heart Breaker (4,5 ml)
Kaina irgi tikriausiai siektų apie 0,99 €.

5.) Taip pat gavau dildę. Pati nelabai dildes naudoju, nagus visada kerpu, o ne dildinu. Bet gal prasivers arba padovanosiu. Aišku, gavus kokią paprastą, bet stiklinę, džiaugčiausi labiau, tokia kartoninė ilgai netarnaus, o ir per daug kokybe nekvepia. Kaina iki 0,99 €.

6.) Kelioninis juodas blakstienų tušas Kiss&Curl. Vertė 6,99 €.
Rasite ČIA. 3,8ml. Atrodo tikrai neblogai, atsiliepimai labai teigiami.

7.) Tankinantis blakstienų tušas ‘Obsession’. 7,99 €.
Kiekis – 9ml. Šį tušą gavau pernai, man jis tikrai patiko, nelipina blakstienų, gražiai paryškina, tankina ir pailgina. Tikrai vertas dėmesio blakstienų tušas. 

8.) Rudas kajal akių pieštukas , spalva espresso. 2,99 €

9.) Intense kohl pencilakių pieštukas. Šis man labai patiko, pilkai violetinis, labai ryškus. Nr. 2 spalva. 4,99 €

10.) Kelioninis buteliukas kvepalams. Taip, labiau apsidžiaugtume, jei būtų pripildytas kokio produkto, kad ir kokio kūno purškiklio, bet ir tokie buteliukai praverčia ir manęs nenuvilia, nes tikrai panaudosiu. Šis atrodo pakankamai kokybiškas, pravers keliaujant. Galima ne tik kvepalus, bet ir veido toniką susipilti, ar paprasto vandens veido gaivinimui. Kaina 3,49 €.

11.) Tai savaiminio įdegio servetėlė. Aš tokių įdegio priemonių nenaudoju ir nemėgstu – man kažkaip dirbtinis įdegis nei gražu, nei reikalinga. Galima gražiai įrusti, neneigčiau, bet pati dėl savo sūrio baltumo odos niekada nepergyvenu. Bet gal kada šitą kojoms pabandysiu. Kaina – 1,29 €. Rasite ČIA.

12.) “Douglas” juodas akių pieštukas. Kelioninis, kiekis 0,6g. Nostalgiškas, nes visą paauglystę tokį naudojau ir gausiai akis juodindavau. Dabar jau rinkčiausi atsparų vandeniui, kuris geriau laikytųsi, bet šiaip jis tikrai kremiškas, pigmentuotas, ryškus, nereikia spausti stipriai, nusivalys nesunkiai. Paprastas, bet tikrai nėra blogas. Kaina 3,99 €.

13.) Pieštukinis highlighter’is – švytėjimo suteikianti priemonė. Švelni, šampaninė, kreminė. Suteikia labai gražų, švelnų švytėjimą, priemonė pakankamai kreminė, ypač patiks šviesiaodėms. Patiko. Vertė 12,99 €.

14.) Šešėlių primer’is – bazė. Įdomu bus išbandyti.  Aišku tokios bazės dažnai ir drėkina, o maniškiai vokai labai riebūs, man reikia matizacijos, tad žiūrėsim, ar susidraugausiu. Bet šešėlių bazę naudoju kasdien, tad prasivers. 10ml.  4,99 €

15.) Drožtukas. Man jie visada praverčia, dažnai pametu, tad gerai turėti po ranka. Labai paprastas, bet reikalingas dalykėlis. Kaina 3,99 €.

16.) Makiažo bazė – primer’is. Tokį dar nuo pernai turiu ir neišbandžiau, dabar dar vieną turėsiu. Reikės pagaliau prisiruošti pabandyti. 8 ml. Kaina apie 6 .

17.) Lūpdažis “lipstick shine”15 forever red. Raudonas, kalėdiškas. Maždaug 2,99 €, kelioninis dydis.

18.) Lip Duo dvigubi lūpų dažai. Aš gavau atspalvį “dare to shine”. Tai raudonos ir vyšnynės spalvos mišinys. Jais galima sukurti ombre efektą, tolydų spalvos perėjimą. Atrodo kremiški, gražūs. 2,99 €

19.) Ultimate Longwear Lip Linerilgai išliekantis lūpų pieštukas. Išsukamas. Atrodo tikrai pigmentuoti, labai ryškūs ir gražūs ir išliekantys vietoje, kas benutiktų. Tikrai džiugina. Spalva: itin ryški rožinė, vos ne neoninė “coral” 7,99 €, rasite ČIA.

20.) Dar vienas toks lūpų pieštukas, spalva “Rosewood” – graži pilkesnė rožinė. 7,99 €

21.) Geltona makiažo kempinėlė. Atrodo pakankamai švelni ir minkšta, reikės pamėginti. Makiažo kempinėles naudoju kasdien, jas reikia kas pusmetį ar dažniau keisti, tad tikrai prasivers. Rasite ČIA. 6,99 €

22.) Rožinė makiažo kempinėlė. Jausmas liečiant tas pats, tik forma kita.  Rasite ČIA. 6,99 €

23.) Invisible hair elasticguminė plaukų gumytė. Nepakenks plaukams, per daug neverš, neįsivels. Džiaugiausi gavus. Vienos tokios kaina apie 1,50 €

24.) Hair ties plaukų gumytė. Irgi švelni, nekenkia plaukui. Vienos vertė irgi apie 1,50 €. Rinkinį rasite ČIA.

Susumavus viską, gavau kad turinio vertė apytiksliai siekia 100 €. Tad, žiūrint iš šios perspektyvos, gauni tikrai daugiau nei tai, už ką moki.

Nesakyčiau, kad šis kalendorius prastas – nesigailiu jį nusipirkus, bet turiu ir pastabų.
Man trūksta įvairovės. “Douglas” asortimentas pakankamai platus, kad tokiame kalendoriuje produktai nesikartotų.

Čia gavome:

Nagų lakus 4X
Kempinėlės 2X
Plaukų aksesuarai 2X
Akių pieštukai 3X
Lūpų pieštukai 2X
Lūpų dažai 2X
Blakstienų tušai 2X

Tikrai šitų priemonių galėjo būti po vieną. Kempinėlės užteks vienos – pati per daug nesiskundžiu, bet vis tik. Gauti du vienodus nagų lakus – tikrai nesąmonė. Trūko antakių pieštuko, kokio, kad ir vienspalvio, šešėlio ar šešėlių pieštuko/kreidelės. Kad ir lūpų blizgio vietoj lūpdažio. Kokio bronzato. Vietoj vieno iš tušų – eyeliner’io ar antakių gelio. Galėjo būti nors vienas šepetėlis. Abi gumytės plaukams tikrai galėjo būti viename langelyje. 

Highlighteris 1X
Primer’is 1X
Šešėlių primer’is 1X
Drožtukas X
Įdegio servetėlė X (šiame kalendoriuje ji kažkaip ne prie ko)
Buteliukas X
Dildė X

Dildė galėjo būti įdėta geresnė – tikrai “Douglas” turi nebrangių kokybiškesnių dildžių, kurių galėjo nepagailėti. Taip pat įdegio servetėlė visai nedera prie turinio, jau geriau makiažo valymo servetėlės ar valiklis būtų buvęs. 

Kaip ir neblogai, bet iki tobulybės dar toli. Kokie Jūsų įspūdžiai?

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *