kaukės/serumai/balzamai,  Plaukų priežiūra

“Delia: Cameleo” aqua action plaukų priežiūros priemonės su čija aliejumi (Kaukė, kondicionierius, serumas)

Ah, negaliu patikėti, kad tiek laiko neprisiruošiau parašyti šios apžvalgos. Jau senokai didžiąją dalį šių priemonių pabaigiau, jau vėl nusipirkau ir įpusėjau, tad reikia pagaliau pasidalinti, kokią aš čia plaukų priežiūros seriją atradau.

Ogi “Delia: cameleo” firmos priemonės sausiems plaukams. Iš tiesų, šios priemonės nebuvo brangios, iš šios kompanijos produktų daug nesitikėjau, mano bandyti nepaliko didelio įspūdžio, bet ši serija tikrai maloniai nustebino ir patiko.
Tai ‘Aqua Action’ kolekcija su čija (ispaninio šalavijo) sėklų aliejumi. Šis aliejus turi daug riebiųjų rūgščių, B3 vitamino, cinko, labai daug antioksidantų. Jis naudingas ir odai, ir plaukams.

Iš jos įsigyjau visas priemones, išskyrus šampūną. Mano plaukų šaknys ir skalpas riebūs, tad drėkinantys tokio tipo šampūnai tiesiog nelabai tinka. Užtat dažyti, todėl kaukės ir kondicionieriai tikrai praverčia.

Priemonės sukurtos nenaudojant silikonų, parabenų ir aršių konservantų. Būtent tai ir patraukė mano dėmesį, vis ieškau gerų kondicionuojančių priemonių plaukams, kurių sudėtyje nebūtų silikonų.

Žodis „gamta“ yra kilęs iš lotyniško žodžio „natus“, reiškiančio „gimęs“. Mūsų gaminių savybės tiesiogiai kyla iš mūsų naudojamų natūralių ingredientų „įgimtų“ savybių. Ir jie sudaro net 95%!

PRE-SHAMPOO MASK – plaukų kaukė

Iš tiesų, tai kaukė, kurią tepate ant sauso skalpo, ties šaknimis. Palaikote ir tada jau einate plauti galvos. Jei galvos oda sausa, pleiskanoja, tai tokia kaukė padės ir padrėkins, sunormalizuos galvos odos drėgmės lygį. Bet, kaip ir sakiau, mano plaukai riebūs, stengiuosi juos plauti kas antrą dieną, bet antrąją jau būna gerokai pasiriebalavę. Tad tokia kaukė man didelės naudos neneša. Ji tiesiog ne man skirta. Pabandžiau naudoti tokiu būdu – na, jausmas malonus, nėra labai riebu, bet vis tik man riebina ir taip riebius plaukus, nes tiesiog sprendžia problemą, kurios neturiu.

Ir pradėjau ją naudoti kaip įprastą plaukų kaukę. Tiesiog tepdavau plaukus po plovimo nuo vidurio iki galiukų, palaikydavau ir nuplaudavau. Ir tikrai labai patiko. Pakankamai pamaitino, padrėkino plaukus, jie buvo glotnesni, švelnesni. Man tai pasirodė tikrai nebloga plaukų kaukė. Nusipirkau ją ir vėl, kai pabaigiau, ir naudoju taip pat – ir puikiai. Gana paprasta, bet ne prasta plaukų kaukė. Efektas mane tenkino, ypač turint omenyje, kad tai priemonė be silikonų, kurie aptraukia plaukus plėvele ir apgauna geru efektu, kuris būna trumpalaikis.

 

Kiekis – 250 ml. Tikrai pakankamai daug, bet, tuo pačiu, pakuotė neužima per daug vietos duše, skopti ranka tokią priemonę patogu, plaukų kaukėms tokios pakuotės tinka.
Kaina – 4,89 € (Eurokos, o dabar, kai rašau,  gausite su nuolaida už 3,57 €), rasite ir Camelia, bet čia kažkodėl ji brangesnė.

Sudėtis:
Aqua– vanduo , Cetyl Alcohol – minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja plaukus, gali šiek tiek kimšti poras. Tai nėra tas alkoholis, kuris sausina ar kurio reiktų vengti, ypač plaukų priežiūros priemonėse., Glycerin – drėkiklis, Glyceryl Stearate SE – minkštiklis, emulsiklis, Dicaprylyl Ether – tirpiklis, minštiklis, kondicionuoja odą, Behenamidopropyl Dimethylamine – antistatikas, emulsiklis, Isopropyl Palmitate – antistatikas, rišiklis, tirpiklis, drėkiklis, Cetyl Palmitate – minkštiklis, kondicionuoja odą, Betaine – antistatikas,klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja odą ir plaukus, Butyrospermum Parkii Butter – taukmedžių sviestas – odai identiškas drėkiklis, pasižymintis priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis savybėmis, tinka net jautriai odai, Lactic Acid – reguliuoja pH, keratolitikas, šviesina odą, pasiyžmi sutraukiamuoju poveikiu, Salvia Hispanica Seed Oil, Tocopherol – vitaminas E, Hydroxyethylcellulose – rišiklis, tirštiklis, emulsijos stabilizatorius, sudaro plėvelę, Sodium Benzoate – konservantas, kvepalų ingredientas, Benzyl Alcohol – konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą, Parfum, Sodium Nitrate – konservantas, Hydrated Silica – šveitiklis, absorbentas, klampumo reguliavimo medžiaga, burnos priežiūros priemonė.

 

Sudėtis pakankamai paprasta, nieko labai ypatingo joje nėra. Įprasti, bet neblogi drėkikliai bei minkštikliai. Taukmedžių sviesto ir  čija aliejaus irgi yra ir jie puikūs ingridientai, gal tik kiek didesnės koncentracijos norėtųsi. Šiaip sudėtis, kad ir nėra tokia turtinga, kokia galėtų būti, gera ir saugi. Silikonų išties nėra, smagu, kai priemonė suteikia tikrai gerą efektą be jų. Yra keletas konservantų, bet mažai, o ir nuplaunamai priemonei tai tikrai nėra bėda.

Tai paprasta, bet nėra prasta plaukų kaukė. Skalpui naudočiau atsargiai, nes gali kimšti poras, bet turint itin sausą galvos odai, gal ir padės. Bet man patiko ją naudoti kaip paprastą plaukų kaukę. Kokybės ir kainos santykis tikrai geras.

Visos šios serijos kvapas nėra stiprus, gana natūralus, kaip aliejų ir šiek tiek saldumo, visai neįkyrus. Nėra dažiklių.
Tekstūra maloni, nėra riebi, bet skalsi ir tirštoka. 

MOISTURISING CONDITIONER – kondicionierius

Drėkinantis plaukų kondicionierius kiek lengvesnės konsistencijos nei kaukė, bet pakankamai gerai drėkina. Mano plaukams jis irgi patiko, jie tapo glotnesni, lengviau iššukuojami. Gana paprastas, bet neblogas kondicionierius, kurio efektas mane irgi tenkino. Ypač, turint galvoje, kad ir ši priemonė sudėtyje neturi silikonų.

Kiekis – 200 ml.
Tūbelė spaudžiama, bet kadangi kondicionierius nėra tirštas, tai neapsunkina naudojimo ir dozavimo.
Kaina – 3,69 € (dabar Eurokos su nuolaida kainuoja 2,69 €), Camelia.

Sudėtis:
Aqua
, Glycerin, Cetyl AlcoholGlyceryl Stearate SEDicaprylyl Ether,  Behenamidopropyl DimethylamineBetaine, Cetyl Palmitate, Isopropyl PalmitateLactic AcidButyrospermum Parkii Butter, Salvia HispanicaSeed Oil, Cetrimonium Chloride, Tocopherol, Sodium Benzoate, Hydroxyethylcellulose, Parfum,Benzyl Alcohol, Sodium Nitrate, Hydrated Silica.

Sudėtis praktiškai identiška kaukės sudėčiai, visi ingridientai tokie patys, keleto tik skiriasi koncentracijos. Be silikonų, be parabenų, plaukams naudinga sudėtis. Džiugina, kad ir gana paprasta, elementari sudėtis.

Tekstūra maloni, lengvai pasiskirsto. Kvapas, kaip ir kaukės, malonus, bet nėra stiprus.

SERUM – serumas

Tai nenuplaunamas plaukų kremukas, serumas, skirtas pažeistiems plaukų galiukams. Jis nėra riebus, bet jo tekstūra maloni, plaukai tikrai tampa švelnesni, bet nesuriebinti.

Tiesa, tikrai pažeistiems, jau suskilusiems galiukams niekas jau nepadės, nebent vizualiai suklijuos, bet geriausia juos tiesiog nukirpti. Bet galima užkirsti kelią, kad jie netaptų tokios būklės, o čia jau priemonės gali prasiversti.

Aš naudojau jį ne tik galiukams, bet ir visiems plaukams. Namuose naudoju daugiau priemonių – ir aliejuką, ir purškiklį, dar kitus nenuplaunamus kondicionierius. Bet šį vienintelį pasiėmiau į keliones vasarą ir, mano džiaugsmui, jo pakako, kad plaukai per daug nesiveltų, išliktų glotnūs. Kelionėje jis tinka puikiai, o ir naudojasi pakankamai taupiai, užtenka ilgam. Kaukę ir kondicionierių jau pabaigiau ir pradėjau naują, bet šio dar pirmojo nepabaigiau, nors ir artėju link galo. Bet jau pamainą esu nusipirkusi – jis paprastas, bet nėra prastas.

Kiekis – 55 ml.
Kaina – 3,59 € (Eurokos dabar su nuolaida 2,87 €)

Sudėtis:
Aqua, Glycerin Stearate SEDicaprylyl EtherBehenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl AlcoholLactic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Salvia Hispanica Seed Oil, Tocopherol, Cetyl PalmitatePhytanirol – drėkiklis, kondicionuoja odą ir plaukus, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Nitrate, Hydrated Silica.

Sudėtis irgi labai panaši, dominuoja tie patys ingridientai. Paprastas, drėkinantis serumas. Verta kartu naudoti kokį aliejuką, bet ši priemonė nėra bloga, kad ir nėra ypatinga ar itin turtingos sudėties. Savo kainos verta.

Šampūną pirkti rasite Eurokos. Jo kaina 4,49 € (su nuolaida 3,37 €). Jis sukurtas be SLS ir kitų sausinančių sulfatų, be silikonų ir parabenų. Irgi atrodo kaip paprastas, bet gana švelnus šampūnas, kurį gal ir verta išbandyti, jei turite sausesnius ar normalius plaukus.  Apie šampūną taip pat galite paskaityti Gėlėtos kosmetinės tinkalaraščio įraše.

Man ši plaukų priežiūros priemonių serija patiko. Sudėtis galėtų būti turtingesnė, turėti daugiau aliejų ir kitų plaukus puoselėjančių ingridientų. Bet ji tikrai pakankamai gera, o ir efektas man patiko. Turint itin pažeistus ir didesnės pagalbos reikalaujančius plaukus, tokių priemonių gali nepakakti, bet šiaip tai puikios priemonės, leidžiančios plaukams būti gražiems, švelniems ir sudrėkintiems. Kai kainos tokios nedidelės, išbandyti tikrai verta. Lyginant su kitomis priemonėmis už panašią kainą – šios tikrai vertos dėmesio.

Mačiau, kad “Delia: Cameleo” išleido seriją ir riebiems plaukams ‘detox’, mažiau keletą produktą šmėžuojant Camelia vaistinėje,  tikrai man bus labai įdomu pabandyti.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published.