Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Catrice” SUPERBIA šešėlių paletės (Vol.1 ir Vol.2 ) – Apžvalga.

Paskutiniame įraše aprašiau man patikusius “Catrice” lūpų priemonės – kondicionuojantys lūpų sviestiniai blizgesiai. O dabar noriu pakalbėti apie dvi “Catrice” šešėlių paletes – Superbia Vol.1 (warm copper) 1 ir Vol. 2 (frosted taupe).

Kiekviena paletė turi 10 atspalvių ir 15 g. produkto.
Paletėse nerasite veidrodžio ar šepetėlio. Nepaisant to pakuotė graži ir man patiko. Gal dėl formos bei užrašų “Vol” man priminė muzikines kasetes, kurioms pasibaigus, reikėdavo jas apsukti. Bet nesu tikra, ar toks sumanymas buvo – net ir gamintojų puslapyje neradau informacijos apie pakuotės idėją, tad gal tos kasetės man ir vaidenasi.

Terminas “Superbia” išvertus iš lotynų kalbos reiškia “pride” – pasididžiavimą, išdidumą. O angliškasis “superb” reiškia ir nuostabumą ir puikumą. Tad pavadinimas iškart aplikuoja, kad tai bus puiki ir aukščiausio lygio priemonė. Juk to visi ir nori, ar ne?

O palečių vidus man priminė savotiškus korius – ta forma atrodo paprasta, bet suteikia kažkokio žavesio. Veidrodžio būčiau norėjusi – kažkaip jam yra ir vietos, ir kaina nėra jau tokia maža, kaip “Catrice” priemonės. Ir dar būčiau norėjusi, kad atspalviai būtų pavadinti – tai suteikia irgi tam tikro jaukumo, kokybės jausmo. O ir kalbėti bei aprašinėti priemonę daug lengviau, tad neslėpsiu ir pragmatinių priežaščių. 🙂

Kaip bebūtų, pakuotė man patiko – gal iškilus viršus ir nėra pats patogiausias, kalbant apie užimąmą vietą ir keliavimą su tokia priemone, bet dizainas mano akį patraukė, o ir viduje abi paletės atrodo iš tiesų žaviai ir yra fotogeniškos. Abiejų palečių spalvinės gamos gražios ir dera tarpusavyje.

Paletes galima įsigyti “Eurokos” bei “Drogas” kosmetikos parduotuvėse. Taipogi, galima atsisiųsti iš įvairių internetinių parduotuvių (gal aktualu, jei gyvenate svetur ar neberandate).

Kiekvienos paletės kaina yra 9,49 € (Eurokos kainoraštis, kitur gali kiek skirtis). Galite rasti: Vol.1  Vol.2

Sudėtis daugiausia mica ir talko pagrindu. Paletės veganiškos. “Catrice” produktai nebandoma su gyvūnais ir nepardavinėjami tokiose valstybėse, kaip kad Kinija, kur testavimas su gyvūnais yra privalomas.

Superbia Vol.1 – WARM COPPER

Pradėkime nuo šviesios, bronzinės ir kreminės šešėlių paletės. Manau, kad ji ypač patiks tiems, kurie mėgsta švelnų, naturalų, spindintį makiažą. Atspalviai labai tinka vestuvėms. Tokia spalvų gama gražiai atrodo ant kiekvienos odos spalvos ir yra labai universali ir tiks net ir nelabai patyrusiems dažytis su akių šešėliais.

“Šilti rusvi ir bronzos atspalviai sukuria nuostabų akių makiažą. Įvairių efektų įvairovė – nuo matinio iki holografinio – tobulai dera tarpusavyje.”

Nors aš labiau mėgstu spalvingus, ryškius šešėlius – man šios paletės atspalviai patiko ir tokią paletę būtina turėti makiažo mylėtojui. Nebūtinai šią – panašių tikrai gausu – bet apskritai.

Pirmoji eilė (vertikaliai) labai švelni, šviesi. Matinis itin šviesus atspalvis nėra labai pigmentuotas ir kremiškas, bet praverčia sklaidant šešėlius ir švelninant kampus. Aišku, tik šviesiai odai. Tamsesnei nemanau, kad bus naudingas, deja.

Užtat spindintys atspalviai viršuje tikrai neblogi – subtilūs, bet pakankamai ryškūs, gražiai atrodo ant voko, yra pakankamai ryškūs. Gal ir ne patys geriausi bandyti, bet nenuvylė.

Antroji vertikali eilė – kiek tamsesnė, daugiau rudų atspalvių. Švytinčių, metalic tipo atspalvių irgi gausu ir jie pakankamai gažūs. Gal du viršutiniai pasirodė šiek tiek prastesni, bet ant voko atrodo pakankamai gražiai. Ruda matinė labai reikalinga ir džiaugiuosi, kad ji yra paletėje, ir ji tikrai panaudojama, bet šiaip pasirodė kiek per sausa ir su ja dirbti nėra labai paprasta.

Man patiko tai, kad protingai apsvarstyta, kurie atspalviai turi būti matiniai, kurie blizgesni. Prigesinta ruda ir kreminė yra matinės ir būtent tokios labai reikalingos šešeliuojant, o švytinčios tokios, kurios labiau ir tiks dengti vokui. Tad man patiko pats sumanymas. Formulė turi trūkumų, bet tikrai galima sukurti labai gražių makiažų. Kaip ir sakiau – nuotakų makiažas dažniausiai kuriamas iš tokių atspalvių taipogi. Aš šią palete vertinčiau 8.5/10. Ji nėra tobula, bet tikrai nebloga ir aš ją naudoju ir nenumetu į šalį, man tikrai patiko.

Superbia Vol.2 – Frosted Taupe

Pačia spalvine gama mane ši palete patraukė dar labiau – visada labiau intriguoja kiek ryškesni tonai, o aš labai mėgstu violetinę bei alyvinę, tad čia tokia asmeninė silpnybė. O ir holografiniai atspindžiai ant paletės išorės man labai patiko.

“Aukštos kokybės šešėliai: vėsūs atspalviai nuo ledo mėlyno iki rusvo, rausvai pilko iki žavaus spalvingo. Įvairių efektų įvairovė – nuo matinio iki holografinio – tobulai dera tarpusavyje.”

Vėl galiu pagirti spalvinę gamą ir sumanymą. Reikalingi šešeliavimui atspalviai – matiniai. Tie, kurie tinkamesni voko dengimui – blizgesni. Tad tikrai graži paletė, puikus miksas šaltesnių ir šiltesnių atspalvių.

Pirma eilė (vertikali): matinė ruda apvylė, nes per sausa ir sunkokai sklaidosi. Naudoti ir sėkmingai panaudoti galima, bet reikia pastangų tolygiai išsklaidant. Tą pati galiu pasakyti ir apie kitus matinius atspalvius. Švytintys neblogi, nors sidabrinis-levandinis pasirodė vidutiniškas. O gaila, nes labai žavus atspalvis.

Šviesūs švytintys atspalviai patiko,nuvylė vidurinis matinis, o ir violetinis bei sidabrinis galėtų būti ryškesni ir kremiškesni. Atspalviai tokie gražūs, bet tikrai nėra patys geriausi. Švelniam makiažui tinka ir atrodo labai gražiai, bet norint išgauti ryškius efektus – ši paletė nebus tinkamiausia.

Violetinius atspalvius sunkoka išgauti – todėl tikrai dažnai violetiniai šešėliai nuvilia. Bet įmanoma rasti gerų – tad tai nėra misija neįmanoma ir kartelės žemai nuleisti nereikėtų.  Ši paletė graži ir jos tikrai nenumetu į šalį – kiek priminė “Essence” New York paletę, kurią aprašiau. Jei neturite panašių palečių – ši pravers ir tiks draugystės pradžiai su tokiais tonais, bet, jei turite daug panašių, tai nelabai verta, nes ši nelabai nustebins ir nepranoks lūkesčių formulės atžvilgiu. Vertinčiau 8/10.

Gražios spalvos, prieinama kaina. Galima sukurti tikrai gražų akių makiažą ir tam užtenka vienos paletės – yra ir pakankamai blizgių, ir pakankamai matinių atspalvių.

Su “Catrice” paletėmis mano patirtis gana prasta, tad šios paletės, palyginus su kai kuriomis kitomis bandytomis, tikrai daug sėkmingesnė. Kai kuriems atspalviams trūksta pigmentacijos ir kremiškumo, bet mėgstant švelnesnį makiažą net labai patiks. Nors ir pastebėjau trūkumų, vis tik vertinu tikrai teigiamai ir esu patenkinta šiomis paletėmis – net ir turint didelę šešėlių kolekciją, vis iš naujo paimu šias, o tai rodo, kad jos tikrai nėra prastos. Per išpardavimus įsigiję neturėtumėte gailėtis.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *