Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

“Catrice” Advento kalendorius 2019 (DIY)

Ho ho ho. Lapkritį dar krenta lapai, o ne sniegas (nors visko pasitaiko), bet jau metas mąstyti apie Kalėdines dovanas bei Adventinius kalendorius, pilnus kosmetikos priemonių. Ir sau, ir kitiems kosmetikos mylėtojams tai puiki dovana. O verta dairytis jau dabar, nes dalis jų išpirkti, tad nėra daug laiko lūkuriuoti nes geriausi dingsta sparčiai iš lentynų…

Aprašiau savo įspūdžius apie ASOS bei LOOK FANTASTIC kalendorius – paskaityti kviečiu ČIA.
Taip pat aprašiau “Douglas” du didžiusius ČIA.
“Essence” kalendorių – ČIA.
“KIEHL’S”ČIA.

Šiandien pabandysime įvertinti “Catrice” DIY Advento kalendorių.

“PADOVANOKITE ŠVENTŲ KALĖDŲ LAUKIMĄ SAVO ARTIMIESIEMS.
Šv. Kalėdų laukimas – stebuklingas laikas, kai tampame geresni, o širdis pasiruošusi dalintis ir džiuginti artimuosius. CATRICE advento kalendorius DIY (Do it yourself) gali tapti puikia DOVANA, siekiant pradžiuginti Jums brangius žmones. Sukurkite CATRICE advento kalendorių ir nustebinkite artimuosius nuostabiu rankų darbo advento kalendoriumi. CATRICE advento dėžutėje rasite 24 grožio priemones ir jau lankstymui paruoštas formas, iš kurių sukursite ypatingą šventinį advento kalendorių Jūsų artimiesiems. Juk taip malonu dalintis šv. Kalėdų laukimo nuotaika, gerais palinkėjimais ir dovanomis su artimaisiais.”
Tai dėžė, kurioje rasite 24 kosmetikos produktus ir tiek pat dėžučių, kurias reikės pačiam susilankstyti. Man ši idėja, tiesą sakant, nepatiko. Jei jau pati noriu susikonstruoti kalendorių – galiu nupirkti daug “Catrice” priemonių, kurias išsirinksiu, ir viską pagaminti pati, apgalvoti tai, ko tas žmogus, kuriam jį ruošiu, norėtų. O, jei tas žmogus esu aš pati – nenoriu sau pakuoti dovanų į dėžutes, kurias pati išpakuosiu… ši idėja gera nebent tokiu atveju, jei iš kalendoriaus norite padaryti daug dovanėlių įvairioms draugėms, tada galima kiekvienai sudėti po dėžutę.
Šiaip pati dėžė graži, kaip ir mažosios dėžutės. Labai paprasta, bet visai Kalėdiška, jauku ir įvelnu, paauksuota. Nieko labai  ypatingo – bet to tikėčiausi iš prabangesnių kalendorių nei šis, tad jokių priekaištų neturiu.
Svarbu paminėti, kad iš esmės “Catrice” kosmetiką labai mėgstu ir daug jos turiu – kartais pasitaiko prastesnių produktų, bet visumoje tai puikios kosmetikos priemonės už mažą kainą. Galima eksperimentuoti, sukurti daug įvairių įvaizdžių. Man įdomu, kiek šiame kalendoriuje esančių dalykų bus tokie, kuriuos turiu.
Pirkti rasite EUROKOS.
Jo pilna kaina – 34,99 €, bet šiuo metu galioja -15% nuolaida ir ši akcija tęsis iki 11.26, tad galite jį įsigyti už 29,74 €.
Na, ką gi randame viduje?
Pagal tai, kiek produktas džiugintų, prie kiekvieno pridedu nuo vieno + iki trijų +++. Jei produktas nepatinka visai, dedu minusą .
1. Kreminių highlighterių paletė: glowdoscope. +
Šią paletę aš turiu, ji iš senesnės kolekcijos. Gali pasirodyti, kad priemonė kietoka, bet patarčiau naudoti (švarius) pirštus, o ne šepetėlius – priemonė taps minkštesnė nuo kūno šilumos. Spalvos tikrai gražios – ir natūralios, ir kiek įdomesnės kaip alyvinė ar balsva su žydru blizgesiu. Man ji visai patinka, mokėjau iki 3€, bet jau ją turiu, todėl labai neapsidžiaugčiau. 
2. Skystas highlighter’is su pipete (galactic highlighting drops) +
Tekstūra kiek kitokia, skystesnė, labiau aliejuota, bet šiaip intensyvi, suteikianti gražų spindesį, blizgučiai labai smulkūs. Tokią priemonę galima įmaišyti sau į makiažo pagrindą, jei mėgstate skaisčią, švytinčią odą. Aš jau šią priemonę turiu. Man ji patinka. Mokėjau apie 4€. Tai geras produktas, bet turimas, tik todėl labai neapsidžiaugčiau. 
3. Akių kontūro skystis su plunksnele – rock couture eyeliner’is. ++
Turiu visas šių eyeliner’ių spalvas, išskyrus…juodą. Turiu blizgias baltą, bronzinę ir mėlyną. Blizgios visai neblogos, nėra labai intensyvios, bet pabrėžti akių kampučiui ar plonytei linijai tinka. Užtat juodo jau reiktų kiek intensyvesnio dėl pačio atspalvio, bet pats šepetėlis labai plonytis, tad pavyktų lengvai pabrėžti blakstienų liniją, nesukuriant per storo apvado. Gal ir nieko. Tiesa, tai irgi iš jau praėjusios kolekcijos… Be to, jis išdžiūna ne matinis, o su spindesiu, o aš mėgstu matinius, tad dėl to šiek tiek liūdniau, bet jei plonytė liniją, tada netrukdytų.  Nieko blogo, bet ar nesudėjo kartais tiesiog atlikusių daiktų? Nes visų trijų, kuriuos aprašiau, neberandu Eurokos. Kaina apie 3€.
4. Nagų lakas “SpectraLight” , 5 holo enchantment. ++
Šie nagų lakai blizgūs, su holografiniais ir įvairiaspalviais blizgučiais. Man jie patinka, turių jų keletą. Tikrai juos ne kartą esu naudojus. Jie nėra labai pigmentuoti, galima naudoti kaip antrą sluoksnį ant pasirinktos spalvos, bet galima ir vieną, tiesiog tepti bent du sluoksnius. Atrodo tikrai gražiai, laiko neblogai. Man jie patinka. Kaina apie 3,5€. 
5. Nulupamas nagų lakas “Peel off glam”, 2 nail more worry less. +
Tai sidabrinis nagų lakas – tartum bespalvis su daug blizgučių. Turiu tokį patį tik auksinį. Jį naudojau kelis kartus – idėja tokia, kad nusilakuoji nagus ir nereikia jokio valiklio, kad juos nuvalytum, jie kaip skysti sukietėje klijai, tartum guma, tiesiog nusilupa. Gal ir nieko, bet man jie pradėdavo luptis iškart po lakavimo – reikia būti labai atsargiai su nagais, juos saugoti, nes nesilaikys.
Manau, kad čia skonio reikalas. Tai smagi dovana kokiai mergaitei, kuriai dar neleidžia lakuotis nagų, bet jau norisi su tuo žaisti. Ar, jei norisi nusilakuoti nagus vienam vakarėliui ir iškart po jo grįžti į natūralių nagų būseną. Juk kai kuriuose darbuose neleidžiami nulakuoti, ypač blizgantys nagų lakai, tad gal tokiu atveju tai suteiktų galimybę lengvai ir greitai sau suteikti kiek žaismės? Manau, kad yra žmonių, kuriems tokie nagų lakai patiks, bet ne visiems. Aš savąjį numečiau po keleto bandymų – gal reikės vėl sugrįžti. Nieko blogo, bet kažkaip… na, bent kalendoriuje kitas atspalvis nei mano turimas. Kaina apie 3€.
6. Pudros/ veido  šepetėlis. +++
Gražus, auksinis ir nematytas, neturėtas. Šereliai platūs, tiktų fiksuoti makiažo pagrindui visą veidą. Šio norėčiau. Tikrai apsidžiaugčiau gavusi – šepetėlių (ypač gerų) nebūna per daug. Šis turi potencialą. Jis sukurtas specialiai Advento kalendoriui – atskirai jo, deja, nerasime. Kaina spėčiau apie 5€.
7. Lūpdažis, ultimate color 450 legendberry. +++
Raudono vyno spalvos. Kremiškas, malonios tektūros. Turiu nemažai “Catrice” lūpdažių, bet nesu tikra dėl šio. Gali būti, kad neturiu. Atrodo tikrai neblogai, išbandyčiau su malonumu. Kaina apie 4€.
8. Nulupamas lakas, peel off glam, 3 when in doubt, just add glitter. –
Per anksti pasidžiaugiau, nes būtent šį ir turiu. Vieno tokio nagų lako būtų užtekę kalendoriuje. Taip norisi įvairovės…
Kaina apie 3
9. Primer’is – blur stick. +
Ech, kaip tik žadėjau savąjį išmesti, nes jo liko vos vos, o pasikeitė kvapas ir įtariu, kad pagedo.
Tai labai nedidukas, pieštukinės formos primer’is, užpildantis poras, paruošiantis veido odą tolygiam makiažui. Aš jį vežiausi į visas keliones – labiausiai todėl, kad jis nėra skystas, ir tikrai mažiukas, tokio primer’io mano kelionėse man užteko pilnai. Naudojau tik T zonoje, kur poros labiau matomos. Šiaip turiu riebią ir spuoguotis linkusią odą, tas nepersistengiau su juo. Bet šiaip man jis patiko, savo darbą atliko, tektūra it velveto. Turimas, bet jau reikalaujantis pakaitalo dalykėlis. Na, aišku turiu daugybė primer’ių, kuriuos reikia naudoti, bet vis tik šis per daug nenuviltų. Ateities kelionėse prasiverstų. Tik vėlgi – iš buvusios kolekcijos, kurios nebėra prekyboje… Kaina apie 3€.
10. Dirbtinės blakstienos. +
Šios yra limituotos kolekcijos, sukurtos specialiai šiam kalendoriui (smagu, kad jie ir tokių priemonių čia įtraukė).
Jų vertė  4,19 €. Asmeniškai neapsidžiaugčiau, nes dirbtinių blakstienų nenešioju – na, tik išskirtiniais atvejais, per glamūro reikalaujantį kostiumų vakarėlį, bet šiaip mano ranka jų siekia labai retai. O ir turiu keletą stalčiuje, tad per daug nedžiūgaučiau šias gavusi. Nemanau, kad jos blogos, atrodo gražiai, tiesiog ne man. Nors, kita vertus, juk nepasens, o gal tikrai kokiam vakarėlyje padės sukurti nerealų įvaizdį? Nežinau. Beje, prie blakstučių yra pridėti klijai, o tai šaunu. 
11. Liquid luminizer strobing pen, 20 readdy for champagne – 
Pasuki jį ir pro šepetėlį turi išbėgti šiek tiek produkto. Nemėgstu tokių aplikatorių.
Jis gana tirštas, šiek tiek lipnus. Tikrai gražus, nėra didelių blizgučių. Būtent šio nebandžiau, bet kažkaip jau buvo šiame kalendoriuje švytinčių priemonių, tad ši nepradžiugintų. Nors tai nereiškia, kad ji bloga. Tiesiog abejoju, ar pati pirkčiau.
Kaina apie 3,5€. 
12.Šešėlių paletė –  The Ultimate: Chrome, 10 ++
Daug švytinčių, pakankamai šviesių ir auksinių-sidabrinių atspalvių. Iš šios kolekcijos bandžiau ne šią, o kitą paletę, ir ji man pasirodė nelabai pigmentuota ir per sausa, paliko prastą įspūdį, bet mačiau, jog šioje nėra matinių atspalvių, tik spindintys, ir swatches atrodo tikrai gerai, tad gal ir nenusivilčiau. Kas žino, gal nustebintų. Šiaip visi atspalviai tiktų naudoti ir kaip highlighteriai. Kaina apie 4,5

13. Nagų lakas, 4 unmistakable style +
Tai kaštoninis,, rudas spindintys, metalic tipo nagų lakas. Gražus, bet labiau rudeninis nei Kalėdinis. Bet tikrai gražus, pakankamai pigmentuotas. O ir šiaip “Catrice” nagų lakai man patinka. Bet…labai panašų kaip nemokamą dovaną su “Eurokos” siuntiniu berods prieš keletą savaičių. Gavau 03 Goddess of Bronze.  Irgi iš praėjusios kolekcijos, tad priverčia tikrai patikėti, kad dalis daiktų sumesti tie, kurių neišpirko seniau. Bet tik teorija. Kaina apie 2,5
14. Matizuojanti kompaktinė pudra, healthy look, 10 (translucent) ++
Ji nėra balta, tartum rusva ir rausva. Manau, kad efektas nebus matinis, bet veikiau švelnus, skaistinantis, labiau patiks sausaodžiams. Bet man pabandyti būtų įdomu, jei pasirodytų per silpna, naudočiau sutvirtinti paakių ir akių vokų zonose. Vertė apie 2,5
15. Nagų lakas / Gel laquer, 12 creaming of you +
Jis labai šviesus, kreminis. Kažkaip ne visai kalėdinis atspalvis. Dažniausiai nemėgstu tokio šviesumo nagų lakų, bet jis atrodo neblogai,  tokio neturiu. Visai įdomu būtų pabandyti. Kaina apie 2,5
16. Highlighterių  paletė, light in a box, 10 glow time +
Paletė pakankamai didelė ir tikrai graži, tokios neturiu. Bet vėl highlighteris? Kažkaip šiek tiek per daug viename kalendoriuje, kad ir pritinka švytėti tokiu laikotarpiu. Kiek žiūrėjau, šie neatrodė labai intensyvūs, veikiau subtilūs. Intensyvesni yra tie, kuriuos rasite šešėlių paletėje, kurią irgi gausite. Nieko blogo, bet kiek monotoniška. O atspalviai tokie patys, kaip toje šešėlių paletėje… Kaina apie 4,5
17. Lūpdažis, prisma chrome, 60 dusty rose ++
Šios kolekcijos lūpdažius turiu berods tris. Jie visi blizgūs, labai tinka šventėms. galima juos naudoti ant kitų matinių dažų arba vienus. Jie itin blizgūs, įdomūs. Man patiko, kad ir prisipažinsiu, jog siekiu jų retokai. Būtent šio, uogų vyšninio atspalvio, lygtais neturiu. Jie nėra labai ryškūs, labiau kaip top’eriai. Bet pats atspalvis labai panašus kaip gauto lūpdažio, kurį aprašiau prieš tai. Vėl – norisi įvairovės. Jų, panašu, nebematau prekyboje, tad vėl praėjusios kolekcijos produktas. Kainavęs apie 4
18. Highlighter’is: 01 let it glow. +
Atrodo labai gražiai, švelniai šampaninis. Nematytas, nebandytas. Būtų įdomu, pakuotė žavi, jis supresuotas it snaigė. Bet, po velnių, beveik identiškų priemonių jau per daug šiame kalendoriuje.  Nebent tikrai darysite dovanas draugėms ir visus šiuos produktus padalinsite skirtingiems žmonėms. Šis gražus, bet swatches, kuriuos mačiau, atrodė prastai, nepanašu, kad jis intensyvus ar pigmentuotas, todėl bijau, kad gali nuvilti… Kaina apie 3,5
19. Lūpdažis, prisma chrome, 50 mystical mermaid –
Ah, dar vienas. Ir jau šį turiu, deja. Jis rudai violetinis, su žydrais blizgučiais. Tikrai gražus, itin šventiškas, bet nelabai patiks natūralumo mylėtojams. Man jis patinka, bet turimas, o ir antras viename rinkinyje…hmmm… Kainavęs apie 4
20. Strobing brick – highlighteris. 30, candy cotton. – 
Taip, dar vienas. Ir, beje, dar turimas. Ir nepatikęs. Pabandžiau ir numečiau, nes pasirodė neintensyvus, tik vizualiai gražus ir spalvingas. Per daug. Kaina apie 3€, rasite ČIA.
21. Ombre two-tone lūpų dažai, 40 not expired yet ++
Hm, kas gali lūpų dažams duoti tokį pavadinimą? “Kolkas dar nesugedę”? Gal šmaikštu? Na, bet keista.
Tai du atspalviai viename, viena lūpdažio pusė ryškiai raudona, net į oranžinumą, o kitą violeto ir rožinės miksas. Aplikuojant jos susimaišo, bet išlieka kontrastas ir sukuriamas ombre efektas. Nors, manau, kad ant lūpų spalva tiesiog susimaišytų, bet nuotraukai ar bent trumpam laikui gal ir galima kontrastą viena priemone sukurti. Nebandytas, bet atrodo kremiškas. Visai įdomu, visai apsidžiaugčiau gavus. Tik jo prekyboje nebematau, irgi praeita kolekcija… Kaina apie 3,5

22. Antakių paletė. 20, hot choco holic.  – 
Paletėje yra rudas antakių šešėlis, rudas kreminis produktas ir tartum bronzinis kreminis spindintis produktas. Na, pastarasis tiks šventėms greičiausiai? Mėgstu naujoves, bet keistokas sprendimas. Be to, turiu tokias paletes bent kelias, nes jas “Eurokos” pridėjo kaip dovanas prie siuntinių, tad neapsidžiaugčiau gavusi dar. Manau, kad tai produktas, kurio tiesiog neišpirko ir dabar pats metas jo atsikratyti…Pats produktas nėra blogas, bet sumanymas greičiausiai nelabai pasiteisino. na, bent spalva ne per daug šilta.  Kaina apie 2€.

23. Nagų lakas “Spectra Light” , 3 irregular galaxies.  – 
Ah, turiu šį. Tikrai gražus, violetinis ir mėlynas bei holografinis viename. Patinka. Bet turimas, o jau ir šiek tiek per daug nagų lakų viename kalendoriuje… Kaina apie 3,5€.
24. Lūpų blizgis, glow gloss (let it glow) ++
Specialiai sukurtas kalendoriui. Kvepia saldainiais, jis bespalvis su smulkiais auksiniais blizgučiais. Atrodo tikrai gražus, kad ir iš “Catrice” prisma kolekcijos turiu labai panašų…
Vertė apie 3,5€.
5 out of 5
1.) Visi produktai geri. Nėra pridėta nesąmonių, beverčių kortelių ar dušo kepuraičių. Vertė tikrai gerokai didesnė nei kalendoriaus kaina. Atkreipiu dėmesį, kad surašiau preliminarias ir numanomas produktų kainas, jos gali šiek tiek skirtis.
Pagal mano skaičiavimus, visų produktų numanoma vertė siekia bent 83€. Todėl kaina tikrai tinkama ir gaunate  daug daugiau nei mokate. 
2.) Produktai gražūs, bet trūksta įvairovės. Vieninteliai šešėliai buvo švytintys ir labiau primenantys highlighterius. O “Catrice” tikrai turi daug šešėlių – ir palečių, ir vieno atspalvio. Nebuvo ir jokio bronzerio, jokių matinių skystų lūpų dažų, net jokio tušo.  Nieko iš naujų kolekcijų (tik adventinės  ir senų). Jei iš kalendoriaus parengsite kelias dovanas skirtingiems žmonėms – tada viskas puiku. Bet vienam žmogui dovanojant norėtųsi daugiau įdomių, tarpusavyje skirtingų produktų.
3.) Jei, kaip ir aš, mėgstate “Catrice” ir vis ką nugriebiate naujo pabandyti – didelė tikimybė, kad kai kuriuos kalendoriuje esančius produktus jau turėsite ir būsite bandę. Bet, jei kaip tik norisi išbandyti ir visi šie daiktai atrodo nebandyti, negirdėti – tuomet turėtų visai patikti. Jei neturėčiau tiek daug kosmetikos priemonių, esančių šiame kalendoriuje, tikrai nusipirkčiau, nes kaina adekvati, bet dabar mane domina keli dalykai, už kuriuos greičiausiai neverta tiek mokėti. Nebent nusprendžiau išdovanoti turimus produktus. Gal idėja?
4.) Greičiausiai pati šio kalendoriaus nepirksiu, bet, jei tokių produktų neturite ir jie jums įdomūs – tikrai apsimoka įsigyti. Tai daug geresnis variantas nei Essence, kuriame buvo daug beverčių niekučių, o kaina labai panaši. Aš pataupysiu kitam brangesniam kalendoriui, nes adventinių kalendorių tiek daug, kad reikia labai atsirinkti, į kuriuos verta investuoti. Tam ir aprašinėju, kad ir pati nuspręsčiau ir tikiuosi jums padėčiau apsispręsti. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *