Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

BRONX colors šešėlių paletė WILD FOREST (Apžvalga)

Tos rudens spalvos – samanų, kaštonų, garstyčių – yra tikrai labai patrauklios, o ir tinka ne tik pačiam rudeniui, jos universalios, kai tik nuotaika rudeniška, iškart tokių norisi. Kažkaip neatsispyriau BRONX colors WILD FOREST šešėlių paletei – vieną kartą ją internete pasižiūrėjau, bet pagalvojau, kad šešėlių tiek turiu, kad apsieisiu. Kitą kartą vėl ji man akis badė, bet vis siuntinį komplektuodama išmesdavau, nes gi tiek tokių turiu. Bet trečią kartą vėl jai nuolaidėlė šiokia tokia buvo, o tos spalvos traukė, tad nesusilaikiau ir nusipirkau. 

Gyvai jos mačius nebuvau, tad, kai gavau, nustebau, kad ji tokia maža. Tikėjausi gana įprastos paletės, bet šioji telpa į delną. Nebuvo jau tokia pigi, tad kiek nusivyliau. Po to pagalvojau, kad kada gi aš iki galo kokius šešėlius sugebu sunaudoti? Tad nedaug man ir reikia, o kompaktiškumas kartais tik geriau, tiks keliaujant ir šiaip mažiau vietos užims. Tad gal tas dydis ir nieko baisaus, be to atspalvių nemažai. Bet perspėčiau nesitikėti didelės paletės. 

Pirkau Eurokos
Kiekis – 12 g / 12 atspalvių. 
Pilna kaina – 11,90 €

Pakuotė irgi paprasta, nieko įspūdingo, bet ir nieko blogo. Viduje yra paslėptas mažas veidrodukas. Jo nelabai naudoju, bet kokioje kelionėje gal ir prasiverstų. Geriau jau toks nei jokio. 

Viduje yra aplikatorius – vat jis tai tikrai nereikalingas, galėtų jo nebūti. Jau geriau pirštais ir geresniais šepetėliais naudotis, nes iš tokio tai jokios naudos. Tokius naudojom prieš dešimt metų, kai tik pradėjom pažindintis su akių šešėliais. 

Paletės atspalviai tokie, kurie daugumai tiks ir patiks. Pilkšvai žali, tamsoki atspalviai tinka šešeliuojant. Galima ir švelniau pasidažyti, galima ir sluoksniuoti ir gerokai tamsesnį, dūminį ar ryškesnį makiažą sukurti. Be to, yra juoda, su kuria galima ir blakstienų liniją pabrėžti ar juodinti voką. Tad ir dieniniam, ir vakariniam makiažui tinka. Yra ir matinių, ir kelios blizgios spalvos. Viskas dera tarpusavyje. 

Formulė manęs nenuvylė. Šešėliai švelnūs, nėra per daug sausi, malonios tekstūros. Nėra labai kremiški, bet dengiasi tolygiai, sklaidosi nesunkiai. Matinių šešėlių pigmentacija ir tekstūra man patiko, tikrai nanusivyliau. Lengva naudoti, atrodo gražiai. Gal tik kreminė šviesi ir garstyčių matinė spalva kiek prasčiau mano akyse pasirodė, bet sluoksniuojant galima ryškesnį efektą išgauti, o pati tekstūra maloni. 

Blizgios spalvos neblogos, atrodo gražiai, bet nėra pati geriausia formulė, kokią esu bandžiusi. Gal trūksta kiek kremiškumo ir efekto, šiek tiek per daug prigesintas blizgesys, bet gal tai kaip tik patiks mėgstantiems neryškų makiažą. Tikrai nepasakyčiau, kad blizgios spalvos blogos, bet tai tiesiog neprilysta “Juvia’s Place”, “Jeffree Star”, “Morphe”, “Colourpop” šešėliams. Bet neblogai. 

Gal norėčiau, kad ji būtų kiek pigesnė, bet vis tik kainos ir kokybės santykis neblogas. BRONX priemones daug kas labai gyrė, tad ir man įdomu buvo, kokia gi ta jų formulė. Nenuvylė, priskirčiau prie geresnių, bet ir nieko, kas sužavėjo. Bet, kai turi labai daug šešėlių palečių ir bandai daug formulių – nustebinti darosi vis sunkiau. 

Žali atspalviai man patiko, tikrai gražiai sluoksniavosi ir sklaidėsi. 

Su rudom irgi neblogai sekėsi. Gal tik ruda blizgesnė ne tiek gražiai atrodė, bet irgi šešeliuojant tiko. Gelvos irgi nieko. 

Net ir dramatišką ir, galima sakyti, teatrinį makiažą man padėjo sukurti. Juoda irgi nėra per sausa ir neblogai sklaidosi. Su juodomis dažniausiai labai sunkiai sekasi, bet su šia viskas tikrai neblogai. 

Bandžiau pasižiūrėti, kokias gi paletes, panašaus kolorito į WILD FOREST turiu. Palyginti jas bent iš pažiūros ir kai kuriuos atspalvius. Identiškos nėra, bet panašių bent keletas. Galbūt sakyčiau, kad NYX perfect filter OLIVE YOU man patiko kiek labiau, ypač blizgios auksinės spalvos, bet šiaip ir ši bendrame kontekste nėra bloga. 

Galbūt mano palyginimai Jums bus naudingi, jei ieškote tokių tonų paletės ir galvojat, kurią gi reiktų išsirinkti. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *