asos, advento kalendorius, advent beauty calendar
Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

ASOS 24 dienų Advento kosmetikos kalendorius (2020) – Face + Body Advent Calendar

Adventiniai grožio kalendoriai

Žinau, kad labai vėluoju su apžvalga, ASOS grožio kalendorių gavau jau tikrai seniai, bet prisėsti dar nebuvo kada. Liko kiek daugiau nei savaitė iki jo lukštenimo, o ir ASOS jis jau išpirktas, bet tikiuosi, kad ši apžvalga vis tiek pasirodys naudinga ir įdomi, gal kurie produktai sudomins.

Jau seniau aprašiau 12 dienų ASOS kalendorių – produktai kitokie, pasižiūrėkite.

O be jo, aptariau ir nuvylusį EUROKOS kalendorių, taip pat ir visai neblogą RITUALS exclusive kalendorių.

ASOS Face + Body 24 Day Advent Calendar

Kainavo ASOS 88.99 €
Rašoma, kad sudėtyje trylika produktų yra pilno dydžio ir bendra vertė siekia £360, tad apie 403 €

Visus produktus sufilmavau ir į INSTAGRAM, išsaugojau highlightuose ir saugosiu iki Kalėdų, tad pasižiūrėkite, jei tik įdomu.

asos, advento kalendorius, advent beauty calendar

Man patinka tai, kad viskas dėžutėse, kurios su augaliniu sojos rašalu ir visiškai perdirbamos – labai siūlau jas panaudoti patiems pakuojant dovanas dar kartą, bet ir galima bus po to ramiai išrūšiuoti.
O visos dėžutės yra tvirtoje akrilinėje dėžėje su dviem skyreliais ir nuslenkančiu dangčiu. Labai smagu, nes praverčianti skaidri dėžė, kurią dar naudoti galima bus daug metų. Beje, ji panašaus dydžio kaip tradicinis stalčius, tad tiks ir kaip įdėklas į stalčių. Daug geresnis variantas nei kalendorius su langeliais.

asos, advento kalendorius, advent beauty calendar

Na, bet dabar patys svarbiausi yra produktai, kurie slepiasi viduje. Kad nesugadinčiau paslapties iki pat galo, tai bent jau aptarsiu juos ne iš eilės, suskirsčius į kategorijas pagal produktų tipą.

Odos priežiūros produktai

Pastarųjų neabejotinai daugiausia. 

1. First Aid Beauty Pure Skin Face Cleanser: 56.7g

Kreminis ir labai populiarus veido prausiklis. Universalus, nesausinantis ir tiks žiemos metu net ir mano riebiai odai. Tai pilno dydžio pakuotė tik mažesnis kiekis iš dviejų galimų.
Look Fantastic, tokio kiekio kaina apie 10 €

2. Nip + Fab Vitamin C Tonic: 100ml

Šis toneris su vitaminu C ir pieno rūgštimi man atrodo įdomus, bet jo sudėtis tikrai pusėtina, mane neramina didelė alkoholio koncentracija, parfumai. Reikės bandyti ir stebėti savo odą, bet, jei spręsčiau vien iš sudėties, nerekomenduočiau. Užtat tai pilnas dydis, kaina 22.95 € , Look Fantastic.

3. Origins Clear Improvement Mask: 75ml

Valomoji veido kaukė su moliu, anglimi ir keliais augaliniais ekstraktais. Šioji turėtų tikti mano riebiai odai, todėl džiaugiuosi gavus progą išbandyti. Pilnas dydis, 30.95 €, Look Fantastic.

4. The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG: 30ml

Tai kofeino serumas paakiams, kuris mažina paakių papilkėjimą, paburkimą, palaiko drėgmės balansą. Nesu šio bandžius, bet girdėjau nemažai. Vieniems jis nuostabus, kiti nematė jokio efekto, tad labai priklauso nuo turimos problemos, odos reakcijų. Deciem, 6.70 €.

5. Bare Minerals SKINLONGEVITY Vital Power Infusion: 7.5ml

Veido serumas, kuris žada regeneruoti odą, suteikti skaistumo, drėkinti. Sudėtyje matau nemažai niacinamido ir tai džiugina. Atsiliepimai labai geri, tai lengvas, geliškas, bet efektyviai drėkinantis veido serumas. Išbandyti šios firmos produktą bus tikrai įdomu. Look Fantastic, 50 ml kaina 54.45 €, tokio vertė 9,5

6. Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator: 15ml

Tai drėkiklis, veido kaukė, kurią galima palikti per naktį. Mane džiugina komentarai, kad šis produktas nekemša porų, gerai drėkina ir neblogina aknės, yra geliškas. Manau, kad susidraugausim. Look Fantastic, tokio kiekio kaina apie 5.5 €

7. Dr.Jart+Cicapair Calming Sheet Mask

Lakštinė kaukė, kuri tonizuoja, drėkina ir skaistina. Esu bandžiusi šios serijos geltoną ceramidin, aprašiau instagram, paliko gerą įspūdį, tad ir šią tikrai išbandysiu. 6.45 € LF.

8. SHISEIDO Ultimune: 10ml

Veido serumas, kuris žada putlinti, skaistingi, suteikti odai gyvybės, drėkinti, tonizuoti… Bet serumo kaina labai didelė ir verta itin inovatyvios sudėties su prabangiais ingredientais aukštosekoncentracijose. Bet, vietoj to, sudėtyje antras ingredientas yra sausinantis alkoholis, o tuomet eina glicerinas, silikonai ir kitos pagalbinės medžiagos, konservantai  – jų čia daugiausia. Iš tiesų, sudėtis labai prasta savo pagrindu ir nuvylusi. Išbandysiu ir bus proga papasakot kitiems, kodel brangiau nebūtinai reiškia geriau ar kokybiškiau. LF
30ml kaina 78.45 €. Gauto kiekio kaina apie 26 €

9. Indeed Laboratories In-Circadian Night Mask: 50ml

Naktinė kaukė – kremas. Gausu drėkiklių, su peptidu ir keliais augaliniais ekstraktais. Teigia, kad padeda odą drėkinti, subalansuoti, skaistina ir ryte ji atrodo mažiau paburkusi, gyvesnė ir mažina papilkėjimus, tinka paakiams. Sudėtyje nematau nei dažiklių, nei parfumų, todėl tai džiugina. O ir pilnas dydis. Cult Beauty, £24.99 / 28 €

10. Elemis Pro-collagen Marine Cream: 30ml

Jau turėtas ir aprašytas tinklaraštyje, šis kremas labai malonios tekstūros, gaivus, neriebus, bet pakankamai drėkinantis su dumbliais ir kitais skaistinančiais ekstraktais. Gavus apsidžiaugiau, įspūdį palieka gerą, bet kaina labai didelė ir nematau sudėtyje nieko, kas įtikintų, kad tokios sumos priemonė verta. Feel Unique – 30ml – 62.70 €.

11. SUNDAY RILEY Good Genes Glycolic 5ml + CEO Vit C Serum 5ml

Taip, tai mėginukų dydžiai, bet Sundau Riley kainuoja kaip pusė inksto, todėl ir toks kiekis vertas dėmesio, nes leidžia išbandyti ir jei tikrai patiks, ramesne širdimi galima bus nusipirkti prabangų produktų. Apie juos labai daug kas kalba, dažnai giria,  bet kainos kandžiojasi. Užtat, kad jie mažiukai, gavome du viename, todėl tai ir pradžiugino, du skirtingi ir abu man aktualūs produktai.

Good Genes Glycolic tai serumas su glikolio rūgštimi, mažinantis raukšleles ir sutriaukiantis vizualiai poras, gražinantis odos tekstūrą ir suteikiantis skaistumo, švarinantis odą. Atsiliepimai labai geri, bet jo kaina 30ml –£85.00 Cult Beauty. Vertas 15,7

C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum,  30ml –  £70.00 Cult Beauty, serumas su vitaminu C, yra ir truputis glikolio rūgšties. Skaistins, gražins tekstūrą, didins odos elastingumą. Daug kas giria apelsinų kvapą, naudojamas eterinis aliejus, tad tikiu, kad kvapas geras, bet tai gali sukelti dirginimą, tad ne jautriai odai. Vertas 13 €

12. Psychic Sisters Rose Quartz Face Roller

Mini dydis – antgaliukas su rožiniu kvarcu labiausiai tiks paakiams ir smulkesnėms zonoms. Tikrai stipriai įšala ir jausmas puikus. Sukasi kokybiškai ir akmuo neprimena plastmasės. Turiu kelis didelius jade roller masažuoklius, o šis mažiukas irgi atras savo vietą. Psychic Sisters, vertas apie 20 €.

13. Emma Hardie Pink Clay Detox Mask: 15ml

Pasižiūrėjau, kad praleidau šį produktą – veido kaukę su moliu! Feel Unique , tokio kiekio kaina apie 14€

Plaukų priežiūros produktai

14. Living Proof 5 in 1: 30ml

Tai nenuplaunamas plaukų balzamas, kuris ir padrėkina, suguldo plauką, tinka dažytiems plaukams, suteikia apimties ir saugo nuo karščio. Pabandysiu. Be silikonų. 60ml – 11.45 €, tokio kiekio 30ml kaina apie 6 €. Look Fantastic.

15. Aveda Daily Damage Repair: 100ml

98% sudėties yra natūrali, daug augalinių ekstraktų,su šaltalankių aliejumi ir arganų aliejumi. Rašoma, kad tekstūra vandeninga ir neriebinanti. Tai irgi nenuplaunamas balzamas, kuris saugo nuo karščio, drėkina, suguldo, mažina plaukų šiaušimąsi.  Kaina 29.45 €, pilnas dydis, Look Fantastic.

Nuliūdinęs dalykas – du vieninteliai plaukams skirti produktai yra praktiškai vienodi, abu yra nenuplaunami balzamai, saugantys nuo karščio. Vieną gauti tikrai smagu ir pravers, bet antra priemonė galėjo būti bent įprasta plaukų kaukė ant aliejukas, šiek tiek kitoks produktas. 

Higienos ir savijautos produktai

16. Marvis Classic Strong Mint Toothpaste: 10ml

Mėtinė dantų pasta, su fluoridu. Išbandyti bus įdomu, dantų pastomis ir tokiais labiau higienos, buitiniais produktais aš džiaugiuosi, kitaip nei dauguma, nes tai kažkas kitokio ir tikrai panaudojamo. Vienintelis dalykas – tai mėginuko dydis, o pats produktas nėra jau toks brangus, kad negalima būti bent pusę pilno dydžio suteikti, todėl galiu kritikuoti tik produkto dydį. Pilnas dydis 85ml kainuoja 7.95 € LF. Tokio kaina apie 2

17. This works Love Sleep Spray: 10ml

Tai aromaterapinė priemonė, pagalvės purškiklis, turiu ne vieną tokį su levandomis. Šis kitos serijos – su ylang ylang ir pačiuliu. Kvapas man taip pat labai patinka. Jei tik nealergizuos – tikrai malonus, raminantis produktas. O ir smagu tokį gauti vardan įvairovės. 50ml – 33.95 € LF. Tokio kiekio kaina apie 7

Dekoratyvinės kosmetikos produktai

18. Eylure Enchanted Lash

Priklijuojamos blakstienos, atrodo tikrai gražios, su klijais ir specialiu pincetu. Bet man tokio produkto labai retai prireikia, per kokį įdomesnio dress-code vakarėlį nebent, todėl per dideliu entuziazmu netrykštu. Nieko blogo, gal tiesiog padovanosiu ar parduosiu, tad kol blakstutės vienos ir tikrai atrodo gerai, nesipriešinu. LF. , 5.95 €.

19. SPECTRUM B08 Brush

Makiažo šepetėlis, šis labiausiai tinka highlighteriui ir atrodo tikrai neblogai. Turiu kelis šios firmos šepetėlius ir nenusivyliau, tad ir šis atrodo neblogai.  Šepetėliais aš visada džiaugiuosi – spectrum – kaina apie 8 €.

20. BECCA Backlight Priming Filter: 15ml

Tokio kelioninio dydžio kaina 16.95 €, tai makiažo bazė, kuris suteikia švytėjimo, prailgina makiažo išsilaikymą, oda atrodo gyvesnė ir itin tinka papilkėjusiai odai, sulygina tekstūrą ir pudra gražiau dengiasi. Šis labiau tiks sausesnei odai, tad bus padovanotas ar parduotas. Cult Beauty.

21. Laura Mercier Blurring Primer: 25ml

Dar viena makiažo bazė – būtų užtekę vienos kalendoriuje, bet ši bent jau kitokia. Ši matizuojanti, blurinanti ir labiau tiks riebiai odai, be silikonų ir šią tikrai bandysiu. Tokio kiekio kaina £17.00, Cult Beauty. 19 €

22. MAC Marrakesh Traditional Lipstick Bullet

Pilno dydžio, tradicinis ir išsukamas, matinis MAC lūpdažis, spalva Marrakesh, kuri primena bordo ir rudos mišinį, labai rudeniška ir man patinkanti. 24.99 € ASOS. Jau šiuo produktu tai tikrai džiaugiuosi.

23. Dr. PAWPAW Ultimate Red Balm: 25ml

Tai universalus balzamas su augalinės kilmės aliejais. Toks kaip vazelinas be mineralinių aliejų. Aš pati naudoju tokį geltoną ir bespalvį, tad šis universalesnis ir tuo, kad tinka kūno odai, alkūnėms, pėdoms, odelėms aplink nagus. Dabar gautas su raudonu atspalviu, tad jį naudosiu tik lūpoms. Galima naudoti ir skaistalams, jei mėgstate kreminius, bet ne mano odos tipui. 7.95 € Look Fantastic.

24. Too Faced Cosmetics Better Than Sex Mascara: 3.9g

Šitaip giriamas blakstienų tušas – labai džiaugiuosi, kad galėsiu pabandyti. Aišku, čia mažiukas ir ilgai netemps, bet pačią formulę ir aplikatorių ištestuosiu. Žiūrėsim, kiek tikrai panašus į L’oreal Lash Paradise , nes aplikatorius identiškas. Yra mini dydis, kelioninis, bet šis gautas dar mažesnis už jį, tad tai nelabai smagu, nes tikrai galėjo būtent mini normalų kelioninį dydį įdėti. SEPHORA, tokio vertė apie 10 €


Susumavau viską ir pati, gavau apie 408 €. Net keliais eurais susumavau daugiau nei žadėta.
Turint omenyje tai, kad mokėjau 88.99 € – gavau produktų už 4,5 karto daugiau. Tad vertės prasme, tikrai daug prabangių produktų. Kremas už 60 € ar mini serumas už 30 €? Taip toji suma ir susidaro. Bet gauni galimybę išbandyti produktų, kurių šiaip lengva ranka nenusipirktum. Na, bent jau ne su mano kišene.

Jei reiktų trumpai ir drūtai pasakyti savo įspūdžius – aš patenkinta, tikrai verti pinigų produktai. Bus ir sau, ir dovanoms, ir prizams. Tad, jei klaustumėte ar verta – verta. 

Minusai būtų tokie, kad įvairovė galėtų būti geresnė:

Yra 13 odos priežiūros produktų – jei itin mėgstate juos, kaip kad aš, šis kalendorius turėtų patikti, bet, jei tikitės daugiau dekoratyvinės kosmetikos, produktų kūnui ar plaukams, teks nusivilti. O iš odos priežiūros produktų: 1 veido prausiklis (labai gerai), 1 toneris (gerai), 1 produktas paakiams (labai gerai), 2 molio kaukės (aš su savo riebia oda džiaugiuosi, bet suprantu, kad ne visiems tai patiks), 2 drėkinantys/jauninantys serumai (mažiukai, tad nieko blogo, bet Shiseido ir Bare minerals serumai savo prasme tikrai panašūs), 2 skaistinantys serumai (abu sunday riley, vienas su glikoliu, kitas su vitaminu C), 1 lakštinė kaukė (tuo džiaugiuosi, nes kartais jų mėgsta daug pridėti), 2 drėkinančios naktinės veido kaukės-kremai ir 1 veido kremas anti-ageing. Gaila, kad neradau kremo grynai riebesnei odai, galėjo būti vietoj vienos naktinių kaukių, bet produktai gana universalūs ir veido priežiūros segmente tikrai daug puikių ir įdomių produktų, tad vertinčiau gana neblogai. Maždaug pusė produktų yra pilno dydžio.

Gaila, kad plaukų produktai tik 2, o ir labai panašūs. Jei jau gauni vieną nenuplaunamą balzamą, saugantį nuo karščio, norėtųsi, kad kita priemonė plaukams būtų kiek kitokia. Abu produktai neblogi, vienas mažesnis, kitas pilno dydžio, tik galėjo parinkti kiek įvairesnį duetą. Plaukams produktų tikrai nedaug.

Dekoratyvinės kosmetikos tikrai irgi nemažai: 2 makiažo bazės (būtų ir vienos užtekę, bet suprantama ir tai, kad abu produktai skirtingiems odos tipams, tad nėra vienodi), 1 blakstienos, 1 makiažo šepetėlis, 1 mini tušas , 2 skirtingi produktai lūpoms. Viskas gana neblogai, bet visada džiugintų koks šešėlis ar kempinėlė, bet ir dabar produktai parinkti kokybiški, pilno dydžio MAC lūpdažis daug ką atperka.

Kiti produktai – 1 veido masažuoklis, 1 dantų pasta (jei būtų didesnė – puikiai), 1 aromaterapijos produktas. Tad šie keli elementai tikrai prideda įvairovės ir mane džiugino.

Labai nustebino tai, kad nebuvo nei vieno kūno odos priežiūros produkto – jokios dušo želės, rankų kremo ar kūno losjono. Nesiskundžiu, nes jų tikrai netrūksta kituose kalendoriuose, bet gana keista, kad čia to nebuvo visai.


Viskas priklauso nuo to, kokie produktai labiausiai džiugina, ko tikitės ar ką naudojat, ko nenaudojat. Didžioji dauguma produktų man įdomūs, panaudojami ir praversiantys, tad manęs nenuvylė, nors šiek tiek daugiau įvairovės norėjosi. Kaip Jums?


Su niekuo nebendradarbiauju ir pirkau už savus pinigus, bet daugumą šių produktų rasite Look Fantastic ar Cult Beauty, tai pasidalinu nuolaidos kodais, jei būtų aktualu: 

LOOK FANTASTIC, jei dar nesate užsiregistravę ir pirkę, naudokite tam šią nuorodą: https://www.lookfantastic.com/referrals.list?applyCode=DOMINYKA-RR  ir pirmam užsakymui gausite nuolaidą, galite panaudoti ir DOMINYKA-RR kodą.

CULT BEAUTY – irgi, jei dar nesate užsiregistravę, tai padaryti naudodamiesi šia nuoroda https://share.cultbeauty.co.uk/x/Pls8NV , tuomet gausite nuolaidos kodą, kuris suteiks £10 nuolaidą pirmam užsakymui virš  £50


@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *