Makiažas,  Metų mėgstamiausieji,  Pabaigtukai (Project Pan)

2018 mėgstamiausi dekoratyvinės kosmetikos produktai (II)

Pirma dalis apie mėgstamus dekoratyvinės kosmetikos produktus – https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2019/01/15/2018-megstamiausi-dekoratyvines-kosmetikos-produktai-i/ – bet liko nepaminėti akių ir lūpų produktai, tad iškart puolu Jums pasakoti apie juos.
Žinoma, negalėčiau nepaminėti šešėlių palečių, kurios yra mano mėgstamiausias makiažo elementas. Turių jų tiek daug, kad išsirinkti mylimiausias beveik neįmanoma. Bet išrinkau bent keletą firmų, kurių paletes galėčiau rekomenduoti:
img_2732-1
Geriausi šešėliai, kokius esu naudojusi, yra be konkurencijos – Juvia’s Place. Galbūt tokios kokybės šešėlių rasite ir daugiau, bet už tokią prieinamą kainą – retai.
Kompanija priklauso juodaodei, kurios produktai – pagrinde šešėliai, dabar jau kolekcijos plečiasi – skirti būtent šokoladinės odos savininkėms (ir savininkams). Nes spalvos tokios sodrios, daug tamsiai rudos, kad tikrai tiks tamsiems odos tonams, kuriems tinkamus šešėlius surasti gerokai sunkiau nei daugumai balaodžių, į kuriuos ir orientuojasi masinė rinka.
Tai nereiškia, kad šviesiaodėms netiks – šešėlių palečių esti tikrai daug, kombinacijos fantastiškos, rasite ir matinių, ir blizgių, natūralių ir ryškių atspalvių – beje, produkto paletėje itin daug ir pačios paletės patvarios, su pavadinimais prie kiekvieno atspalvio. Šiuos šešėlius naudoja praktiškai visi didžiausi ir garsiausi grožio pasaulio atstovai – atsiliepimų youtube ir kituose kanaluose rasite apsčiai.
Juvia’s Place puslapis: https://www.juviasplace.com
Turiu berods šešias paletes iš “Juvias Place” – jas siunčiuosi. Jos nėra klaikiai brangios ir taip, o pasitaiko ir akcijų, kai, tarkim per juodąjį penktadienį, joms būna taikomos akcijos beveik per pus.
img_2738-1
Būtinai paminėčiau “Colourpop” šešėlių paletes – dauguma atspalvių tikrai pakankamai kremiški, pigmentuoti, kainos geros, dizainai įdomūs ir patrauklūs…. Reikia siųstis, bet paletės tikrai puikios. Mėgstamiausia mano būtų “Fortune” ir “The Zodiac”, bet noriu išbandyti daugiau.
Jie turi ir vienetinių pusiau kreminių šešėlių “Super Shock”, kurie irgi puikūs ir tinka kurti patiems gražiausiems akių makiažams be priekaištų. Sklaidosi tobulai, o ir pigmentacija bei išsilaikimas nenukenčia. Jų puslapis: https://colourpop.com
Paletę “Fortune” esu aprašiusi štai čia: https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/10/16/colourpop-seseliu-palete-fortune-uogos-kastonai-ir-voveraites/

Būtinai paminėsiu ir “Bh Cosmetics” šešėlių paletes. Ne visos jos pačios puikiausios, bet didžioji dalis – tiesiog fantastiškos. “Zodiac” paletė mane taip maloniai nustebino – spalvos, kremiškumas, o ir dizaino grožis… O ir ‘Galaxy Chic’ su spalvingomis blizgančiomis planetomis. O “Desert Oasis” tiesiog tobula, kai norisi rusvų ir natūralesnių atspalvių. Kainos neblogos, o palečių kokybė sunkiai aplenkiama. https://www.bhcosmetics.com/collections/eyeshadow-palettes
O puikių palečių turi ir “Nyx”, ir “Revolution” ir kitos. Tad apsiriboti nereiktų. Bet šios trys kompanijos yra aukščiausio įmanomo kainos ir kokybės santykio.
img_2754
Dabar laikas juodiems skystiems akių apvadams. Šiemet mėgstamiausiu be tvirtos konkurencijos tapo “Nyx” ‘matte liquid liner’ . Patogus plonas šepetėlis, padedantis tiksliai ir nesunkiai piešti aplink akis. Formulė puiki – išsilaiko visą dieną, juoda ir pigmentuota, nėra nei per skysta, nei per tiršta. Jau gal metus turių šį eyeliner’į ir jau reiktų su juo atsisveikinti, bet jis greitai neuždžiūna, kas irgi puiku.
Oficialiame “Nyx” puslapyje, ši priemonė įkainota 7,50 USA dolerių (6,5eu). Lietuvoje kainuoja kiek brangiau.
O “Eurokos” Adventiniame kalendoriuje (https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/11/19/eurokos-advento-grozio-kalendorius-2018-ar-verta-apzvalga-sudetis-vertinimas/ ) radau dar vieną tikrai puikų skystą ir juodą it naktis akių apvadą. Tai “Prestige”“PRESTIGE COSMETICS skystas, vandeniui atsparus akių kontūro pravedimas yra ypač juodas. Jis išliks iki 12 valandų. Minkšta plunksnelė nubrėš tobulą, tiek ploną, tiek storą, ryškią, juodą bei pusiau matinę liniją” . https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/piestukai-ir-konturavimo-priemones/prestige-akiu-konturo-plunksnele-2-5-ml-01-black.html?listtype=search&searchparam=prestige– kaina be nuolaidų 6,49eu

Nuotraukos viršuje “Elf” juodas flomasterinis akių apvadas. Jis tikrai neblogas. Nors pirkau tamsiai mėlyną, kuris buvo per skystas ir atsispaudė ant viso voko ir tikrai tapo vienu blogiausių bandytų produktų. O juodas man labai ilgai tarnavo ir puikiai atliko savo darbą. Po juo “Prestige” eyeliner’is, o paskutinis “Nyx”.
img_2757Kitoje nuotraukoje – du labai paprasti (rudas ir violetinis) akių apvadai. Jie nėra tokie pigmentuoti ar ryškūs, bet labai paprasta juos naudoti. Galima sluoksniuoti ir piešti lygias ir itin plonas linijas. Mėgstu juos naudoti, kai noriu tiesiog plonyte linija pabrėžti liniją palei blakstienas.
Tai “Eveline: Celebrities” iš “Eurokos” asortimento. Vos po 3,99eu be nuolaidų.
“Ypatingai plona plunksnelė tobulai ir tiksliai nubrėžia magišką ir itin ploną akių kontūro liniją. Ji leidžia koreguoti akies kontūrą ir suteikia jam norimą formą. Priemonė itin ilgai išlieka ir nenubyra net ekstremaliomis sąlygomis. Akių kontūro plunksnelė pasižymi maksimaliu atsparumu, todėl jos nubrėžtas kontūras išliks net lyjant ar esant dažniems temperatūrų pokyčiams. Priemonė netepa, todėl makiažas atrodo gaivus visą dieną.” 

Ką dar labai pamėgau – tai spindinčius “Catrice” akių apvadus ‘Rock Couture’.
Jie puikiai išsilaiko, turi plonytę plunksnelę. Aš jais dažnai dažau apatinių blakstienų liniją, einančią nuo ašaros kanalo iki vidurio voko. Tai vizualiai padidina akis (o mano mažos ir su užkritusiu voku). Tamsus apvadas mažina, o šviesus – didina akį, kai pabrėžiame liniją po akimi. Todėl man patinka šešeliavimą sulieti su blizgančiu akies priekiu. O ir viršų gražu pablizginti prie ašarų kanalo ir tęsti neryškią liniją iki vidurio voko. Tai irgi vaizdiškai išplėčia akį.
img_2764O dabar apie visiems pažįstamus blakstienų tušus. Jų irgi yra pačių įvairiausių ir, kuris geras, o kuris ne, priklauso nuo to, ko norime iš tušo ir kokio efekto tikimės, o ir labai svarbu kokią akių formą ir kokias blakstienas turime.
Iš atsparių vandeniui tušų – daugiausiai 2018 naudojau populiarų “L’oreal” blakstienų tušą ‘Lash Paradise”. Jis klampokas, bet tikrai suteikia apimties, ilgio ir juodumo, o ir išsilaiko visą dieną be byrėjimo ir tepimo. Apie jį jau rašiau: https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/11/30/loreal-lash-paradise-blakstienu-tusas-tik-puikus-marketingas-ar-ir-nepakeiciamas-produktas/ .
Ir neatsparių vandeniui tušų – pats pačiausias yra “Essence” tušas ‘Lash Princess’ (salotinis). Ilina, nelipina ir blakstienoms suteikia nepriekaištingą vaizdą. Kaina “Eurokos” vos 3,79eu. Puiki formulė, puikus šepetėlis ir jis ilgai neuždžiūna. Būtinai pabandykite.
O kiti du tušai man labai patinka apatinėms blakstienoms. Mano akys “hooded” tipo – su užkritusiu voku ir įkypokos, nedidelės. Tušai, kurie tinka mano viršutinėms blakstienoms, tik tepa ir lipina apatines trumpas ir į paakį besiremiančias blakstienas. Todėl man reikia nedidelio silikoninio šepetėlio su nedidukais šereliais. O čia man labai patiko “Lumene” jautrioms akims skirtas tušas (beje, tinka, žinoma, ir viršutinėms, suteikia natūralų paryškintų blakstučių vaizdą ir nedirgina akių). Jis kainuoja apie 10eu “Droge”.
O ir “Maximum Definition” “Essence” tapo pigesniu puikiu variantu apatinėms blakstienoms. 3,09eu (Eurokos).
img_2767Kalbant apie antakių produktus – išrinkti mėgstamiausius irgi nėra paprasta. Vis naudoju kažką naujo. Žinau, kas man nepatinka, o kas patinka. Bet neišsirenku mėgstamiausio produkto, todėl aptarsiu kelis, kuriuos naudojau daugiausiai.
Antakių pieštukų išbandžiau nemažai. Man patiko pigūs ir paprasti “Golden Rose” 302 (šviesesnis)ir 306(tamsesnis) atspalviai. Nėra labai minkštas ir kreminis, bet antgalis kaip pieštuko ir nėra labai plonas. Juo ryškinu antakius ir tada “pašukuoju” su paprastu šereliniu šepetėliu (spoolie). Galiausiai dedu antakių tušą – tokia mano dažniausia rutina. “Golden Rose” – tobulas nėra, bet atlieka darbą. Nelabai tinka, jei reikia plonų ir ryškių linijų.
20d0f6f9d6c64b24989122af4181ab8f_11_1Kiti man patikę pieštukai – “Catrice” ‘Stylist’. Perku jį “Never Be Ashamed” atspalvio – pelenų potonio ruda. Jokio oranžinumo ir puikiai tinkanti man ruda, kokią sunku atrasti. Puikiai laikosi, nėra per daug kremiškas, bet tikrai pigmentuotas. Vienas mano mėgstamiausių antakių produktų. Plonoms linijoms irgi nelabai tiks. Man nereikia “nupiešti” papildomų plaukelių, o tik paryškinti esančius ir kontūrus, todėl mano mėgstami pieštukai nėra per daug ploni.
“Maybelline” antakių pieštukas ‘Master Shape’. Turėjau ir “Soft Brown” ir “Dark Brown”. Jis kremiškas ir ryškus – man patiko, išsišukuoja gražiai ir tolygiai, bet dėl formulės labai greitai pasibaigia, nes nuolat droži. Tai vienintelė bėda su juo, kokią turėjau. 4,28eu.
precision-brow-black-n-brown_a2_800x1200“Wet n Wild” antakių pieštukas ‘Color Icon’ irgi neblogas. “Brunettes do it better” atspalvis, 2,49eu.
O iš plonesnių antakių pieštukų tikslesnėms linijoms – man patinka “Colourpop”‘Precision Brow Pencil’. Atspalvių pasirinkimas didžiulis. O kaina – vos 5 USA doleriai (4,35eu).
O ir “Essence” antakių šešėlius turiu paminėti, nes jie tikrai labai geri. Tik šepetėliai niekam tikę, tad geriau naudoti kitą nei pakuotėje. “Essence” turi ir puikų žydrą antakių šapetėlį.
img_2778Antakių tušai – puikus produktas, kai antakiai vėšlesni ir norisi paryškinti antakių plaukelius ir sukurti madingą vešlių antakių vaizdą.
Man labai patinka paprastas ir pigus “Essence” antakių tušas. Jis – mano palydovas visose kelionėse, nes toks mažiukas ir puikiai atlieka pareigą. 2,79eu
Man labai patiko ir “nyx” antakių tušas – daugiau pigmentacijos ir stipresnis efektas.
Jau brangesnis produktas, bet tikrai puikus – 7,50 USA dolerių (6,5eu) oficialioje svetainėje.
img_2769Apie skystus ir matinius lūpų dažus reiks pakalbėti atskirai – vis tik tai platus pasaulis, kuriame daug atradimų ir nusivylimų, tad nusprendžiau čia neįtraukti. Užtat paminėsiu kelis labiausiai pamėgtus paprastus lūpdažius.
“Colourpop” turi vienus geriausių lūpų produktų (vertinant kokybės ir kainos santykį). Tiek, kalbant apie skystus matinius lūpų dažus, bet ir apie kreminius ir įprastus.
“Colourpop” lūpdažiniai pieštukai (išsukami) – ‘lippie stix’ – tikrai verti dėmesio, nes tokie kremiški, labai didelis spalvų pasirinkimas, drėkina lūpas, bet, kaip paprastam lūpdažiui, laikosi puikiai, itin pigmentuoti. Man viskas juose patinka. O mano turimas atspalvis – “Lumiere” – mano mylimiausias iš visų. Jų kaina 5,50 USA doleriai, 4,8eu.
img_2772
Puikūs visi mano bandyti “Colourpop” lūpdažiai – auksinėse pakuotėse – matiniai, bet nesausinantys lūpų, puikiai laikosi. Turiu “C’Mon Sis” ir “quickie” .  Po 7 USA doleriai 6,13eu.
“Nyx” visi lūpdažiai tikrai neblogi ir turiu solidžią jų kolekciją. O ‘velvet matte’ išsilaiko ilgai, yra matiniai, malonus jausmas ant lūpų, itin pigmentuoti. Mėgstamas atspalvis “Duchess” – 7 USA doleriai Nyx oficiale saite, 6,13eu.
Nuotraukoje pats apatinis yra “Colourpop” lūpų išsukama kreidelė – “Lippie stix” (Lumiere spalva). Virš jos “Nyx” lūpdažis (Duchess), antra nuo viršaus – “Colourpop” lūpdažis “quickie” .
O pats viršutinis – vienas mano mėgstamiausių lūpų blizgių iš “Milani” kolekcijos. Spalva 01 (Opalescent), kaina 8,99 USA doleriai (7,87eu). Malonus jausmas ant lūpų – laikosi vietoje, bet nelimpa ir maloniai drėkina, efektingai atrodo. Gražu ir ant nuogų lūpų, o ir ant lūpdažių – kreminių ar skystų matinių – atrodo ir dengiasi be priekaištų.
Gal “Milani” man patiko kiek labiau, bet pigesnis ir labai panašus variantas būtų “Catrice” ‘Prisma lip glaze’, 4,19eu (‘Eurokos’)
db5ba5bd932609137bcf14ce77b574e0O ir dar reiktų paminėti mano mylimus “Catrice” putlinančius lūpų blizgius, kurie maloniai šaldo.
Tai ‘Voluminazing Lip booster‘ blizgiai, kurie drėkina, maloniai šaldo, minimaliai putlina ir puikiai atrodo vieni arba ant lūpų dažų. O ir kaina prieinama – 3,59eu (‘Eurokos’)
O, kalbant apie itin pigmentuotus lūpų blizgius, vadinamus lūpų lakais, man patinka “Maybelline” priemonė ‘Vivit Hot’. naudoju ‘Unreal’ (64). Kaina 8,39eu. (Eurokos)
Labai sudėtinga buvo koncentruotai išrinkti mylimiausias priemones, bet tikiuosi, kad mano atradimui bys naudingi ir Jums. Ieškom toliau, žiūrėsim ką atneš sekantys metai.
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *